שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה זמן אתםן מחכיםות לפני מפגש ראשון?

Menta​(שולטת)
לפני שנתיים • 27 במרץ 2022

כמה זמן אתםן מחכיםות לפני מפגש ראשון?

Menta​(שולטת) • 27 במרץ 2022
מרגע שפניתםן למישהוי או להיפך, כמה זמן בממוצע עובר עד המפגש הראשון, בהנחה שאכן יש כזה?

מה הפרמטרים הרלוונטיים? כלומר, במה זה תלוי?

כמה שעות שיחה תצברו לפני המפגש הראשון? באיזה פורמט: התכתבות, שיחת טלפון, שיחת וידאו?

האם תתאמו ציפיות לפני כן ברמת גבולות וסשן גם אם מדובר במפגש היכרות בבית קפה או מקום ציבורי?

תודה!
PainGivingMan
PainGivingMan • 27 במרץ 2022
התכתבות בהתחלה, להבין שהציפיות הכלליות שלנו תואמות ואין גבולות קשיחים באחד הצדדים שמונעים ממנו\ה לתת לצד השני את מה שהם צריכים.
שיחת voice אחת כדי לתת גם לאינטואיציה צ'אנס לסנן
כל זה מתכנס לבערך 2-3 שעות נטו (בד"כ נמרח על פני יום-יומיים).
משם - בית קפה כבר למחרת אפילו אם זה מסתדר
סגולה נסתרת​(נשלטת)
אצלי זה מאוד משתנה, אין משהו חד משמעי.
היה מישהו שנפגשתי איתו יומיים אחרי שהתכתבנו כי ככה יצא וזה פשוט זרם והרגיש נכון. לעומת זאת היה מישהו שנפגשתי איתו רק אחרי כמה חודשים מאז ההתכתבות הראשונה, ודווקא בהכרות האיטית הזאת גם היה משהו קסום משלה וגם לה היתה זרימה מיוחדת משלה.
אז הייתי אומרת שעם כל אחד יש את הקצב שלו.
ממש אין פה מספרים או מכסה מסויים של שעות שיחה מינימלי שאני סופרת בשביל שנוכל להיפגש.
זה תלוי בהרגשה, באינטואיצה, באינטרקציה מולו, ובעיקר במה שמרגיש לי (לשנינו, אבל כן, בעיקר לי) הכי נכון ובטוח ומתאים לעשות.
ואני אישית תמיד מתאמת ציפיות ומבהירה את הגבולות שלי מראש, במיוחד לפני פגישת הכירות ראשונה, ולא משנה איפה היא תתקיים. ככה הכי נוח ובטוח לי.
    התגובה האהובה בשרשור
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 27 במרץ 2022
כשזה מגיע לדייטים וניליים, בהתאם לתקופה או כמה שאני עסוק, אז אני מנסה שבועיים או פחות. לא ממקום של "אני אדם עסוק ואין לי זמן עבורך" אלא באמת ממקום שלפעמים שנינו פנויים ולפעמים אחד משנינו צריך להתחשב בבעיית זמנים של האדם השני.
עדיין לא פגשתי מישהי מכאן, אבל אני תוהה האם זה טוב או רע לתת לה לקבוע את הקצב.
האם זה משהו שירגיש לה כאילו שאני נותן לה את החופש המלא לעצב את החווייה לנוחיותה, או שזה ירגיש כמו עוד אידיוט שמנסה לשלוט מלמטה לפני שבכלל נפגשנו.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 27 במרץ 2022
האקסלי כתב/ה:
כשזה מגיע לדייטים וניליים, בהתאם לתקופה או כמה שאני עסוק, אז אני מנסה שבועיים או פחות. לא ממקום של "אני אדם עסוק ואין לי זמן עבורך" אלא באמת ממקום שלפעמים שנינו פנויים ולפעמים אחד משנינו צריך להתחשב בבעיית זמנים של האדם השני.
עדיין לא פגשתי מישהי מכאן, אבל אני תוהה האם זה טוב או רע לתת לה לקבוע את הקצב.
האם זה משהו שירגיש לה כאילו שאני נותן לה את החופש המלא לעצב את החווייה לנוחיותה, או שזה ירגיש כמו עוד אידיוט שמנסה לשלוט מלמטה לפני שבכלל נפגשנו.

זה צריך להרגיש נוח לשני הצדדים. אם מישהי מרגישה מוכנה ואתה עדיין לא, או ההיפך, הפגישה כנראה לא תצליח.
אני לפחות מאד נמנעת מלהכניס אלמנטים של שליטה לדברים כמו תזמון הפגישה הראשונה. עד שאין דייט שני, אנחנו שני אנשים שווים שבודקים התאמה והיתכנות.
hrgiger
hrgiger • 27 במרץ 2022
אצלי עובר הרבה זמן, מלא. זה יהיה התכתבות ואני לא זוכרת את הפעם האחרונה שהייתה שיחת טלפון לפני, וידאו אף פעם לא היה.
אני לא מדברת על סשנים ושיחת גבולות עד שאני לא נפגשת ורואה שאני באמת מתעניינת בדס"מית במי שמולי.
מבחינתי השיחות לפני זה כדי להבין אם זה מישהו.י שנכון לי לבדוק, הפגישה עוזרת לי להבין אם יש גם כימייה פיזית.

אני יכולה להגיד שבפעמים בהן לא פעלתי ככה, שנפגשתי מהר, זאת היתה טעות מבחינתי.
אישון מאוזן​(נשלט)
אישון מאוזן​(נשלט) • 27 במרץ 2022
אין לי כלל מובהק או עיקרון. זה תלוי כימיה, אינטואיציה, שפה משותפת, זרימה וכו'. בהתכתבות לרוב.
וצריכים שניים לטנגו כמובן, ואני נוטה להתאים את עצמי, לאו דווקא בגלל פוזיציית הנשלט.
אם מדובר במפגש היכרות בבית קפה או במקום ציבורי, לא בהכרח אראה חשיבות בתיאום ציפיות, מעבר לדברים שיעלו בשיחות שהובילו לעניין המשותף ולמפגש ההיכרות.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
עד שבועיים.
ם שבוע לא הספיק להרגיע את החרדה/לעורר מספיק עניין ולפנות שעתיים לפגישה שום דבר לא יעשה את זה.
עייף מהמאוננות מקלדת/חרדתיות/עסוקות מדי.
ivy​(נשלטת)
לפני שנתיים • 28 במרץ 2022
ivy​(נשלטת) • 28 במרץ 2022
הכי מוקדם אצלי קרה אחרי שבועיים. זה לדעתי פרק זמן סביר בהתחשב בזה שיש היכרות לפני של הבלוג, הדמות וכו׳ ואחכ עוד שיחות בפלטפורמה אחרת.
מעל חודש לא קרה, בעיני אם זה המצב אז משהו שם לא עובד, אני צריכה את הבערה הזו לרצות לראות אותו כבר
hrgiger
לפני שנתיים • 28 במרץ 2022
hrgiger • 28 במרץ 2022
IVY, מעניין מה שכתבת, גם אני צריכה את הבערה, רק רוצה לוודא שהיא נמשכת ומבוססת עניין (משני הצדדים) וזאת אחת הסיבות שאצלי זה לוקח זמן.