שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוצא מזרחי או אשכנזי

Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנתיים • 11 ביולי 2022

Re: ארחיב על הסיפור:

Fashion kitty​(אחרת) • 11 ביולי 2022
--Nir-- כתב/ה:
Fashion kitty כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
Fashion kitty כתב/ה:

עם נגיעות צועניות.

אם כבר נכנסנו לענייני גזע - המחשבה על יחסי שליטה עם צוענייה מרגשת ואפופת קינק עוד לפני שאני מנתח עם עצמי למה (אבל כנראה שהוליווד אשמים בזה)

חחחחחח ניכר שלא באמת הכרת צוענים בחייך

אז אתם לא מבלים את הזמן הפנוי בישיבה יחד בבתי עץ בקצה העיירה בבגדים רחבים בסגנון הודי-פקיסטני אפל מסירים קללות מקמיעות ומשלחים מבטים מזרי אימה בכל אדם שנקלע לשם בטעות?

חבל זה הורס לי יופי של פנטזיה ללילות הקרובים

שיט, מה עשיתי!
עזוב, אנחנו לגמרי כן. למעשה אני ברגע זה יושבת עם צעיף צבעוני על הראש ועגילי חישוק מעל כדור בדולח.
Hussy
Hussy • 11 ביולי 2022
סנטוריון כתב/ה:
Hussy כתב/ה:
עייפתי

יצא לך מאד פולני.

אה, זה בטעות. אני בכלל בדסמית בגלל הכפכפים שהתעופפו בבית.
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 11 ביולי 2022
Hussy כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
Hussy כתב/ה:
עייפתי

יצא לך מאד פולני.

אה, זה בטעות. אני בכלל בדסמית בגלל הכפכפים שהתעופפו בבית.

למה זוט עני 🤦‍♀️
מתיר ייסורים
לפני שנתיים • 12 ביולי 2022
מתיר ייסורים • 12 ביולי 2022
הריפליי פה נהיה Rabbit Hole...

אני חצי תימני(מהמותניים ומטה ^_^).
והחצי השני מחולק לבוכרי כורדי וטורקית.

אני חושב שזה מעניק לי את הזכות לשאול שאלות על מוצא💁

#בקשר למכות עם הכפכפים:

הומור בצד, כפכף של אדידס(של הרוסים-הייתי חייב) מחשמל על הטוסיק..
-X-
-X-
-X- • 12 ביולי 2022
חפש מידע עולמי.
בכל הקשור לפורנו בדסמי מובילות מדינות המערב (ארהב, אנגליה, גרמניה, אוסטרליה, קנדה וכו).
בהנחה שהרוב שם ממוצא "לבן" כלשהו, אז אפשר לומר שיש יותר פתיחות והתעניינות שם יחסית למדינות אחרות.
המגבלה של מדינות אחרות היא איסורים דתיים \ מסורתיים כאלה ואחרים לדעתי.
וחוסר פתיחות לגבי מה שנחשב עדיין טאבו.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 12 ביולי 2022
רק אשכנזים ומזרחים זה קצת קבעון מחשבתי
יש גם קוקזים יפנים גם הם

מוצאם מהקוף!!!!
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 12 ביולי 2022
במחשבה שנייה: לא בכל שרשור צריך להשתתף

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יול' 12, 2022 8:32 am, סך-הכל נערך פעם אחת
שלגי

Re: ארחיב על הסיפור:

שלגי • 12 ביולי 2022
Fashion kitty כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
Fashion kitty כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
Fashion kitty כתב/ה:

עם נגיעות צועניות.

אם כבר נכנסנו לענייני גזע - המחשבה על יחסי שליטה עם צוענייה מרגשת ואפופת קינק עוד לפני שאני מנתח עם עצמי למה (אבל כנראה שהוליווד אשמים בזה)

חחחחחח ניכר שלא באמת הכרת צוענים בחייך

אז אתם לא מבלים את הזמן הפנוי בישיבה יחד בבתי עץ בקצה העיירה בבגדים רחבים בסגנון הודי-פקיסטני אפל מסירים קללות מקמיעות ומשלחים מבטים מזרי אימה בכל אדם שנקלע לשם בטעות?

חבל זה הורס לי יופי של פנטזיה ללילות הקרובים

שיט, מה עשיתי!
עזוב, אנחנו לגמרי כן. למעשה אני ברגע זה יושבת עם צעיף צבעוני על הראש ועגילי חישוק מעל כדור בדולח.

צעיף צבעוני על הראש?
את בכלל דתיה לאומית שחיה בסרט שהיא צועניה 🤦🏻‍♀️
Ch​(שולטת)
Ch​(שולטת) • 12 ביולי 2022
שאלתי את העבד החרדי שהכרתי פה בכלוב את השאלה הזאת ,הוא אומר לו אוייי אני משוגע עלייך ,והתחיל לצחוק ממש צחק ,הוא אומר שהקהילת סדו בישראל היא בת-בין 33 ל40 שנים ,כור ההיתוך של הקהילה בא לארץ מצאצאיהם של מהגרים מיוקראינע לובלין פוזנן ליטה ומחבל הארץ גליציה ,ומאיזור דונייצק ,קייב ,וריגה .,צאציהם של עולים מהממלכה האוסטרו הונגרית ,ומרומניה.

הוא טוען שהקהילה קיימת פה בארץ בערך 40 שנים
והיא התחילה מהיכרות של גבר הומסקסואלס שחבר לגרושה חצי עירקית וחצי אשכנזיה שפירסמה מודעה במגזין גל גפן .והיתה מביאה קליינעס לכיכר סטרומה בחולון ,והייתה משדלת את העבד שיבוא אתה לידיד שלה ההומו המבוגר ,והוא ימצוץ לקליינע בתמורה לצוקריה על מקל וזה הכול התחיל מבדיחה שיצרו ההומו והגרושה שהיתה מושפעת מהגבר מחולון .

וכל גבר שהיו מעלים לדירה היה לו שם במה בשם נטלי .ואחרי שהיה עם שניהם ,היה הולך לבית של המלכה סמדר בכיכר סטרומה .
סמדר והידיד שלה מחולון הם המשה שרתוק וגולדה מאיר של הסדו בישראל.

הוא אומר שיש קשר ישיר למשפחות של הדור השני של ניצולי השואה שהשתכנו באותה העת בחולון ,ובבת ים ,וביפו .ובשכונת מנהשיה שכיום היא נווה צדק

בשלב של סוף שנות התשעים ותחילת ה2002
התחום הפך להיות נשלט באופן מוחלט על ידי אשכנזים רומנים ואוקראינים ותימנים .ו3 עירקים שהשתכנזו .מאיזור בוגרשוב .

ואז הגיעו המרוקאנערס,ויחד עמם התחום הפך להיות נחלת הכלל ציבוריות של כל תפוצות ישראל שהתכנסו כולם תחת מטריה אחת .
כ15 שנים רצופות לפני שנת 2002
היתה קהילת אנדרגראונד קטנה מאוד וסודית
ממוקדת בתל אביב ,פתח תקווה ,ובישוב חרב לאת .

אחר כך הקהילה התבססה בתל אביב ,והיה לה ריכוז קטן בצפון המדינה בחיפה
חיפה נשלטה בידי רומנים רוסים ואוקראינים .
תל אביב נשלטה על ידי מרוקאנערס ויוקראינערס
יפו נשלטה על ידי תימנים
ובחולון היה ריכוז של רומנים ופולנים וייקאעס
ופתח תקווה נשלטה על ידי הבנים של הממלכה האוסטרו הונגרייענס .

ויש שלוחה נוספת של יוצאי בני ברק וירושלים שבחלקם התבוללו ויצאו בשאלה אל תוך המרחב סדו .
והם הגרעין הדומם והחזק ביותר שמניע את גלגלי הקהילה כי הם ברדקיסטים רציניים הדתלשניקים
הם טעונים באופיים כי ברחו מהחיידרים ומהישיבה קטנה ומהענף אקליפטוס של הרבי ברלינר וגולדשטיין קליין וזינגר מהחיידרים .
ואז הם נפלו שדודים בזה אחר זה אל הענף אקליפטוס של כריסטינקה מליטא שהיתה מענישה אותם בתל אביב ובהמשך ברמת גן גבול בני ברק .

והיתה אומרת לעבדים חרדיים ודתלשניקים
ברחת מהענף אקליפטוס של הרבי בחיידר ,ואני מחליפה את הרבי ,אתה לא רוצה ללמור תיייראע אני אתן לך את השטיקען שלי בטוכעס שלכם בנדיטים .
אני הנציגה של לילית במקום הרבי מבני ברק שהוא צאצא של המן .
הוא טועו שהמלכות הבכירות הן נציגות של לילית להעניש את כל אילו שברחו מהחיידרים ותלמודי תורה ,ושכאשר הם נסעו לחוף שרתון בתל אביב לחוף הים הנפרד וראו בחורות בביקיני משם הם נפלו בגדר הציצו ונפגעו.

הבסיס של הסדו בישראל הוא דור שני שהתיחסו לא יפה לניצולי שואה ,והדור השלישי הוא הוא בפועל קהילת הסדו הישראלית .
הדור הראשון של ניצולי שואה היו קשים ונוקשים עם הדור השני ,
הוא אומר שהדור הראשון לניצולי שואה ,היו תנועות ציוניות כמו פלמח אצל ניל'י ,לח'י ,מפא'י ,וחרותניקים
בזמן הזו הסדו היו בתוך המשפחה .

הם הולידו את הדור השני לניצולי שואה
הדור השני התעמר בזילות בדור הראשון לניצולי שואה ביחס שלהם של מדוע לא נלחמתם כנגד הנאצים .

ואז הדור השני הקים גנרלים וגיבורים כמו מאיר הר ציון ,דני מט ,אלוף אברהם אורלי מתאם הפעולות בשטחים ולויטננט קולונל יוסי רוטמן ,אריק שרון ,עוזי נרקיס ,יוסי בן חנן ,יאנוש ,מוישה וחצי ,עייזר וראומה וייצמן ,מוישה ורחל דיין הבן של רות דיין ,הם היו הדור השני לניצולי שואה ,רובם המכריע עלו לארץ מבלארוסיה מגומל וממינסק .

הבנים של הדור השני לניצולי שואה .
הולידו דור שלישי לניצולי שואה
ופה ,פה בדיוק נוסד הגרעין של הסדו בישראל
כאשר חלק הגיעו לתל אביב ולא השתלבו במערכת הגבורה כבנים של הדור השני .

והדור השלישי שהיו קשורים בנפש לדור הראשון של ניצולי השואה .
הענישו את הדור השני שלא היתיחסו יפה להוריהם הדור הראשון של ניצולי השואה .
והדור השלישי בעצם הוא דור הניצנים הראשונים של אילו שמרדו והפכו לסדו לפני כ30 שנה וקצת .

הדור הרביעי הוא בעצם הקהילה של הסדו בישראל
שנותן כרטיס כניסה חופשית לכל מי שיבוא להצטרף לקהילה .
פה כבר זה תקופת האינטרנט וזה כבר איבד שליטה כל העיניין כי כולם נהיו שויצרים מאחורי המקלדת והמסך

הוא אומר שכל הסדו התחיל מגלגל העין של ניצולי שואה שהעין שלהם הקליטה את הזוועות שהתרחשו לנגד עיניהם במחנות הריכוז ששם זה היה סדו אמיתי
היו שהתפתח להם פנטזיות חולניות על הכלבה מדכאו ועל סוהרות סדיסטיות ורוצחות שהיו במחנות הריכוז .
וגלגל העיין של ניצולי השואה שהקליט את הזועות כאשר הביטו בהם הנכדים והבנים שלהם זה עבר אליהם בתורשה .ומשם התפתחו פנטזיות שעברו בתורשה אל אזרחי המדינה הציונית .
לאותם אילו שהיו רגישים יותר מאחרים לצער וסבל שחוו הדור הראשון לניצולי השואה .
שזה בעצם הנכדים .

והדור הרביעי אילו של המסיבות וזה
הוא אומר שהם כבר קשורים פחות לסדו הגרמני ואוקראיני המקורי .
הם קיבלו השראה מאינטרנט מסרטים גרמנים יפנים וברזילאים

הם שייכים לתולדה שקשורה יותר למאגיה ,קעקועים ,שדים ורוחות ומוזיקת מטאל וטכנו דרקנעס ואלקטרו מזוך .

ופה זה כבר לא קשור לארץ המוצא
כי הם כולם ישראלים שלא מעניין אותם דבר וחצי דבר מההיסטוריה של רדיפות היהודים ,ולא יודעים כלום על בוגדן חמלניצקי ויוזף סטאלין ועל הגירת היהודים לבירביג'אן במטרה לחיסול הסופי שזממו צוררי היהודים .ימשו'

הפליטים של ממלכת הכוזארים ,מהפוגרומים של הקוזאקים והטאטרים ,איזורי מלחמות בין העותומנים הפולנים ,רוסים וסרבים .
הוא אומר שהבנדיטים הכי גדולים היו האוקראינים ולראיה באבי יאר והפוגרומים בחארקוב באיזור 1935

הוא מספר שכאשר נכנסו הנאצים ליוקראינע
האוקראיניות לבשו לבן ועשו צמות בשיער
וזרקו פרחים על הנאצים
והיו משתפי פעולה ראשונים לשחוט יהודים
האוקראינערס .
והם הם מייסדי המפלגה סדו מזוכיסטית מקצועית בארץ ישראל
והכל התחיל בבית קפה בבטגרשוב בתחילת שנת ה 2000 .
כאשר הסדו קיבל תפנית ונכנס לעידן האינטרנט וקלאבינג גשעפט ואז כל מי שרצה יכל לבוא ולרקוד סדו גוטי ומטאל בכיכר קדומים
ובהמשך בנחת בית של חברת בת של הסוכנית היהודמת בהשרון פיר (4) עד שהשרון פיר עבר לפיר אחר רחוב הארבעה (4
הוא אומר ש4 זה בית המלכות של צאצאי ירבעם בן נבט ואחז ועומרי מתקופת המלכים משבט המלוכה בנימין ויהודה המאוחדת ששלטו
ואילו שבבית 4 זה שבט המלוכה לשעבר לפני אלפי שנים
וזה הצאצאים שלהם שמורדים כנגד המוסכמויות החברתיות .

הוא אומר שהיום כל אחד עושה מה שבא לו בהשפעה ישירה של האינטרנט .והסדו הפך להיות כמו הוליווד סקסואלי .

רשמתי מילה במילה ממה שהוא אמר .

הוא טוען שהקהילה המקבילה של הלהטב' יסודה מאנשים שבאו מאמריקע והם תלמידים של מורשת אמריקנית של סטודיו 54 ואנדי וורהול .
והכל החל ב3 גינות
גן מאיר
גינת שיינקין
וגן העצמאות
ומהשירותים של חוף שרתון .
הוא טוען ששני הקהילות צמחו יחד .
הקהילת סדו יסודה באוקריינע וחבל ארץ של הזלוטניקים והדנייפר .
והקהיל להטב יסודה בסאן פרנסיסקוס ,ניו יורק ,מיקונוס לסבוס והוליווד ,ובעיקר מהסטודיו 54 שהם גם בנים של ניצולי שואה שחלקם עלו על אוניה בשלב מוקדם של תחילת שואת היהודים כאשר עברה מפולין לגרמניה .

ואז הוא אומר לי בסיום השיחה .
מה לך ולכל הדרקעס הזה
את לא הלכת הבוקר לבינתחומי בהרצליה ?
מה לך ולכל זה מיידאלע ,אנחנו נוסעים למיקונוס ב1 לאוגוסט תשקיעי בספורט אני את וחברה שלך הולכים לעשות חיים משוגעים .

מה החזרת אותי אחורה ספרדים אשכנזים מה לנו ולכל זה הנה ביידן מגיע ביום רביעי נראה מה יש לו לחדש לנו .
WitchFuneral​(שולט)

Re: לא מורכב בכלל

WitchFuneral​(שולט) • 12 ביולי 2022
Guy Dickson כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Guy Dickson כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אנאערף.
אני מזרחי.
יצא לי לחטוף.
יצא ויוצא לי להחטיף.
למי אכפת.
איזה דיונים מלפני הספירה.
גם אם תמצא שאשכנזים באמת חוטפים יותר, למה זה אמור להזיז ביצה של מישהו? אז אשכנזים נוטים להישלט יותר, ביג דיל.
אני מנסה להבין את הפואנטה, באמת. אז גילית שיש יותר / פחות / גם וגם, נו?

פשוט מאוד
מסקרן אותי לדעת אם יש פער, ואם כן אז לחקור ממה הוא נובע.

לא להרוג את החתול כי הוא סקרן בבקשה, תודה.

נו, ואם יש פער (ואני מניח שיש), התשובה היא לא ברורה? יש פשוט יותר מזרחים שמרנים.

משעשע אותי שאתה מתעקש להגיב בפוסט שלדעתך מיותר.
אני מוצא את הסקרנות שלך גדולה מהאנטי לעיסוק בעדות.

יש פה בפוסט יותר מזרחיים מאשכנזים, זה בטוח אומר שהנושא יותר נוגע בהם.

או שיש יותר מזרחיים בכלוב - שקלת את זה?

אני מגיב פה בגלל מה שכתבתי בהתחלה
מחפש פואנטה
זה לא לוקח ממני ממש הרבה, אני כותב בתמצות אז ניחא