שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ ואורח חיים דתי/מסורתי

Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנה • 8 ביוני 2022

בדס"מ ואורח חיים דתי/מסורתי

Lady Hightower​(נשלטת) • 8 ביוני 2022
אני יודעת שכבר היו פה שרשורים של "מי דתי כאן?" אבל התהייה שלי מעט שונה.
האם יש כאן חברים על הספקטרום הדתי שמצליחים לשלב את זה בהצלחה עם בדס"מ?
כלומר, שהחלק הזה בחייהם אינו "בארון" מבחינתם? שזה לא מרגיש להם סותר?
כמובן שיכולה להיות לזה משמעות שונה עבור כל אחד, אז כן, זו תהייה די כללית.
אני סקרנית בעיקר לגבי רשמים.
אפשר לכתוב פה או בפרטי אם אתם מעדיפים.
תודה תודה ותזכו למצוות icon_wink.gif
Elli​(שולט)
לפני שנה • 8 ביוני 2022
Elli​(שולט) • 8 ביוני 2022
היי.
אכתוב לך כחרדי לשעבר.
אני לא רואה סתירה בין האורך החיים החרדי ליחסי שליטה, יותר מזה, החינוך החרדי מוציא מתוכו גברים רכושתנים ושתלטנים.
כשגדלתי, היה נראה לי טבעי שהגבר מקבל את ההחלטות החשבות בבית, והאישה רק אומרת כן.
" אישה כשרה עושה רצון בעלה".

אם את מדברת על בדסמ במיטה, אז גם כאן הדת מקלה, מותר לעשות כמעט את כל מה שרוצים במיטה (למעט ימי המחזור).

לסיכום icon_smile.gif : אני לא רואה סתירה בין הדת לבדסמ, כל עוד זה נשאר בתוך הזוגיות
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 8 ביוני 2022
סקרנית ירוקה • 8 ביוני 2022
זה לא סותר כי יש לי שתי זהויות- נפש אלוקית ונפש בהמית.
הנפש האלוקית רוצה להתעלות ולקיים תומ"צ בהידור ואילו הבהמית רוצה יותר את תאוות עולם הזה (כל בהמית והתאווה שלה. יש כאלה שמתאוות לגלידה ויש כאלה לזין..)

נכון שהמטרה היא שהאלוקית תגייס את הבהמית לשורותיה אך קיומן לא סותר אחת את השניה.

אני יכולה למסור שיעור תורה
וחצי שעה אחריו, בדרך לבית, לקפוץ לסשן קצר

ללכת בלבוש צנוע
ומתחתיו חוטיני דקיק

לא להוריד טלגרם
ולהסתובב חופשי בכלוב

חיה במקביל בשתי עולמות.
ככה נבראנו.
זה לגמרי טבעי.

אבל לא שוכחת שהמצב הטבעי של תינוק זה לזחול על הרצפה ובכל זאת הוא צריך ללמוד ללכת...
    התגובה האהובה בשרשור
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 9 ביוני 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 9 ביוני 2022
סקרנית ירוקה כתב/ה:
זה לא סותר כי יש לי שתי זהויות- נפש אלוקית ונפש בהמית.
הנפש האלוקית רוצה להתעלות ולקיים תומ"צ בהידור ואילו הבהמית רוצה יותר את תאוות עולם הזה (כל בהמית והתאווה שלה. יש כאלה שמתאוות לגלידה ויש כאלה לזין..)

נכון שהמטרה היא שהאלוקית תגייס את הבהמית לשורותיה אך קיומן לא סותר אחת את השניה.

אני יכולה למסור שיעור תורה
וחצי שעה אחריו, בדרך לבית, לקפוץ לסשן קצר

ללכת בלבוש צנוע
ומתחתיו חוטיני דקיק

לא להוריד טלגרם
ולהסתובב חופשי בכלוב

חיה במקביל בשתי עולמות.
ככה נבראנו.
זה לגמרי טבעי.

אבל לא שוכחת שהמצב הטבעי של תינוק זה לזחול על הרצפה ובכל זאת הוא צריך ללמוד ללכת...

חזק מה שכתבת.
בטוח שאלוהימה גאה בך עכשיו.
icon_smile.gif
קשירה לשם אהבה
לפני שנה • 9 ביוני 2022
קשירה לשם אהבה • 9 ביוני 2022
נושא מעניין..
אני דתי לאומי.. התחום באמת פחות מקובל וגם כשמדברים על זה בקבוצות סגורות בפייסבוק של גברים/נשים בלבד אין כ"כ נכונות לקבל את תחום ה bdsm באור נכון.. לפחות בעיניי.
נגיד אחד הדברים שהכי הייתי רוצה זה בסך הכל ללכת לאיזה סדנת קשירות אבל זה גם פומבי מידיי בעיני לא מעט מהמגזר..
בכל מקרה.. לגבי השילוב בין שתי הדרכים.. הן לא תמיד צריכות לסתור אחת את השניה. יש דרכים לעשות את זה בהיתר (במיוחד אם בן/בת הזוג בקטע)
בהצלחה!
הוא​(שולט)
לפני שנה • 9 ביוני 2022
הוא​(שולט) • 9 ביוני 2022
כל אחד "מארגן" לעצמו איזה סיפור עצמי אמת פנימית שמתאימה לו לחיות את חייו באופן כזה או אחר.
העולם הדתי מלא באיסורים בטאבו
כניסה לעולם הבדסמ הוא כמו מים חיים מעין זך
בו ניתן לתת חופש ליצר לצרכים הנפשיים
ההיתר היחיד שיש לספק זה לעצמך
להיות מי שאתה
בריאות נפשית כפיקוח נפש עדיפה על כל איסור

למעט החוק הפלילי וכבוד אנושי
mister z​(שולט)
לפני שנה • 10 ביוני 2022
mister z​(שולט) • 10 ביוני 2022
קודם כל מבחינה מהותית אין באמת סתירה בין רוב הפרקטיקות הבדסמיות לבין הדת היהודית

אחרי שאמרנו את זה חשוב לזכור שבעולם הדתי לא מקובל לנהל מערכות יחסים מיניות לפני החתונה וגם כשכבר מחפשים בת/בן זוג לצורך חתונה והקמת משפחה לרוב חדר המיטות לא עולה בשיחות
כך שגם עם זה אפשרי בתיאוריה בתכלס קשה מאוד לשלב את זה עם חיים דתיים במלואם
בס ד
לפני שנה • 10 ביוני 2022

Re: בדס"מ ואורח חיים דתי/מסורתי

בס ד • 10 ביוני 2022
Lady Hightower כתב/ה:
אני יודעת שכבר היו פה שרשורים של "מי דתי כאן?" אבל התהייה שלי מעט שונה.
האם יש כאן חברים על הספקטרום הדתי שמצליחים לשלב את זה בהצלחה עם בדס"מ?
כלומר, שהחלק הזה בחייהם אינו "בארון" מבחינתם? שזה לא מרגיש להם סותר?

בתור דתי, מייסד מאנצ' דתיים, אך צעיר ו(לצערי) עדיין רווק, חקרתי לא מעט את הנושא. מסקנותיי ודרך חיי:

האידיאלים מעט סותרים זה את זה, ולענ"ד נקודת הזהב של בסדמים דתיים אינה לצאת מהמרתף (ארון), אלא שגם הם וגם בן או בת הזוג שלהם - יהיו איתם שם. בסופו של דבר המיניות בציבור הדתי היא ארון, ולצאת מהארון (בדרך כלל, בהקשרים סתמיים ובשפה לא ראויה) זה רע.

היהדות היא ההפך מפוריטנית, היא מקדשת מאד את המין. עד כדי כך שהמין הוא לא "ארון" אלא חדר כל כך נעלה ומדהים ונפלא, שרק לזוג יש יכולת לגשת אליו ולגעת בו.

עכשיו פרקטית, בנוגע לבדס"מ המסקנות שלי הן כך:

א. אמונה. חילונים אולי יראו את זה תמוה, אבל אדם מאמין יודע בתוכו שהקב"ה דואג לו, ושכשהוא ימצא את בחירת ליבו - בבוא העת היא תכיל ותשלים את הפטישים והקינקים שלו.
אפשר להוסיף לזה גם הרבה תפילה, היא לא תשוב ריקם אם נכוון נכון ואם זה באמת מעומק הלב וצורך מהותי.

ב. כאשר אדם מגיע לשלב של זוגיות כחתונה - הוא יודע שהוא יצטרך להתפשר. לא משנה על מה, יהיו פשרות... בין אם זה איפה לגור, עם מי להתראות בערך, מי תהא חמותו וזה יכול להיות גם להגשים פחות פנטזיות במיטה. האידיאל הוא לבנות את הזוגיות בנישואין, ולצורך כך אנו מתחילים עם הבחירה במישהי שיש בה כמה שיותר טוב. על השאר נתפשר/נבנה בהמשך.

אלו שתי הנקודות העיקריות.
יש דתיים מעטים לדעתי שמצליחים להעלות את הנושא לפני החתונה ולהשאר יחד. זה מאיים ומחשיש למישהי שרוב הסיכויים היא ונילית, או שפטישיה לא תואמים לשלך...

עלי לזכור כדתי מאמין שהדרכים - הבדסמ בראי החילוני הכללי והיהדות, אינם הולכים יחד.
הדרך היחידה והכי טובה היא לבחור מסלול אחד - או לצאת בשאלה בשביל הבדסמ החיצוני, או להיות דתי, להאמין, להנשא, אולי להתפשר קצת, ולהרים את הבדס"מ ככלי קדוש בשביל המטרה הכי חשובה.

מסלולי זיגזג למיניהם רוקנו ועייפו לי את הנפש...
בחרתי בסוף בדת, ואת החשבון הזה שפתחתי לפני... שלוש שנים? אני כמעט לא בודק. אולי בעיתות חולשה.. אבל נחמד לי שה' זימן לי לפרוק כאן מהידע שלי בדיוק עכשיו כשיש פורום רלוונטי.
אוסיף ואומר שכל מה שחפרתי קשות לעיל, זו דעתי. הדתיות היא ספקטרום, וכל אדם במסלול שלו מול אלוקים ולכן אל לי לשפוט דתיים אחרים כאן או בכל מקום, לפחות פורמלית.

ברכת אושר במסלול החיים שלנו ושבת שלום✨