שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תקשורת חוץ כלובית

ivy​(נשלטת)
לפני שנתיים • 5 בפבר׳ 2022
ivy​(נשלטת) • 5 בפבר׳ 2022
Menta כתב/ה:
אבל מהם שיקולי החשיפה?
אני חושבת שאחרי
עשר שעות שיחה במצטבר,
כשהשיחה לא שטחית,
ולאור זה שניתן לאסוף עליי המון מידע כי אני חושפת את זהותי, כולל שם מלא והפנייה לפרופיל פייסבוק,
וזה שיש לי בלוג מפורט שנכתב לאורך כמעט שמונה שנים ומעיד עליי,
סרוב להיחשף לא מראה על שיפוט לקוי? על פרנויה?
ממה הם מפחדים? איפה הסכנה? שאסחט אותם? שאחשוף את זהותם בפני מישהו?

10 שעות שיחה במצטבר זה כלום זמן לדעתי. אפשר להבין את הפחד מחשיפה במקרה כזה.
hrgiger
hrgiger • 5 בפבר׳ 2022
אני לא נותנת את מספר הטלפון שלי עד אחרי פגישה, בהנחה ואני רוצה עוד אחת. כשאני כן נותנת לפני פגישה, בפעמים המעטות, זה אחרי שדיברנו מלא זמן. ממש מלא, ימים ארוכים מאוד.
זה לא כי אני מסתירה משהו או חוששת שיחשפו אותי, זה כי זאת פלטפורמה אנונימית עם סיכוי גדול יותר להתנהגויות לא נאותות ואני רוצה למזער סיכונים.
וכן, זה לא מתאים לכולם.ן, אני ממש בסדר עם זה שיש כאלה שלא ירצו להמשיך לדבר איתי פה עד שארגיש בנוח להיפגש/לתת טלפון.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 5 בפבר׳ 2022
ראשית, בעיניי דרישה לצאת מהוירטואליה גם לאחר הצהרת כוונות הדדית צריכה להיעשות בצורה שתהיה נוחה לכל הצדדים, כל אחד לפי החסמים שלו. יש כאלה שימרו לצאת כדי לראות מיידית אם מתאים או לא ויש כאלה שירגישו בנוח רק אחרי מספר שיחות רב.
אני מאוד יכולה להבין אנשים שלא ממהרים לצאת, לא חסרים מקרים על אאוטינג בעבר וכל מי שפה יום יומיים בטוח נחשף לפחות לסיפור אחד.

שנית, כל האמור לעיל לא פוסל את העובדה שלא חסרים כאן מאונני מקלדת שעצם השיחה איתך מביאה אותם לסוג של פורקן נפשי/מיני וזה מספק אותם ולכן ינסו למשוך את הקשר הווירטואלי כמה שיותר תוך כדי בקשה לשליטה וירטואלית כשכמובן מבחינתם אין שום עתיד לצאת מהוירטואליה. עדיף לשמור מרחק, את רק כלי אוננות לאנשים כאלה.

אני חושבת שקצת ניסיון יכול ללמד על ההבדל בין השניים ולאפשר לך להחליט אם את מקבלת את זה או לא.

מצב שלישי שקיים פה היא מצב בו אנשים מוסרים באופן חד צדדי נתונים אודותיהם- שם/טלפון/כתובת מגורים וכו׳ מתוך ציפייה שהצד השני יעשה זאת גם כן ואז כועסים כשהדבר לא כך. גם מאלה אני ממליצה לשמור מרחק.
בכוח המוח{Aion}
לפני שנתיים • 6 בפבר׳ 2022
בכוח המוח{Aion} • 6 בפבר׳ 2022
מסכימה מאוד עם לורי.
דרך מצויינת להמנע ממאונני מקלדת למי שלא בעניין, זה לא להכנס לאוננות מקלדת. לבצע הכרות הדדית בלי יחסי ומשחקי כוחות, ובלי עניינים מיניים. להבהיר שלחלק הזה עוברים רק לאחר הכרות אמיתית. מאוננים פוטנציאלים יעלמו מייד כשהם ישתכנעו שאת מתכוונת לזה.

הדבר הנוסף הוא, שאנשים שלוחצים לעבור לפלטפורמה אחרת לפני שעולה צורך בפרטנר, בדר"כ פשוט מכבים אותו. אם אדם עדיין לא שם, התחושה שהצד השני ממהר מדי לא מוסיפה לו נקודות. לכן לדעתי צריך לנהל תקשורת עם אנשים שפשוט כיף לנהל איתם תקשורת, וזה לא רק עבודה שמטרתה להכין את השטח לפגישה. כך, אפשר לרווח את התקשורת, להנות ממנה, ולחכות קצת להבשלת הסקרנות של הפרטנר, שתצעיד אותו החוצה מהוירטואליה.
Dan87​(שולט)
לפני שנה • 17 באוג׳ 2022
Dan87​(שולט) • 17 באוג׳ 2022
החוקרת כתב/ה:
פרט לחשש מחשיפה, אין לדעת מה יוליד יום.
אכן-מניחה שמדובר בנשואים לרוב-ולכן מידת הדיסקרטיות היא קריטית-וכמובן שחובה שיחשפו את מצבם לפני-אחרת זה שיקול שהייתי לוקחת בחשבון (ההסתרה כמובן).
אפשר לסכם על תנאים להתקשרות שהינם גם בווטסאפ.
הלוא חלק ממהותו של קשר כזה הוא האמון והביטחון המוחלט בפרטנר. לא?

לגמרי אמון ובטחון
ישנם עוד שלל מדיות שבהן אפשר לתקשר מלבד וואצאפ
וכך נהנים מהקשר תוך שמירה על הקיים
מתחלפת ומתחלף{זוג}
לפני שנה • 17 באוג׳ 2022
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 17 באוג׳ 2022
אני נתקל על בסיס יומיומי באנשים שמסרבים לעבור פלטפורמה. מבחינתי אין בכלל מה להתלבט כי אני לא מחפש קשרים וירטואליים וגם לא מחפש קשרים דיסקרטיים. אני חי את אורח חיי בגלוי ולא מסתתר מאיש, ולכן אנשים שיש להם צורך מוגבר להיזהר, שהוא הרבה מעבר לשלי, האדם הזה לא יצליח איתי בקשרים מהסוג שאני רוצה להיות. באופן כללי, בכל זירה שבה אני מרגיש שיוצאים לי לידים גרועים אחרי השקעה רבה, היא זירה שתניב לי פחות תוצאות, לידים מהכלוב הניבו לי תוצאות אבל רק אחרי ניפוי, לשים לב לכל פרט, לשאול שאלה על כל מה שלא מסתדר, לא לקבל תירוצים מהתחת וכו׳.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 17 באוג׳ 2022
זוג פלוס​(שולטת) • 17 באוג׳ 2022
נתקלתי ועוד איך.
אצלי זה כתוב במפורש בפרופיל ועדיין יש אנשים שכשמגיעים לשלבים מתקדמים יותר עושים עצמם מופתעים.
וכן...אם אתה מעדיפ/ה בשלב כזה להמשיך ולהסתתר, אז סימן שמיצינו.

כמוך, אני פשוט מתקדמת הלאה.
לא בהכרח חוסמת, אבל אין לי כוונה לבזבז את הזמן והאנרגיות שלי על משהו חסר תכלית ותוחלת.