סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פודקסט בויינט על שולטת פיננסית מהקהילה

האנשה עצמית
לפני שנה • 22 באפר׳ 2022
האנשה עצמית • 22 באפר׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
"להגיע למצב בו נגרם לאדם נזק - זה לא לגיטימי" .

👏👏👏
מזל טוב! הרגע פסלת את כל הרעיון של סאדו מאזו.

כוונתי היא לנזק לחיים שמחוץ לסשן, לחיים החברתיים, עבודה, משפחה וכל אספקט אחר שמעבר לגבולות הסשן.
וכמובן שגם נזקים לטווח ארוך וכאלו שהם בלתי הפיכים.

חשבתי שברור שאני לא מתכוון פה לשריטה או סימן כלשהו.

אם מישהו שובר איבר כלשהו - כי זה מחיר הגשמת פנטזיה,
אם מישהו לא אוכל שבוע - וכתוצאה מזה נפגע התפקוד שלו - אלו דברים שלא מתאימים לדעתי.
ScatNerd
לפני שנה • 22 באפר׳ 2022
ScatNerd • 22 באפר׳ 2022
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:

👏👏👏

כוונתי היא לנזק לחיים שמחוץ לסשן, לחיים החברתיים, עבודה, משפחה וכל אספקט אחר שמעבר לגבולות הסשן.

אם מישהו לא אוכל שבוע - וכתוצאה מזה נפגע התפקוד שלו - אלו דברים שלא מתאימים לדעתי.

הרבה עיסוקים בבדס"מ עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים, פיזים או נפשיים (עינויי ביצים, ביזאר, השפלה קיצונית וכו').
אנשים נכנסים לזה מתוך מודעות לסכנה וזאת זכותם. יש אנשים שצריכים דברים יותר קיצוניים כדי "לסדר את המחשבה".
מי שניצול כספי זה הקטע שלו שיהנה.. אני באופן אישי יכול לראות את המשיכה לזה אבל מחפש סוגי השפלה שונים (ניתן לשלב גם ניצול כספי אבל לגמרי לא העיקר).
האנשה עצמית
לפני שנה • 22 באפר׳ 2022
האנשה עצמית • 22 באפר׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:

👏👏👏

הרבה עיסוקים בבדס"מ עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים, פיזים או נפשיים (עינויי ביצים, ביזאר, השפלה קיצונית וכו').
אנשים נכנסים לזה מתוך מודעות לסכנה וזאת זכותם. יש אנשים שצריכים דברים יותר קיצוניים כדי "לסדר את המחשבה".
מי שניצול כספי זה הקטע שלו שיהנה.. אני באופן אישי יכול לראות את המשיכה לזה אבל מחפש סוגי השפלה שונים (ניתן לשלב גם ניצול כספי אבל לגמרי לא העיקר).

המילה ניצול.
בין אם כספי, נפשי, פיזי או בכל צורה אחרת פסול בעיני.
ליצור תחושה של ניצול כחלק ממיינד פאק זה סבבה.
כשיש צד מנצל וצד מנוצל בתוך סיטואציה (וכמובן שגם קשר) זה פסול בעיני.

כשאני הולך למעסה ומשלם לה תמורת עיסוי - אין פה ניצול.
בשונה מתשלום על שליטה שבה אין באמת שליטה כי אם אני משלם, אני זה שקובע. גם אם זה לא נראה כך.
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני שנה • 22 באפר׳ 2022

מדוייקת להפליא..חושב בדיוק כמוך,איש איש והנאותיו,זה היופי

cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 22 באפר׳ 2022
מסכימה.
למשל קוקהולד וכל מה שסובב סביב זה.
(דבר שאני מתחברת אליו מאוד )
אנשים מהצד אומרים ,
איך גבר מסכים לראות את האישה מתענגת עם גברים אחרים מולו ? או לידו וכדומה ?
או שאישה משפילה גבר על גודל איבר מינו ?
זה המזוכיזם הרגשי וזה מה שעושה לאדם הזה ריגוש.
אותו דבר לגבי אדם שאוהב השפלות קשות ,
כמו פגיעות נפשיות ועלבונות ,
זה חלק מהמזוכיזם הרגשי וזה מה שנותן את הריגוש.
ולא, זה לא הופך אותו לאדם עלוב ,
וזה לא מצדיק שנבקר אותו.
יש סטיות שלך אולי לא יהיו ברורות ,
אבל זה לא אומר שאנחנו יכולים לבטל אותם.
זה פשוט עוד חלק מהסטיות שקיימות בבידיסמ,
ובבידיסמ יש קשת רחבה .
יש המון סטיות שהן פחות מקובלות,
אבל הן קיימות .
גם אני לא מתחברת לדברים מסוימים ,
אבל לא אגיד דברים רעים על האדם שאוהב אותם ,
למדתי לקבל את השונה.[/quote]
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני שנה • 22 באפר׳ 2022

מדוייקת להפליא..חושב בדיוק כמוך,איש איש והנאותיו,זה היופי

cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 22 באפר׳ 2022
מסכימה.
למשל קוקהולד וכל מה שסובב סביב זה.
(דבר שאני מתחברת אליו מאוד )
אנשים מהצד אומרים ,
איך גבר מסכים לראות את האישה מתענגת עם גברים אחרים מולו ? או לידו וכדומה ?
או שאישה משפילה גבר על גודל איבר מינו ?
זה המזוכיזם הרגשי וזה מה שעושה לאדם הזה ריגוש.
אותו דבר לגבי אדם שאוהב השפלות קשות ,
כמו פגיעות נפשיות ועלבונות ,
זה חלק מהמזוכיזם הרגשי וזה מה שנותן את הריגוש.
ולא, זה לא הופך אותו לאדם עלוב ,
וזה לא מצדיק שנבקר אותו.
יש סטיות שלך אולי לא יהיו ברורות ,
אבל זה לא אומר שאנחנו יכולים לבטל אותם.
זה פשוט עוד חלק מהסטיות שקיימות בבידיסמ,
ובבידיסמ יש קשת רחבה .
יש המון סטיות שהן פחות מקובלות,
אבל הן קיימות .
גם אני לא מתחברת לדברים מסוימים ,
אבל לא אגיד דברים רעים על האדם שאוהב אותם ,
למדתי לקבל את השונה
takeonme
לפני שנה • 23 באפר׳ 2022
takeonme • 23 באפר׳ 2022
אני לא יודע אם כל מה שהיא מספרת נכון או לא, אבל זה עדיין צורם מאוד. צורם לשמוע שיש מי שמוכן לשתף פעולה, ולשלם לה. ועל מה? על היותה אישה? אישה נאה? מה בדיוק היא עשתה בחייה? מה כל כך מושך או מגרה בזה? זה מזוכיזם מטורלל, פגיעה עצמית, שנאה עצמית, ערך עצמי ברצפה.

אז היא מצאה דרך להתפרנס מזה, ולנפח לעצמה את הערך העצמי. בא לי לומר לאותם גברים, שהם שווים בזכות עצמם, ושאין שום סיבה שיאכילו ויזינו את תופעות הזויות כאלה. שילכו לטפל בעצמם. שנשים מסוגה ייאלצו לעשות משהו יצרני, לפתח ולתרום לעולם.
yosishoam
לפני שנה • 23 באפר׳ 2022
yosishoam • 23 באפר׳ 2022
מזל שלא נותנים ליצורות האלה מקום פה .
אם יש משהו שהורס אצלי את המשיכה באופן בלתי הפיך זה כאלו שמנסות לערבב כסף בסיפור הזה .
אין לי בעיה עם זנות , סבבה לגמרי עם זה .
הבעיה היא שפה זה פשוט ניצול טהור של כאלו שאין להן שום קשר לשליטה .
פח זבל
לפני שנה • 23 באפר׳ 2022

Re: בבקשה

פח זבל • 23 באפר׳ 2022
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
Snitch כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
שליטה פיננסית היא שליטה בכסף של הנשלט.
לאו דווקא לקיחת הכסף שלו.

כשמישהי מאוד אוהבת כסף, היא תעשה הכל בשביל הסכום המתאים. וזה מה שמצטייר במקרה הזה.

תוהה בקול רם אם בשביל 150 אלף ש"ח, אותה שולטת לא תעמוד על ארבע ותנקה את התנור של חמותי באופן יסודי עם מברשת שיניים וסנט מוריץ.
לא שזו הצעה מכל סוג שהוא, אני לא מחפש ולא מציע פה שום דבר לאף אחת/ד ☺️

אל תקרא לה שולטת. זה עלבון לתפקיד השולטות

אם "שולטת" היא אחת שמקבלת את מושכות השליטה מהצד השני, אז היא לחלוטין עונה להגדרה. ראויה או לא זה כבר סובייקטיבי

מי שמקבלת כסף על שרותים איננה שולטת.

אין קשר בין קבלת תשלום לבין הגדרה של שולטת, אלו שני דברים שלא קשורים אחד לשני. תהיי בטוחה שהיא יכולה להיות בתפקיד השולטת גם ללא קבלת כסף (ואני די בטוח שהיא עושה את זה בחיים הפרטיים שלה עם מי שהיא בוחרת). מה שבטוח שהיא הרבה יותר סאדיסטית מרוב השולטות כאן בכלוב.
ובאופן כללי שולטות בתשלום הן סאדיסטיות מטבען ובגלל הסיבה הזו הן החליטו לקחת את זה צעד קדימה והפכו את זה גם לאמצעי פרנסה.
גם (ובעיקר) שולטת בתשלום צריכה כישרון טבעי לשליטה אחרת היא תישאר ללא לקוחות.

לשולטת יש נשלטים - לא לקוחות. אל תבזה את המושג שולטת.
את שוב עושה ערבובייה בין מושגים.
כשמדובר בתשלום אז זה לקוח לכל דבר ועניין, לקוח שהוא גם נשלט בגדר התפקיד שלו.

אתה זה שעושה בלגן בין המושגים. בוא תפסיק לנסות לשכנע אותי כי לא תוכל להזיז אותי מדעתי גם עם אלף מילים והסברים מאוד לא משכנעים

אף אחד לא מנסה לשכנע אותך בכלום ותהיי בטוחה שהדעות והמחשבות שלך מעניינות אותי כקליפת השום.
סה"כ הגבתי למה שכתבת כי זה פשוט דרש את זה.

אפשר להגיב גם באופן קצת יותר מכובד.
להיות לקוח ולהיות נשלט זה לא הולך ביחד.
כי הלקוח תמיד צודק.
כי בעל המאה הוא בעל הדעה.

כי שולטת בתשלום רוצה לרצות את הלקוח שלה.
שימליץ לחבריו גם.
זה משחק תפקידים, במקרה הטוב.

1. זה תמיד משחק תפקידים, גם במציאות זה הכל משחק. נשלטים אמיתיים היו בתקופות קדומות כאשר היו עבדים, זה כבר מזמן לא קיים.

2. אתה יכול לשלם ועדיין להיות נשלט. שולטות מסויימות גם לאחר ששילמת להן במידה ולא מילאת את תפקידך כנשלט באופן שהן מצפות לו הן יעיפו אותך ולא תראה שקל בחזרה. לכן, ברגע ששניכם נכנסים לתפקיד אתה נשלט לכל דבר והיא שולטת.

3. מכבד כאן את כולם בצורה שווה וכל אחד כאן היה מקבל ממני את אותה התגובה. לא אמרתי שום דבר שהוא לא מכבד, רק אומר את האמת בפנים.

הוא לא יראה שקל חזרה והיא לא תראה שוב את השקלים שלו.
כשהיא תמשיך בדרך הזו, עוד ועוד שקלים יאבדו את הדרך שלהם אליה. אמנם נשלטים לא מתים, הם רק מתחלפים - ועדיין העולם הזה קטן.

לכתוב לבלוסום שדעתה ומחשבותיה מעניינים כקליפת השום זה שווה ערך ל לבטל אותה, וזה לא מכובד, לא תורם לדיון ולא רלוונטי לדיון.

משחק תפקידים או לא, well, כשיש חשק, תשוקה ומשיכה - זה "משחק תפקודים" אחר מאשר כשאדם עושה משהו שלא בא לו, עם מישהו שאין לו משיכה או תשוקה כלפיו, והמניע הוא בצע כסף.

גם אם זו פגישה ראשונה שאחריה השולטת תבחר שלא להמשיך לפגוש את אותו נשלט, אבל המפגש הראשון היה ממניע כלכלי - זה לא שונה.

אתה נורמטיבי ולכן אתה בחיים לא תבין ראש של מישהו שהוא לא. לכן גם אף אחד לא בא לנסות לשכנע אתכם, זה כבר אבוד מראש.
אין לך מושג עד איזו רמה נמוכה מזוכיסט נפשי יכול להגיע כי אתה פשוט לא במקום הזה.
ואין טעם לנסות לחנך אותי במה להגיד כי גם זה לא תורם לדיון. אמרתי לה את האמת בפנים, לא אמרתי משהו שאמור לפגוע. היא ילדה גדולה ואין צורך בסנגור שייצג אותה icon_smile.gif

איך אתה יודע שאני נורמטיבי? 🤔
לא שזה רלוונטי לדיון, מכיוון שאני לא הנושא.

שליטה כלכלית היא לגיטימית,
שליטה דרך אוכל ושתייה גם.

להגיע למצב בו נגרם לאדם נזק - זה לא לגיטימי.

העובדה שיש אדם, מזוכיסט, מסומם או תחת כל הגדרה אחרת שמגיע לעילפון בגלל מניעת מזון ומבטל את עצמו לאורך זמן, לא כחלק מסשן שמתחיל ונגמר - בעיניי לא SSC.
גם אם זה בהסכמה.

כשלדום יש שליטה מהותית כ"כ על הצד הנשלט יש עליו אחריות לוודא שאורח החיים של הצד הנשלט לא נפגע, אם הדום יכול לסייע לנשלט לחיות טוב יותר - מבורך.

לגבי שליטה פיננסית - דום שיהיה אפוטרופוס של הכסף והנכסים של הנשלט, כאשר הנשלט צריך אישור על כל שקל שירצה להוציא, זו שליטה פיננסית לתפיסתי.

ביום שבו מסתיימת מערכת היחסים, השליטה בכל הכסף והנכסים חוזרת לאדם הנשלט. עד השקל האחרון.
בלי לקחת דמי שליטה, שכר טרחה או כל סכום אחר.

בבושקה
slave for ever​(נשלט)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2022

Re: בבקשה

slave for ever​(נשלט) • 23 באפר׳ 2022
יתוש כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
Snitch כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
שליטה פיננסית היא שליטה בכסף של הנשלט.
לאו דווקא לקיחת הכסף שלו.

כשמישהי מאוד אוהבת כסף, היא תעשה הכל בשביל הסכום המתאים. וזה מה שמצטייר במקרה הזה.

תוהה בקול רם אם בשביל 150 אלף ש"ח, אותה שולטת לא תעמוד על ארבע ותנקה את התנור של חמותי באופן יסודי עם מברשת שיניים וסנט מוריץ.
לא שזו הצעה מכל סוג שהוא, אני לא מחפש ולא מציע פה שום דבר לאף אחת/ד ☺️

אל תקרא לה שולטת. זה עלבון לתפקיד השולטות

אם "שולטת" היא אחת שמקבלת את מושכות השליטה מהצד השני, אז היא לחלוטין עונה להגדרה. ראויה או לא זה כבר סובייקטיבי

מי שמקבלת כסף על שרותים איננה שולטת.

אין קשר בין קבלת תשלום לבין הגדרה של שולטת, אלו שני דברים שלא קשורים אחד לשני. תהיי בטוחה שהיא יכולה להיות בתפקיד השולטת גם ללא קבלת כסף (ואני די בטוח שהיא עושה את זה בחיים הפרטיים שלה עם מי שהיא בוחרת). מה שבטוח שהיא הרבה יותר סאדיסטית מרוב השולטות כאן בכלוב.
ובאופן כללי שולטות בתשלום הן סאדיסטיות מטבען ובגלל הסיבה הזו הן החליטו לקחת את זה צעד קדימה והפכו את זה גם לאמצעי פרנסה.
גם (ובעיקר) שולטת בתשלום צריכה כישרון טבעי לשליטה אחרת היא תישאר ללא לקוחות.

לשולטת יש נשלטים - לא לקוחות. אל תבזה את המושג שולטת.
את שוב עושה ערבובייה בין מושגים.
כשמדובר בתשלום אז זה לקוח לכל דבר ועניין, לקוח שהוא גם נשלט בגדר התפקיד שלו.

אתה זה שעושה בלגן בין המושגים. בוא תפסיק לנסות לשכנע אותי כי לא תוכל להזיז אותי מדעתי גם עם אלף מילים והסברים מאוד לא משכנעים

אף אחד לא מנסה לשכנע אותך בכלום ותהיי בטוחה שהדעות והמחשבות שלך מעניינות אותי כקליפת השום.
סה"כ הגבתי למה שכתבת כי זה פשוט דרש את זה.

אפשר להגיב גם באופן קצת יותר מכובד.
להיות לקוח ולהיות נשלט זה לא הולך ביחד.
כי הלקוח תמיד צודק.
כי בעל המאה הוא בעל הדעה.

כי שולטת בתשלום רוצה לרצות את הלקוח שלה.
שימליץ לחבריו גם.
זה משחק תפקידים, במקרה הטוב.

1. זה תמיד משחק תפקידים, גם במציאות זה הכל משחק. נשלטים אמיתיים היו בתקופות קדומות כאשר היו עבדים, זה כבר מזמן לא קיים.

2. אתה יכול לשלם ועדיין להיות נשלט. שולטות מסויימות גם לאחר ששילמת להן במידה ולא מילאת את תפקידך כנשלט באופן שהן מצפות לו הן יעיפו אותך ולא תראה שקל בחזרה. לכן, ברגע ששניכם נכנסים לתפקיד אתה נשלט לכל דבר והיא שולטת.

3. מכבד כאן את כולם בצורה שווה וכל אחד כאן היה מקבל ממני את אותה התגובה. לא אמרתי שום דבר שהוא לא מכבד, רק אומר את האמת בפנים.

הוא לא יראה שקל חזרה והיא לא תראה שוב את השקלים שלו.
כשהיא תמשיך בדרך הזו, עוד ועוד שקלים יאבדו את הדרך שלהם אליה. אמנם נשלטים לא מתים, הם רק מתחלפים - ועדיין העולם הזה קטן.

לכתוב לבלוסום שדעתה ומחשבותיה מעניינים כקליפת השום זה שווה ערך ל לבטל אותה, וזה לא מכובד, לא תורם לדיון ולא רלוונטי לדיון.

משחק תפקידים או לא, well, כשיש חשק, תשוקה ומשיכה - זה "משחק תפקודים" אחר מאשר כשאדם עושה משהו שלא בא לו, עם מישהו שאין לו משיכה או תשוקה כלפיו, והמניע הוא בצע כסף.

גם אם זו פגישה ראשונה שאחריה השולטת תבחר שלא להמשיך לפגוש את אותו נשלט, אבל המפגש הראשון היה ממניע כלכלי - זה לא שונה.

אתה נורמטיבי ולכן אתה בחיים לא תבין ראש של מישהו שהוא לא. לכן גם אף אחד לא בא לנסות לשכנע אתכם, זה כבר אבוד מראש.
אין לך מושג עד איזו רמה נמוכה מזוכיסט נפשי יכול להגיע כי אתה פשוט לא במקום הזה.
ואין טעם לנסות לחנך אותי במה להגיד כי גם זה לא תורם לדיון. אמרתי לה את האמת בפנים, לא אמרתי משהו שאמור לפגוע. היא ילדה גדולה ואין צורך בסנגור שייצג אותה icon_smile.gif

איך אתה יודע שאני נורמטיבי? 🤔
לא שזה רלוונטי לדיון, מכיוון שאני לא הנושא.

שליטה כלכלית היא לגיטימית,
שליטה דרך אוכל ושתייה גם.

להגיע למצב בו נגרם לאדם נזק - זה לא לגיטימי.

העובדה שיש אדם, מזוכיסט, מסומם או תחת כל הגדרה אחרת שמגיע לעילפון בגלל מניעת מזון ומבטל את עצמו לאורך זמן, לא כחלק מסשן שמתחיל ונגמר - בעיניי לא SSC.
גם אם זה בהסכמה.

כשלדום יש שליטה מהותית כ"כ על הצד הנשלט יש עליו אחריות לוודא שאורח החיים של הצד הנשלט לא נפגע, אם הדום יכול לסייע לנשלט לחיות טוב יותר - מבורך.

לגבי שליטה פיננסית - דום שיהיה אפוטרופוס של הכסף והנכסים של הנשלט, כאשר הנשלט צריך אישור על כל שקל שירצה להוציא, זו שליטה פיננסית לתפיסתי.

ביום שבו מסתיימת מערכת היחסים, השליטה בכל הכסף והנכסים חוזרת לאדם הנשלט. עד השקל האחרון.
בלי לקחת דמי שליטה, שכר טרחה או כל סכום אחר.

בבושקה

מה קשורה סבתא?

מטריושקה