בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה החוק הרשמי והלא רשמי?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנתיים • 28 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 28 ביולי 2022
זאת הייתה הודעה לחלוטין עניינית ולא מתקרבנת.

למען האמת, אחרי ששוטטתי בקבוצות פייסבוק בדסמיות, אני חושבת שכמות ההטרדות וחוסר היכולת לנהל אותן, זה מה שיביא על הכלוב את סופו. נשים כבר לא בקטע של להתנהל עם הטרדות מיניות כאילו זאת רעה מחויבת המציאות. העולם התקדם מזה.
WitchFuneral​(שולט)
WitchFuneral​(שולט) • 28 ביולי 2022
פרלין כתב/ה:
זאת הייתה הודעה לחלוטין עניינית ולא מתקרבנת.

למען האמת, אחרי ששוטטתי בקבוצות פייסבוק בדסמיות, אני חושבת שכמות ההטרדות וחוסר היכולת לנהל אותן, זה מה שיביא על הכלוב את סופו. נשים כבר לא בקטע של להתנהל עם הטרדות מיניות כאילו זאת רעה מחויבת המציאות. העולם התקדם מזה.

את הבחורה הראשונה שאני שומע אותה אומרת את זה. רוב הבחורות שאני מכיר פשוט מתעלמות / צוחקות כשהן רואות הודעות כאלה. גם בנוגע לאלה שלא אוהבות את זה, אף פעם לא ראיתי אחת שזה כל כך קיצוני אצלה עד כדי כך שהיא יוצאת רק בגלל זה מהכלוב או מכל מקום אחר (אינסטגרם, פייסבוק וכל הרשתות החברתיות האלה). בכל מקרה, כך או כך, הנשים לא "התקדמו מזה" ולא נעליים, מבט קצר במציאות מאמת את זה שכן אין הבדל משמעותי בין היחס לגברים ונשים בסושיאל (האמת שנראה לי שיש אפילו קצת יותר נשים בסושיאל).
פרלין​(נשלטת){ש}
אני ביקרתי בכמה קבוצות שנשים וגברים אמרו שהם מעולם לא הגיעו לכלוב בגלל השיט הזה. ממש במילים אלו.
WitchFuneral​(שולט)
פרלין כתב/ה:
אני ביקרתי בכמה קבוצות שנשים וגברים אמרו שהם מעולם לא הגיעו לכלוב בגלל השיט הזה. ממש במילים אלו.

מקרים קיצוניים, אני מניח. ואני חושב שזה סתם תירוץ של אנשים שלא מוצאים כל כך הרבה עניין בכלוב מלכתחילה, כי אנשים טובים תמיד אפשר למצוא ואנשים מעצבנים תמיד אפשר לנפנף.
WitchFuneral​(שולט)
באופן כללי, נראה לי מאוד לא סביר שהכלוב יגיע אל סופו בגלל זה מהסיבה הפשוטה שהאתר חי על המתכונת הזאת כבר 20 שנה.
פרלין​(נשלטת){ש}
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

מקרים קיצוניים, אני מניח. ואני חושב שזה סתם תירוץ של אנשים שלא מוצאים כל כך הרבה עניין בכלוב מלכתחילה, כי אנשים טובים תמיד אפשר למצוא ואנשים מעצבנים תמיד אפשר לנפנף.

לכלוב יש מוניטין ממש מחורבן בגלל זה. בשיא הרצינות.
אני נמצאת בקבוצת נשים בדסמיות ויש שם נשים שלא נרשמו מעולם לכלוב בגלל השם הרע הזה של להיות מוטרדת בכל רגע נתון. זה כבר לא נשים שניסו ועזבו, זה דור חדש של בדסמיות שפשוט לא באות.
WitchFuneral​(שולט)
פרלין כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

לכלוב יש מוניטין ממש מחורבן בגלל זה. בשיא הרצינות.
אני נמצאת בקבוצת נשים בדסמיות ויש שם נשים שלא נרשמו מעולם לכלוב בגלל השם הרע הזה של להיות מוטרדת בכל רגע נתון. זה כבר לא נשים שניסו ועזבו, זה דור חדש של בדסמיות שפשוט לא באות.

תראי, אם הן לא מצליחות להתעלם מהודעות כאלה ואחרות, הבעיה היא בהן. מבחינתי, אדם שלא מצליח להתעלם מהודעות מהסוג הזה צריך פשוט לעבוד על עצמו, זה מאוד ילדותי להתרגש מזה. ושלא נדבר על זה שקל רצח לעבוד על זה ולשנות את זה.
ScatNerd
ScatNerd • 28 ביולי 2022
אפשרי שפותחת השרשור תעלה לכאן הודעה? או שמישהי תתן דוגמא להודעה שהיא קיבלה?
כי האמת ממש מסקרן מה כבר מישהו אנונימי מהצד השני של המסך יכול לכתוב שכ"כ מטריד.
או שפשוט מדובר על כמות גדולה של הודעות בלתי פוסקות שכבר אין כח להתמודד עם זה.
WitchFuneral​(שולט)
כך או כך, לא ממש בדקתי מהם כמות הבדסמים שלא נכנסים לכלוב בגלל זה ואני גם לא חושב שאת משקרת. כך או כך, הכלוב ימשיך איתם או בלעדיהם, כי היה לו 20 שנה למות ועכשיו זה נראה לי זמן מאוד לא סביר לכך. הכלוב ימות בעתיד (לא חושב שבעתיד הקרוב) מסיבות אחרות, אבל מזה? meh.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יול' 29, 2022 12:05 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
WitchFuneral​(שולט)
BizarreMind כתב/ה:
אפשרי שפותחת השרשור תעלה לכאן הודעה? או שמישהי תתן דוגמא להודעה שהיא קיבלה?
כי האמת ממש מסקרן מה כבר מישהו אנונימי מהצד השני של המסך יכול לכתוב שכ"כ מטריד.
או שפשוט מדובר על כמות גדולה של הודעות בלתי פוסקות שכבר אין כח להתמודד עם זה.

מה כבר אתה יכול לקבל מאדם אנונימי? במקסימום "תמצצי יא זונה" עם תמונה של בולבול.
אנשים דיברו אליי ולאחרים רבים בצורה הרבה יותר גרועה ואישית (אצלי אומנם לא בהקשרים מיניים. כאילו בכלוב כן, בחוץ לא) בכל מיני סיטואציות בחיים, קל מאוד לדפדף הלאה כשאין לאנשים האלה שום קשר לחיים שלך. מאוד מאוד קל. אני חושב שאתה מבזבז זמן כשאתה מנסה להבין את הקשיים הלא קיימים שלה.