בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כבוד לדורה, כבוד לאור

מלישס
לפני שנה • 3 ביוני 2022
מלישס • 3 ביוני 2022
אומנם לא הייתי במאנצ לצערי ,אבל בהחלט חייבת ורוצה לפרגן לאור ודורה היקרות על כל הנתינה והתרומה לקהילה.
לפני שנה כשחזרתי לעולם הזה,
אחרי הפסקה של 3 שנים ,
באתי למאנצ בחולון ולא מצאתי את עצמי. היו הרבה אנשים חדשים ..ישבתי ליד דורה וישר נהנתי,
והצלחתי להיפתח.
ובפמדום תמיד אור ודורה נחמדות ומתייחסות ונותנות יחס חם ואוהב ואני מאוד מעריכה את זה.
לא הרבה מנהלי ליין מתנהגים ככה וזה לא מובן מאליו.
אז תודה לכן על הכול ואני שמחה שזכיתי להכיר את שתיכן
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 3 ביוני 2022
איזה כיףףףף לקבל ממכן.ם פידבקים מכולכן.ם זה לא מובן מאליו.
שמחה שמי שהיה נהנה זו המטרה שלנו.
ומי שלא היה תמיד יהיו עוד הזדמנויות.
כיף לי להכיר חדשים ולראות את הוותיקים משתפים את החדשים. ❤️
וזכיתי לנהל את המאנצ והפמדום עם חברה מדהימה שותפה שבאמת אכפת לה מכל מי שמגיע.ה לליינים שלנו.
אור ומתי היקרים תודה לכם על הכל זה לא מובן מאליו כל החום והאהבה שאנחנו מקבלים מכולם.ן
❤️😘
Lady cbt​(שולטת)
לפני שנה • 3 ביוני 2022
Lady cbt​(שולטת) • 3 ביוני 2022
לגמרי כבוד!!
כאורחת קבועה במסיבות הפמדום שלהן, אני תמיד נהנית💜 בכל פעם שאני מגיעה אני נכנסת למקום עוטף שמחבק את הסטיות שלי, ממש מרגישה בבית, עם אנשים כמוני 😍
כל צורך נענה במהירות ובחיוך ע"י אור ומתי, ודורה מקבלת אותי תמיד בשמחה וחיבוק🤗
כיף להגיע בכל פעם מחדש🥰🥰

תודה לשלושתיכם על הכל אהובים💜

הכרתי לא מעט חברות וחברים בליין הזה, כל כך שמחה שהגעתי כבר אז, לפני שנתיים וחצי, כשהתחלתן אותו 🤗

תמיד נשארת עם טעם של עוד ומחכה כבר לפעם הבאהicon_smile.gif
נשלטוש
לפני שנה • 3 ביוני 2022
נשלטוש • 3 ביוני 2022
אני באמת כייף לי עם כולם\ן לראות תגובות עליהן
זה מחמם ממש את הלב
זה נותן טעם של עוד
ואני האמת שמחתי להכיר את כולם/ן
באמת א.נשים מדהימים/מות
ותודה על הזכות של להכיר את כולם/ן

תודה על הזדמנות שאור ודורה נותנות להשאר בטוחים
ולהכיר א.נשים
ולחוות את העולם שהן מייצרות ומציגות

לכן אני אוהב כל כך את הליין המיוחד ואיכותי הזה
לכן אני תמיד מגיע ומשלב את העבודה שלי למסיבה למאנצים להכל מה שהן עושות 😇❣️🤗😄
אביר מתחלף
לפני שנה • 3 ביוני 2022
אביר מתחלף • 3 ביוני 2022
היה עוד מישהו רציתי לרשום עליו בפוסט, אבל בגלל שזה מבוסס רק על תחושת בטן ולא מעבר לכך - לא יכולתי לרשום על כך.

רציתי לרשום על מתי, בעלה של אור, שזה נראה שהוא הגבר הכי גברי שאפשר לדמיין, מכל כיוון אפשרי.
כמעט לא הייתה לנו אינטראקציה בלאנצ', אבל זה כל כך בולט שפשוט לא היה אפשר שלא לשים לב לזה.
מתי נראה גבר שמלא כל כך בביטחון עצמי עד ששום סיטואציה לא מאיימת עליו, וזה מאפשר לו להיות בנוכחות מלאה גם במקום שהוא לא בהכרח המקום הטבעי שלו.
הוא לא צריך כלום מאף אחד, ולא מרגיש חייב לאף אחד, אבל אוהב אנשים - וזה מאפשר לו להתחבר לכולם.
הוא גבר שה'גבריות' קורנת ממנו, אבל לא מאיימת על אף אחד מסביב.

אבל, בגלל שהכל מבוסס רק על תחושה אז לא באמת יכולתי לדעת אם זה נכון ולרשום את זה כאן.
אבל אם הייתי יכול בכל זאת לרשום להתייחס לזה - אז הייתי רושם לאור שיש לה את הגבר המושלם.
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 3 ביוני 2022
מהמם אתה ❤️ אכן הם זכו אחת בשני וזה תמיד אני אומרת להם. שניהם כמעט מושלמים כי הרי אין דבר כזה מושלם 😉.
OR1977
לפני שנה • 3 ביוני 2022

תודה איש יקר

OR1977 • 3 ביוני 2022
נשלט מלמעלה כתב/ה:
היה עוד מישהו רציתי לרשום עליו בפוסט, אבל בגלל שזה מבוסס רק על תחושת בטן ולא מעבר לכך - לא יכולתי לרשום על כך.

רציתי לרשום על מתי, בעלה של אור, שזה נראה שהוא הגבר הכי גברי שאפשר לדמיין, מכל כיוון אפשרי.
כמעט לא הייתה לנו אינטראקציה בלאנצ', אבל זה כל כך בולט שפשוט לא היה אפשר שלא לשים לב לזה.
מתי נראה גבר שמלא כל כך בביטחון עצמי עד ששום סיטואציה לא מאיימת עליו, וזה מאפשר לו להיות בנוכחות מלאה גם במקום שהוא לא בהכרח המקום הטבעי שלו.
הוא לא צריך כלום מאף אחד, ולא מרגיש חייב לאף אחד, אבל אוהב אנשים - וזה מאפשר לו להתחבר לכולם.
הוא גבר שה'גבריות' קורנת ממנו, אבל לא מאיימת על אף אחד מסביב.

אבל, בגלל שהכל מבוסס רק על תחושה אז לא באמת יכולתי לדעת אם זה נכון ולרשום את זה כאן.
אבל אם הייתי יכול בכל זאת לרשום להתייחס לזה - אז הייתי רושם לאור שיש לה את הגבר המושלם.