צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפמדום - מה הציפיות שלכם?

הלן הדוב
לפני שנתיים • 27 ביולי 2022

הפמדום - מה הציפיות שלכם?

הלן הדוב • 27 ביולי 2022
אני כבר הולכת לאירוע הפמדום (האגדי) של אור ודורה כבר בערך שנה. יש לי את דעותיי והשגותיי אבל אני סקרנית.

מה הציפיה שלכם כשאתם באים לערב כזה? והאם הציפיות תואמות את מה שקורה תאכלס?
לאו דווקא בפמדום אבל בעיקר (כי זה הליין האהוב עלי). אשמח לשמוע משולטות, נשלטים ונשלטות.

(אור, אני יודעת שבטח תעצרי פה אז אני מזכירה לך שאת ודורה מהממות)
    התגובה האהובה בשרשור
Daave​(נשלט)
Daave​(נשלט) • 27 ביולי 2022
אין צפיות יצא סשן סבבה לא יצא גם סבבה אבל מי שחדש מומלץ לו להגיע למאנצ אני באתי בלי צפיות רק התכופפתי חטפתי מכות בישבן מי שבא לשם עם צפיה ששולטת תתחיל איתו בלי שהוא יזום את המפגש איתה צפוי להתאכזב כי הוא חייב לקחת את היוזמה לעצמו.
אני בתור חדש מאד נהנתי במפגש למרות שלא יצא לי להכיר שולטת אבל גם זה יבוא רק אסור לבוא עם צפיות.
הלן הדוב
הלן הדוב • 27 ביולי 2022
דייב נשלט כתב/ה:
אין צפיות יצא סשן סבבה לא יצא גם סבבה אבל מי שחדש מומלץ לו להגיע למאנצ אני באתי בלי צפיות רק התכופפתי חטפתי מכות בישבן מי שבא לשם עם צפיה ששולטת תתחיל איתו בלי שהוא יזום את המפגש איתה צפוי להתאכזב כי הוא חייב לקחת את היוזמה לעצמו.
אני בתור חדש מאד נהנתי במפגש למרות שלא יצא לי להכיר שולטת אבל גם זה יבוא רק אסור לבוא עם צפיות.

לא בדיוק לזה התכוונתי. ברור שלא לצפות שישר תקבלו מה שאתם מפנטזים עליו כי ככה מתאכזבים סתם. הכוונה היא מה אתם מצפים לראות, מה הציפיה מהאנשים? האם אתם מצפים להכיר? לדבר? לרקוד? סתם לראות סשנים?

אני גם בדרך כלל מגיעה בלי ציפיות. בת הזוג שלי מסשנת ואני באה בעיקר לפגוש את החברות. אבל אני מצפה לדוגמא שיהיה מרחב בטוח לכולם.
mari
mari • 27 ביולי 2022
פמדום אמור להיות פליי פרטי
חייב להיות DM
OR1977
OR1977 • 27 ביולי 2022
mari כתב/ה:
חייב להיות DM

ברור שיש DM!!!
ולא אחד
הלן הדוב
הלן הדוב • 27 ביולי 2022
mari כתב/ה:
חייב להיות DM

לא יודעת גבי כל ליין אבל בטאבו ובמיוחד בפמדום יש DMים מעולים.

אחת הסיבות שאני מרגישה בנוח שם. ובהחלט חשוב שיהיו.
lffdm​(מתחלף)
lffdm​(מתחלף) • 27 ביולי 2022
מי שבא לו, אז יחכה נציג בכניסה, ישאל שאלות ואולי ינסה לקדם / לקשר בין כאלו ואחרים.
מי שחדש ולא מכיר, חייב לדעתי איזו מלכה או אדון שיעשו לחדש סיור וקצת יכניסו אותו לעניין.
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לא הבנתי איך הכנסת אדון ? הפמדום זה שליטה נשית. אין שולטים. חוץ מזה שאני בכניסה להכיר ולראות את כולם. באחרונה לא הייתי. ולא הבנתי מה יעזור לעשות לו סיור. אנחנו במסיבה. במסיבה קשה לדבר בגלל המוזיקה.
לא ראיתי בליינים אחרים שעושים היכרות עם החדשים. נניח בדקא. פעם ראשונה שהייתי שם אז אני חדשה כן. חצי מהנוכחים מכירה בגלל שאני בין המארגנות בפמדום. ועדיין נהניתי.
ניסיתי לארגן משחק לחדשים הבעיה שלא ממש זרמו. למשל עשיתי משחק של חלוקת פירגונים. נשלטים יכלו לקחת פתק פירגון ולתת למלכה שמוצאת חן בעיניו. זה הלך אולי ל 2-3 דקות. וזהו.
מנסה כן למצוא פתרונות. למשל יש אפשרות להגיע למאנצ לפני הפמדום וכך הוא יכיר אותנו לפני הפמדום. למרות שאלו 2 ליינים שונים.
חייל אלמוני
חייל אלמוני • 27 ביולי 2022
הגעתי בעבר פעמיים לפמדום עם שולטת - והגעתי פשוט כי היא הזמינה אותי, ובעיקר מה שעשיתי היה להרגיש את האוירה וללמוד על העולם.
לאחרונה הגעתי פעם אחת לבד, והמטרה שלי הייתה פשוט לנסות להכיר, בדומה למאנצ'.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 27 ביולי 2022
נשלט מלמעלה כתב/ה:
הגעתי בעבר פעמיים לפמדום עם שולטת - והגעתי פשוט כי היא הזמינה אותי, ובעיקר מה שעשיתי היה להרגיש את האוירה וללמוד על העולם.
לאחרונה הגעתי פעם אחת לבד, והמטרה שלי הייתה פשוט לנסות להכיר, בדומה למאנצ'.

והצלחת?

כמוך, הגעתי פעם אחת עם נשלט ששימש לי כשמיכת ביטחון, ולא יצא לי להכיר. חוששת להגיע בגפי.