סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ממתי הכלוב הפך לאתר קולינריה?

פרלינה​(נשלטת){בעלי}
לפני שנה • 5 ביוני 2022
פרלין כתב/ה:
היום קראתי שני פוסטים בדסמיים מהפכי קרביים ואחד מטורף שאיזה אדיוט דיווח עליו.

יש מה לקרוא. אפשר לעשות את הדבר הבא וליצור לעצמך פיד בדסמי או לפחות אדג׳י ולהשתמש בכפתור הסתרת בלוגים. אפשר גם ליצור רשימת מועדפים של כתבים יותר קיצוניים, אני בטוחה שאנשים ישמחו להמליץ.

תשלחי לי ואני באה לעשות לך בייביסיטר על התינוקי 🙏
Snitch
לפני שנה • 5 ביוני 2022
Snitch • 5 ביוני 2022
[quote="בשביל שלך"]
פרלין כתב/ה:
אולי כלובי באמת צריך תקנון חדש ומי שמכניס דברים לא קשורים אפילו כותב על חוויות היומיום המשעממות שלו שיחסם לתקופה מסויימת.
ואני מתכוון גם על שולטות שמספרות לנו כמה האוכל יצא טעים וכמה היה לה יום מעייף בעבודה...

למה לעצור בחסימה? אני בעד קנס וכלא לחצי שנה
לולקי
לפני שנה • 5 ביוני 2022
לולקי • 5 ביוני 2022
BizarreMind כתב/ה:

השפלות, ביזאר, מחטים, מכות חזקות..כל אקט שהוא קיצוני. סאדיזם/ מאזוכיסם.

היי,
רק שני הסנט שלי לגבי הביזאר. אתה צודק, אין לו הרבה ייצוג כאן בבלוגים וזה לי באופן אישי ממש חבל אבל גם נשמע הגיוני ואני מניחה שזה יחסי לייצוג שלו באוכלוסיה. וגם כי הוא עדיין נחשב לטאבו, גם פה. ואולי זאת הסיבה שלרוב, מה שנכתב באופן סקסי, גרפי ומפורט בדברים הקיצוניים, אלה הפנטזיות. אולי אני בוחנת את זה כאישה, אבל גם אני כותבת על ביזאר. ובחיי שרצה הגורל וזה אפילו נמצא אצלי בבלוג ממש פוסט אחד מתחת ל.. ובכן, חמוצים.

וכן, גם הביזאר שאני כותבת עליו הוא לא בדיוק חומר לאוננות. למה? לדעתי זה כי הפנטזיה הפכה למציאות. וכשהטבעי שלך הוא שיש עוד אדם נפרד ממך לחלוטין שעושה עליך את הצרכים שלו להנאתו ( או לא משנה, משתמש בך לצרכים שלו בצורה שנתפסת לך כקיצונית) זה כול כך מיינד בלואינג, ומצחיק, ואינטימי, וטורף את המציאות, שלתאר את זה באופן מכני גרפי וסקסי שמעמיד זקפות ומרחיב פותות כמו פנטזיה הופך למשני. כי מה שבאמת מתרחב אלה הלב והשכל וכבר יש מיליון רגשות לעבד וזה עוד חלק מהחיים. אז כותבים רגיל וחוקר ועם ניואנסים ורומנטי כמו שזה באמת ואז ממסכים בשאר חיי היומיום כמו ירקות וילדים וטיולי אופניים, כי צריך גם הפוגה מחשבתית וכי אנחנו יותר מחומר לאוננות. אז הלוואי שאנשים יחשפו ויכתבו עוד ביזאר. ועד אז ובגלל שיש כאן גם אינטרס להכיר ולממש את זה, אנשים כותבים את עצמם גם בלי קשר לבדסמ. כי מה לעשות- אם אני מחפשת את האחד שיטנף לי על הפנים, דווקא ממש ממש בא לי (שלא לומר קריטי לי) לדעת איזה מתכונים הוא אוהב להכין, לארוחת הצהריים icon_smile.gif
Mary Jane
לפני שנה • 6 ביוני 2022
Mary Jane • 6 ביוני 2022
Snitch כתב/ה:
בשביל שלך כתב/ה:
"]אולי כלובי באמת צריך תקנון חדש ומי שמכניס דברים לא קשורים אפילו כותב על חוויות היומיום המשעממות שלו שיחסם לתקופה מסויימת.
ואני מתכוון גם על שולטות שמספרות לנו כמה האוכל יצא טעים וכמה היה לה יום מעייף בעבודה...

למה לעצור בחסימה? אני בעד קנס וכלא לחצי שנה

הכי טוב, כל שולטת שמעזה ללרלר על עצמה ועל חוויות היומיום שלה ולא לספק גירוי מיני קונקרטי בטקסט או בתמונה - ליאור השליכוה. בלי רחמים: לפקח, לשלול זכויות, להעיף מהאתר. לשם כך, כלובי צריך להעסיק אדם-גבר שזה יהיה תחום אחריותו. רק ככה ישארו איתנו הנשים שכן מבינות את הצורך ואת החובה, לספק גירוי מיני בנוכחותן. נשים שאינן מבזבזות עמודי כלוב יקרים. לא עוד נשים נטולות תכלית, חסרות מטרה, מבשלות, עייפות, מבלבלות את השכל ואת היוצרות. למי אכפת. לחלק חסימות חופשי, שישרדו רק מי שיש להן ערך ממשי לתרום לציבור המאוננים.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 6 ביוני 2022
אני מוכנה מעכשיו לכתוב אך ורק על בדס"מ, אם מישהו מתנדב מעכשיו למחוק כל שרשורמירמור שייפתח בפורום.
דיל?
Mary Jane
לפני שנה • 6 ביוני 2022
Mary Jane • 6 ביוני 2022
the rain song כתב/ה:

היום צריך לפרסם אזהרת טריגר
ומוחקים פוסטים
וצועקים PC
ואולי אני טועה אבל זה בא לידי ביטוי בעיקר במיילדום שמתנגש משום מה עם הפמיניזם לדעת יותר מידי אנשים.
ויש המון רגישויות בהמון נושאים

.

אה, הפמיניזם אשם בכך שאין פה מספיק בדסמ לעניין. עכשיו הכל ברור (:

טוב שיש את מי להאשים.

כשלעצמי, לא מומחית לחסימות (לסתימת פיות וחסימת נתיבי אוויר דווקא כן), ועם זאת, נראה לי שזה אחלה מרחב למי שהוא סוטה מדרך הישר ורוצה להתבטא בחופשיות יחסית. לא צריך לפרסם אזהרות טריגר כאן ואין כמעט פיקוח או השתקה כמדיניות, להיפך. אלו דברים שבאים לידי ביטוי בעיקר עם אנשים שחסרה להם תשומת לב בחיים והדרך להשיגה עוברת אצלם באמצעות הטרלת ציבורים רחבים, לרוב בתדירות מעוררת השתאות, שיש בה כדי לשפוך אור על מופרעות רחבה יותר.

אפשר לכנות זאת ״רגישויות״ ואפשר גם להבין שלא כל עיוות צריך ורוצים להכיל בכל פלטפורמה - מתכנים שאין בהם דבר מלבד גזענות ועד הסתה לאונס, וכיוב. אפשר גם להבין שהבעלים של האתר לא בנה אותו כדי לצופף פה חלאות שניזונות מהאמור לעיל.
פיט
לפני שנה • 6 ביוני 2022

Re: ממתי הכלוב הפך לאתר קולינריה?

פיט • 6 ביוני 2022
ילדת חרא כתב/ה:
זו רק דוגמא...
לפעמים זו קולינריה
לפעמים זה חדשות
לפעמים זה יכול להיות אפילו פוליטיקה...
ויש עוד הרבה..
המשותף לכולם זה שאין בינם לבין עולם הבדס"מ וההיכרויות כלום
אמנם זה קורה בעיקר בצ'אט אבל זה פושה ומתרחב לכל חלקי האתר
ואחרי בילוי של כמה חודשים כאן באתר הגעתי למסקנה מביכה
שעשרות גברים ובעיקר נשים, שבחיי היומיום שלהם כנראה אין להם את המעמד שהם נכספים לו, מצאו בחסות האתר את הביטחון העצמי האבוד שלהם,
את ההימצאות שלהם ב"מרכז" השיח, והחלק ההכי אבסורדי לטעמי, שהם מסוגלים לנהל פרופיל זהב, והם מסוגלים אפילו לשתף תמונות, וזה סבבה, אבל בחייאת לא חושבת שזה המקום
אם אין לכם מעמד בחברה אל תבזבזו את האתר בשביל זה אם אתם לא עניין של בדס"מ אל תהרסו פה את הדיונים עם קולינריה או מיליון נושאים לא קשורים אחרים
אם הביטחון העצמי או המעמד החברתי שלכם זקוק לתיקון - בחייאת אל תעשו את זה פה מאחורי מסכה - כי לא רק שזה לא אמיתי - זה גם לא מועיל לכם -זו רק בריחה- ובעיקר - זה הורס לנו-
ויש פה עוד תופעה מטופשת
כאלה שמעלים תמונות לפרופיל שלהם - כותבים לך שזה תמונות עירום - ואז כשאתה פותח את האופציה לראות את התמונה אתה רואה פרח, או חיה, או נוף
תגירו בחייאת אתם/ן מפגרים/רות??????? למה להעלות תמונה כזו, מה זה אומר על האינטלגנטיות שלכם , לא חבל?
אולי זה גם חלק מזה שהכלוב הופך לאט לאט למשהו אחר ממה שהוא אמור להיות
אשמח לתגובות
אבל תחשבו פעמיים לפני שתענו

את ההמבורגר ניתן גם להכין בתנור - חשוב לשמן לפני ההכנסה לתנור.
ניתן גם לטגן במחבת רגילה או להכין על המנגל.
להמבורגר עשיר יותר השתמשו בחצי קילו בשר טחון + חצי קילו
לתוך קציצת ההמבורגר תוכלו להוסיף: בצל מטוגן, שום כתוש, עשבי תיבול קצוצים, צנוברים שלמים וגם ממרחים כמו קטשופ או חרדל (כ-2 כפות לכל התערובת).
MagisterDolor​(שולט)
לפני שנה • 6 ביוני 2022

MagisterDolor​(שולט) • 6 ביוני 2022
פיט כתב/ה:
ילדת חרא כתב/ה:
זו רק דוגמא...
לפעמים זו קולינריה
לפעמים זה חדשות
ויש עוד הרבה..
שעשרות גברים ובעיקר נשים, שבחיי היומיום שלהם כנראה אין להם את המעמד שהם נכספים לו, מצאו בחסות האתר את הביטחון העצמי האבוד שלהם,
את ההימצאות שלהם ב"מרכז" השיח, והחלק ההכי אבסורדי לטעמי, שהם מסוגלים לנהל פרופיל זהב, והם מסוגלים אפילו לשתף תמונות, וזה סבבה, אבל בחייאת לא חושבת שזה המקום
אם אין לכם מעמד בחברה אל תבזבזו את האתר בשביל זה אם אתם לא עניין של בדס"מ אל תהרסו פה את הדיונים עם קולינריה או מיליון נושאים לא קשורים אחרים
אם הביטחון העצמי או המעמד החברתי שלכם זקוק לתיקון - בחייאת אל תעשו את זה פה מאחורי מסכה - כי לא רק שזה לא אמיתי - זה גם לא מועיל לכם -זו רק בריחה- ובעיקר - זה הורס לנו-
ויש פה עוד תופעה מטופשת
כאלה שמעלים תמונות לפרופיל שלהם - כותבים לך שזה תמונות עירום - ואז כשאתה פותח את האופציה לראות את התמונה אתה רואה פרח, או חיה, או נוף
תגירו בחייאת אתם/ן מפגרים/רות??????? למה להעלות תמונה כזו, מה זה אומר על האינטלגנטיות שלכם , לא חבל?
אשמח לתגובות

לתוך קציצת ההמבורגר תוכלו להוסיף: בצל מטוגן, שום כתוש, עשבי תיבול קצוצים, צנוברים שלמים וגם ממרחים כמו קטשופ או חרדל (כ-2 כפות לכל התערובת).

ברגע שאתה מוסיף דברים להמבורגר, זה הופך לקבב.
המבורגר זה בשר נטו.
CharlieI{Lotus}
לפני שנה • 6 ביוני 2022
CharlieI{Lotus} • 6 ביוני 2022
אני חושב שהמגיסטר דולור זכה עכשיו בפרס מיוחד להטרלת עומק.
אמירה בעומק חמש הטרלות מפתיחת השרשור.
כל הכבוד. המשך כך.
פיט
לפני שנה • 6 ביוני 2022

פיט • 6 ביוני 2022
MagisterDolor כתב/ה:
פיט כתב/ה:
ילדת חרא כתב/ה:
זו רק דוגמא...
לפעמים זו קולינריה
לפעמים זה חדשות
ויש עוד הרבה..
ויש פה עוד תופעה מטופשת
אשמח לתגובות

ברגע שאתה מוסיף דברים להמבורגר, זה הופך לקבב.
המבורגר זה בשר נטו.

אני תובע את האתר שהעתקתי אתזה משם