בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה לדעתכן (שולטות יקרות) הטעות הכי נפוצה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 7 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 7 ביולי 2022
Persephone-of-Hell כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
lollipo כתב/ה:
1. רשימת הדרישות והתנאים שיש ל"נשלטים" פה הופכת אותם ליותר שולטים מבת מלוכה בריטית.
2. לגמרי מה שכתבת ב 2

איזה תנאים יש לנשלטים?
הגברים פה רעבים יותר מילדים באפריקה

מיליון תנאים, רק שהם לא אומרים את זה בהתחלה. בהתחלה הם כולם מבטיחים עולם ומלואו, כשבבירור אין להם רצון או יכולת למלא את מה שהם מבטיחים. ואני לא מדברת על אנשים שמבטיחים לנקות ולהסיע, אני מדברת על אנשים שמתחייבים למפגש פעם בחודש לפחות, ובפועל רואים אותם פעם בחצי שנה במקרה הטוב.

אוקיי, אבל זה לא אומר שכל הנשלטים פה כאלה. יש עוד אפשרויות. למשל, יכול להיות שמיעוט של גברים פה שנוטה להיעלם נוטה למשוך את הרוב המוחלט של הנשים. יש גם כל מיני סטטיסטיקות של באמבל וטינדר וכל החרא הזה שמראה שרק 5% מהגברים משיג את רוב הפניות מנשים. נשים באינטרנט בררניות יותר מבמציאות.
שוב, אני רק מניח פה אופציה. מה שתיארת פשוט מוזר לי.
למה שנשלטים יעלמו ושולטים לא? למה אני תמיד שומע את אותו תיאור על נשלטים? כי לא נוח להם עם הנטייה שלהם? אני באמת לא מבין את זה. למה שלנשלטים תהיה נטייה להיעלם?
--Nir--
לפני שנה • 7 ביולי 2022
--Nir-- • 7 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
lollipo כתב/ה:
1. רשימת הדרישות והתנאים שיש ל"נשלטים" פה הופכת אותם ליותר שולטים מבת מלוכה בריטית.
2. לגמרי מה שכתבת ב 2

איזה תנאים יש לנשלטים?

מיליון תנאים, רק שהם לא אומרים את זה בהתחלה. בהתחלה הם כולם מבטיחים עולם ומלואו, כשבבירור אין להם רצון או יכולת למלא את מה שהם מבטיחים. ואני לא מדברת על אנשים שמבטיחים לנקות ולהסיע, אני מדברת על אנשים שמתחייבים למפגש פעם בחודש לפחות, ובפועל רואים אותם פעם בחצי שנה במקרה הטוב.

אוקיי, אבל זה לא אומר שכל הנשלטים פה כאלה. יש עוד אפשרויות. למשל, יכול להיות שמיעוט של גברים פה שנוטה להיעלם נוטה למשוך את הרוב המוחלט של הנשים. יש גם כל מיני סטטיסטיקות של באמבל וטינדר וכל החרא הזה שמראה שרק 5% מהגברים משיג את רוב הפניות מנשים. נשים באינטרנט בררניות יותר מבמציאות.
למה שנשלטים יעלמו ושולטים לא? למה אני תמיד שומע את אותו תיאור על נשלטים? כי לא נוח להם עם הנטייה שלהם? אני באמת לא מבין את זה. למה שלנשלטים תהיה נטייה להיעלם?

סביר להניח שזו אותה הטייה סטטיסטית סביב גברים מטרידים

רוב הגברים *לא* מטרידים נשים ו*לא* פוגעים מינית בנשים.

אבל כמות לא קטנה של גברים שכן עושה את זה - עושה את זה שוב ושוב ושוב. לפעמים כל יום, לפעמים כמה פעמים ביום.
ככה שכמעט אין אשה שלא חווה הטרדות.

סביר להניח שהנשלטים שחושבים מלמטה ופועלים מחרמנות ופונים ונעלמים ומתעלמים מגבולות עושים את זה שוב ושוב ושוב ככה שכל דומית פה באתר *תזכה* לכמה אינטרקציות מתסכלות כאלה..

זה ממש לא אומר שכל או שרוב הנשלטים כאלה. למעשה מי שלא נוהג ככה סובל מזה גם בצורה של חשדנות גדולה מאד (ומוצדקת לפעמים) בכל תחילת אינטרקציה
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 7 ביולי 2022
--Nir-- כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
lollipo כתב/ה:
2. לגמרי מה שכתבת ב 2

איזה תנאים יש לנשלטים?

סביר להניח שזו אותה הטייה סטטיסטית סביב גברים מטרידים

רוב הגברים *לא* מטרידים נשים ו*לא* פוגעים מינית בנשים.

אבל כמות לא קטנה של גברים שכן עושה את זה - עושה את זה שוב ושוב ושוב. לפעמים כל יום, לפעמים כמה פעמים ביום.
ככה שכמעט אין אשה שלא חווה הטרדות.

סביר להניח שהנשלטים שחושבים מלמטה ופועלים מחרמנות ופונים ונעלמים ומתעלמים מגבולות עושים את זה שוב ושוב ושוב ככה שכל דומית פה באתר *תזכה* לכמה אינטרקציות מתסכלות כאלה..

זה ממש לא אומר שכל או שרוב הנשלטים כאלה. למעשה מי שלא נוהג ככה סובל מזה גם בצורה של חשדנות גדולה מאד (ומוצדקת לפעמים) בכל תחילת אינטרקציה

אני גם לא מסכים איתך שיש "כמות לא קטנה של גברים שכן עושה את זה". גם לא מבין איך זה קשור. מה גם שרוב הגברים נכשלים כמעט בכל פנייה שלהם בהשגת הבחורה. אני לא יודע אם שמת לב, אנשים כאן נשארים רווקים לנצח.
StreetCat
לפני שנה • 7 ביולי 2022
StreetCat • 7 ביולי 2022
יש להם נטייה להעלם בעיקר כי הם חיים את הפנטזיה בראש שלהם בצורה מאוד חזקה.
והיא מאוד שונה מהמציאות.

גם כי כל אחת היא אחרת, בשליטה, במי שהיא, במה שהיא רוצה.
כך שכל קשר בדסמי יהיה אחר ושונה.
ואצל המון פה - יש רצון למשש פנטזיה ספיצפית כזו או אחרת וזהו, לא איכפת להם מי נמצא מהצד השני כל עוד זו אישה שמגדירה עצמה שולטת.
ואז, אם בטעות הם פגשו אחת שמסכימה, אבל יש לה גם את הרצונות והבקשות שלה, ואת המראה שלה, והגיל או ווטאבר - הם נעלמים. כי זה לא 100% מה שהפנטזיה שלהם. או כי הם רוצים רק להמשיך לפנטז ומפחדים לחוות ממש.
ובמקום לעבור תהליך כלשהו עם השולטת - כדי לחוות קשר שליטה כמו שצריך.
כשרק מחפשים סיפוק פנטזיה רגעי נקודתי - מגלים שנשארים לבד עם הפנטזיה.

יש גם לא מעט יוצאים מהכלל, שבאמת רוצים להכיר ולהתחבר
ואז נופלים על זה שלא טרחו לקרוא את הפרופיל שלה.
או שקראו ושמים זין על הרצון של האישה - אצלי כתוב שאני לא מחפשת להכיר, וכבר כמה כתבו לי יותר מפעם אחת "ראיתי שאת לא רוצה להכיר, כתבתי לך לפני שנה וענית לי שאת לא רוצה, ואני בכל זאת מנסה שוב". מגיע שלב שאת פשוט מתעלמת ולא טורחת להגיב.

ואחרי כל אלו - יש את אלו שאשכרה קראו את הפרופיל שלך (אולי אפילו את הבלוג)
ופותחים בשיחה מנומסת ואנושית שמכבדת את שני הצדדים, ומשם אשכרה אפשר להתקדם הלאה.
ואז אפשר ליפול על חוסר התאמה, כמו כל קשר שיש.
אבל הם אחוז נמוך יחסית לצערי.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 7 ביולי 2022
StreetCat כתב/ה:
יש להם נטייה להעלם בעיקר כי הם חיים את הפנטזיה בראש שלהם בצורה מאוד חזקה.
והיא מאוד שונה מהמציאות.

גם כי כל אחת היא אחרת, בשליטה, במי שהיא, במה שהיא רוצה.
כך שכל קשר בדסמי יהיה אחר ושונה.
ואצל המון פה - יש רצון למשש פנטזיה ספיצפית כזו או אחרת וזהו, לא איכפת להם מי נמצא מהצד השני כל עוד זו אישה שמגדירה עצמה שולטת.
ואז, אם בטעות הם פגשו אחת שמסכימה, אבל יש לה גם את הרצונות והבקשות שלה, ואת המראה שלה, והגיל או ווטאבר - הם נעלמים. כי זה לא 100% מה שהפנטזיה שלהם. או כי הם רוצים רק להמשיך לפנטז ומפחדים לחוות ממש.
ובמקום לעבור תהליך כלשהו עם השולטת - כדי לחוות קשר שליטה כמו שצריך.
כשרק מחפשים סיפוק פנטזיה רגעי נקודתי - מגלים שנשארים לבד עם הפנטזיה.

יש גם לא מעט יוצאים מהכלל, שבאמת רוצים להכיר ולהתחבר
ואז נופלים על זה שלא טרחו לקרוא את הפרופיל שלה.
או שקראו ושמים זין על הרצון של האישה - אצלי כתוב שאני לא מחפשת להכיר, וכבר כמה כתבו לי יותר מפעם אחת "ראיתי שאת לא רוצה להכיר, כתבתי לך לפני שנה וענית לי שאת לא רוצה, ואני בכל זאת מנסה שוב". מגיע שלב שאת פשוט מתעלמת ולא טורחת להגיב.

ואחרי כל אלו - יש את אלו שאשכרה קראו את הפרופיל שלך (אולי אפילו את הבלוג)
ופותחים בשיחה מנומסת ואנושית שמכבדת את שני הצדדים, ומשם אשכרה אפשר להתקדם הלאה.
ואז אפשר ליפול על חוסר התאמה, כמו כל קשר שיש.
אבל הם אחוז נמוך יחסית לצערי.

הבנתי.
מניח שבמינימום יש בזה דבר מה מן האמת. הגיוני בסך הכול.
VDom​(שולטת)
לפני שנה • 7 ביולי 2022
VDom​(שולטת) • 7 ביולי 2022
1.נכון
2. גם (בדרך כלל הם חושבים שאנחנו פה סתם כדי להעביר את הזמן בפנטזיות כתובות... ופתאום כשזה הופך למציאות זה מפחיד כנראה)
3. חוסר יכולת לשמור על קשר עם בחורה אחת (בדיוק כמו בחיים ה "וניליים" בערך)
4. מנסים לשלוט מלמטה או מצפים שתוך דקה כשראינו אותם ישר נשלוט בהם. הם לא מבינים שליטה זה עניין של חיבור ורצון לעשות את הדברים ולא סתם לצלוף בהם כי היי אני צולפת 🤷🏻‍♀️
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 7 ביולי 2022
VDom כתב/ה:
1.נכון
2. גם (בדרך כלל הם חושבים שאנחנו פה סתם כדי להעביר את הזמן בפנטזיות כתובות... ופתאום כשזה הופך למציאות זה מפחיד כנראה)
3. חוסר יכולת לשמור על קשר עם בחורה אחת (בדיוק כמו בחיים ה "וניליים" בערך)
4. מנסים לשלוט מלמטה או מצפים שתוך דקה כשראינו אותם ישר נשלוט בהם. הם לא מבינים שליטה זה עניין של חיבור ורצון לעשות את הדברים ולא סתם לצלוף בהם כי היי אני צולפת 🤷🏻‍♀️

לא חושב שגברים לא מסוגלים לשמור על קשר עם בחורה. גם עובדתית נשים יוזמות 80% ממקרי הגירושין. כשאין חיבור אז אין חיבור.
בשביל שלך​(נשלט)
לפני שנה • 7 ביולי 2022
בשביל שלך​(נשלט) • 7 ביולי 2022
lollipo כתב/ה:
2. לגמרי מה שכתבת ב 2

🤣
Little Dreamer​(מתחלפת)
לפני שנה • 7 ביולי 2022
Little Dreamer​(מתחלפת) • 7 ביולי 2022
עבורי החוויה הכי קשה היא כשאני אומרת בבירור שאני כרגע לא פנויה והנשלט/ת מספימים בהודעות, גם כשהם מתעקשים לדבר רק על מה הם היו רוצים שאעשה להם (תעצרו שניה וקראו את הפרופיל)
אישית אני נרתעת מנשלט בלי גבולות שאומר "תעשי בי כל מה שאת רוצה, אין לי גבולות המלכה"...
תרגע אני עדיין לא המלכה שלך
Tremble​(אחרת)
לפני שנה • 7 ביולי 2022
Tremble​(אחרת) • 7 ביולי 2022
אותה הבעיה של כל הגברים כאן -
הם לא מנסים להיות מושכים בשום צורה.
אני צריכה להיות מושלמת אופי ויופי והם רק לשון על 4 / זין עם שוט.

למה שאני ארצה את זה למען השם??
תפתחו אופי
תהיו יפים
תהיו טובים
ואולי יהיה על מה לדבר.