לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרוש נהג – תופעה מתפשטת

לי-און
לפני שנה • 10 ביוני 2022
לי-און • 10 ביוני 2022
אתם מחטיאים את המטרה. אני לא מצליח לערוך את הפוסט. אולי הגיבו בצורה מוקצנת. יחד עם זאת, המטרה הייתה להצביע על תופעה בזויה מתפשטת שעושה עוול למלכות ובטח לנשלטים. בוא נגיד שהרוב תמימים וחושבים שייצא להם משהו מזה אפילו שהרבה פעמים כותבת המודעה כותבת מפורשות נהג וזהו. ומרוב שיש כל כך הרבה פניות אפשר להזניק כל יום נשלט אחר וזה מגעיל ודוחה. זה זלזול בבן אדם כבן אדם. וצריך להתריע על זה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 10 ביוני 2022
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 10 ביוני 2022
עלוב החיים כתב/ה:
תמיד מפליא אותי מחדש הפרדוקס, שבקהילה שאמורה להיות פתוחה ומכילה, יש כל כך הרבה שמרנות וביקורת למשהו שלא תואם את הסטנדרט הבדס"מי שמישהו קבע שהוא נכון.
האם זה כל כך לא הגיוני, שיש אנשים שדווקא הניצול הפשוט והבוטה עושה להם את זה? גורם להם להרגיש נמוך? כלי שרת? זה נשמע לי כמו win win

+1

התופעה קיימת מאז שאני זוכר פניות בדסמיות ברשת, יתכן שעוד מימי הפורום השחור ב-IOL. והפניות הגיעו גם משולטות וגם מנשלטים.

לכל סיר יש מכסה ואין ברשת קהילה של אדם אחד בלבד.

כל אחד מהשותפים בכל פעילות בדסמית יכול להגדיר מה חשוב לו/ה ומהם הגבולות שלהם.
והיפה בעיני הוא שגם במה שבעיני אחרים נראה בלתי יאומן או איכס, א.נשים מצליחים למצוא עם מי לנסות, להתנסות ולשתף בחוויות.

אז כן, המגוון פירושו גם שלא מעט מהדברים גורמים לאנשים להרים גבות, להתפלא, להרגיש בחילה או פחד.

שחררו את הלחץ, אף אחד.ת לא יזנקו מהמסך ויכפו משהו עליכם.
ועם קצת פתיחות, אולי מה שקודם עורר פחד או זעזוע יסקרן גם אתכםן.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 10 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 10 ביוני 2022
עלוב החיים כתב/ה:
תמיד מפליא אותי מחדש הפרדוקס, שבקהילה שאמורה להיות פתוחה ומכילה, יש כל כך הרבה שמרנות וביקורת למשהו שלא תואם את הסטנדרט הבדס"מי שמישהו קבע שהוא נכון.
האם זה כל כך לא הגיוני, שיש אנשים שדווקא הניצול הפשוט והבוטה עושה להם את זה? גורם להם להרגיש נמוך? כלי שרת? זה נשמע לי כמו win win

רק בגלל שיש חוסר קבלה אליך זה לא אומר שאתה צריך לקבל כל אחד, רק אדם שהוא טיפש ברמות הגבוהות ביותר חושב במושגים כאלה. למה אתה מצפה שהקהילה תהיה פתוחה? כי היא שמה בולבול על המיינסטרים של מיניות? ביג דיל. יש אנשים שונים ומגוונים ואתה לא תחליט להם מה לחשוב כמו שאני לא קובע לך מה לחשוב.
shirazbar​(שולטת)
לפני שנה • 10 ביוני 2022
shirazbar​(שולטת) • 10 ביוני 2022
לא מתחברת מצד שני גם לא שופטת כל אחד יעשה את הטוב בעיניו. מנסה להבין מדוע זה מטריד את מנוחתך..
Darkk
לפני שנה • 10 ביוני 2022
Darkk • 10 ביוני 2022
הרמת לי את הכפפה עם השאלה הזו - דרוש נהג.
בואו נהיה כנים זה - כמה נשים יכנסו בגפן (ללא לווי של חברה/חברות/ חברים/ כלב אמסטף)לרכב של אדם זר שלא פגשו מעולם , מבלי לדעת את שמו ולהסתפק בניק עלום בכלוב הזה , לרוב בחשכה, כדי שיסיע אותן לכתובת כלשהי?
זו בטח שאלה של חוקרי אנתרופולוגיה/סוציולוגיה לבדוק עד כמה הבדסמ מרחיק לכת.
לי-און
לפני שנה • 10 ביוני 2022
לי-און • 10 ביוני 2022
מלא נשים יכנסו בגפן,
אולי מחליפים איתו כמה מילים, במקרה הטוב.

אתה קולט, עד כמה הורידו את מעמדו של הנשלט,
שאפילו לא מפחדים מי יבוא,
זה הדרדר בשנים האחרונות,
וזה עצוב מאוד לדעתי.
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
לפני שנה • 10 ביוני 2022
פרלין כתב/ה:
מה הקטע של הקינק שיימינג הפראי הזה? ותפיסת עולם כל כך צרה ועצובה.

מדויקת.
למה זה כואב למישהו מה אנשים אחרים עושים/רוצים?! אם טוב להם וזה מה שבא לזין/כוס שלהם לעשות אז בבקשה.
לא מבינה למה הדיון המיותר הזה משמש
לי-און
לפני שנה • 10 ביוני 2022
לי-און • 10 ביוני 2022
בינתיים עוד לא עלה אף אדם לא משנה אפילו אם נשלט או לא, שאמר לי פה או בפרטי,
שהתקבל למשרת נהג,
ומאז חייו השתנו מהקצה אל הקצה.

גם אי אפשר לעשות שיימינג האמת כי זה כל הרבה, מי יש לו זמן.
רק נתתי אזהרה כללית, בכל זאת מדובר בבני אדם,
צריכים לדעת ש"מסתלבטים" עלייהם בשפה עממית.