סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסבר בבקשה?

גלתיאה
לפני 19 שנים • 6 באוק׳ 2004

Re: התשובה היא כבוד הדדי

גלתיאה • 6 באוק׳ 2004
Abyss כתב/ה:
הבסיס לכל קשר ובכלל זה קשר BDSM ראוי שיהיה כבוד הדדי.

כאשר אני "משפיל" את השיפחה שלי, זה נעשה כדי לספק צורך שלה בהשפלה ולא כדי להעלות את האגו שלי.
אם אני "משפיל" מישהי, זה לא כי אני באמת חושב שהיא שפלה ונחותה. אני מספק לה צורך שלה ואחד הצרכים האלו הוא להיות מושפלת ומבוזה, בסיטואציה מסויימת!

לדעתי במידה ואני נמצא עם מישהו בקשר כאשר אני לא מעריך אותו ומעריך אותו בכנות - אני מבזה רק את עצמי....

במהלך אחת הפעילויותבמועדון, קבוצת שפחות ירדה על בירכיה ושתתה מים מקערה של כלב, בלא שימוש בידיים - רק עם הפה והלשון. זהו אלמנט של השפלה אולם אין זה אומר שהדומים שלהן אינם מעריכים אותן. להפך. הם מעריכים אותן כבעלות יכולת לבצע משימה אשר נחשבת כלא טבעית וקשה - פיזית או נפשית!

ושוב אין לי בעיה עם כסף. כסף אינו הנושא כאן. זילזול וניצול הם הנושאים.
אני מתייחס בחומרה רבה גם אל "מלכות" אשר תכלית קיומן הוא להשפיל גברים כדי לפצות על רגשי נחיתות או בעיות נפשיות אחרות, אולם במקרה הזה בוטות והגסות שבה זה מוצג מרתיחים אותי.

אני מוכן לקבל מערכת יחסים (BDSM או ואנילי) שכוללת גם תמיכה כלכלית, בין אם זה בדברים קטנים (מתנות, ארוחה) ובין אם זה בגדולים (דיור, טיולים, תמיכה), אבל אני לא מוכן לקבל מישהי שבאה לפה ואומרת שBDSM זה ניצול וזילזול!. BDSM זה זה כבוד והענקה!

אני מזמין אותך פעם למועדון להתבונן על סאשן אמיתי שמתבצע בין זוג שהוא זוג גם בחיים, ולראות את התשוקה, תשומת הלב והמסירות שבאים ומלווים כל הצלפה, מכה, וגם לטיפה.

שולט אמיתי מקוכז בבן/בת הזוג שלו במהלך הסאשן על מנת להביא אותו לנקודה ומקום רצוי, גם אם זה ע"י השפלה.
שולט פחות ראוי מתרכז בעצמו והנשלט משמש רק כאמצעי לסיפוק צרכיו.

השליטה אינה פריווילגיה וזכות - זוהי קודם כל אחריות ומחוייבות!

מקווה שעזרתי לך להבין....

כל כך נכון, וכל כך עצוב שתופעות כאלו מופיעות בעולם הבדסמ. הכסף כאן היא לא הנקודה.
הזלזול. הניצול שקיימים, ולא רק לגבי אותה " מלכה".......
רק איך זה. איך זה שאביס ועוד קומץ אנשים רואה, ואחרים מסרבים לראות ?
איך זה שקשרנו בנשימה אחת את חופש הדיעה והביטוי והבחירה עם הזלזול באחר?
ואיך זה שרובנו, מעדיפים להסב מבט, שחס וחלילה לא נלכלך את ידנו, או את המקלדת.

האם אתם מבינים מה אנחנו עושים לעצמנו בהתנהלות הזו?
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 6 באוק׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 6 באוק׳ 2004
רשומים כבר מספר דון קיחוטים באתר הזה... ונראה לי כי אתה, אביס, נמנה עליהם. אתה נלחם בתחנות רוח. עזוב את זה. תתנחם בעובדה שלפני קצת פחות מאלף שנה היו שורפים אותה על המוקד, והנח לזה. אין דבר שאתה, או אני, או כל אחד אחר, יכולים לעשות *לה*.

להפיץ את האהבה, החוכמה, הערכים, הנכונות, ההבנה... זה מה שצריך לעשות. ועם קצת מסירות, נטיל צל-ענקים על תופעות נלוזות כגון זו שמדוסקסת בשרשור זה.