לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוצא מזרחי או אשכנזי

השוקע
לפני שנה • 12 ביולי 2022
השוקע • 12 ביולי 2022
הייתי צריך לפתוח לוח שנה לוודא שאנחנו לא בשנות השמונים
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 12 ביולי 2022
Fashion kitty כתב/ה:
עד כה, היחידים מפה שהצליחו לעניין אותי מספיק בשביל לרצות להיפגש היו ממוצא מזרחי, לא בטוחה מה זה אומר.

משיכה לפשע
מתיר ייסורים
לפני שנה • 12 ביולי 2022

מידע ששווה להתבזות בשבילו ⬇️⬇️⬇️

מתיר ייסורים • 12 ביולי 2022
Ch כתב/ה:
שאלתי את העבד החרדי שהכרתי פה בכלוב את השאלה הזאת ,הוא אומר לו אוייי אני משוגע עלייך ,והתחיל לצחוק ממש צחק ,הוא אומר שהקהילת סדו בישראל היא בת-בין 33 ל40 שנים ,כור ההיתוך של הקהילה בא לארץ מצאצאיהם של מהגרים מיוקראינע לובלין פוזנן ליטה ומחבל הארץ גליציה ,ומאיזור דונייצק ,קייב ,וריגה .,צאציהם של עולים מהממלכה האוסטרו הונגרית ,ומרומניה.

מה החזרת אותי אחורה ספרדים אשכנזים מה לנו ולכל זה הנה ביידן מגיע ביום רביעי נראה מה יש לו לחדש לנו .

כ"כ הרבה ידע בפוסט אזוטרי לכאורה...
לעשות מהתגובות שלך ספר לא יכול לנחות רעיון רע...
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 12 ביולי 2022
ענןקטן​(נשלט) • 12 ביולי 2022
סלח לי אבל זו שאלה מפגרת.
היא מפגרת כי היא מניחה שגם אחרי שניים או שלוש דורות של אנשים שנולדו בארץ יש הבדל בסיסי או גנטי בין אשכנזי למזרחי. זו הנחה גזענית שאין לה מקום בימנו.

אני, למקרה שיש תהיה, מעורבב כבר מהדור של סבא וסבתא שלי (משני הצדדים) כך שמבחנתי זו באמת שאלה חסרת כל תוכלת.
--Nir--
לפני שנה • 12 ביולי 2022
--Nir-- • 12 ביולי 2022
טוב נו, מה שפרלין אמרה.
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 12 ביולי 2022

Re: מידע ששווה להתבזות בשבילו ⬇️⬇️⬇️

Ch​(שולטת) • 12 ביולי 2022
Guy Dickson כתב/ה:
Ch כתב/ה:
שאלתי את העבד החרדי שהכרתי פה בכלוב את השאלה הזאת ,הוא אומר לו אוייי אני משוגע עלייך ,והתחיל לצחוק ממש צחק ,הוא אומר שהקהילת סדו בישראל היא בת-בין 33 ל40 שנים ,כור ההיתוך של הקהילה בא לארץ מצאצאיהם של מהגרים מיוקראינע לובלין פוזנן ליטה ומחבל הארץ גליציה ,ומאיזור דונייצק ,קייב ,וריגה .,צאציהם של עולים מהממלכה האוסטרו הונגרית ,ומרומניה.

מה החזרת אותי אחורה ספרדים אשכנזים מה לנו ולכל זה הנה ביידן מגיע ביום רביעי נראה מה יש לו לחדש לנו .

כ"כ הרבה ידע בפוסט אזוטרי לכאורה...
לעשות מהתגובות שלך ספר לא יכול לנחות רעיון רע...

אמרתי גם את זה לעבד החרדי שהכרתי בכלוב.
תראה מה הוא עונה לי .
לאדם יש עיניים ולב .
היכן שהאדם מביט ,הלב שלו מושפע .

אם אתה מביט בסרטים הוליוודיים של רוב לאו וג'ף ברידג'ס .
הלב שלך מושפע מהדמויות בסרט .

אם אתה מביט במייקל דאגלס בסרט " וול סטריטס " ,אז אתה מושפע אל הלב שלך יום אחד להיות ברוקר בבורסה ובשוק ההון .
אם אתה שומע ומביט בקיילי מינוג ובג'ייסון דונובן ,אז הלב שלך נוהה להיות רומנטיקן אוסטרלי .

אם תביט באייזנברג יום אחד תשבור שורות .

אם אתה צופה בתוכניות בישול של גורדון רמזי ,אז יום אחד אתה תהיה ' הבאפולו ממחניודה" שבועט בשולחנות ,ופותח מסעדות בכל מיני מקומות ,וכל מילה שניה שלו זה דאם ופאק ויאא.

אם תצפה בתכנים של גייז BERBACK,אז לא ירחק היום ותכנס לסקסי שופ ותחפש מציצה בגלורי הול ותרכוש פופרס ו חומר סיכהID ותהיה מתחזה לגייז שהולך לסאונה בהחשמונאים .

אילו של ה BDSM זה אנשים שנחשפו לתוכן בקלטות וידאו ,או לתוכן BDSM מהמשפחה שלהם ,ובמערכות החינוך .
ותכנים על השואה ומלחמת העולם השניה .
ובהמשך ,פורנו אינטרנטי של סרטים באוריינטציה סדו מזוכיסטית וגם מתוכן שכזה שהיה בסצינות פה ושם בקולנוע האוניברסלי .
העין ראתה ,המוח זכר ,והלב אימץ את מה שראתה העין .
כולם התחילו מחינוך אנגלי וגומרים בביזאר וקינק יפני .

ומאותו השלב ,ה BDSM הופך להיות " חדר בריחה ותא הוידויים" ,של אנשים שיש להם שפע של זמן פנוי ,לחזור ולברוח פעם אחר פעם אל אותו המקום שנחקק בהם.

יש שבורחים מהמשפחה ,יש מהשול שטיבל וישיבה בורחים .
ויש שבורחים מעצמם אל דומיהם שבורחים גם מעצמם .
תל אביב זה עיר שלמה של אילו שברחו ממשהו .ככה גם פריז ניויורק ושנגחאי .
אנשים עובדים קשה כדי לממן את הבריחות שלהם שעולים הרבה מאוד כסף .

אחד בורח אל עולם הגסטרונומיה
אחת בורחת אל רכישות באתרי אינטרנט
אחד בורח אל עולם הספורט
יש שבורחים לעולם הוורקהוליק ועסקים
ויש שבורחים אל מרחבי ה LGTB
ויש שבורחים אל נבכי ומרתפי ה BDSM .

הכל מתחיל ונגמר בתוכן שהאדם צפה ,והנפש שלו התמוגגה מהתוכן וככול שהאדם מתעמק בכך ,כך גדל התיאבון ורעב של הנפש שלו ,לעוד ועוד .

סף גירוי זה דבר שמטפס מרגע לרגע ,מהשלב שבו אתה מאביס את סף הגירוי שלך בחוויות יותר מגוונות וחדישות .

כול העולם כולו כמעט בורח אל עבר יעד אחד ספציפי .
היעד הזה זה שני הרים שמסתתר בתוכם מערה קטנה וחשוכה שכל מי שהריח שם ,טעם ,והציץ פנימה .
בכל רגע פנוי ,מחפש לחזור לאותה המערה שמסתתרת בנקיק צר שעובר בין שני הרים סימטריים ומהממים ביופיים .

לגבר יש שני הרים ,
לאישה יש 2 הרים ו2 גבעות
כל באיה לא ישובון .
כל מי שהתמכר לעוצמה ולכוח שבעכוז הנקבה ,אין רפואה למכתו .
גם כאשר ישכב בקבר ימוללו שפתיו ,טוסיק טוסיק אייכה תן לי נחמה פורתה ותמעך לי את הפרצוף .

אדם שרעב לטוסיק לא שואל את הטוסיק מה פשר המוצא שלו .
אם הוא של הודית ,קווקזית ,צ'רקסית או ארמנית .
מי שתבוא ברוכה הבאה
רק שבי עלי ואל תקומי .

זה מה שאמר לי והסביר לי העבד כאשר היה בגילופין כאשר היינו באחוזת ליימן לפני כשלושה שבועות .
צינגלה קטן. כוסית שנאפס של ברנדי או שרי דובדבנים וכל הסודות יוצאים החוצה
כולם נשאבים אל התחת כי הסתכלו ובחנו אותו בעין שלהם .
הלב שלהם אימץ את זה
וכל השאר זה היסטוריה .
התחת של האשה כבש את העולם כבר מתקופת עץ הדעת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 12 ביולי 2022
ענןקטן כתב/ה:
היא מפגרת כי היא מניחה שגם אחרי שניים או שלוש דורות של אנשים שנולדו בארץ יש הבדל בסיסי או גנטי בין אשכנזי למזרחי. זו הנחה גזענית שאין לה מקום בימנו.

אני, למקרה שיש תהיה, מעורבב כבר מהדור של סבא וסבתא שלי (משני הצדדים) כך שמבחנתי זו באמת שאלה חסרת כל תוכלת.

התשובה שלך יותר מפגרת.
ככה זה מהיום, מחפשים קורבנות ואשמים איפה שאין?
מה זאת הבכיינות הזאת?
Doesnt matter
לפני שנה • 12 ביולי 2022
Doesnt matter • 12 ביולי 2022
lol
הלן הדובה
לפני שנה • 12 ביולי 2022
הלן הדובה • 12 ביולי 2022
בכל פעם שעולות שאלת כאלה אני מודה לאלים שלא גדלתי במדינה הזו. באמת שלרוב אני לא מבדילה בין מזרחיים לאשכנזים או ספרדים. ות'אמת? לא ממש אכפת לי.

ברור שהתרבות ממנה באת תשפיע על מי שאתה אבל היום הגבולות יותר מטושטשים.
אשכנזים מקשיבים לשירי בכי מזרחיים וארסים מקללים ברוסית צחה ואוכלים דג מלוח.

אבל לא ... לא ממש שמתי לב לפילוג כזה או אחר בבדסמ.
מתיר ייסורים
לפני שנה • 12 ביולי 2022
מתיר ייסורים • 12 ביולי 2022
ענןקטן כתב/ה:

מעניין שהזכרת גנטיקה, אתה מאמין שזה מקור כל ההבדלים ההתנהגותיים?
אני דיברתי על שמרנות מסורתית שבפער ניכר הייתה נוכחת במשפחות בעלות מוצא מזרחי - שים לב, מוצא.

לדעתי מעבר לגנטיקה יש לאדם עוד רבדים התנהגותיים שמשפיעים עליו ביום יום, יותר מאשר מוטיבים גנטיים שמשייכים לו גנים כלליים יותר מאשר חיבה או חוסר עניין לבדסמ.