סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה...

Demi
לפני 19 שנים • 9 באוק׳ 2004

תופעה...

Demi • 9 באוק׳ 2004
שמתי לב לתופעה מעניינת
אנשים מחליפים ניקים ולא טורחים ליידע
אנשים קוראים לעצמם במועדון בניק פיקטיבי בעוד שבכלוב למשל הם בניק אחר
וזה עוד בסדר, שלא לדבר על אלו שטוענים ששמם האמיתי הוא XXX בעוד ששמם האמיתי הוא בכלל YYY (לא מדבר על קיצור של שם או שם חיבה כמו למשל רות ורותי או מה שזה לא יהיה...)

אז מה אגיד - יש לחיוב ויש לשלילה, ויש אולי סתם לשחק עם אנשים כאן...
יש עבד שרשום כמלכה, מלכה שרשומה כאדון, אדון שרשום כשפחה...
ושוב - אני לא מדבר על צחוקים כשברור שזה בצחוק

אשמח לדעתכם
FrozenLips
FrozenLips • 9 באוק׳ 2004
תראה, השמות האמיתיים הם עסקינו בלבד - אני לא חושבת שיש צורך להחשף בפני אנשי הדנג'ן בשם מלא, מספר ת"ז וטלפון בבית.

מה שקוסם פה זו דווקא האנונימיות המשחררת.

כפילות ניקים... לא יודעת. זה יכול להיות לא יפה (ללכלך בשם אחד ואז להופיע בשם אחר) .... אבל איש איש בדרכו יחיה, לא?

במקרים שדברים כעלה נעשים בצורה פוגענית - יש מקום למחשבה...
וחוץ מזה - כבר אמרתי icon_smile.gif

לילה טוב,
אלי
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 9 באוק׳ 2004
זה הפורום היחיד שאני מכיר, שמותר בו להיות בעל יותר מחשבון אחד. בכל הפורומים האחרים שהכרתי, ברגע במערכת מזהה כפילות - דהיינו, שני חשבונות עם אותה כתובת איי.פי, שני החשבונות נחסמים.

אולי אם מנהלי הפורום מגלים שהיה מדובר בדחקה לא מזיקה, אז מחזירים... אבל התחזות? אתה בנאדם אחד, יהיה לך גם חשבון אחד ופרופיל אחד. סכיזופרנים לא יתקבלו בברכה.
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
אני בהחלט מסכימה!!!!
זה קורה לי מדי שבוע שוב ושוב!!
יש לי מליון דוגמאות שונות ומשונות להלן אחת קלה יחסית:
ניגש אלי מישהו במועדון "מתחיל" איתי ואני שואלת מי אתה, הוא אומר לי "משה", אני אומרת נעים מאוד אני המכשפה. למחרת ניגש אלי בצ'אט של הכלוב מישהו בניק "חיים" ואומר לי את מדהימה! אני אומרת לו תודה, אנחנו מכירים והוא אומר לי כן, אני משה שניפגשנו אתמול!
מאוד מעייף וסתם גורם לי להיות חשדנית כלפי אחרים!
master281
לפני 19 שנים • 10 באוק׳ 2004

..

master281 • 10 באוק׳ 2004
אבל אם אתה מתנתק מהרשת ומתחבר מחדש אתה מקבל אי פי חדש אז אי אפשר לעלות על זה
וכן לי יש עוד ניק פה MASTER D ביקשתי מכלובי להסיר אותו והתשובה שלו היתה שיש בעייה בגלל שרשמתי בפורומים
ולא נשכח שיש בנינו זוגות שמתחברים מאותו המחשב אז מה עושים נגד זה ?
CaveM

Re: ..

CaveM • 10 באוק׳ 2004
VIP כתב/ה:
אבל אם אתה מתנתק מהרשת ומתחבר מחדש אתה מקבל אי פי חדש אז אי אפשר לעלות על זה
וכן לי יש עוד ניק פה MASTER D ביקשתי מכלובי להסיר אותו והתשובה שלו היתה שיש בעייה בגלל שרשמתי בפורומים
ולא נשכח שיש בנינו זוגות שמתחברים מאותו המחשב אז מה עושים נגד זה ?

יקירי לא לגבי אינטרנט מהיר הIP קבועה וברור אתה צריך לשחרר ידנית IP ולחבר חדש ואז זה משתנה (ולא בכל ספק אינטרנט זה מישתנה )
abcd
abcd • 10 באוק׳ 2004
המכשפה כתב/ה:
אני בהחלט מסכימה!!!!
זה קורה לי מדי שבוע שוב ושוב!!
יש לי מליון דוגמאות שונות ומשונות להלן אחת קלה יחסית:
ניגש אלי מישהו במועדון "מתחיל" איתי ואני שואלת מי אתה, הוא אומר לי "משה", אני אומרת נעים מאוד אני המכשפה. למחרת ניגש אלי בצ'אט של הכלוב מישהו בניק "חיים" ואומר לי את מדהימה! אני אומרת לו תודה, אנחנו מכירים והוא אומר לי כן, אני משה שניפגשנו אתמול!
מאוד מעייף וסתם גורם לי להיות חשדנית כלפי אחרים!

שושה,

בשבוע האחרון, כתבו לי 4 אנשים ראיתי אותך במועדון ואת מדהימה, כשאין לי שמץ של מושג מי הם בכלל...

אז יש פה הרבה רוחות רפאים מתוסבכות כנראה. אין ממש מה לעשות עם אנשים משועממים עם 5 ניקים ועוד 3 שמות פרטיים זה תמיד ישאר ככה. מי שעושה מעצמו צחוק ומנסה גם לעשות מאחרים, שולחים לאיגנור ליסט . הכי קצר הכי ראוי וזהו.