בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרוש נהג – תופעה מתפשטת

המאלף השולט בעבד​(שולט)
לפני שנה • 10 ביוני 2022
הביקורת לא מוצדקת. פנו אלי פעמים רבות נשלטים שהציעו לנקות או להסיע אותי. הסכמתי מספר פעמים לשירותי נקיון. הסעות לא רציתי. אף פעם לא פרסמתי מודעה ברוח זו ולא ביקשתי את זה מיוזמתי בשיחה. זה בא נטו מיוזמתם. לא הייתה ציפיה לשום דבר נוסף. הנקיון היה השירות שהם ביקשו להעניק. אני לא יודע מה מדליק בזה אבל זה סיפק אותם. כנראה שזה פשוט חלק מפטיש או מפנטזיה. אני לא רואה בזה שום דבר רע. אני גם לא חושב שהם חדלי אישים אומללים. יתכן שחלקם מקווים שיצא מזה משהו נוסף, למרות שקשה לי להאמין. איך זה יכול להתפתח למשהו אחר? אין גם צורך להגיע מחיפה כדי להסיע מישהו או מישהי מתל אביב לרמת גן. אפשר להסיע מישהו או מישהי בין חיפה לקריות. לא חסר. כנ"ל לגבי נקיון.

עם זאת אני חושב שזאת פנטזיה די רגעית. העבד שהתמיד במשך הזמן הרב ביותר הגיע שלוש פעמים. אצל רוב העבדים האחרים זה היה אירוע חד פעמי. נראה כמו סיפוק צורך. באופן אישי לא נורא נהנתי מזה. היתי צריך להקדיש תשומת לב והנקיון עצמו לא היה משהו. אז עם הזמן הפסקתי עם זה ואני לא מקבל נכון לעכשיו עבדים שהדבר היחיד שהם רוצים זה לנקות אצלי.

בכלל, אני לא חושב שנכון להציג פנטזיות של אנשים אחרים כביטוי לאומללות או לדבר מה שלילי אחר. יש המון סוגי פטישים ופנטזיות. לאדם מבחוץ חלק ניכר ממה שעושים במסגרת הסשן יכול להראות מגעיל או מזעזע. אפילו דברים נפוצים כמו ליקוק רגליים או נעליים. זה לבדו יכול להטריף לגמרי אדם שלא מגיע מתחום שקרוב לבדסם.
SheSultan​(שולטת)
לפני שנה • 10 ביוני 2022
SheSultan​(שולטת) • 10 ביוני 2022
לי-און כתב/ה:
בינתיים עוד לא עלה אף אדם לא משנה אפילו אם נשלט או לא, שאמר לי פה או בפרטי,
שהתקבל למשרת נהג,
ומאז חייו השתנו מהקצה אל הקצה.

גם אי אפשר לעשות שיימינג האמת כי זה כל הרבה, מי יש לו זמן.
רק נתתי אזהרה כללית, בכל זאת מדובר בבני אדם,
צריכים לדעת ש"מסתלבטים" עלייהם בשפה עממית.

למה שמישהו יפנה אליך בפרטי אחרי שאתה הגדרת אותו בצורה כל כך נחרצת?
אני עצמי לא מתחברת לזה, ולא לשום דבר חד פעמי, אבל יכולה להבין למה זה קורה ועל איזה צורך זה עונה.
מניחה שבמקום מסויים הם כמובן היו רוצים יותר מלהיות רק נהג לנסיעה חד פעמית, אז או שהם בעצמם לא יכולים לתת יותר מלהיות נהג לפעמים, או שההיצע כל כך נמוך שבשביל להרגיש תחת שליטה, גם אם זה לפרק זמן קצר, הם חייבים להיות מועילים, וזו אחת הדרכים.
כל עוד אף אחד לא נפגע אני לא חושבת שיש בעיה ובטח לא דעות נחרצות כל כך על מה שאנשים אחרים בוחרים לעשות ושלא נוגע אליך.
לי-און
לפני שנה • 10 ביוני 2022
לי-און • 10 ביוני 2022
SheSultan כתב/ה:
לי-און כתב/ה:
בינתיים עוד לא עלה אף אדם לא משנה אפילו אם נשלט או לא, שאמר לי פה או בפרטי,
שהתקבל למשרת נהג,
ומאז חייו השתנו מהקצה אל הקצה.

גם אי אפשר לעשות שיימינג האמת כי זה כל הרבה, מי יש לו זמן.
רק נתתי אזהרה כללית, בכל זאת מדובר בבני אדם,
צריכים לדעת ש"מסתלבטים" עלייהם בשפה עממית.

למה שמישהו יפנה אליך בפרטי אחרי שאתה הגדרת אותו בצורה כל כך נחרצת?
אני עצמי לא מתחברת לזה, ולא לשום דבר חד פעמי, אבל יכולה להבין למה זה קורה ועל איזה צורך זה עונה.
מניחה שבמקום מסויים הם כמובן היו רוצים יותר מלהיות רק נהג לנסיעה חד פעמית, אז או שהם בעצמם לא יכולים לתת יותר מלהיות נהג לפעמים, או שההיצע כל כך נמוך שבשביל להרגיש תחת שליטה, גם אם זה לפרק זמן קצר, הם חייבים להיות מועילים, וזו אחת הדרכים.
כל עוד אף אחד לא נפגע אני לא חושבת שיש בעיה ובטח לא דעות נחרצות כל כך על מה שאנשים אחרים בוחרים לעשות ושלא נוגע אליך.

לא נראה לי שהבנתן/ם את הנקודה. אני לא מצליח לערוך את הפוסט, ואין טעם לפתוח אחד חדש. אני לא מדבר על
איזה הסעה חד פעמית, אני מדבר על תופעה שהתפשטה מאוד והאמת שכבר לפני שנה
היה צריך להוקיא את זה, אני זוכר אחת שהייתה עושה את זה בעקביות, כל פעם מישהו אחר.
אני מדבר על השמועה שנפוצה, יש פה חמשל כבר מודעות בלוח היכרויות של בחורות בלי כלום רק המלכה משהו,
דרוש נהג וזהו.
אני גם חשבתי שזה זניח אבל אני רואה בחורות שכבר חודשיים שלוש על המודעה הזאת,
המלכה משהו - רוצה נהג וזהו. מה אתם שולחים 300 הודעות? זה הכי קיצוני אבל יש גם מתוחכמות וזה עוד
יותר מקומם - שליטה מנטלית (טוב זה לפוסט אחר)
חלק מהנפגעים הללו, זה יכול להיות חברים שלנו, למה שלא נתריע על דברים כאלה, הרי לא ייצא לך מזה כלום -
כלום - כלום. היא לא תדבר איתך בכלל.
אני לא מדבר על מישהו שנורא רוצה לראות מלכה מסוימת והולך חד פעמי להסיע אותה, אני מדבר על תופעה.

ואם אני טועה, אמרתי שאני אשמח בהכי קיצוני, שמישהו יגיד לי - כן יש דבר כזה אני מסיע מלכות כל יום
מאיפה שהן רוצות לאן שהן רוצות, אחר כך אני עוצר באיילון בצד ומביא ביד. אולי יש משהו שאני לא מבין.

ואם לא - אז מה זה השטויות האלה - דרוש נהג.
אביב נעורים
לפני שנה • 10 ביוני 2022
אביב נעורים • 10 ביוני 2022
אין כאן נהגים רק אוחזים ברישיון😂
Queen Bambi{זדיינו}
לפני שנה • 10 ביוני 2022
Queen Bambi{זדיינו} • 10 ביוני 2022
אתם רציניים פה כאילו?
נהג, מנקה? זה המוזר פה?
קראתם פה פעם בלוגים של מה שמדליק אנשים, שליטרלי מסכן חיים, וזה שמישהו רוצה להיות נהג זה מוזר??
וזה שמישהי מבקשת נהג, זה מוזר?
יש פה אנשים שרוצים שאני אהיה שולחן, כיסא, גמל, מופע שעשועים, חשפנית ורופאה; נהג, זה האישיו?
יאללה זה אתר של סוטים, איש איש בסטייתו יסטה.
לי-און
לפני שנה • 10 ביוני 2022
לי-און • 10 ביוני 2022
Queen Bambi כתב/ה:
אתם רציניים פה כאילו?
נהג, מנקה? זה המוזר פה?
קראתם פה פעם בלוגים של מה שמדליק אנשים, שליטרלי מסכן חיים, וזה שמישהו רוצה להיות נהג זה מוזר??
יש פה אנשים שרוצים שאני אהיה שולחן, כיסא, גמל, מופע שעשועים, חשפנית ורופאה; נהג, זה האישיו?

מה אני אגיד לך, נהגי מוניות מפסידים את הפרנסה שלהם,
בגלל חוסר הבנה של אנשים בין בדסם ל- כלום בעצם, שום דבר.
אנשים השקיעו קנו מספר, קנו מונית, עשו רישיון על מונית.
לא מבקשים מהם להיות חשפנית או רופאה מבקשים מהם להיות כלום - אוויר.
הם אומרים לו -
אל תדבר בכלל רק תנהג, רק תביא רשיון נהיגה,
ואת עושה מזה צחוק...
Queen Bambi{זדיינו}
לפני שנה • 10 ביוני 2022
Queen Bambi{זדיינו} • 10 ביוני 2022
לי-און כתב/ה:
Queen Bambi כתב/ה:
אתם רציניים פה כאילו?
נהג, מנקה? זה המוזר פה?

מה אני אגיד לך, נהגי מוניות מפסידים את הפרנסה שלהם,
בגלל חוסר הבנה של אנשים בין בדסם ל- כלום בעצם, שום דבר.
אנשים השקיעו קנו מספר, קנו מונית, עשו רישיון על מונית.
לא מבקשים מהם להיות חשפנית או רופאה מבקשים מהם להיות כלום - אוויר.
הם אומרים לו -
אל תדבר בכלל רק תנהג, רק תביא רשיון נהיגה,
ואת עושה מזה צחוק...

איך זה שונה מזה שמישהו רוצה שאני אהיה השולחן סושי שלו לעזאזל?!
ואני ממש אזרום על להיות שולחן סושי, שלא תבין לא נכון.
ובגללי עכשיו גולף הום וביתילי מפסידים כסף על מגשי סושי מפונפנים כי מה לעשות שהציצים שלי יותר שווים ממגש כסף בעיטורי זהב 1+1 רק היום רק היום!
נראה לך אכפת לי?
לא, בא למישהו שולחן סושי, אני רוצה להיות שולחן סושי, במילותיו של רמזי: איטס מנטו! (הלוואי היה פה סטיקרים).
אתה תגיד לאנשים איך לבדס''מ פה אינעל שורלק, מה פאקינג אכפת לך?
בוא אני אפתח שרשור תוקפני שלא לצורך על הפטישים שלך, אביא את כולםםםםםם לרדת עליך ונראה אם זה יהיה סבבה וצחוקים.
evedon4​(נשלט)
לפני שנה • 10 ביוני 2022
evedon4​(נשלט) • 10 ביוני 2022
אני בקבוע מחפש הודעות מהסוג הזה ולא אני לא מאונן אחרי שהיא יורדת (יא מגעילים).

למה אני עושה את זה?
זה נותן לי הזדמנות שאני כמעט ולא מוצא להכיר מישהי בתנאים סטרילים שקטים ובלי הפרעות.
יש אכזבות? יש, יש מזויפות? בטח שיש, אז מה?
לפעמים זה ממש מענין והנסיעה הזאת שווה לי פי כמה מעוד ערב מאכזב באחד המועדונים שלנו.

מה כואב לכם? צדיקים שאתם…