סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכות חשמל

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באפר׳ 2022

מכות חשמל

WitchFuneral​(שולט) • 11 באפר׳ 2022
האמת שבחיים לא התעמקתי יותר מדי בכל הצעצועים והפריטים שאפשר להשתמש בהם לחשמל. אפשר קצת המלצות? שמות של פריטים? מת להכיר יותר.
הוא​(שולט)
לפני שנה • 12 באפר׳ 2022
הוא​(שולט) • 12 באפר׳ 2022
מצבר מכונית 12וולט או 24
זוג כבלים
רצוי על רצפה רטובה במיוחד

ויחפים כמובן
    התגובה האהובה בשרשור
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באפר׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 12 באפר׳ 2022
הוא כתב/ה:
מצבר מכונית 12וולט או 24
זוג כבלים
רצוי על רצפה רטובה במיוחד

ויחפים כמובן

פיקאצ'ו גם עושה את העבודה?
heisenberg​(שולט)
לפני שנה • 12 באפר׳ 2022
heisenberg​(שולט) • 12 באפר׳ 2022
אני משתמש בקולר של הכלב, הוא ברמה מאוד מאוד גבוהה ויש לו 60 רמות נגד מים כמובן, ותופס מקילומטר.
אבל אני בספק אם זה בתקציב שלך זה משהו לא זול בכלל.
sm69​(שולט)
לפני שנה • 12 באפר׳ 2022
sm69​(שולט) • 12 באפר׳ 2022
הכי בטוח, זול וקל להשגה, זה מכשיר טנס.
הוא נמכר בבתי מרקחת ואם יש לך ביטוח רפואי טוב, אתה גם תמצא אותו בזול בקופת חולים שלך.
זה משמש לטיפול בכאבי שרירים, ובעוצמה גבוהה הוא מכאיב בעצמו.
LatexKing
לפני שנה • 12 באפר׳ 2022

Re: מכות חשמל

LatexKing • 12 באפר׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
האמת שבחיים לא התעמקתי יותר מדי בכל הצעצועים והפריטים שאפשר להשתמש בהם לחשמל. אפשר קצת המלצות? שמות של פריטים? מת להכיר יותר.

כדאי ללמוד קצת על הנושא ולהבין שממש לא מדובר על "מכות חשמל" (אני מניח שזה נאמר בשעשוע) או "לחשמל" אלא על גירוי של עצבים בזרמים מאוד נמוכים.
המינוח המקובל הוא "electro-stimulation" או בקיצור "estim".
זה ממש לא חייב להיות כואב ויכול לשמש ליצירת ספקטרום רחב מאוד של תחושות - ממעין דגדוד, דרך מענג ועד ממש כואב.
זה נכון שבעבר הומלץ למתחילים לנסות מכשירי TENS רפואיים, כי כל מכשיר יעודי ראוי עלה הון וכל דבר זול פשוט היה זוועה.
הנקודה היא שהגירוי של קופסאות ה TENS לא נועד למטרות ארוטיות ולכן בקלות נותן מושג שגוי על הפוטנציאל.
מזה שנתיים בערך יש מכשיר סיני ראוי ביותר שנוצר במיוחד למטרות ארוטיות, שבמובנים מסוימים עולה על כל הקופסאות היקרות ביותר - הוא קומפקטי (מספיק קטן שניתן לנשיאה על הגוף), נייד, עם סוללה נטענת, נישלט ע"י מכשירים חכמים וניתן לשליטה מרחוק דרך הרשת. בנוסף, ולא פחות חשוב, הוא גם מרגיש נחמד מאוד.
בהתחשב במחיר המדהים שלו לא רואה טעם בכל המלצה אחרת.
בפחות מ $140 מקבלים מכשיר+אלקטרודות (אנאלית, ואגינלית, טבעות וסאונד לזין, ומדבקות TENS) + כולל משלוח!!!
בהתחשב שבכל מקרה צרכים לקנות אלקטרודות זה פשוט מחיר שאי אפשר לנצח.
נראה לי שכל מי שרוצה להתנסות עם סוג משחק כזה כדאי שיתחיל איתו.
https://dungeon-lab.com/e-stim-unit.php

תהנו,
LK
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באפר׳ 2022

Re: מכות חשמל

WitchFuneral​(שולט) • 12 באפר׳ 2022
LatexKing כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

כדאי ללמוד קצת על הנושא ולהבין שממש לא מדובר על "מכות חשמל" (אני מניח שזה נאמר בשעשוע) או "לחשמל" אלא על גירוי של עצבים בזרמים מאוד נמוכים.
המינוח המקובל הוא "electro-stimulation" או בקיצור "estim".
זה ממש לא חייב להיות כואב ויכול לשמש ליצירת ספקטרום רחב מאוד של תחושות - ממעין דגדוד, דרך מענג ועד ממש כואב.
זה נכון שבעבר הומלץ למתחילים לנסות מכשירי TENS רפואיים, כי כל מכשיר יעודי ראוי עלה הון וכל דבר זול פשוט היה זוועה.
הנקודה היא שהגירוי של קופסאות ה TENS לא נועד למטרות ארוטיות ולכן בקלות נותן מושג שגוי על הפוטנציאל.
מזה שנתיים בערך יש מכשיר סיני ראוי ביותר שנוצר במיוחד למטרות ארוטיות, שבמובנים מסוימים עולה על כל הקופסאות היקרות ביותר - הוא קומפקטי (מספיק קטן שניתן לנשיאה על הגוף), נייד, עם סוללה נטענת, נישלט ע"י מכשירים חכמים וניתן לשליטה מרחוק דרך הרשת. בנוסף, ולא פחות חשוב, הוא גם מרגיש נחמד מאוד.
בהתחשב במחיר המדהים שלו לא רואה טעם בכל המלצה אחרת.
בפחות מ $140 מקבלים מכשיר+אלקטרודות (אנאלית, ואגינלית, טבעות וסאונד לזין, ומדבקות TENS) + כולל משלוח!!!
בהתחשב שבכל מקרה צרכים לקנות אלקטרודות זה פשוט מחיר שאי אפשר לנצח.
נראה לי שכל מי שרוצה להתנסות עם סוג משחק כזה כדאי שיתחיל איתו.
https://dungeon-lab.com/e-stim-unit.php

תהנו,
LK

מן הסתם שזה נאמר בשעשוע. ותודה!