לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה החוק הרשמי והלא רשמי?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 29 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 29 ביולי 2022
morningdew כתב/ה:
WitchFuneral​,
תקרא קצת על relapse fears ו-relapse triggers. ההנחה - 'אני מניח שאם יצאת מזה ואתה סתם חושב על זה, זה סתם עקיצה' היא שגיאה. אתה כנראה לא מבין התמכרות מה היא ומה טיב המאבק של חלק לא קטן מהמכורים לשעבר לאורך החיים ומשבריהם.

טוב, אני לא ראיתי את זה בשכונה שלי וכל השכונה שאני חי בה שורצת נרקומנים, סחר ובכללי הרבה פשע. גם אם זה נכון, לא חושב שזאת אנלוגיה שתופסת בכלל כלפי טריגרים ממשתמשים אנונימיים אבל וואטאבר. אני זז לגלגל לי ג'וינט, אין לי כוח (כרגע) להמשיך בדיון. ביוש.
Curvy Doll​(שולטת)
לפני שנה • 30 ביולי 2022
Curvy Doll​(שולטת) • 30 ביולי 2022
התגובות פה לגמרי מוכיחות למה עדיף לעבור לקבוצות פייסבוק להיכרויות.
עשיתי מנוי, גיליתי שגם כשאני חוסמת להודעות זה לא מונע את התגובות המטרידות בבלוג (שזאת הסיבה שנכנסתי לכאן בכלל).

וואלה, עדיף כבר לסמן שאני גבר נשלט כדי שאולי יעזבו אותי בשקט.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 31 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 31 ביולי 2022
Curvy Doll כתב/ה:
עשיתי מנוי, גיליתי שגם כשאני חוסמת להודעות זה לא מונע את התגובות המטרידות בבלוג (שזאת הסיבה שנכנסתי לכאן בכלל).

מה זאת אומרת? אם את חוסמת מישהו הוא לא יכול להגיב לך בבלוג. אפשר גם למחוק הודעות בבלוג וכמובן לחסום את האופציה של להגיב לך שם.
yakibar
לפני שנה • 1 באוג׳ 2022

שיימינג לניק בדוי

yakibar • 1 באוג׳ 2022
פרלין. פירסום הדברים ופרטי הכותב כפי שנכתבו בהודעה פרטית יכולים להחשב בהחלט כשיימינג במידה וידוע למי מהקבוצה במי מדובר או אפילו אם ניתן יהיה לזהות אותו .
הוא הדין לגבי שיימינג של ניק בדוי . אם ידוע במי מדובר ו/או יכולים להבין במי מדובר זה יכול להחשב כשיימינג על פי חוק לשון הרע.
ואם באופן ודאי לא ידוע מי עומד אחרי הניק (וגם לא ידעו) אזי לא שייך שיימינג כלפי חשבונות פיקטיביים. אבל יתכן שלוקחים סיכון.
בכל מקרה נראה שבכלוב ימחקו את הפרסום אם ידווח עליו בכדי לא לקחת סיכון משפטי.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני שנה • 1 באוג׳ 2022
בלוסום​(לא בעסק) • 1 באוג׳ 2022
Curvy Doll כתב/ה:

ולהסתכן באאוטינג? לא נראה לי חכם במיוחד
שלגי
לפני שנה • 1 באוג׳ 2022
שלגי • 1 באוג׳ 2022
בלוסום כתב/ה:
Curvy Doll כתב/ה:

ולהסתכן באאוטינג? לא נראה לי חכם במיוחד

הייתי בקבוצה כזו, היו לא מעט פרופילים ״פיקטיביים״ כלומר בנוסף (או במקום) פרופיל רגיל עם תמונות גלויות ופרטים מהעולם ״האמיתי״.
נויה הל​(לא בעסק){צ}
לפני שנה • 1 באוג׳ 2022
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 1 באוג׳ 2022
אני לא כל כך מבינה מה הסיפור.
לא מתאים לך ההודעה, תתעלמי.
מישהו מציק שוב ושוב, תחסמי ותתלונני לכלובי.
זה בסך הכל אדם זר באינטרנט, למי איכפת אם הוא חרא.
כמי שעבדה בסביבות עבודה בהן הייתי האישה היחידה, במציאות 99.99% מהגברים מכבדים נשים.
כלובי
לפני שנה • 3 באוג׳ 2022
כלובי • 3 באוג׳ 2022
יש באתר מערכת מורכבת לטייפול בדיווחים שמאפשרת טיפול מסודר מעקב ותיעוד של דיווחים.

מטרידנים מורחקים ויש גם כלים יעילים יחסית להקשות עליהם לחזור, לדוגמה האימות הטלפוני בהרשמה.

מידת האפקטיביות של הטיפול במטרידנים תלויה בכם ובכן. ככל שתדווחו יותר (דרך כפתור דווח על משתמש זה הנמצא בעמוד הפרופיל) הטיפול יהיה יותר יעיל.
לא לכל הדיווחים אפשר להתייחס. דיווח שמלווה בצילומי מסך רלוונטים אפקטיבי הרבה יותר מדיווח כללי (כמובן שגם אלו שאינם מנויים יכולים לצרף צילומי מסך לדיווח)

לדוגמה - מישהו ששולח דיק פיק ללא הסכמה מפורשת מראש מהצד השני לכך - יוזהר פעם אחת ואם יתקבל דיווח נוסף על דיק פיק שנשלח מאותו אדם הוא יחסם מן האתר ללא אזהרה נוספת.