אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גירושין.

Deusex Primo
לפני שנה • 18 במאי 2022

גירושין.

Deusex Primo • 18 במאי 2022
רציתי לשאול את הנישואים מבינכם.ן
האם נכנסתם לכאן מתוך שעמום? חרמנות? חוסר הגשמה עצמית?
מדוע התגרשתם או חשבתם על גירושין? האם המחשבות הגיעו לפני שנכנסתם לאתר?
כמה שנים הייתם נשואים עד שהבנתם שצריך להתקדם הלאה?
מה המסקנה שלכם מהגירושין? (מצטערים? לא מצטערים? )
לאנשים עם ילדים, איך העניין השפיע? איך סיפרתם להם? ואיך התנהלתם באופן כללי מולם?
בכלל כל מידע אחר יועיל.
תודה רבה לכל העונים והעונות
ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
לפני שנה • 18 במאי 2022
היי לא רוצה להרוס פה לכולם אבל אם אתה רציני לגבי לשמוע לגבי הלמה כמה איך ואיפה אתה מוזמן לכתוב לי בפלא' 0506786747
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 18 במאי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 18 במאי 2022
אני לא נשוי. מאידך, אני לא חושב שאני צריך להיות נשוי כדי לדעת.
גברים לרוב בוגדים מסיבות ביולוגיות. לגבר יש תמיד אינטרס להפיץ את הזרע שלו. לרוב כמובן אפשר להתנגד לזה, אבל לא כולם ירצו להתנגד לזה, וכמובן שלא כל טבע תמיד בוער בך בצורה חזקה. אצלי למשל זה לא בוער בכלל (למרות שזה בטוח קיים בי בנקודה מסוימת), אבל היי, אני מניח שרוב הנשואים הבוגדים הרגישו כמוני לפני כל השנים והשחיקה ביחד.
נשים לרוב בוגדות כי אין להן ריגוש במערכת היחסים יותר. זאת כבר דעתי, בניגוד למה שציינתי לעיל, שזאת כבר אמת אובייקטיבית מבחינתי.
סיבות אחרות -
פרטנר חרא שאין לך סיבה לשמור לו אמונים.
הבוגד/ת מנותק/ת רגשית וזורק/ת זין.
אהבה שדהתה.
פגיעה.
רעב. לזיין את אותה בחורה במשך מס' עשורים זה לא תמיד עובר חלק. לרוב זה לא עובר חלק.
טמטום והיגיון שלוקה בחסר שמובילים לחרא זוגיות (נפוץ מאוד).
תסכול מיני. לדעתי, לרוב זה המצב שבו נמצא הגבר. זה נפוץ אחרי חתונה שהאישה מפסיקה לספק אותך מינית. באתר זה מתבטא בצורה נוספת, כי חלק לא מבוטל כאן נשואים לונילים, שהם משעממים כמובן מכל בחינה מינית לדעתי ולדעת רבים פה, ושוב - מוביל לתסכול מיני.
אופי שלא מתאים לגידול ילדים. רוב ההורים הם כאלה. גם אני כזה, אבל אני מודע לכך. גידול ילדים זה לא דבר של מה בכך. זה גומר על המון זוגות. אנשים גם מביאים ילדים מחרא סיבות.
קושי להשקיע לטווח הארוך.
שגרה.
אי רצון לעזוב בגלל שיקולים טכניים, כלכליים, רגשיים וכו' (ילדים, בית, כסף... whatever). נפוץ במיוחד להישאר בנישואין בגלל ילדים.

ורק ל-40% מהאוכלוסיה היה את האומץ לעשות את הצעד ולהתגרש.
איזה מרגש זה נישואין, הא?
לא מבין מה נתפסו על זה. בעבר, בקרב פשוטי העם זה בכלל לא היה מנהג מקובל. בעיקר מלכים היו משתמשים בזה בכדי לגשר בין ממלכות, לצבור כוח פוליטי, כוח צבאי וכו'. סתם טקס פרימיטיבי וחסר משמעות ממשית מעבר ללשים אותך בסכנה.
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
אנשים לפעמים מוצאים בני זוג יותר מתאימים באמצע החיים. וזה קשה, מאוד. אבל בסופו של דבר כאשר בטוחים שהאושר האישי הוא החשוב ביותר למען הקיום העצמי עושים את הצעד ומתגרשים. זה יכול לקחת זמן, ואפילו הרבה, אבל אין מה לעשות.
אביר מתחלף
לפני שנה • 19 במאי 2022
אביר מתחלף • 19 במאי 2022
אני בדר"כ לא מדבר או כותב על זה,
אבל בהקשר הנוכחי אני אשתף כי אולי זה יעזור לך במשהו...

אני נשוי, ונכנסתי לראשונה לכלוב הרבה לפני שחשבתי/רציתי להתרגש.
נכנסתי אז לכלוב בשביל ללמוד על עולם השליטה ועל עצמי (היתה לי תמיד משיכה מינית ורגשית לתחום, ובשביל להכיר יותר טוב את עצמי נכנסתי לכאן, ובאמת למדתי לעצמי).

לגבי ילדים, אני חושב שלא נכון להחזיק נישואין לא מוצלחים בגלל הילדים. ולמרות זאת, באופן אישי, אני בנתיים לא התגרשתי מהסיבה הזו.
כל פעם שהחלטתי ש"זהו", הציפה אותי תחושת הכאב של הילדים, ולא הייתי מסוגל להתקדם. (צריך לציין בהקשר הזה שאני בן להורים גרושים והיה לי הרבה כאב מכך במהלך השנים).

נושא משמעותי נוסף שצריך לקחת בחשבון ולא מספיק מודעים אליו זה הנושא הכלכלי. אם אתם לא מאוד חזקים פיננסית, גרושים עם ילדים כנראה יורידו את רמת החיים שלך/ם בצורה משמעותית מאוד. זה מהותי כי לפעמים המצב בעקבות הגירושין הוא כזה שמפרנס הקריה לא נשאר בכלל זמן ואנרגיה לדברים אחרים חוץ מעבודה, וגם לא פניות לאהבה וקשר חדש.
ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
לפני שנה • 20 במאי 2022
נשלט מלמעלה כתב/ה:
אני בדר"כ לא מדבר או כותב על זה,
אבל בהקשר הנוכחי אני אשתף כי אולי זה יעזור לך במשהו...

אני נשוי, ונכנסתי לראשונה לכלוב הרבה לפני שחשבתי/רציתי להתרגש.
נכנסתי אז לכלוב בשביל ללמוד על עולם השליטה ועל עצמי (היתה לי תמיד משיכה מינית ורגשית לתחום, ובשביל להכיר יותר טוב את עצמי נכנסתי לכאן, ובאמת למדתי לעצמי).

לגבי ילדים, אני חושב שלא נכון להחזיק נישואין לא מוצלחים בגלל הילדים. ולמרות זאת, באופן אישי, אני בנתיים לא התגרשתי מהסיבה הזו.
כל פעם שהחלטתי ש"זהו", הציפה אותי תחושת הכאב של הילדים, ולא הייתי מסוגל להתקדם. (צריך לציין בהקשר הזה שאני בן להורים גרושים והיה לי הרבה כאב מכך במהלך השנים).

נושא משמעותי נוסף שצריך לקחת בחשבון ולא מספיק מודעים אליו זה הנושא הכלכלי. אם אתם לא מאוד חזקים פיננסית, גרושים עם ילדים כנראה יורידו את רמת החיים שלך/ם בצורה משמעותית מאוד. זה מהותי כי לפעמים המצב בעקבות הגירושין הוא כזה שמפרנס הקריה לא נשאר בכלל זמן ואנרגיה לדברים אחרים חוץ מעבודה, וגם לא פניות לאהבה וקשר חדש.

אני נשארתי בשביל הילדים לא בגלל ש"חבל לפרק חבילה עם ילדים"
אלא פשוט בגלל שלא היה לי מושג איזה חלוקה נשמעת לי הגיונית ואני ארגיש טוב אם זה
בסוף כל הסיפור התפוצץ לי בפנים.
אם אתם חושבים שהזוכיות הגיע לקיצה תצאו לפני שהמצב מחמיר
Diligent student
לפני שנה • 20 במאי 2022
Diligent student • 20 במאי 2022
גרושה כמעט שנה.
כששואלים אותי למה התגרשתי, אני בודקת כמה זמן פנוי יש לצד השני. זו אף פעם לא סיבה אחת ספציפית אלא מכלול של סיבות שמצטברות לאורך השנים, עד שכבר אין אפשרות להכיל את החבילה.

התגרשנו בתהליך קצר ובוגר וזה הקל מאוד על ההסתגלות של הילדים ועל ההסתגלות שלנו. לכל אורך הדרך נעזרנו בנשות מקצוע מופלאות. מגשרת, שתיווכה בינינו בצורה מכבדת. עורכת דין, שניסחה את ההסכם והאירה נקודות שלא חשבנו עליהן. והכי חשוב, פסיכולוגית מומחית המטפלת גם בילדים ומשפחות שהדריכה אותנו בנושא התקשור לילדים. חשוב לבקש עזרה, גם מגורמים מקצועיים וגם ממשפחה וחברים ובשום אופן לא להישאר לבד.
עוד טיפ להמשך, השנה הראשונה קשה. יש התמודדויות כלכליות ורגשיות. יש המון כאב שצף פתאום. צריך להבין את זה ולדעת שזה הופך להיות קל יותר.
אני הרווחתי את החופש שלי ואני מודה לעצמי על ההחלטה ועל הדרך.

עוד הערה חשובה, רואה מסביבי נשים וגברים שמנהלים מאבקים משפטיים רוויי אגו, רגש ודם. אלו המקרים בהם תהליך הריפוי קשה הרבה יותר לכל הגורמים המעורבים. מציעה, ככל האפשר, לנטרל את האגו, לאפשר ויתורים ופשוט להמשיך הלאה.
    התגובה האהובה בשרשור
little girl​(נשלטת){KM}
לפני שנה • 20 במאי 2022
little girl​(נשלטת){KM} • 20 במאי 2022
התגרשתי לפני 3 וחצי שנים, כאשר היה לי ילד בן שנתיים.
הגירושין הגיעו אחרי שפגשתי את בעלי הנוכחי באתר, התחיל כרומן והתאהבנו.
הסיבה לרומן מתלכתחילה היתה כי היה לי קושי רב בנישואים, כזה שהתכחשתי אליו, ואני חושבת שחיפשתי סיבה חיצונית לפירוק הקשר. וזה עזר לי להבין שאני יכולה להיות מאושרת, פשוט עם מישהו אחר.

הבן שלנו היה בן שנתיים, הוא לא הבין וגם לא זוכר היום את התקופה הזאת או לפני.

כן התייעצנו עם פסיכולוגית איך לעשות את זה הכי נכון. ואני חושבת שהפרידה, עם כל הקושי שלה, היתה בצד הטוב ביותר והכי פחות פוגענית לילד שלנו.

הגרוש שלי לא יודע על הרומן עד היום, ולדעתי אין שום סיבה שהוא או הילד שלנו ידעו, זה רק יכול לפגוע ולא משנה דבר במציאות.
Deusex Primo
לפני שנה • 20 במאי 2022
Deusex Primo • 20 במאי 2022
little girl כתב/ה:
הסיבה לרומן מתלכתחילה היתה כי היה לי קושי רב בנישואים, כזה שהתכחשתי אליו, ואני חושבת שחיפשתי סיבה חיצונית לפירוק הקשר. וזה עזר לי להבין שאני יכולה להיות מאושרת, פשוט עם מישהו אחר.

כן התייעצנו עם פסיכולוגית איך לעשות את זה הכי נכון. ואני חושבת שהפרידה, עם כל הקושי שלה, היתה בצד הטוב ביותר והכי פחות פוגענית לילד שלנו.

הגרוש שלי לא יודע על הרומן עד היום, ולדעתי אין שום סיבה שהוא או הילד שלנו ידעו, זה רק יכול לפגוע ולא משנה דבר במציאות.

עבורי אתם השראה לאומץ ולהליכה בדרך אמיתית במסע לגילוי האושר העצמי ולאחר מכן הקרנה שלו החוצה.
חיכיתי לתגובה שלך.
תודה עליה!
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 20 במאי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 20 במאי 2022
Deusex Primo כתב/ה:
little girl כתב/ה:

עבורי אתם השראה לאומץ ולהליכה בדרך אמיתית במסע לגילוי האושר העצמי ולאחר מכן הקרנה שלו החוצה.
חיכיתי לתגובה שלך.
תודה עליה!

כל עוד יש לך את האופציה, אל תעשה את זה ככה, מאחורי הגב. אל תהיה פחדן שמבזבז לצד השני זמן ומשקר לו.