לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסקרנות הרגה את החתולה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 15 ביולי 2022
נשלט הצפון הרחוק כתב/ה:
באמת? אתן חייבות קצת מודעות עצמית, למה שגברים פה יאוננו על איזו רגל מטושטשת שמישהי העלתה, סתם אומר אם כבר מאוננים יש כל כך הרבה אתרי פורנו וסרטים טיפה יותר מעניינים, רק אומר אין צורך להיפגע.

גם אני פעם חשבתי ככה, אבל הרבה גברים מסוגלים לאונן על הכול. גבר בא למטבח, חותך עוף, העוף מזכיר לו כוס והטסטו כבר מתחיל לעלות.
לא שנשים הן לא הרבה יותר מוזרות מבחינה מינית.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 15 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 15 ביולי 2022
נשלט הצפון הרחוק כתב/ה:
באמת? אתן חייבות קצת מודעות עצמית, למה שגברים פה יאוננו על איזו רגל מטושטשת שמישהי העלתה, סתם אומר אם כבר מאוננים יש כל כך הרבה אתרי פורנו וסרטים טיפה יותר מעניינים, רק אומר אין צורך להיפגע.

לא נראה לי שמישהי נפגעה 😁
(רוב השיח פה הוא בהומור… זה יהיה יום עגום בו אנשים יקחו את זה ברצינות.)
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 15 ביולי 2022
קטלב​(מתחלף) • 15 ביולי 2022
פרלין כתב/ה:
נשלט הצפון הרחוק כתב/ה:

אני רציני לחלוטין בכך שאני לא מבין את הביטוי "מאונן מקלדת", וחסר כל רצינות באשר ליחס שלי אליו.

ברור שאני לא מאונן מקלדת. בשביל מה המציאו עכבר?! דינוזאורים.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 15 ביולי 2022
קטלב​(מתחלף) • 15 ביולי 2022
קטלב כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
נשלט הצפון הרחוק כתב/ה:

אני רציני לחלוטין בכך שאני לא מבין את הביטוי "מאונן מקלדת", וחסר כל רצינות באשר ליחס שלי אליו.

ברור שאני לא מאונן מקלדת. בשביל מה המציאו עכבר?! דינוזאורים.

רגע. ערבבתי בין דיונים כאן. מיה קולפה.
Adasha
לפני שנה • 15 ביולי 2022
Adasha • 15 ביולי 2022
לא יצא אפעם ולא עלה במחשבתי אפעם
Nice Sub for you
לפני שנה • 15 ביולי 2022
Nice Sub for you • 15 ביולי 2022
יצא לי על סיפורים יותר, סיפורי שליטה של שולטות שיודעות לכתוב טוב, יותר מטוב - מעולה, יש כאן כותבות ממש מצוינות באתר. ואז אם באותו בלוג לכותבת יש גם תמונות, לא בהכרח עירום, לרוב לא, אנסה לחבר את הסיפור עם התמונה לחוויה המלאה. לא נראה לי כזה בעייתי להודות בזה כאן, כאילו לא בקטע של לשלוח לבנות הודעה אישית על זה, זה מטריד, אבל אם עלתה השאלה, סה"כ אני מדמיין שזה דיי מחמיא; הידיעה שעובר אורח באתר נתקל במילים שכתבת ובכמה תמונות שפרסמת ומוטרף מזה, אני מתאר שזה מהדברים שגורמים לשולטות להרגיש שולטות
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
לפני שנה • 15 ביולי 2022
לעלות תמונה סוטה זה סוג של ביטוי המיניות והזנותיות שלי, שבחיים "האמיתיים" לא מקבל מספיק מקום (מסיבות כאלה ואחרות), מעבר לזה, זה גם מחרמן אותי "להיות חצופה" ולעלות תמונה, והכי נעים שאדוני שלי מעודד אותי ומאפשר לי לבטא את המיניות הזו
Reina N​(שולטת)
לפני שנה • 15 ביולי 2022
Reina N​(שולטת) • 15 ביולי 2022
דיי בטוחה שעבור זה קיים הפורנו לא?

אגב אני לא אישה שנמשכת לחיצוניות אלה לנפש כריזמה ושנינות.

ואם להיות כנה אני מעלה תמונה כי בא לי להעלות תמונה, לא באמת מעניין אותי מה קורה אחר כך..
--Nir--
לפני שנה • 15 ביולי 2022
--Nir-- • 15 ביולי 2022
פוסט טוב שמתאר כניעה והיררכיה אמיתית > כל תמונה שמישהי אי פעם העלתה לפה

ובפער עצום.