סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רימינג

jayce
לפני שנה • 21 ביוני 2022
jayce • 21 ביוני 2022
צריך למנקות את התחת.
שחקני פורנו למשל. לפני ביצוע אנאלי. מנקים את חור התחת וגם את הבפנים עם חוקן לאנאלי (יש כאלה באלי אקספרס) בפועל לרימינג חשוב לנקות את התחת טוב טוב. על יבש בלי ניקיון לא מומלץ ויכול להביא הרבה בעיות. חשוב לנקות!
lobar​(אחר)
לפני שנה • 21 ביוני 2022
lobar​(אחר) • 21 ביוני 2022
Ch כתב/ה:
עוד אחד שרוצה למות בריא ,בסדו הזין שלך לא תיקני האצבע שלך לא רלוונטית עם מה נותרת עם הלשון שתשים בתחת של המלכה כשתרצה למות בריא תיוולד צפרדע בביצה יהיו לך חיים בלי קופת חולים ובעיות בריאות .יש מושג ידוע בסמ שעבדים מבקשים ממלכה משאלת מוות למות מתחת של מלכה זה מוות אינטימי ,החברה שלי המלכה החרדית לשעבר באחד הסשנים האחרונים שעשינו כשבא עבד חסיד צאנז מנתניה והיה לא ממושמע היא ישר אמרה לך לכפר שמימנו באת ,ושלחה אותו לאשתו בחזרה .
בסמ אין כוס יש רק תחת .מלכות פעילות תתפלא אין להם סקס גם בחיים האישיים אין להם מזל עם גברים ולא עם סקס . בגיל 35 היא משלמת 2500 שקלים ורוכשת תרומת זרע אומרים לי תבחרי יש זרע של תימני או זרע של רוסי וזה מה יש
אם היא רוצה זרע של מרוקאי אומרים לה אין כרגע
ואז היא נכנסת להריון וזהו חוזרת לגור עם ההורים שלה מהיכן שבאה ואין יותר מלכה ואין תחת ואין חור ואין רימינג ואין כלום ואתה נשארת עם שו'ת מול המסך על מה בריא ומה לא ,בחד גדיא של פסח כתוב שיבוא מלאך המוות וישחט את כל בני האדם כל אחד במועד שנקבע לו .אז אם אתה מפחד למות מחור תחת שים 2 מסכות נגד קורונה כי איזה ילדה טרולית משועממת בטוקיו הפיצה לכל כדור הארץ שיש קורונה וכולם האמינו לה שבאמת יש קורונה .חוץ מהצפרדעים הם לא האמינו לכל העולם שיש קורונה ולא שמו שום מסכה ושום אלקו ג'ל ,והמשיכו לקרקר בביצות ולחגוג את החיים לא כמו זה השמן פיצה פצה מאבן גבירול שעשה שביתת רעב במסעדה שלו וישן עם הכלב שלו מחאה למה ביבי ודרעי נעלו מדינה שלמה בבתים ועסקים .ואמר לא תשלמו ארנונה ובסוף כולם שילמו .בעיריה צחקו על כולם אתם מאמינים לדרעי וביבי חחח הצחקתם את העיריה חולדאי יותר מביבי ודרעי חולדאי הים התיכון גם של תל אביב גם אם תהיה דג בים של תל אביב ישלחו לך ארנונה עסקית לשלם אם האמנת שיש קורונה אז רימינג לא בשבילך לך תאכל פלאפל אפוי חמוד.מי שהפילה פה את הממשלה זה הטרולית היפנית השמנה בת 14 מטוקיו שהפיצה ברשת שאיזה סינית אכלה עטלף והעטלף עף לפרופלור של מעבדה סינית בוואהן ואז ה ciaאמרו זה הזדמנות להשחיר את סין בעיני העולם יאללה קורונה סין אשמה ואתה האמנת שיש קורונה כמו כולם אז אם האמנת שיש קורונה תחת וחור תחת לא בשבילך אתה הרי רוצה למות בריא וצעיר ובלי כרס אז תלקק אגודל ותהיה לי בריא את התחת שלי יקבל הגביר החרדי היהלומן השמנמן זה טעים לו מהצ'ולנט שאשתו מכינה לו בסופש

את ממש אבל ממש טועה