לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר שוק! 🤑

בודק חוויות
לפני שנה • 24 ביולי 2022

סקר שוק! 🤑

בודק חוויות • 24 ביולי 2022
פוסט חצי רציני, אשמח לתגובה עניינית.

לאחרונה אני וזוגתי מבינים יותר ויותר שכמעט כל שכר שנרוויח לא יאפשר לנו את אורח החיים שאנחנו מאחלים לעצמינו וכל הזמן חושבים איך אנחנו מכינים עוד כסף מהצד כל אחד בתחומו...

באופן טבעי הבדיחות על לסרסר אחד בשני עולות מהר, ואנחנו מנסים לעדן אותן ולהפוך אותן ליותר "ריאליות", אשמח לשמוע את דעתכם.ן במחשבה הבאה שעלתה:

שירות בו מזמינים ארוחת בוקר מ "תפריט", ו"טבח"- על-סמך תמונה+ תחומי עניין וחוות דעת, מתאמים כתובת ושעה בה הלקוח.ה רוצה את ארוחת הבוקר מוגשת ואיפה(בבית), אנחנו דואגים לכל המצרכים, להגיע לכתובת זמן מראש כדי להכין את ארוחת הבוקר עם מיץ סחוט בהזמנה ועיתון מועדף, יושבים עם הלקוח.ה כמה שעות, שוטפים את הכלים, מורידים את הזבל, מאחלים יום נעים ואוספים את הכסף.

הרעיון הוא לא לספק צורך מיני אלה פסיכולוגי- עם הבנה שאין המשכיות, אבל יכול להיות רלוונטי לקהל שלא מחפש מין, ואולי נרתע מעט מהעולם ה"מלוכלך" שיכול להיתפס כצרכן זנות.

השאלה היא בעצם האם לדעתכם.ן יכול להיות ביקוש לשירות שכזה עם ארוחת בוקר אמיתית ואווירה באמת נעימה במטרה לתת לבנאדם הרגשה טובה, או שכבר יעדיפו בד"כ ללכת על שירות בו מבאים נער.ת ליווי ליום שלם (במחיר גבוהה בהרבה כנראה) בידיעה שישנה האפשרות ל"האפי-אנד" בסוף היום?

ט.ל.ח

מתנצל אם השתמשתי במונחים פוגעניים/ אינם הולמים- אשמח לשמוע כדי לתקן.
הלן הדובה
לפני שנה • 24 ביולי 2022
הלן הדובה • 24 ביולי 2022
לכל מוצר מושקע יש שוק. בעיקרון? נשמע מעניין. צריכה לשמוע עוד פרטים בשביל לתת חוות מנומקת יותר.
איך שלא יהיה. בהצלחה.
RanC​(מתחלף)
לפני שנה • 24 ביולי 2022
RanC​(מתחלף) • 24 ביולי 2022
לא הבנתי מה הקשר בין לסרסר למה שכתבתם?

מה האבדל בינכם לטבח פרטי חוץ מהעובדה שאתם מורידים את הזבל?

סוג של טבח + עוזרת בית?

לא שופט וכו אבל נראה לי שכל עוד זה ללא מין (וגם אז רוב הסיכויים שהקהל הם לא אנשים שהייתם רוצים להיות איתם גם בכסף) אני לא רואה בזה משהו מעבר לגימיק חד פעמי וממש לא יכולת למחיה בצורה זו ..

אישית אני ממליץ לכם לשמור על עצמכם מאנשים הזויים ומחלות אבל אני בטוח שאתם אנשים בוגרים ויודעים לעשות את החשבונות שלכם.
King of Hearts
לפני שנה • 24 ביולי 2022
King of Hearts • 24 ביולי 2022
זנות היא זנות לא משנה
איך תכבס את המילים.
שף אתה.ם
לא.
נימבוס
לפני שנה • 24 ביולי 2022
נימבוס • 24 ביולי 2022
תמרעה המרטשת כתב/ה:
ענק. שים בלימונים.