שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נראה חסר סיכוי אבל בכל זאת...

Blackbeard​(שולט)
לפני שנתיים • 4 ביולי 2022
Blackbeard​(שולט) • 4 ביולי 2022
אתרים כמו web.archive.org לא מכילים דפים מתוך אתר שדורש אישור כניסה, הכלוב מופיע שם 692 פעמים וכולם של מסך הכניסה.
גם אם תמצאי איזו snapshot שלו, זה לא יעזור לך ליצור איתו קשר

היחיד שיכול (גם לא בטוח) לעשות לך את הערב זה כלובי, אבל זה לא יקרה

בכל מקרה, שיהיה לך ערב טוב
BB
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 4 ביולי 2022
ניסית במדור לחיפוש קרובים?
חח

עכשיו ברצינות
תשאלי על הניק ספציפית - אני בטוחה שמישהו יוכל לקשר אותך

בהצלחה 😘
WitchFuneral​(שולט)
WitchFuneral​(שולט) • 4 ביולי 2022
aוambros כתב/ה:
נראלי שמי שמוחק פרופיל פה לא רוצה להימצא...

אם נניח יש בן אדם שקורא את כתביו ומרגיש ש-"בואנה, אני חייב להכיר אותו. אנחנו בול אותו דבר" או משהו בסגנון זה לגיטימי. הייתי שמח שמישהו היה פונה אליי ככה אם הייתי סוגר את הפרופיל והסיבה שלו הייתה לג'יט.
אולי הם גם דיברו בעבר והוא רוצה לחדש קשר. אנאערף. יש סיבות יוצאות מן הכלל.
Lady Hightower​(נשלטת)
Lady Hightower​(נשלטת) • 4 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
aוambros כתב/ה:

אם נניח יש בן אדם שקורא את כתביו ומרגיש ש-"בואנה, אני חייב להכיר אותו. אנחנו בול אותו דבר" או משהו בסגנון זה לגיטימי. הייתי שמח שמישהו היה פונה אליי ככה אם הייתי סוגר את הפרופיל והסיבה שלו הייתה לג'יט.

בהחלט דיברנו, ממש לפני שנעלם, ואני די בטוחה שהוא ישמח לשמוע ממני. מקסימום, יגיד שזה לא רלוונטי...
WitchFuneral​(שולט)
Lady Hightower כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
aוambros כתב/ה:

בהחלט דיברנו, ממש לפני שנעלם, ואני די בטוחה שהוא ישמח לשמוע ממני. מקסימום, יגיד שזה לא רלוונטי...

אני לא רוצה להישמע מאניק עוקצני, אבל אם הוא הלך מבלי להגיד לך להתראות סביר להניח שהוא לא ממש תיכנן לשמור איתך על קשר ושזה לא היה חשוב לו / חשוב לו מספיק. את עדיין יכולה לנסות להשיג אותו מאנשים כאן, אבל האם הייתי עושה את זה? meh
WitchFuneral​(שולט)
כשכתבתי שאולי התכתבתם בעבר התכוונתי לסיטואציות אחרות. נניח היה ביניכם משהו, היה קטע, זה הפסיק ואחרי זמן מה את רוצה לחדש קשר.
Lady Hightower​(נשלטת)
Lady Hightower​(נשלטת) • 4 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Lady Hightower כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
aוambros כתב/ה:

אני לא רוצה להישמע מאניק עוקצני, אבל אם הוא הלך מבלי להגיד לך להתראות סביר להניח שהוא לא ממש תיכנן לשמור איתך על קשר ושזה לא היה חשוב לו / חשוב לו מספיק. את עדיין יכולה לנסות להשיג אותו מאנשים כאן, אבל האם הייתי עושה את זה? meh

אז זהו.. זה יותר מורכב מזה. דיברנו כאן מספר פעמים מיוזמתו אבל לא הסכמתי לקחת את זה הלאה כי לא הייתי פנויה להכרויות. אני בטוחה שזה לא היה עד כדי כך חשוב לו, אבל אולי הוא ישמח לשמוע ממני.. סתם מתסכל icon_sad.gif