צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספיופוביה?

קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 24 ביוני 2022

ספיופוביה?

קטלב​(מתחלף) • 24 ביוני 2022
יצא לי לראות בכמה פרופילים רתיעה מספיוסקסואלים. מה הקטע?
פרידריך ניטשה
לפני שנה • 24 ביוני 2022
פרידריך ניטשה • 24 ביוני 2022
כי לא לכולם יש יכולות אינטלקטואליות להפגין.
כי מחשבה דורשת מאמץ ואנשים הם יצורים די עצלנים.
כי גם הקשבה בלבד לשיח מעמיק דורשת סבלנות וזה לא בדיוק מצרך שכיח במחוזותנו.
Tallario
לפני שנה • 25 ביוני 2022
Tallario • 25 ביוני 2022
מניח שזה סוג של הטרלה על השימוש במושג.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 25 ביוני 2022
לא שיצא לי להכיר לעומק, כן? אף פעם לא ממש נרתעתי מסאפיוסקסואליות, מאידך - אני לא ממש יכול לשפוט כי לא יצא לי להכיר סאפיוסקסואלים בצורה עמוקה. מרגיש לי מוזר שאנשים ירתעו מזה בגלל המשיכה של אותם אנשים לאינטליגנציה, דאנינג קרוגר ואפקט פורר לדוגמה אלה דברים נפוצים מאוד. אולי אנשים נרתעים בכלל תכונות שסאפיוסקסואלים נוטים לאמץ שלאו דווקא קשורות אל הנטייה המינית שלהם. סתם דוגמה - מלא אנשים נרתעים מהומוסקסואלים לאו דווקא כי הם נמשכים לגברים, אלא בגלל שיש נטייה לקבוצות מיעוט שמרגישות מדוכאות לאמץ אג'נדות מסוימות שגורמות לאנשים מסוימים להרגיש "meh". מן הסתם שיש הומואים על כל הספקטרום, אבל זה לא סוד שהרבה מהם נוטים לקונפורמיסטיות, כמו שקורה בהרבה קהילות מן הסתם, אז למלא אנשים יש רתיעה כי הם מבינים מה עובר להם בחלק מהמוח ברוב המקרים.

בכ"מ, אני לא מכיר מספיק סאפיוסקסואלים או דינמיקות נפוצות של בני אדם עם סאפיוסקסואלים ככה שזאת סתם השערה רנדומלית לחלוטין, כן? אבל אני בספק ש-"אינטליגנציה" זה מה שמרתיע אותם. חחח קלירלי חצי מהציבור חושב שהוא חכם יותר מהממוצע וחצי מהציבור מגדיר אנשים טיפשים לחלוטין כגאונים.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
קטלב​(מתחלף) • 25 ביוני 2022
WitchFuneral כתב/ה:
אולי אנשים נרתעים בכלל תכונות שסאפיוסקסואלים נוטים לאמץ שלאו דווקא קשורות אל הנטייה המינית שלהם.

אני חושב שספיוסקסואלים נוטים לזיין את השכל יותר מהממוצע.
יותר ממוצע מהאוכלוסיה הכללית, כן? בערך ברמה הממוצעת של הכלוב, נראה לי.
FoxyBoxy
לפני שנה • 25 ביוני 2022
FoxyBoxy • 25 ביוני 2022
ראית פרופילים שרשום להם בגבולות "ספיוסקסואלים"
או שפשוט היה רשום משהו אחר ואתה מניח שהם לא יהיו מעוניינים?
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
morningdew​(שולט) • 25 ביוני 2022
FoxyBoxy כתב/ה:
ראית פרופילים שרשום להם בגבולות "ספיוסקסואלים"
או שפשוט היה רשום משהו אחר ואתה מניח שהם לא יהיו מעוניינים?

מצטרף לקטלב ויכול להעיד שנתקלתי פה ושם בפרופילים בכלוב שהיה רשום להם בגבולות ספיוסקסואליות ו/או ספיוסקסואלים.

ונדמה לי שקטלב השיב בעצמו לשאלה: ספיוסקסואלים (ואני אחד מהם) נוטים לזיין את השכל הרבה הרבה יותר מהממוצע. לא כולם מתחברים לזה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 25 ביוני 2022
קטלב כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אולי אנשים נרתעים בכלל תכונות שסאפיוסקסואלים נוטים לאמץ שלאו דווקא קשורות אל הנטייה המינית שלהם.

אני חושב שספיוסקסואלים נוטים לזיין את השכל יותר מהממוצע.
יותר ממוצע מהאוכלוסיה הכללית, כן? בערך ברמה הממוצעת של הכלוב, נראה לי.

לג'יט
Snitch
לפני שנה • 25 ביוני 2022
Snitch • 25 ביוני 2022
אצלי למשל זה רשום בפרופיל. בעיקר בקטע של הומור, אבל כן יש בי רתיעה מסויימת מאנשים שמגדירים את עצמם ככאלה. מרגיש לי הרבה פעמים שאנשים מגדירים את עצמם כספיו' רק כדי למתג את עצמם כסוג של אינטלקטואלים וזה מעורר קרינג'. זה קצת כמו "מנכל ביום נשלט בלילה/שולט מנטלי שמחבר ומפרק" או כל קלישאה אחרת

* כמובן שזוהי דעתי האישית בלבד ואין באמור לעיל להכפיש את כל הספיו' באשר הם. חברי הטובים ביותר וכו'
ט.ל.ח
    התגובה האהובה בשרשור