צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספיופוביה?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 25 ביוני 2022
Snitch כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
עוד לפני שראיתי תמונה, לפני הכל חשובה לי הכתיבה, הדרך שבא אדם מגיש את עצמו במילים. מבטא את הרעיון שהוא רוצה להציג בחכמה. לא מדבר בתבניות, אינטלגנט ופתוח להבין וללמוד מכל אחד. אדם חכם משכיל. זה מחרמן אותי בטירוף!

אדם דל במילים, מודה ששגיאות כתיב קיצוניות מוציאות אותי מאיזון, אדם שאי אפשר לפתח איתו דיון מלבד כוס מטפטף, משעמם אותי, מכבה אותי. וגם אם הוא עונה להגדרה מושלם בכל מה שחשוב לי אצל נשלט( מראה, התמסרות, קרבה, זמינות וכד').

אולי משום שנשלט מבחינתי הוא גם אדם שאני מתנהלת מולו בקשר של שליטה מחוץ למיטה.
וזה קשר זוגי לכל דבר ועניין.
בכל מקרה, לא הבנתי מדוע זה גבול אך מי שזה לא מדבר אליו, אז לא.

אם כבר מדברים על כתיבה...
כשיש במילה "כל" ה' שקודמת לה, מתווספת ו', אז "הכול". גם כותבים אינטליגנט, לא אינטלגנט.

ואם כבר מדברים על כתיבה...
לחברים שלי יש קצת שגיאות כתיב והם חכמים מאוד. הקשר בין אינטלינציה לתקינות תחבירית, עברית תקנית, משלב לשוני גבוה וכד' נחקר לא פעם ולא פעמיים, והתשובה היא שאין קשר בין השניים במקרים רבים. אני נמשך לאינטליגנציה ואני לא רואה את עצמי נמצא בקשר עם בחורה מטומטמת, עם זאת, בחיי שאני לא מוצא סיבה להגדיר את עצמי כסאפיו, מאותה סיבה שבחורה שמתכבה מגבר ללא חוש הומור לא הופכת לחושהומורוסקסואלית / you name it. ובלי קשר, כמות הדבילים שיודעים לכתוב בצורה תקנית ושנונה היא לא זניחה בכלל.

תיקון קל שמגיע אחרי קדיחה ילדותית לאקדמיה, כותבים "אינטליגנטי":{

שוב הרסו את השפה או שזה תמיד היה ככה? אני זוכר משהו בנושא.
Snitch
לפני שנה • 25 ביוני 2022
Snitch • 25 ביוני 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Snitch כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:
עוד לפני שראיתי תמונה, לפני הכל חשובה לי הכתיבה, הדרך שבא אדם מגיש את עצמו במילים. מבטא את הרעיון שהוא רוצה להציג בחכמה. לא מדבר בתבניות, אינטלגנט ופתוח להבין וללמוד מכל אחד. אדם חכם משכיל. זה מחרמן אותי בטירוף!

אדם דל במילים, מודה ששגיאות כתיב קיצוניות מוציאות אותי מאיזון, אדם שאי אפשר לפתח איתו דיון מלבד כוס מטפטף, משעמם אותי, מכבה אותי. וגם אם הוא עונה להגדרה מושלם בכל מה שחשוב לי אצל נשלט( מראה, התמסרות, קרבה, זמינות וכד').

כשיש במילה "כל" ה' שקודמת לה, מתווספת ו', אז "הכול". גם כותבים אינטליגנט, לא אינטלגנט.

לחברים שלי יש קצת שגיאות כתיב והם חכמים מאוד. הקשר בין אינטלינציה לתקינות תחבירית, עברית תקנית, משלב לשוני גבוה וכד' נחקר לא פעם ולא פעמיים, והתשובה היא שאין קשר בין השניים במקרים רבים. אני נמשך לאינטליגנציה ואני לא רואה את עצמי נמצא בקשר עם בחורה מטומטמת, עם זאת, בחיי שאני לא מוצא סיבה להגדיר את עצמי כסאפיו, מאותה סיבה שבחורה שמתכבה מגבר ללא חוש הומור לא הופכת לחושהומורוסקסואלית / you name it. ובלי קשר, כמות הדבילים שיודעים לכתוב בצורה תקנית ושנונה היא לא זניחה בכלל.

חח מאז ומתמיד
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 25 ביוני 2022
Snitch כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Snitch כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:

חח מאז ומתמיד

חחחח
*20 סאפיוסקסואלים חסמו אותי*
Arsene
לפני שנה • 25 ביוני 2022
Arsene • 25 ביוני 2022
אני מעדיף לקרוא לזה "סתומופיליה".
כמהת-יער
לפני שנה • 25 ביוני 2022
כמהת-יער • 25 ביוני 2022
מה יעשו עכשיו כל הסאפיוסקסואלים שמתחרמנים מזוכי פרס נובל?

מה יעשו עכשיו כל זוכי פרס הנובל שמשוטטים להם בדד בכלוב ומחפשים זיווג הגון עם מישהו שמעריך אותם על הישגיהם האקדמיים?
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 26 ביוני 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 26 ביוני 2022
ברור שאלברט איינשטיין מחרמן! רבאק! זה פאקינג אלברט איינשטיין.

איך נקרא אדם שהאישיות, וכל מה שהיא אורזת, יותר חשובה לו מהמראה החיצוני? יש לזה שם?
FlowerKitty​(אחרת)
לפני שנה • 26 ביוני 2022
FlowerKitty​(אחרת) • 26 ביוני 2022
פרלין כתב/ה:
איך נקרא אדם שהאישיות, וכל מה שהיא אורזת, יותר חשובה לו מהמראה החיצוני? יש לזה שם?

בנאדם שפעיל בבלוגים. בלוגוסקסואל!
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 ביוני 2022
קטלב​(מתחלף) • 26 ביוני 2022
פרלין כתב/ה:
ברור שאלברט איינשטיין מחרמן! רבאק! זה פאקינג אלברט איינשטיין.

זה תחת דמיסקסואליות, אני חושב.
Story​(נשלטת)
לפני שנה • 26 ביוני 2022
Story​(נשלטת) • 26 ביוני 2022
Snitch כתב/ה:
אצלי למשל זה רשום בפרופיל. בעיקר בקטע של הומור, אבל כן יש בי רתיעה מסויימת מאנשים שמגדירים את עצמם ככאלה. מרגיש לי הרבה פעמים שאנשים מגדירים את עצמם כספיו' רק כדי למתג את עצמם כסוג של אינטלקטואלים וזה מעורר קרינג'. זה קצת כמו "מנכל ביום נשלט בלילה/שולט מנטלי שמחבר ומפרק" או כל קלישאה אחרת

* כמובן שזוהי דעתי האישית בלבד ואין באמור לעיל להכפיש את כל הספיו' באשר הם. חברי הטובים ביותר וכו'
ט.ל.ח

😂😂