אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"ניסיון רב בתחום" הוא יתרון או חיסרון?

gilsherr
לפני שנה • 22 ביולי 2022

"ניסיון רב בתחום" הוא יתרון או חיסרון?

gilsherr • 22 ביולי 2022
האם לשולט וותיק(שם אחר לזקן כמוני) יש יתרון בעיני הנשלטות פה? האם לשולטת עם ניסיון עשיר יש יתרון בעיני הנשלט הפוטנציאלי?
רק לי "נשלטת עם ניסיון עשיר" נשמע נורא? רק לי הנסיון העשיר בתחום גורם לטרן-אוף מיידי?
Netrunner​(נשלט)
לפני שנה • 22 ביולי 2022
Netrunner​(נשלט) • 22 ביולי 2022
להרמון שלי נכנסות רק נשלטות שהן סניור L4 ומעלה. אם היא מיד לבל אני חושב שזה משהו שפחות מתאים לי.
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 22 ביולי 2022
Menta​(שולטת) • 22 ביולי 2022
רוב הגברים מחפשים נשים צעירות ולא מנוסות. לא משנה אם הם ונילים או שולטים.

נשלטים הם היוצאים מן הכלל בתחום הזה. הרבה מהם סבבה עם שולטות (מ)בוגרות,, ואין להם בעייה עם שולטות מנוסות.
TradeMark​(שולט)
לפני שנה • 22 ביולי 2022
TradeMark​(שולט) • 22 ביולי 2022
תשאל את עצמך למה זה כזה טרן-אוף מיידי בשבילך:
1- זה כי לדעתך "כל דכפין ייתי ויכול..." אז אם יש לה ניסיון היא משומשת מדי לטעמך?
2- זה כי מלחיץ אותך ניסיון של הפרטנרית שלך בגלל שאתה לא בטוח בניסיון שיש לך?
3 א'- זה כי אישה עם ניסיון רב ישר נשמעת לך כמו אחת שמדלגת בין זרגים ומתפזרת, בניגוד לפשוט אחת שכבר הרבה זמן מממשת את המיניות שלה אבל יודעת לבחור את הפרטנרים שלה בקפידה?
3 ב'- ואם היא התפזרה ולא בחרה בקפידה את הפרטנרים שלה, האם אתה מאמין שפעולות העבר הן ההגדרה של מה שאנחנו בהווה ואין לאנשים דרך להתפתח ולגדול (ואפילו למצוא רצונות וצרכים חדשים שלא היו בנו לפני) מבלי שהעבר יכתיב את מה שאנחנו רוצים להיות בעתיד?

אם ענית "כן" לאחת מהשאלות האלה אז שווה שתשקיע זמן בחקירה עצמית להבין מאיפה אתה באמת מתחבר למקום שלך כשולט, הרבה לפני שתשקיע זמן בלהבין אם חברי הכלוב רואים בניסיון רב יתרון או חיסרון.
    התגובה האהובה בשרשור
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 22 ביולי 2022
morningdew​(שולט) • 22 ביולי 2022
יש אנשים שרואים בנסיון יתרון. יש אנשים שרואים בנסיון חסרון. זה עניין מאוד אידיוסינקרטי.

אני שייך לאלה שחושבים שכל נסיון מוסיף בחיים.
אני מאמין שאין חכמ/ה כבעל/ת נסיון.
ואני גם מאלה שחושבים שמי שחושש מגברים או נשים עם נסיון הוא כנראה מאוד חסר-ביטחון בעצמו.

מה שנראה לי די בטוח, זה ששולט וותיק שחושב שנסיון עשיר בתחום הוא טרן-אוף מיידי כנראה צריך להעיף מבט ארוך, מהורהר ועצוב במראה שלו.
hrgiger
לפני שנה • 22 ביולי 2022
hrgiger • 22 ביולי 2022
בעיני נסיון לא מאוד משנה.
Lady Galadriel
לפני שנה • 23 ביולי 2022
Lady Galadriel • 23 ביולי 2022
אני אהפוך לרגע את המטבע לצד השני ואומר כי אני יכולה להבין מה מרגש במישהי ״חסרת ניסיון״, אתה תמיד מפתיע, תמיד רלוונטי ותמיד מרגיש כאילו פערת למישהי תהום מתחת לרגליים או לחילופין הראית לה כוכבים בפעם הראשונה... זה ממכר להסתובב בעולם בתחושה שאתה מושיע נפשות ומגלה ארצות (:

בפועל זה משמר את יחסי הכוחות ונמנע מאתגרים, בהכללה גסה הרבה יותר קל לנהל מישהי חסרת ניסיון.
אגב, ״חדשה מהניילונים״ היא בבחינת ויאגרה לאגו שברירי.

מעבר לזה יש כאן תפיסה מעוותת שהגיע הזמן שתפוס מן העולם, מהטקסט שלך משתמע שנשלטת שיש לה ניסיון עשיר היא ״משומשת״ ולכן זה נשמע לך נורא...
האם אתה חושב שלנשים יש זכות פחותה להנות או לחגוג את מיניותן מגברים? או שזה בסדר רק אם הן טסות וצוברות מיילים איתך?

לסיום, ניסיון נכתב בדם ואותה ״עתירת ניסיון״ מסוגלת לתת לך קונטרה, להתמודד איתך, וככל הנראה גם לנתב אותך במידת הצורך ולמנוע ממך לעשות טעויות.
היא יודעת משהו על התפר בין שליטה לבין חברות ואנושיות ולא עסוקה בגינונים ולכן סביר שתוכל להניח את הראש ואת המניארות כשתזדקק לחברה טובה ולא תרגיש צורך לשמור על הפאסון המיותר. בגדול היא מסוגלת לגרום לזה שגם אתה (רחמנא ליצלן) תתפתח כשולט ותגלה עוד דברים על עצמך ועל הBDSM שלך.

* נכתב בלשון נקבה לגבי מין הנשלט בהתיחסות ישירה לכותב הפוסט המקורי, תקף לכל המינים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 23 ביולי 2022
TradeMark כתב/ה:
תשאל את עצמך למה זה כזה טרן-אוף מיידי בשבילך:
1- זה כי לדעתך "כל דכפין ייתי ויכול..." אז אם יש לה ניסיון היא משומשת מדי לטעמך?
2- זה כי מלחיץ אותך ניסיון של הפרטנרית שלך בגלל שאתה לא בטוח בניסיון שיש לך?
3 א'- זה כי אישה עם ניסיון רב ישר נשמעת לך כמו אחת שמדלגת בין זרגים ומתפזרת, בניגוד לפשוט אחת שכבר הרבה זמן מממשת את המיניות שלה אבל יודעת לבחור את הפרטנרים שלה בקפידה?
3 ב'- ואם היא התפזרה ולא בחרה בקפידה את הפרטנרים שלה, האם אתה מאמין שפעולות העבר הן ההגדרה של מה שאנחנו בהווה ואין לאנשים דרך להתפתח ולגדול (ואפילו למצוא רצונות וצרכים חדשים שלא היו בנו לפני) מבלי שהעבר יכתיב את מה שאנחנו רוצים להיות בעתיד?

אם ענית "כן" לאחת מהשאלות האלה אז שווה שתשקיע זמן בחקירה עצמית להבין מאיפה אתה באמת מתחבר למקום שלך כשולט, הרבה לפני שתשקיע זמן בלהבין אם חברי הכלוב רואים בניסיון רב יתרון או חיסרון.

די כבר עם דחיפת הזין הוונאבי רוחנית הזאת. יש עוד סיבות, כמו העובדה שסטטיסטית נשים עם body count גבוה יותר נוטות יותר להתגרש ולהיפרד, זאת לא "סתם תפיסה", זה מבוסס. בכללי, אני תמיד אומר שהאינדיקציה הכי טובה לעתיד של בן אדם זה העבר שלו, כי העתיד עוד לא הגיע וההיסטוריה נכתבה עד כה.
ובלי קשר, סתם שתדע, יצא לי לצאת עם כולן. יצא לי לצאת אפילו עם דנית, קנדית ומנגד גם עם בחורות שנוטות יותר לשמרנות, אפילו עם בת של מתנחלים יצאתי לדייט. מהניסיון האישי שלי (שגם עולה בקנה אחד עם הרבה סטטיסטיקות אחרות), אלה פשוט בנות איכותיות יותר ורציניות יותר שלא יקבלו זין בכל פעם שהן מוצאות מישהו. אם אתה חושב שבחורה רצינית שוכבת עם 100 גברים סתם כי "ח מה הבעיה, היא יודעת למצוא פרטנרים" אז אתה דביל בלי אופי, כי רק דבילים בלי אופי מתאהבים בקלות ונפרדים בקלות. להתאהב ולאהוב באמת זה לא בא ברגל, רוב הדייטים שלי בכלל לא המשיכו לדייט שני.
nonee​(ג׳נדר פלואיד מתחלפת)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
לי אישית ניסיון זה לא הפאקטור המרכזי שלי, אני מעדיפה לראות בו אדם שאני אסמוך עליו בלי קשר לניסיון שלו.
אבל אם מישהו יציין קודם כל שיש לו ניסיון וגם יעסוק בזה ביותר מחצי משפט, ופה רוב התיאור הכללי שלו מסתיים לי אישית זה דיי יוריד... קשה לי להסביר את זה, זה פשוט מרתיע ומוריד טיפה מהציפיה שלי ממך בתור בן/בת אדם לגבי האופי שלך.

מנקודת המבט שלי ניסיון זה לא הדבר הכי חשוב בעולם וזה לא ישנה את האם אני אהיה עם מישהו/י או לא.