סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנות דתיות

OR1977
לפני שנה • 15 ביוני 2022

יש את המלכה החרדית

OR1977 • 15 ביוני 2022
כיפה סרוגה כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
יש, אבל זה לא ממש נוח.
ממה ששמעתי פה (אני חושב שמיירי הנסיכה אמרה לי), דתיים דוהרים לכיוון הנשלטים, נשים וגברים כאחד. יחס הנשלטים - שולטים לא יציב בעליל.
חחחח נשמע סיוט.

בהחלט סיוט, עדיין לא נתקלתי בשולטת דתייה, כבר מתחיל להתייאש...
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
Ch​(שולטת) • 15 ביוני 2022
אפשר לסכם את נושא מלכה חרדית כמו פתגם ידוע שאחד שלמד גרוע הוא מאחד שלא למד
איינער וואס האט געלערנט איז ערגר ווי איינער וואס
האט נישט געלערנט.
אילו מעיזות דברים שאני כחילונית ייקית גמורה מקיבוץ
כברי השמאלני שגדלתי כנודיסטית בחוף בצת ,אכזיב ,לשעבר ומזה שנים תושבת תל אביבית )גימל רמ'א( ולומדת בבינתחומי
לא הייתי מעזה עד שהגורל גרם לי להכיר אחת שכזו שדרכה הכרתי שכמותה ואת העבדים החרדים שעיקר הסשנים שלהם זה לרמוס את הדת שעליה גדלו וחונכו אללה ברלנדים ושאר ירקות שהמוחין שלהם בקטנות בסשנים שאנו מבצעות אבל ההפקה היא האקסודוס החרדי שממנו הם הגיעו אלינו השולטות,בבלוג של שיקצע היה שפע הסבר מדעי ופסיכולוגי ששופך אור על תופעת הסדו החרדי והתהפוכות שלו בהתמודדויות שלהם עם מלכות ממחנה לילית,היא כתבה במפורש שהרסה לו את אשת חיל וקבלת שבת והשפיכה אותו בליל שבת במכוון
עפרון​(נשלט){סוסת פרא}
לפני שנה • 15 ביוני 2022
Ch כתב/ה:
אפשר לסכם את נושא מלכה חרדית כמו פתגם ידוע שאחד שלמד גרוע הוא מאחד שלא למד
איינער וואס האט געלערנט איז ערגר ווי איינער וואס
האט נישט געלערנט.
אילו מעיזות דברים שאני כחילונית ייקית גמורה מקיבוץ
כברי השמאלני שגדלתי כנודיסטית בחוף בצת ,אכזיב ,לשעבר ומזה שנים תושבת תל אביבית )גימל רמ'א( ולומדת בבינתחומי
לא הייתי מעזה עד שהגורל גרם לי להכיר אחת שכזו שדרכה הכרתי שכמותה ואת העבדים החרדים שעיקר הסשנים שלהם זה לרמוס את הדת שעליה גדלו וחונכו אללה ברלנדים ושאר ירקות שהמוחין שלהם בקטנות בסשנים שאנו מבצעות אבל ההפקה היא האקסודוס החרדי שממנו הם הגיעו אלינו השולטות,בבלוג של שיקצע היה שפע הסבר מדעי ופסיכולוגי ששופך אור על תופעת הסדו החרדי והתהפוכות שלו בהתמודדויות שלהם עם מלכות ממחנה לילית,היא כתבה במפורש שהרסה לו את אשת חיל וקבלת שבת והשפיכה אותו בליל שבת במכוון

באופן אירוני, "שיקצע" וה"מלקה החרדית" עשו יחסי ציבור ("קידוש ה'" בעגה החרדית) די טובים למגזר החרדי.

דווקא בגלל הישירות, הבוטות והראש המלוכלך.
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
תמיד שהכרתי שולטות ונשלטות זו היתה חוויה עשירה ומיוחדת .לראשונה אני נחשפת למינוחים כלליים אודות מלכות חרדיות אני קרובה מאוד לשתפתי וחברתי הטובה ביותר שהכירה לי את העולם המדהים הזה ,היא חרדית לשעבר ,ודרכי הקונקשנס שלה מצאתי עצמי בסשנים פרועים עם חרדים חסידיים.היא לא מוכנה לסשן עבדים ספרדים או ערבים היא מאוד סלקטיבית בשליטה שלה בעיקר על אשכנזים ולא ליטאים .
המגזר הזה כשנחשפתי לתכני הסשן היה שהוא רצה שנאכיל אותו נקניק מבשר לבן ,ושנפקוד עליו לקרוע לשרוף סידור תפילה.ושנחפש עבורו מלכה גרמנית או אוסטרית עם שורשים נאציים שתתעלל בו על יהדותו ותגזום לו את זקנו הארוך והפיאות הארוכות .דבר שנשמע לי הזוי בעליל כי הוא צריך בסוף היום לחזור הביתה לירושלים לאשתו וששת ילדיו.
כך שהסשנים מול מגזר חרדי חסידי נסובים סביב שני נושאים בסיסיים או השפלות והתעללות על דת העבד,או על יהדות העבד וכך זה סב על ציר זה מאותם כמה וכמה שהכרתי אגב פה ( ודור סרפוס בשיח פמיניסטי עם חן עשור המדהימה ) בכלוב,תנסה אם יצא לך קצת לשמוע את חזקיהו טננבאום באונליין tv ותבין שהתופעה של הסמ החרדי צירו הפעיל הוא שני מוטיבים או הדתי או היהודי ,ולא בבסיס הסנטר של כלל הבדסמ של פטיש או אקט שנע בין כאב לנושא מרכזי כללי מעבר לשניים הללו ששבים פעם אחר פעם אל המלכה החרדית לשעבר ואלי יחד אתה שיקצע בלי קשר היא אגדה מהלכת ומי שקראה אותה בוודאי הופנטה מהידע ואיך שהיא מנסחת עצמה כפי שטרם נחזה מעולם היא החנוך לווין של הסמ החרדי לשעבר ובהווה חבל שהשמידה את כל התכנים הללו ללא הסבר מקדים או סיבה הנראית למעריצים שלה ואני משוכנעת שהם רבים מעבר למה שאפשר לתאר בכלל
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 15 ביוני 2022
סקרנית ירוקה • 15 ביוני 2022
Ch כתב/ה:
תמיד שהכרתי שולטות ונשלטות זו היתה חוויה עשירה ומיוחדת .לראשונה אני נחשפת למינוחים כלליים אודות מלכות חרדיות אני קרובה מאוד לשתפתי וחברתי הטובה ביותר שהכירה לי את העולם המדהים הזה ,היא חרדית לשעבר ,ודרכי הקונקשנס שלה מצאתי עצמי בסשנים פרועים עם חרדים חסידיים.היא לא מוכנה לסשן עבדים ספרדים או ערבים היא מאוד סלקטיבית בשליטה שלה בעיקר על אשכנזים ולא ליטאים .
המגזר הזה כשנחשפתי לתכני הסשן היה שהוא רצה שנאכיל אותו נקניק מבשר לבן ,ושנפקוד עליו לקרוע לשרוף סידור תפילה.ושנחפש עבורו מלכה גרמנית או אוסטרית עם שורשים נאציים שתתעלל בו על יהדותו ותגזום לו את זקנו הארוך והפיאות הארוכות .דבר שנשמע לי הזוי בעליל כי הוא צריך בסוף היום לחזור הביתה לירושלים לאשתו וששת ילדיו.
כך שהסשנים מול מגזר חרדי חסידי נסובים סביב שני נושאים בסיסיים או השפלות והתעללות על דת העבד,או על יהדות העבד וכך זה סב על ציר זה מאותם כמה וכמה שהכרתי אגב פה ( ודור סרפוס בשיח פמיניסטי עם חן עשור המדהימה ) בכלוב,תנסה אם יצא לך קצת לשמוע את חזקיהו טננבאום באונליין tv ותבין שהתופעה של הסמ החרדי צירו הפעיל הוא שני מוטיבים או הדתי או היהודי ,ולא בבסיס הסנטר של כלל הבדסמ של פטיש או אקט שנע בין כאב לנושא מרכזי כללי מעבר לשניים הללו ששבים פעם אחר פעם אל המלכה החרדית לשעבר ואלי יחד אתה שיקצע בלי קשר היא אגדה מהלכת ומי שקראה אותה בוודאי הופנטה מהידע ואיך שהיא מנסחת עצמה כפי שטרם נחזה מעולם היא החנוך לווין של הסמ החרדי לשעבר ובהווה חבל שהשמידה את כל התכנים הללו ללא הסבר מקדים או סיבה הנראית למעריצים שלה ואני משוכנעת שהם רבים מעבר למה שאפשר לתאר בכלל

אני חרדית.
הייתי משני עברי המתרס בבדסמ ואני יכולה לומר לך שעשיתי הרבה דברים שאני לא בסדר בהם מול אלוקים.

אבל

אם מישהו ינסה לרמוס את הדת כחלק מהמשחק, באותו רגע אני אחתוך ממנו.

אני פועלת ממקום של הנאה עצמית. אם אני אוהבת להזדיין בתחת, אני אעשה את זה אפילו שזה אסור עם כל גבר (כולל את בעלי).

כי אני אוהבת את זה.
לא כי אני מחפשת לעשות 'דווקא' לאלוקים.
או בשפת חכמינו- מומר לתועלת ולא מומר להכעיס...
עפרון​(נשלט){סוסת פרא}
לפני שנה • 15 ביוני 2022
Ch כתב/ה:

אני לא מסכים עם הקביעה שלך בנוגע לתוכן ולמניעים של הנשלט החרדי. (למרות הדוגמאות האנקדוטאליות הקיצוניות שהבאת).
בנוסף, כמו שכתבתי כאן לעיל, אני מתנגד להכללות וייחוס מאפיינים אישיותיים והתנהגותיים על בסיס זהות חברתית או דתית.
אבל לא כאן המקום לדון בזה.

בלי קשר, עשיתי גוגל על הבחור שציינת. לא אציין את דעתי עליו, אבל אני מקווה שאת מבינה שהוא לא דוגמה לשום דבר.
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
מי מהם גיגלת עליו חזקיהו טננבאום או דור סרפוס או אמיר חצרוני או המנחה המקסימה חן עשור ,באשר לעבד החרדי מוטי או יוסי ברור שלא תמצא מידע בגוגל יאפ אבל זה המקרה שמגיע לסשן שלי עם המלכה החרדית לשעבר .אין פה קביעה יש פה דוקו מארועים אמיתיים והבעת דעה ששיתפתי אודות חברתי המלכה החרדית לשעבר שדרכה נחשפתי לבדסמ מהסוג הזה .אני כחברת קיבוץ כברי לשעבר מעולם לא ידעתי על עולם שכזה וסמ חרדי שנתבע על ידי חרדים שנלחמים כנגד הצד שהגיעו ממנו וזה בעצם הסמ שלהם .אגב לא מבינה הקשר הנאה מינית בסשנים מסוגים שכאילו .לגבי שולטים הגישה הכללית שלי ושל חברתי היא ברורה המדובר בגברים גסים שפוגעים בנשים בנפש ,וכאשר הן ביום מן הימים מתמודדות עם עומק הנזק אין תקנה למצב הנזק שנוצר .תראה שולטים שמנבלים את הפה ומקללים ותבין ישר מי הם ומה הם איזה תחתית של תחתית הם אילו שמכנים ומתיחסים לנשים שפחות כלבות זונות חור .גבר שקורא ככה לנשים הוא השולט שפוגע בנשים שחלקן מתאבדות וחלקן נסחטות וחלקן מאוימות ואף לא משתקמות מקשרים שכאילו לעולם עד שבחורה בת 24 לא נמצאת מתה בבית שלה בראשון ,אתם לא מזדעזעים וכאשר זה קורה אתם מזדעזעים בדיוק לשבוע אחד בלבד ואז שוכחים מה היא עברה מאותו שולט שדחף לה כדורים פסיכיטריים ודברים לא ידועים אל כוסות המשקה ששתתה כי היא השפחה שחייבת לציית לאדון המסמם האונס והפוגע בה נפשית ופיזית .
מלכות מעולם לא עשו דברים מעין אילו ,גם כאשר הגזימו וחרגו מהתקן הן לא הובילו למעשי התאבדות ומוות בטרם עת שגם רשויות החוק לא הצליחו לפענח .הפענוח האמיתי של מות אשה מתחיל בלבדוק מה השולט שהכירה עולל לה בתחילת הקשר ביניהם .שם ההתחלה שהובילה למותה או לרצון שלה לא לחיות יותר .
אתה מכיר עבד שמת בגלל סשן עם מלכה ?
אני לא .
ראית מלכה שמקללת בפורום ?
אני לא .
ראית שולטים שמקללים היום מעל הפורום ?
כולם ראו .תכנס לבלוג שלהם ותראה כמה שנאת נשים הם מפיצים .ואז תעשה את ההפרדות
בין מלכה גזענית כי היו גזענים אליה במערכת החרדית ומשפחתית שגדלה בתוכה .
או מדוע חרדית לשעבר הופכת להיות מלכת סדו וזהו כל עולם הפנאי בילוי שהיא יכולה להציע בעולם החילוני שנחשפה אליו .תציץ במקרה של עדי הדתיה מנתניה למכאל החילוני המקועקע שמזריק סיליקון ובוטוקס .ותציץ באליאב החרדי שמחזר אחרי בר כהן החילונית .והאקסית החרדית לשעבר טליה נמצאת בסמוך ותראה איך החברה החילונית מוסיפה רוע על מה שהם סבלו כחרדים בחברה גזענית מובנית . זה שתצעק לבחורה שנחשפה לגענות במערכות החינוך שלה .ככה רק תחמיר את מצבה .בגלל זה היא מתעסקת רק עם עבדים חרדים חסידים ,כי הם לפחות שכמותה .
zoug​(נשלטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
zoug​(נשלטת) • 15 ביוני 2022
כשקורא מה שכתבתם זה נראה כ''כ קל למצוא שולטת דתייה...ובמציאות היא כ''כ שונה.... בתוך ניסיון אישי
מגלה את האור
לפני שנה • 15 ביוני 2022
מגלה את האור • 15 ביוני 2022
כחרדי לשעבר אני יעשה הכול בשביל למצא את השולטת החרדים
אבל זה נראה לי לא אפשרי למצוא דבר כזה
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
סוף סוף נשלט עם שכל סוף סוף שמבין שלמצוא יהלום צריך לחכור חברת כריה עם מאה עבדים בבוטסוואנה .
סוף סוף אחד חכם ומבין מלכה חרדית מהי ומה כישוריה גם אם היא גזענית שמסשנת רק חסידים צאצאי גליציה והסביבה