בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם חושבים על ddlg / cgl ?

ScatNerd
לפני שנה • 17 ביולי 2022
ScatNerd • 17 ביולי 2022
ייתכן ויש כאלה שזה כן בא אצלם מתוך איזשהו יצר פדופילי..
אבל בגדול פטיש די ונילי/ נורמטיבי. מלא גברים היו רוצים לזיין בחורות צעירות וההיפך. אין כאן שום דבר יותר מדי חריג או מוזר, סה"כ סקס נורמלי בין שני אנשים.
adi mstr​(שולט)
לפני שנה • 17 ביולי 2022
adi mstr​(שולט) • 17 ביולי 2022
תמיד משונה לי ש"קהילת" הבדסם עושה שיימינג למשהו. אני אישית פחות מתחבר לddlg. לא רואה קשר לפדופיליה. דרך אגב, בין אנשים שמגיעם למפגשים וכו, לא נתקלתי ביחס שלילי לזה
עפרון​(נשלט)
לפני שנה • 17 ביולי 2022
עפרון​(נשלט) • 17 ביולי 2022
BizarreMind כתב/ה:
אבל בגדול פטיש די ונילי/ נורמטיבי. מלא גברים היו רוצים לזיין בחורות צעירות וההיפך. אין כאן שום דבר יותר מדי חריג או מוזר, סה"כ סקס נורמלי בין שני אנשים.

אני לא חושב שאתה מבין מה זה mdlb או ddlg.
זה לא סקס.
זה גם מיני, אבל עונה על צורך אחר.

מוזמן לבלוג שלי... להכיר קצת את העולם הזה ואת הרגשות שבו.
ScatNerd
לפני שנה • 17 ביולי 2022
ScatNerd • 17 ביולי 2022
עפרון כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:

זה לא סקס.

מבין מה זה טוב מאד. סקס במסווה של בולשיט פסיכולוגי, איזה ניתוחים נתנו כאן. נורמטיבי לחלוטין. יאללה תתקדמו.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 17 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 17 ביולי 2022
BizarreMind כתב/ה:
עפרון כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:

זה לא סקס.

מבין מה זה טוב מאד. סקס במסווה של בולשיט פסיכולוגי, איזה ניתוחים נתנו כאן. נורמטיבי לחלוטין. יאללה תתקדמו.

יאפ.
אכן ונילי לגמרי.
לפני שיתחילו לעשות לך בולי (אם יתחילו), אציין רק שתמיד נשים נמשכו לגברים שהן יכולות להרגיש קטנות לידם, קצת שדרגו את זה וקראו לזה "בדסמ". חחח אפילו "עונשים" ב-DDLG (ברוב הפרקטיקות של DDLG) הם די וניליים.
אין לי ממש בעיה עם הפרקטיקה הזאת, זה בסדר גמור מבחינתי, אבל בדסמ זה לא. תכל'ס סתם נדחפו לקהילה, בגלל זה בין היתר אני מתנגד להצעות של להכניס בדסמ לקהילה הגאה, זה יכפיל את עצמו פי כמה וכמה.
מודי בלוז
לפני שנה • 17 ביולי 2022
מודי בלוז • 17 ביולי 2022
לשחק עם הגיל , נראה לי שזה בין הדברים הנפוצים. זה רגש עילאי במידה ומשחקים נכון עם המבוגר שיורד בגיל , היות שלדעתי הרגרסיה באה בגלים וצריך לדעת מתי לתת כובד משקל כדי להכניס אותה שוב לילדה ומתי לתת לזה לנוח..
נראה לי, המשחק הוא בתחושות ובין תחושות.. פעם קראתי לזה חקר עצמי אבל עם הזמן.. קצת ירד לי מהמונח הזה, וזה נהיה אתה מול זולתך, מי חש שהוא בירידה ומתי..