צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה כללית

bad bannyy​(שולט)
לפני שנה • 24 במאי 2022

שאלה כללית

bad bannyy​(שולט) • 24 במאי 2022
האם לדעתכם לדרוש כסף על שליטה זה פסול?
(כגבר)
ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
לפני שנה • 24 במאי 2022
מבחינה אטית כן , האם בפועל גברים לנשים לוקחים כסף על הרבה פחות ( כמו תמונות רגליים או פחות בצנצנת) כן , אז לסיכום כל עוד זה מוסכם על דני הצדדים תעשה מה בא לך
WillToPunish
לפני שנה • 19 ביוני 2022
WillToPunish • 19 ביוני 2022
לא פסול ואף מקובל. יש פה בחורות שמחפשות עבד כלכלי נטו. בלי שום יחסים וכלום סתם מישהו שיעשה להם מטלות.

דאבל סטנדרט מטורף שלגבר אסור לעשות זאת
Curvy Doll​(שולטת)
לפני שנה • 19 ביוני 2022
Curvy Doll​(שולטת) • 19 ביוני 2022
לא פסול כל עוד זה לא ניצול- לא לקחת ממישהו שבמצב כלכלי לא פשוט, למשל
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנה • 19 ביוני 2022
Jessie Adams{ליידי} • 19 ביוני 2022
דעתי היא שאפשר לדרוש כסף על כל דבר בחיים. מי שמעוניין - שישלם.
זה שאתה דורש כזף, לא אומר שיהיה לזה ״קהל״ או שמישהו יהיה מוכן לשלם על זה.
GlamFetishDom​(שולט)
לפני 11 חודשים • 12 באפר׳ 2023
GlamFetishDom​(שולט) • 12 באפר׳ 2023
שאלה מעניינת. לא הייתי אומר שהדבר פסול כפרקטיקה בדסמית שהוסכמה על שני הצדדים. אלא, לראייתי, הדבר כמעט שאיננו רלוונטי. יחסי השליטה הם ביטוי לאחד העקרונות הקמאיים ביותר של הטבע האנושי - והוא שהזכר אמור לדאוג לנקבה. הטבע יצר איזון מעניין - מצד אחד נשים נמשכות לגברים בעלי משאבים, ומצד שני גברים נמשכים ליופי. יופיה של האישה הוא המשאב שלה - משאב שאיתו היא נולדה (!) לעומת זאת, רוב הגברים צריכים להתאמץ ולהיאבק כדי לרכוש משאבים. התוצאה היא פשוטה: בעוד שהנקבה יכולה להציג את יופיה בפני זכרים בעלי משאבים, הזכר נטול המשאבים כמעט שאינו רלוונטי לנקבה היפה. מבחינת הביולוגיה האנושית הנשים הן שמחליטות אם הזכר יעמיד צאצאים או לא! מכאן תעשה את המעבר הלוגי לשאלתך - הסיכוי שתמצא מישהי שתהיה מוכנה לשלם לך על שליטה שואף לאפס. אתה צריך להיות לא פחות מאשר זאוס בכבודו ובעצמו כדי שמישהי תיפול לרגליך ותהיה מוכנה לתת לך כסף על הזכות הגדולה להישלט על ידיך.
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 12 באפר׳ 2023
oralsub כתב/ה:
שאלה מעניינת. לא הייתי אומר שהדבר פסול כפרקטיקה בדסמית שהוסכמה על שני הצדדים. אלא, לראייתי, הדבר כמעט שאיננו רלוונטי. יחסי השליטה הם ביטוי לאחד העקרונות הקמאיים ביותר של הטבע האנושי - והוא שהזכר אמור לדאוג לנקבה. הטבע יצר איזון מעניין - מצד אחד נשים נמשכות לגברים בעלי משאבים, ומצד שני גברים נמשכים ליופי. יופיה של האישה הוא המשאב שלה - משאב שאיתו היא נולדה (!) לעומת זאת, רוב הגברים צריכים להתאמץ ולהיאבק כדי לרכוש משאבים. התוצאה היא פשוטה: בעוד שהנקבה יכולה להציג את יופיה בפני זכרים בעלי משאבים, הזכר נטול המשאבים כמעט שאינו רלוונטי לנקבה היפה. מבחינת הביולוגיה האנושית הנשים הן שמחליטות אם הזכר יעמיד צאצאים או לא! מכאן תעשה את המעבר הלוגי לשאלתך - הסיכוי שתמצא מישהי שתהיה מוכנה לשלם לך על שליטה שואף לאפס. אתה צריך להיות לא פחות מאשר זאוס בכבודו ובעצמו כדי שמישהי תיפול לרגליך ותהיה מוכנה לתת לך כסף על הזכות הגדולה להישלט על ידיך.

קודם תשובה על השאלה שנשאלה:
אם בעיינך שירות בדסמי בתשלום לא משנה מה המין של מציע או מקבל השירות זה משהו שמסתדר לך מוסרית לך על זה. זה אינדיבידואלי בעיני ולדעתי הכי חשוב זה להקשיב לעצמך בעניין.

לגבי התגובה הזו שפשוט לא יכולתי שלא להגיב עליה, כי היא פשוט צורחת ראד פיל.
אני חושבת ששנינו נסכים לא להתייפיף ולציין שנשים סטטיסטית מחפשות בגברים את המשאבים וגברים מחפשים סטטיסטית יופי בנשים. אבל אני לא יכולה שלא להגיב על כל שאר הסקת המסקנות החד צדדיות האלו.
שני המינים צריכים להשקיע זמן ומשאבים כדי להיות רצויים על ידי הצד השני, כמו שהגיוני לך שגבר לא נולד עם שכר גבוה, סטטוס חברתי וקשרים (לפחות רוב הגברים כמובן יש את אלו שירשו את זה אבל זה מיעוט), ככה גם נשים לא נולדות לתוך טופ אידיאל היופי של החברה. נשים משקיעות אמצעים, זמן ועבודה קשה בטיפוח ושיפור המראה שלהן (כן גם פה יש את האחוז הקטן שנולדו פשוט טופ מודל אבל שוב זה מיעוט וגם אז רובן ישלמו על טיפולים אסטטים שהחברה שלנו כבר מגדירה כנורמה וגברים פשוט מצפים שיתקיימו, ישלמו על ביגוד, שיער ועוד).
אז בתור התחלה אישה לא נולדה עם הערך שלה אלה אם כן אתה רואה ערך רק ברחם שלה, כל שאר הדברים זה עבודה והשקעה ותכונות נרכשות (התנהגות, לבוש, טיפוח, דברים קוסמטיים ועוד...).

נכון לרוב נשים "יפות" לא יהיו מעוניינות בגבר ללא אמצעים(או במילים אחרות גבר שלא מתאמץ) אבל זה קורה באותה מידה בידיוק הפוך, גברים לא יסתכלו על נשים שלא ניראות להם יפות. אם אתה הולך על כנות לך עם זה עד הסוף.

לגבי הצאצים זה נכון בסוף לאישה יש יותר סיי האם יהיו לכם ילדים משותפים או לא, אבל לא ניראה לי רלוונטי, כי רוב הגברים מחפשים מין ולא צאצאים, ורוב התלונות של גברים הן לא "אני לא מוצא אמא לילדי" אלה "אני לא מקבל גישה למין מזדמן". ובשאלה מדובר על הצעה למין וממש לא לגבי דור העתיד.

אם מסתכלים מהזווית שהצגת וזה שבאמת גברים רואים את זה מפרספקטיבה של אני רוצה יופי ואישה רוצה אמצעים האם יהיה ביקוש בקרב נשים לשירותי שליטה גברית?
אני חושבת שהתשובה היא כן אבל יהיה קהל יעד דיי מצומצם למידי לזה.
כמו שנשים מוציאות כסף על דברים או חוויות שעושות להן טוב, חופשות, קישוטים לבית, צעצועיים מיניים, תחביבים בטוחה שיהיו נשים שירצו לשלם כסף ולחוות שליטה עם שולט מנוסה שניראה טוב לטעמן.
לדעתי האישית ואני לא מכירה מספיק את העניין מזוות של נשלטת אבל זה כמעט תמיד לא משהו חד פעמי, ממה ששמעתי וראיתי, לרוב יש קשר או רמת קרבה כלשהי כדי שזה ילך. לא יודעת כמה זה יעבוד שהיא תשלם להכיר את השולט ולבנות איתו אמון בתשלום (כי לא ניראה לי שהוא יפגש איתה לטובת העניין חינם).
    התגובה האהובה בשרשור
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 12 באפר׳ 2023
oralsub כתב/ה:

שזאת פנטזיה מעניינת מאוד, אגב
אוקיי חזרתי
לפני 11 חודשים • 13 באפר׳ 2023
אוקיי חזרתי • 13 באפר׳ 2023
אפשרי
אם אתה זונה.
הוא​(שולט)
לפני 11 חודשים • 13 באפר׳ 2023
הוא​(שולט) • 13 באפר׳ 2023
מין וכסף לא הולך יחד- מוסרית.
כסף ושליטה פוטנציאל לניצול