לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשלטים שכאן :)

-X-
-X-
לפני שנתיים • 21 במרץ 2022
-X- • 21 במרץ 2022
4) שאין להן רשיון נהיגה
גל1973​(נשלט)
לפני שנתיים • 22 במרץ 2022
גל1973​(נשלט) • 22 במרץ 2022
1. אופציה מס' 1.

יש לעיתים נדירות, בקשות לעזרה, שחורגות משלוש האופציות.

עוד לא ראיתי נשלטת שפונה כך (או נשלט) - לשולט או שולטת, ואני לא נתקלתי בשולטת שפונה ל"שולטת הסעות".

אפשר לעטוף ולארוז את זה בהנאתו של הצד הנותן. סבבה. אבל בואו - ניצול נטו.
Fluffydan
לפני שנתיים • 24 במרץ 2022
Fluffydan • 24 במרץ 2022
1 זה הכי קרוב
אישית זה מרגיש לי מגעיל, כמו סוג של ניצול.
יכול להיות שיש כאלה שפשוט נהנים מזה וזה סבבה, אבל נראה לי שיש כאן כמות ממש גדולה של בחורות שמחפשות נהג ומנקה.
Darkk
לפני שנתיים • 25 במרץ 2022
Darkk • 25 במרץ 2022
ברור שכל נשלט שמוכן להיות עבד הסעות / נהג מונית ווטאבר מצפה בתוך תוכו שיווצר קליק עם השולטת המנצלת ויתפתח מזה קשר בדסמי רחב יותר. אם ידע מראש שאין תקווה לזה ויסכים, אז רחמיי
תפוח אדמה חרוך​(נשלט)
Darkk כתב/ה:
ברור שכל נשלט שמוכן להיות עבד הסעות / נהג מונית ווטאבר מצפה בתוך תוכו שיווצר קליק עם השולטת המנצלת ויתפתח מזה קשר בדסמי רחב יותר. אם ידע מראש שאין תקווה לזה ויסכים, אז רחמיי

גם אם ידע מראש, זה כזה "כשהיא אומרת אין תקווה, למה היא מתכוונת?" לא?

האמת, זה קצת דומה ללמה נשים יוצאות עם נשואים.. אף פעם לא הבנתי את זה, אבל אולי זה "כי מתישהו הוא יתגרש וירצה אותי"
גל1973​(נשלט)

זה קצת שונה. ההמצאות - נשלט הסעות... נשלט עבודות

גל1973​(נשלט) • 25 במרץ 2022
נשלט נקיונות תריסים, נשלט תרגומים...

בלצאת עם נשואים - לא בטוח שיש ניצול.
כאן זה ניצול נטו, שמנסים לארוז בעטיפה יפה. עלאק.
בכוח המוח{Aion}
לפני שנתיים • 26 במרץ 2022
בכוח המוח{Aion} • 26 במרץ 2022
צריך להיות מפוקחים כשמביטים בדינמיקה כזו: נשלט לא נגרר לסיטואציה כזו, כי זו הבטחה לקשר כלשהו עם שולטת. הוא עושה את זה כי תחושת השירות והאפסות מגרה אותו.
להגיד ששולטות מנצלות, ושהנשלטים הם מנוצלים, כי אין להם ברירה, זה לעוות את הפריזמה. קודם כל כי יש להם ברירה, לא לעשות משהו שלא מיטיב ונעים להם, ואחר כך זה להתעטף בתפיסה קורבנית, שגם אותה הנשלט שאינו מודע לצרכיו, סוחט עד תום לפעמים.
אני מסכימה שיש כאן נשים שדורשות הסעה, או נקיון, בלי להבין כלום בדינמיקת שליטה, כי זה לא מעניין אותן. עדיין, תחושת האפסות מאוד חזקה בסיטואציה כזו. אני מסכימה שזו לא חוויה בונה, ואין מה שמחזיק אותה, כי היא מנוכרת, אבל האחריות היא על הנשלט, שנשאב לסיטואציות כאלה.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 26 במרץ 2022
בכוח המוח כתב/ה:
צריך להיות מפוקחים כשמביטים בדינמיקה כזו: נשלט לא נגרר לסיטואציה כזו, כי זו הבטחה לקשר כלשהו עם שולטת. הוא עושה את זה כי תחושת השירות והאפסות מגרה אותו.
להגיד ששולטות מנצלות, ושהנשלטים הם מנוצלים, כי אין להם ברירה, זה לעוות את הפריזמה. קודם כל כי יש להם ברירה, לא לעשות משהו שלא מיטיב ונעים להם, ואחר כך זה להתעטף בתפיסה קורבנית, שגם אותה הנשלט שאינו מודע לצרכיו, סוחט עד תום לפעמים.
אני מסכימה שיש כאן נשים שדורשות הסעה, או נקיון, בלי להבין כלום בדינמיקת שליטה, כי זה לא מעניין אותן. עדיין, תחושת האפסות מאוד חזקה בסיטואציה כזו. אני מסכימה שזו לא חוויה בונה, ואין מה שמחזיק אותה, כי היא מנוכרת, אבל האחריות היא על הנשלט, שנשאב לסיטואציות כאלה.

אני לגמרי מבין מאיפה את באה כשאת אומרת את זה, אבל אני חוזר שוב על האנלוגיה שלי.
אם את הולכת לשתות עם החברה שלך, ולכל אחת מכן אכפת לכאורה מהשניה, את לא תרצי לגלות שמבחינתה היא סתם עושה טובה לאיזו מסכנה שחושבת שהיא החברה שלה, ושהיא רואה בך סוג של פרוייקט או סתם ניג'סית. וגם אם לעולם לא תגלי מה הולך לה בראש, עדיין לא תרצי אפילו לחשוד שדבר כזה קרה לך ללא ידיעתך.
אותו דבר כשגבר ואישה חולקים את חוויית השליטה מחוץ למיטה או בתוכה.
מישהו או מישהי שרואים עצמם נשלטים הם אנשים שמרגישים בנוח בתפקיד מסויים, ולא סתם "סמרטוטים". הם בני אדם כמו השולטים, שמתמלאים מהחווייה של מילוי אחד משני התפקידים המרכזיים בעולם הזה.
הם לא רוצים לגלות שהשולט הוא לא באמת שולט אלא סתם נצלן, כמו שאת לא רוצה לגלות שחברת הנפש שלך היא סתם מישהי שלוקחת אותך כפרוייקט כי את ילדה מוגבלת מבחינתה.
גל1973​(נשלט)

האחריות היא על הנשלט. ברור. אולי קצת

גל1973​(נשלט) • 26 במרץ 2022
כמו למכור סמים למכור (סמים סמים, כן?).

יש היצע, יש ביקוש וזה עובד - ויעבוד - יופי.

ועדיין - כאשר נשלט יצטרך עזרה ב...משהו, ושולט או שולטת דווקא יקפצו לעזור - זה הרבה יותר נקי ובא ממקום של נתינה אמיתית.

אבל אנחנו כאן, אז זה עובד אחרת.