שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבלוג שלי נמחק היום כולו שלא ביוזמתי

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 9 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 9 ביולי 2022
גם יש פה כאלה שקוראים לנשים כאלה נצלניות אבל כשאלה זונות וניליות הן מנוצלות. מה ההבדל חוץ מזה שפה יש רולפליי ושם אין?
מי שחושב שזנות זה פסול וקורא למלכות בתשלום "נצלניות" הוא נחנח מטומטם עם מוסר כפול.
לא צריכים לסקול אותך על זה. התמכרות למין והתמכרות לפורנו אלה דברים נפוצים ולא אמורים להחביא אותם בארון, זאת לא בושה וזה רק פוגע במכורים עוד יותר.
סבלנות​(סדיסט)
לפני שנה • 10 ביולי 2022
סבלנות​(סדיסט) • 10 ביולי 2022
הי חברים.
כמה דברים:

1- קודם כל אני ממש אוהב את הטונים ואת השיח הלוואי וזה היה ככה בכל נושא שנוי במחלוקת שעומד באוויר ויש עליו שיח.

2- בתור מישהו שהעבודה שלו זה ליצור מערכות יותר מורכבות מאתרי תוכן ומכיר את הרגולציה והחוקים והפרטיות וכו' - צריך להבין את עמדתו של כלובי.
זה עסק שלו - ואם יש משהו שנוי במחלוקת קודם כל - להסיר ואז לבדוק זו השיטה המהירה והבטוחה להרגיע את הצד השני.
ברוב המערכות ההסרה היא בכלל אוטומטית - אחרי x תלונות פשוט מוסר ואז זה מגיע בהתראה למנהל המערכת.

3- כלובי - לדעתי הצנועה - כן צריכה להיות יותר שקיפות לגבי עידכון תנאי הפרסום באתר ומה עומד מאחורי זה. בסופו של דבר אתה האוטוריטה וכן צריכה להיות תקשורת ציבורית.

ב 10 שנים שאני פה - תמיד ראיתי פוסטים כאלה ואחרים על הסרות תכנים וכו תמיד אבל תמיד כלובי היה הוגן מאחורי הקלעים גמיש ומתחשב.
אבל כן אולי צריך לשמוע את הקול שלך כלובי כקו מנחה מתחשב אך לא מתפשר כלפי מה מותר ומה אסור..

כל הכבוד על האוזן קשבת ושהחזרת את הבלוג.
המון אהבה אנשים
כלובי
לפני שנה • 10 ביולי 2022
כלובי • 10 ביולי 2022
הפרסומים בבלוג עוסקים בניצול מחפיר של נשים בזנות. התנהגות משפילה, פלילית לא מוסרית. תקיפות של נשים חסרות ישע שנמצאות בזנות מכורח. אם כל הפרסומים מהסוג הזה לא יוסרו מהבלוג הזה לאלתר הוא שוב יוסר.

אלו תכנים שאינם מתאימים לאתר הזה ולא לאף אתר שאני מכיר. כמובן שאין בהתנהגות כזו שום קשר לבדס״מ - שום דבר שפוי בטוח ובהסכמה.

מי שחושב שתכנים שמפארים ניצול תקיפה ופגיעה ב(א)נשים ראויים להתפרסם כאן בגלל ״חופש הביטוי״ או כל סיבה אחרת. מוזמן לעוף מכאן.

מי שחושב שאסור לכתוב את המילה ״זונה״ באתר. באמת שאין לי שום דרך לעזור לו, אולי כדאי שיחזור להשלים בגרויות או משהו.
    התגובה האהובה בשרשור