סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זה קילור מבחינתכם?

כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
לפני שנה • 15 ביולי 2022
מבחינתי אין הבדל בין קילור לטבעת אירוסין, זה סוג של מחווה או סמל שאני שלו והוא שלי וזה רק אנחנו.
Obsessive
לפני שנה • 15 ביולי 2022

Re: מה זה קילור מבחינתכם?

Obsessive • 15 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Obsessive כתב/ה:
Hussy כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אז... מה זה קילור מבחינתכם?
יש כאלה שצריכים כמה שנים טובות כדי לקלר מישהי, ויש כאלה שמבחינתם זה תנאי כניסה - קודם תעברי את המבחן, אקלר אותך ונתחיל במסע שלנו.
כאחד שאינו חסיד של מוסד הנישואין, זאת האלטרנטיבה שלי. אני לא אקלר אף אחת שאני לא בטוח שאני רוצה לחיות איתה את כל החיים. ברגע שהיא תוכל לעבור מבחן של חודשיים - חצי שנה של קושי רב, אדע שהיא לא רק אישיות ויופי, אלא גם טוטאלית לחלוטין. מבחינתי קילור זה לא משהו שאשלוף בקלות, הדרך לשם היא מאוד קשה ולרוב אני לא ארצה שמישהי תעבור בדרך הזאת.
אז מה דעתכם?

למה אתה לא חסיד של מוסד הנישואין? והאם הדעות שלך לגבי קילור לא סותרות את ההתנגדות שלך למוסד הנישואין?
כלומר, הנצחיות הזאת - האם יש לה ביטוח? האם תוכל מתישהו לדעת בוודאות שזה לנצח?

אני כמובן לא מבקרת את הדרך בה אתה נוהג, רק מתעניינת.

אתה מצפה לראות טוטאליות לחלוטין, אבל נראה שנוטה לשכוח שיש בצד השני מישהי שאולי תחווה קושי לתת את כל כולה למישהו שעלול ״לזרוק״ אותה בכל כרגע נתון במהלך החודשיים-חצי שנה האלה - כי אין לה את תחושת הביטחון, אלא הרגשה שהיא נמצאת כל הזמן במבחן, או ברצון מתמיד להשיג את הדבר הנכסף הזה. זה עלול להוציא ממנה דברים לא אמיתיים - אולי כדי לרַצות (ולא בקטע הבדסמי-סקסי), או כדי לספק את הסחורה. ולא מהתמסדות טוטאלית אליך*. וההבדל מהותי.

יתרה מכך - אתה אומר ״הדרך לשם היא מאוד קשה ולרוב אני לא ארצה שמישהי תעבור בדרך הזאת״. אתה לא מרגיש קצת שאתה חורץ גורלות בטרם קרה משהו?
ואם אתה מכוון לטווח כל כך ארוך, ״כל החיים״, לדבריך - מה ניתן לדעת תוך חצי שנה? רק מתחילים לגרד את ההתחלה של ההתחלה של העומקים שאפשר להגיע אליהם.
ומנגד, זה עלול לקרות גם תוך חודש-חודשיים.
כלומר, אני חושבת שהאומדן הזה בזמן אינו נכון לך, כי זה נורא אינדיבידואלי ומשתנה.

ובעניין הזה, בעיניי ״קילור״ זה משהו מאוד טקסי, שאני כיום פחות מתחברת אליו. אבל אם נקרא לזה נגיד ״השתייכות״ או ״שיוך״, ונתעלם מטקס הענקת הקולר וכיוב׳ -
אז אני נוהגת יותר לזרום עם הדברים, ולשייך אליי או לבחור להשתייך למי שעושה לי פרפרים בבטן (ובכוס), למי שגורם/ת לי לבטוח בו/ה, למי שזה מרגיש לי נכון מבפנים - כשאני מרגישה שיש בצד השני שותפ/ה למסע. כלומר, השיוך אצלי יותר אינטואיטיבי ולא משימתי או רציונלי נטו (אני מדברת כמובן על שלבים קצת יותר מאוחרים משלב ההיכרות).

זה הרגע הזה.
המתאים הזה, המדויק הזה - להסתכל למישהי בעיניים ולומר ״את שייכת לי״, או לקרוס לתוך עצמי כשגבר עומד מעליי ואומר לי ״את שלי״.
המשותף לשני המצבים זאת הידיעה המשותפת הזאת - ההדדית, שזה נכח כאן כל הזמן, אין התחדשות מלבד מילים שמדגדגות ומגרדות את השחלות מבפנים.

חבל לי שבזבזת מזמנך על לענות לו, חח. הוא לא יודע להעריך תגובות אמיתיות ומורכבות.
תרשמי לו פיתה עם שווארמה ומלא עמבה, ואז אולי הוא יסיים לקרוא עד הסוף.

בת אדם הגיבה לך תגובה משוקעת בלי שום התנשאות מצידה.. ועוד ציינה שהיא לא מבקרת את הדרך שלך, ושוב בחרת לדבר כמו פוץ. פשוט מאד כי אתה פוץ. המינימום שאתה יכול לעשות? זה לכבד אותה ולקרוא עד הסוף.

״הפסקתי באמצע״ עלק. תגיד תודה שהיא הגיבה לך.

🙄🙄

אחותי.
אני לא מכיר אותה,
היא לא יודעת כלום עליי,
ומעל להכול - אני ליטרלי לא חייב לענות לה וזה לא עניינה כל עוד אני החלטתי שזה לא עניינה. זכותי לשמור על המחשבות *שלי* ונקודות המבט *שלי* אצלי, אני לא חייב לשתף אף אחד, בטח כשאני מרגיש שנדחפים לחיים שלי עם מיליון מסקנות לא נכונות ובלי ניסיון להבין את המעט שאני כותב. מצטער, אבל מורה לחיים שלי או לבדס"מ אני לא מחפש.
ואחרי כל זה, אני המתנשא?
עכשיו, אם תואילי בטובך לטאטא את עצמך מפה אני אודה לך.

אתה לא מכיר כמעט אף אחד שיענה לך פה. נו ו?
שאלת שאלה בציבור… תצפה לתשובות מאנשים זרים!!!
תכבד את התשובות. אל תבין. אל תסכים.
ת כ ב ד. מכיר את המילה? את המשמעות?
Hussy
לפני שנה • 15 ביולי 2022

Hussy • 15 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Hussy כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
יש כאלה שצריכים כמה שנים טובות כדי לקלר מישהי, ויש כאלה שמבחינתם זה תנאי כניסה - קודם תעברי את המבחן, אקלר אותך ונתחיל במסע שלנו.
כאחד שאינו חסיד של מוסד הנישואין, זאת האלטרנטיבה שלי. אני לא אקלר אף אחת שאני לא בטוח שאני רוצה לחיות איתה את כל החיים. ברגע שהיא תוכל לעבור מבחן של חודשיים - חצי שנה של קושי רב, אדע שהיא לא רק אישיות ויופי, אלא גם טוטאלית לחלוטין. מבחינתי קילור זה לא משהו שאשלוף בקלות, הדרך לשם היא מאוד קשה ולרוב אני לא ארצה שמישהי תעבור בדרך הזאת.
אז מה דעתכם?

למה אתה לא חסיד של מוסד הנישואין? והאם הדעות שלך לגבי קילור לא סותרות את ההתנגדות שלך למוסד הנישואין?

אתה מצפה לראות טוטאליות לחלוטין, אבל נראה שנוטה לשכוח שיש בצד השני מישהי שאולי תחווה קושי לתת את כל כולה למישהו שעלול ״לזרוק״ אותה בכל כרגע נתון במהלך החודשיים-חצי שנה האלה - כי אין לה את תחושת הביטחון, אלא הרגשה שהיא נמצאת כל הזמן במבחן, או ברצון מתמיד להשיג את הדבר הנכסף הזה. זה עלול להוציא ממנה דברים לא אמיתיים - אולי כדי לרַצות (ולא בקטע הבדסמי-סקסי), או כדי לספק את הסחורה. ולא מהתמסדות טוטאלית אליך*. וההבדל מהותי.

יתרה מכך - אתה אומר ״הדרך לשם היא מאוד קשה ולרוב אני לא ארצה שמישהי תעבור בדרך הזאת״. אתה לא מרגיש קצת שאתה חורץ גורלות בטרם קרה משהו?
ואם אתה מכוון לטווח כל כך ארוך, ״כל החיים״, לדבריך - מה ניתן לדעת תוך חצי שנה? רק מתחילים לגרד את ההתחלה של ההתחלה של העומקים שאפשר להגיע אליהם.

ובעניין הזה, בעיניי ״קילור״ זה משהו מאוד טקסי, שאני כיום פחות מתחברת אליו. אבל אם נקרא לזה נגיד ״השתייכות״ או ״שיוך״, ונתעלם מטקס הענקת הקולר וכיוב׳ -
אז אני נוהגת יותר לזרום עם הדברים, ולשייך אליי או לבחור להשתייך למי שעושה לי פרפרים בבטן (ובכוס), למי שגורם/ת לי לבטוח בו/ה, למי שזה מרגיש לי נכון מבפנים - כשאני מרגישה שיש בצד השני שותפ/ה למסע. כלומר, השיוך אצלי יותר אינטואיטיבי ולא משימתי או רציונלי נטו (אני מדברת כמובן על שלבים קצת יותר מאוחרים משלב ההיכרות).

זה הרגע הזה.
המתאים הזה, המדויק הזה - להסתכל למישהי בעיניים ולומר ״את שייכת לי״, או לקרוס לתוך עצמי כשגבר עומד מעליי ואומר לי ״את שלי״.
המשותף לשני המצבים זאת הידיעה המשותפת הזאת - ההדדית, שזה נכח כאן כל הזמן, אין התחדשות מלבד מילים שמדגדגות ומגרדות את השחלות מבפנים.

טוב, הפסקתי לקרוא באמצע כי אני לא רוצה לספק תשובות כשזה לא עניינך, כשזה מבזבז לי את הזמן ובטח כשאת יוצאת ממיליון נקודות הנחה בזמן שאני לא מכיר אותך בכלל. מדהים לאן הגעת ממעט (מעט מאוד) המידע ששפכתי כאן. אני אענה רק ללמה אני לא חסיד של מוסד הנישואין -
כי אין לי קשר לזה. מה אכפת לי מטקס עתיק ואיך זה קשור אליי? זה לא יעשה לי כלום. גם אם אתחתן, אשים טבעת על מישהי, יהיה כתוב על דף שאני נשוי ואעשה אירוע, אני לא ארגיש שמשהו השתנה חוץ מזה שאני עושה דברים חסרי טעם. נוסף לזאת, מה הטעם כשהסיכוי לגירושין הוא גבוה מאוד? סתם כובל אותך בהסכמים שמאיימים על החופש שלך. מאידך, בקילור יש הרבה משמעויות סימבוליות, ואם אתה מתחבר לזה - אחלה בחלה, ואם לא גם אחלה בחלה.

אני אתחיל דווקא מהסוף - כפי שהסיכוי לגירושין הוא גבוה מאוד, כך גם הסיכוי להפסקת הקשר בין שני צדדים בקשר שליטה. וזה מה שניסיתי להגיד. הנצחיות אינה וודאית בשום תחום, ויתכן כי היא מונעת ממך בדרך חוויות אמיתיות וכנות.
שנית, הזחיחות שלך גורמת לך לאטימות, וחבל. אין לי שום דבר נגדך או נגד הדרך בה אתה פועל - לא רציתי שתספק לי תשובות וגם לא הגעתי למיליון הנחות. טוב, נו, אולי לשתיים - וכולן קשורות בזמן שאתה מייחס לו חשיבות ובנצחיות ובהשלכות שעלולות* להיות לכך.
שים לב, אלו הנחות, ולא עובדות. אני מדברת מניסיוני ואני מניחה שיש דברים שאתה יכול לקחת וכאלה שלא.
שלישית, אם לא קראת עד הסוף, אני צנצנת. יש הבדל בין לא לקרוא לבין להדוף על הסף דעתו של האחר כי היא לא הולמת את שלך.
ובכל מקרה, אם נפגעת מתשובתי הכנה - אני מצטערת.
ואם אתה מרגיש שזה בזבוז זמן לקרוא ולכתוב כאן לאחר שאתה פותח דיון, אנא ממך, אל.
הודעות בפורום לא נועדו רק להעלאת הפופולריות, שתדע. 😉
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 ביולי 2022

WitchFuneral​(שולט) • 15 ביולי 2022
Obsessive כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Obsessive כתב/ה:
Hussy כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אז מה דעתכם?

זה הרגע הזה.

חבל לי שבזבזת מזמנך על לענות לו, חח. הוא לא יודע להעריך תגובות אמיתיות ומורכבות.

בת אדם הגיבה לך תגובה משוקעת בלי שום התנשאות מצידה.. ועוד ציינה שהיא לא מבקרת את הדרך שלך, ושוב בחרת לדבר כמו פוץ. פשוט מאד כי אתה פוץ. המינימום שאתה יכול לעשות? זה לכבד אותה ולקרוא עד הסוף.

״הפסקתי באמצע״ עלק. תגיד תודה שהיא הגיבה לך.

🙄🙄

אחותי.
אני לא מכיר אותה,
היא לא יודעת כלום עליי,
ומעל להכול - אני ליטרלי לא חייב לענות לה וזה לא עניינה כל עוד אני החלטתי שזה לא עניינה. זכותי לשמור על המחשבות *שלי* ונקודות המבט *שלי* אצלי, אני לא חייב לשתף אף אחד, בטח כשאני מרגיש שנדחפים לחיים שלי עם מיליון מסקנות לא נכונות ובלי ניסיון להבין את המעט שאני כותב. מצטער, אבל מורה לחיים שלי או לבדס"מ אני לא מחפש.
ואחרי כל זה, אני המתנשא?

אתה לא מכיר כמעט אף אחד שיענה לך פה. נו ו?
שאלת שאלה בציבור… תצפה לתשובות מאנשים זרים!!!
תכבד את התשובות. אל תבין. אל תסכים.
ת כ ב ד. מכיר את המילה? את המשמעות?

טיעון מטופש ביותר.
שאילת שאלה בציבור לא מקנה לך שום רשות להיכנס לכל חור העולה על דעתך. שאילת שאלה בציבור לא הופכת כל תשובה ללגיטימית.
ואני מבין שאת לא עומדת לטאטא את הילדותיות והפה המסריח שלך מפה. חבל מאוד.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 ביולי 2022

Hussy כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Hussy כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אז מה דעתכם?

זה הרגע הזה.

טוב, הפסקתי לקרוא באמצע כי אני לא רוצה לספק תשובות כשזה לא עניינך, כשזה מבזבז לי את הזמן ובטח כשאת יוצאת ממיליון נקודות הנחה בזמן שאני לא מכיר אותך בכלל. מדהים לאן הגעת ממעט (מעט מאוד) המידע ששפכתי כאן. אני אענה רק ללמה אני לא חסיד של מוסד הנישואין -
כי אין לי קשר לזה. מה אכפת לי מטקס עתיק ואיך זה קשור אליי? זה לא יעשה לי כלום. גם אם אתחתן, אשים טבעת על מישהי, יהיה כתוב על דף שאני נשוי ואעשה אירוע, אני לא ארגיש שמשהו השתנה חוץ מזה שאני עושה דברים חסרי טעם. נוסף לזאת, מה הטעם כשהסיכוי לגירושין הוא גבוה מאוד? סתם כובל אותך בהסכמים שמאיימים על החופש שלך. מאידך, בקילור יש הרבה משמעויות סימבוליות, ואם אתה מתחבר לזה - אחלה בחלה, ואם לא גם אחלה בחלה.

אני אתחיל דווקא מהסוף - כפי שהסיכוי לגירושין הוא גבוה מאוד, כך גם הסיכוי להפסקת הקשר בין שני צדדים בקשר שליטה. וזה מה שניסיתי להגיד. הנצחיות אינה וודאית בשום תחום, ויתכן כי היא מונעת ממך בדרך חוויות אמיתיות וכנות.
שנית, הזחיחות שלך גורמת לך לאטימות, וחבל. אין לי שום דבר נגדך או נגד הדרך בה אתה פועל - לא רציתי שתספק לי תשובות וגם לא הגעתי למיליון הנחות. טוב, נו, אולי לשתיים - וכולן קשורות בזמן שאתה מייחס לו חשיבות ובנצחיות ובהשלכות שעלולות* להיות לכך.
שים לב, אלו הנחות, ולא עובדות. אני מדברת מניסיוני ואני מניחה שיש דברים שאתה יכול לקחת וכאלה שלא.
שלישית, אם לא קראת עד הסוף, אני צנצנת. יש הבדל בין לא לקרוא לבין להדוף על הסף דעתו של האחר כי היא לא הולמת את שלך.
ובכל מקרה, אם נפגעת מתשובתי הכנה - אני מצטערת.
ואם אתה מרגיש שזה בזבוז זמן לקרוא ולכתוב כאן לאחר שאתה פותח דיון, אנא ממך, אל.
הודעות בפורום לא נועדו רק להעלאת הפופולריות, שתדע. 😉

אני לא מבין, אם את קוראת וקוראת וקולטת שעד עכשיו כל מה שהכנסת לפה שלך זה שטויות, שטויות שאת אפילו לא מעוניינת להגיב עליהן, את תמשיכי לקרוא? אני לא, ואם את חושבת שזה בעייתי אז הבעיה היא בך, לגיטימי לגמרי לבחור בזה.
אמרתי כבר, אני לא מחפש מורה לחיים שלי ולא לבדס"מ שלי.
בין אם את מאמינה במה שכתבת ובין אם אלה רק "הנחות", את נהגת בפזיזות, כל השאלות שלך מלאות בפזיזות. בחיי שאני לא מבין איך הגעת להנחות (גם אם את לא בטוחה בקיומן) שמופנות כלפיי מהמעט שכתבתי. אשכרה לא כתבתי כלום. למשל ב-"מבחנים", לא כתבתי מה הקריטריונים שיגרמו לי לשחרר את המבחנים, אם הקריטריונים בכלל יעילים, כמה זמן אני צריך להיות עם מישהי כדי לעשות משהו כזה, על אופי המבחנים ומה שיעשה (ye'ase) בהן, מה יקרה אם הנשלטת תיכשל במבחן, מה אני אברר לפני, לא כתבתי על כלום. כמובן שאת לא חייבת להסכים איתי וזה סבבה לגמרי, אולי את לא מודעת לזה, אולי זה אפילו לא נכון, אבל לדעתי כל ההנחות האלה מגיעות מפזיזות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יול' 15, 2022 6:34 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Hussy
לפני שנה • 15 ביולי 2022
Hussy • 15 ביולי 2022
ברשותך, אסיים את הדיון בברכת ״אני מרחמת עליך״.
שיהיה לך כל טוב. (:
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 ביולי 2022
Hussy כתב/ה:
ברשותך, אסיים את הדיון בברכת ״אני מרחמת עליך״.
שיהיה לך כל טוב. (:

לפחות סיימת
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 15 ביולי 2022

זאב פטיש{סאדיסט} • 15 ביולי 2022
אחותי.
אני לא מכיר אותה,
היא לא יודעת כלום עליי,
ואחרי כל זה, אני המתנשא?
עכשיו, אם תואילי בטובך לטאטא את עצמך מפה אני אודה לך.[/quote]

====================================================

אתה בוחר את תגובתך והאם ומתי להגיב בחזרה !!!

זה פורום ציבורי ולא בלוג פרטי, זכותה לכתוב כל העולה על הדעת תחת חופש הדיבור..

זכותך לבחור האם להגיב ואיך, זה מראה על יכולת שליטה עצמית נמוכה מאוד ומקטין אותך בעיניי הקוראים..

תשקול את תגובתך ותזכור כמה קל להן לעשות עלייך מסע שיימינג וחבל...

נ.ב

קילור הינו הצהרה חברתית שהנשלטת נמצאת בבעלות של שולט לאחר שזה סיים תקופת מבחנים וקיבל אותה לחיו..

הקילור היה ניתן בעבר לנשלטת אחרי טירונות קשה כהיישג שצריך לעבוד קשה בשביל לזכות בו, כמו מסע של חייל דובדבן...

הקילור גם יוצר שייכות וגם מודיע לשאר השולטים שהיא משוייכת..

הקילור היום אינו קיים באמת וחסר ערך, נשלטות מקולרות לאחר סשן בודד ללא שום מבחני קבלה ובהתאם מאבדות אותו כלאחר יד..

שולטים פונים לנשלטות מקולרות ללא מושא פנים, הנשלטות ממשיכות בטיזינג חברתי למרות שהן מקולרות (שווה ערך לאישה נשואה שממשיכה לצאת לבארים של גרושות)..
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 ביולי 2022

זאב פטיש כתב/ה:
אחותי.
אני לא מכיר אותה,
היא לא יודעת כלום עליי,
ואחרי כל זה, אני המתנשא?

====================================================

אתה בוחר את תגובתך והאם ומתי להגיב בחזרה !!!

זה פורום ציבורי ולא בלוג פרטי, זכותה לכתוב כל העולה על הדעת תחת חופש הדיבור..

זכותך לבחור האם להגיב ואיך, זה מראה על יכולת שליטה עצמית נמוכה מאוד ומקטין אותך בעיניי הקוראים..

תשקול את תגובתך ותזכור כמה קל להן לעשות עלייך מסע שיימינג וחבל...

נ.ב

קילור הינו הצהרה חברתית שהנשלטת נמצאת בבעלות של שולט לאחר שזה סיים תקופת מבחנים וקיבל אותה לחיו..

הקילור היה ניתן בעבר לנשלטת אחרי טירונות קשה כהיישג שצריך לעבוד קשה בשביל לזכות בו, כמו מסע של חייל דובדבן...

הקילור גם יוצר שייכות וגם מודיע לשאר השולטים שהיא משוייכת..

הקילור היום אינו קיים באמת וחסר ערך, נשלטות מקולרות לאחר סשן בודד ללא שום מבחני קבלה ובהתאם מאבדות אותו כלאחר יד..

שולטים פונים לנשלטות מקולרות ללא מושא פנים, הנשלטות ממשיכות בטיזינג חברתי למרות שהן מקולרות (שווה ערך לאישה נשואה שממשיכה לצאת לבארים של גרושות)..

לא אכפת לי משיימינג וזה לא "חבל". עשו לי פה שיימינג כמה פעמים כמו רבים מהאתר, אפשר אפילו לומר שזה חלק מהתרבות כאן, תאמין לי שזה לא נורא כל כך. אם אתה נותן לדעה של אדם אחר להשפיע עליך אתה לא שווה כלום כבן אדם. תמיד יהיה בן אדם שלא יהיה מרוצה ממי שאתה, אז מה? מה אנחנו ילדים בגן שאנחנו צריכים לברוח מזה?

ואני לא מסכים שהקילור איבד משמעות לגמרי, אלא רק חלק ממנו. נתקלתי פה כבר במס' מקולרות שאמרו לי שמהרגע שהן היו מקולרות הפניות אליהן הופחתו בצורה משמעותית. תמיד יהיו כאלה שלא יכבדו את הכללים כמו שתמיד יהיו כאלה שיתחילו עם נשואות, אי אפשר למנוע את זה לגמרי ובכללי גם התנהגות רעה היא הכרחית לחברה שלנו.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 15 ביולי 2022

קטלב​(מתחלף) • 15 ביולי 2022
Obsessive כתב/ה:

🙄🙄

בבקשה לא ככה. שווארמה זה טעים. שווארמה זה דבר חיובי. שווארמה זאת אהבה. אל תקשרו בין שווארמה לטרולים.