צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לאיזה תופעה אתם הכי פחות מתחברים בכלוב?

Alpha1one1​(שולט)
לפני שנתיים • 5 באפר׳ 2022
Alpha1one1​(שולט) • 5 באפר׳ 2022
אגב, לכל הגאונים שחיים כנראה בכלוב, שמגיבים (ונראה יגיבו) על זה שהנושא נדוש, פשוט תדלגו הלאה אם אתם לא מסוגלים לחיות עם שיש גם אנשים עם חיים, ולא מבחינים מה נדוש פה ומה לא.

תודה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אחי, שאלת מה מבעס אותנו בכלוב ועכשיו אתה מציע שמי שאין לו משהו נחמד להגיד שלא יגיב? 😜

אני לא אוהבת להגיד "הבאת את זה על עצמך" אבל שמע, פתחת שרשור קיטורים על תופעות בכלוב תוך כדי שאתה מדגים תופעת כלוב, מה חשבת שיקרה 😂
העכוז המכני
העכוז המכני • 5 באפר׳ 2022
לאלי או חנה המעיק הזה
Alpha1one1​(שולט)
יולי Yuli כתב/ה:
אחי, שאלת מה מבעס אותנו בכלוב ועכשיו אתה מציע שמי שאין לו משהו נחמד להגיד שלא יגיב? 😜

אני לא אוהבת להגיד "הבאת את זה על עצמך" אבל שמע, פתחת שרשור קיטורים על תופעות בכלוב תוך כדי שאתה מדגים תופעת כלוב, מה חשבת שיקרה 😂

יש בזה משהו, אני מודה. אבל בכל זאת, הרבה מדברים כאן על תופעות, לכן זה סקרן אותי.

אני מריח לא מעט התנשאות ואפילו הטרלה בלהתחונן על אנשים שמדברים על תופעות, בלי קשר כמובן לנושא הפוסט 🤣

אבל תכלס, חופש ביטוי מקודש. שכח אחד יתלונן על מה שבא לו, כולל על כותב הפוסט, הנושא וכו
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 באפר׳ 2022
האמת שאני נורא רוצה לענות, אבל אין תופעה שיחודית לכלוב ומעצבנת אותי. כל מה שמעצבן אותי אפשר למצוא גם בפייסבוק…
Alpha1one1​(שולט)
פרלין כתב/ה:
האמת שאני נורא רוצה לענות, אבל אין תופעה שיחודית לכלוב ומעצבנת אותי. כל מה שמעצבן אותי אפשר למצוא גם בפייסבוק…

אחלה. מוזמנת לענות גם בכלליות, שיחה פתוחה.
ScatNerd
ScatNerd • 5 באפר׳ 2022
1.עוד תופעה לא ברורה שהולכת כאן זה שאנשים חוסמים אנשים אחרים עוד מבלי שבכלל הייתה להם אינטראקציה עימם. רק על סמך "המראה החיצוני" של הפרופיל שלהם. לא מפריע לי באופן אישי כמובן כי אני לא סופר את אותם האנשים (ולא אף אחד אחר לצורך העניין), אבל חבל שהגישה כאן כ"כ מגעילה אחד כלפי השני. וגם חסימות על שטויות, אסור להעיר לאף אחד או להגיד את דעתך הכנה כי אם לא בא להם טוב אז חוסמים ישר..פחדנים וחלשי אופי לפי דעתי.

2. אנשים שמתפדחים לתת לייק על פוסט שכתבת שמא אחרים ישימו לב, אבל העיקר שולחים לך הודעה שאהבו לקרוא.
כאילו.. על מי אתם בכלל שמים? (לא שאני צריך או רוצה את הלייק שלכם, אבל איך אתם חיים עם עצמכם)

3.קליק בייטים בכותרות של פוסטים - כותבים משהו כמו "ביזאר קשה" או "אונס קבוצתי".. כולי בהתלהבות ופתאום איזה משהו לא קשור בכלל.
כבר הפסקתי להאמין לכם.

אם יהיו לי עוד אני אעדכן.
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
אנשים שנכנסים לבלוגים אחרים וחייבים להגיב תגובה הזויה ומטופשת/ביקורת/השפלה.
בכלל לא מבינה מה הקטע, לא נאה לך? תתקדם.
ממש לפני כמה ימים נתקלתי בפוסט בבלוג שעשה לי ממש רע ובחילה, עצרתי לרשום לאותו אדם על כך בתגובות? ממש לא! פשוט יצאתי משם והמשכתי בחיי.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 5 באפר׳ 2022
אנשים שלא משתמשים באית"ן 😉