סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

BDSM & OCD

ScatNerd
לפני שנה • 17 ביולי 2022
ScatNerd • 17 ביולי 2022
לי יש איזו רגישות עם הגיינה, לא יודע אם אפשר להחשיב את זה כ OCD. אבל הייתי נפגש פעם עם שולטת שאהבה לעשות את הצרכים שלה על הרצפה ולתת לי ללקק. כשאמרתי לה שללקק מהרצפה זה לא הגייני ומלא חיידקים היא צחקה.
איך מישהו שאוכל צרכים מפריע לו לאכול מהרצפה? אבל אמרתי לה שאני מעדיף שזה יהיה טהור ישר ממנה ושהרצפה מלוכלכת וזה מפריע לי. וגם אם היא הייתה משתינה לי לתוך כלי שאין לי מושג עד כמה הוא נקי (שלא אני שתפתי אותו) אז זה גם הציק לי.
בסוף הפסקתי להיפגש איתה בגלל זה.
הוא​(שולט)
לפני שנה • 17 ביולי 2022
הוא​(שולט) • 17 ביולי 2022
כחלק מקשר כל קשר, יש לקחת בחשבון מגבלות/נכויות כאלה ואחרים.
כמו שלא תצפה שאילמת תשיר לך. זה לא נכון לדעתי "להכנס" בהתנהגות
או להלחם בה בגבולות הסביר. יחד עם זה ניתן במינונים כאלה ואחרים
למנף את זה בשיקול דעת ואחריות כאקט סדיסטי משבש אזורי נוחות.
LUNA and DADDY
לפני שנה • 17 ביולי 2022
LUNA and DADDY • 17 ביולי 2022
BizarreMind כתב/ה:
לי יש איזו רגישות עם הגיינה, לא יודע אם אפשר להחשיב את זה כ OCD. אבל הייתי נפגש פעם עם שולטת שאהבה לעשות את הצרכים שלה על הרצפה ולתת לי ללקק. כשאמרתי לה שללקק מהרצפה זה לא הגייני ומלא חיידקים היא צחקה.
איך מישהו שאוכל צרכים מפריע לו לאכול מהרצפה? אבל אמרתי לה שאני מעדיף שזה יהיה טהור ישר ממנה ושהרצפה מלוכלכת וזה מפריע לי. וגם אם היא הייתה משתינה לי לתוך כלי שאין לי מושג עד כמה הוא נקי (שלא אני שתפתי אותו) אז זה גם הציק לי.
בסוף הפסקתי להיפגש איתה בגלל זה.

אוי, כתיבה טובה ונקודת מבט יפה 😂😂

אבל אני כמעט בטוחה שזה בגלל שלא ניקית לה את הבית כמו שצריך, אז יכול להיות עונש מעניין
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 17 ביולי 2022
סקרנית ירוקה • 17 ביולי 2022
אם הוא גמר לי על שד אחד, חייבת שיגמור לי גם על השד השני. כנל לגבי מצבטים או כל פעולה רטובה אחרת.

חייבת תחושתיות מאוזנת בין שני הצדדים.

אה וגם באדומות של הצאט בפרטי, לא יכולה לסבול את העובדה שיש לי מלבן אדום בולט מול העין אז אפתח את כל ההודעות אך לא בהכרח שאקרא אותן..
בלוסום​(לא בעסק)
לפני שנה • 18 ביולי 2022

הבעיה היא

בלוסום​(לא בעסק) • 18 ביולי 2022
הוא כתב/ה:
כחלק מקשר כל קשר, יש לקחת בחשבון מגבלות/נכויות כאלה ואחרים.
כמו שלא תצפה שאילמת תשיר לך. זה לא נכון לדעתי "להכנס" בהתנהגות
או להלחם בה בגבולות הסביר. יחד עם זה ניתן במינונים כאלה ואחרים
למנף את זה בשיקול דעת ואחריות כאקט סדיסטי משבש אזורי נוחות.

שכל מי שנתקלתי בו עושה דווקא ומשתמש בזה באופן סדיסטי. כך שבעצם אין בעיני שום רשות לקחת את המגבלה הזו ולהשתמש בה לשום דבר ועניין. מנסיון היא גורמת סבל רב ללוקה בה ולכן קצת חמלה לא היתה מזיקה פה
שועלית
לפני שנה • 18 ביולי 2022
שועלית • 18 ביולי 2022
הבדסמ מספק לי מקום בריא לטקסים שהOCD דורש.
בעזרת המון עזרה מתרפיסט שהיה לי, הצלחנו כמו לרשום שורות קוד בכדי לעקוף את הפקודות של הOCD ולתת להם מקום בריא יותר להשתולל.

מאוד אנליטי ולא עובד אצל כל אחד.
מומלץ בחום להתייעץ עם התרפיסט לגבי זה.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 18 ביולי 2022
קטלב​(מתחלף) • 18 ביולי 2022
סקרנית ירוקה כתב/ה:
אם הוא גמר לי על שד אחד, חייבת שיגמור לי גם על השד השני. כנל לגבי מצבטים או כל פעולה רטובה אחרת.

חייבת תחושתיות מאוזנת בין שני הצדדים.

אה וגם באדומות של הצאט בפרטי, לא יכולה לסבול את העובדה שיש לי מלבן אדום בולט מול העין אז אפתח את כל ההודעות אך לא בהכרח שאקרא אותן..

רק שתדעי שאת לא לבד. שיחקתי פעם עם מישהי כזאת.