צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סרטי שליטה נשית מהזמן האחרון מהמיינסטרים

סוגה
לפני שנתיים • 23 באוג׳ 2022
סוגה • 23 באוג׳ 2022
וייבים חזקים של דארק ווב ושיט קריפי של בואי נדבר רצח
Daave​(נשלט)
לפני שנתיים • 24 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 24 באוג׳ 2022
הוספתי סדרה של נטפליקס רכבת הקרח
עידן הקרח החדש פירושו קץ לרוב האנושות. הניצולים הם כמה אלפי אנשים שנמצאים על רכבת שבנויה להמשיך לרוץ ולעמוד בקור. אם זורקים אותך מהרכבת, אתה מת תוך שניות. בדרך התפתחה מערכת כיתות. יש אנשים שנמצאים במזבלות, בעוד שאחרים מתפלשים בפאר. האישה שבנתה את הרכבת גם היא בשליטה מלאה אם ​​זה. היא שולטת ביד ברזל, אבל מעמידה פנים שבחור מנהל את הרכבת ומשתמשת באודיובייטים ערוכים שלו כדי לשמור על אמינות. בגלל היחס הקשוח ביותר של המעמדות הנמוכים ברכבת, מתרחשות מהומות, אבל היא יכולה בדרך כלל לדכא אותן. כל מי שמדבר מוכנס למיטת תרדמה ללא הגבלת זמן על פשעו. כשפתאום מתרחשים רציחות במעמדות הגבוהים, היא מביאה בחור מהמעמדות הנמוכים, שהיה פעם בלש, כדי לפתור את זה. ברגע שהוא עושה זאת, היא מכניסה אותו גם למצב שינה. אנחנו זוכים לראות את הנחישות העזה שלה כשהיא מתמודדת עם כל אתגר, שכן היא מביאה אישה אחת לתא והיא מקפיאה את האצבע שלה ומרסקת אותה בפטיש כדי לקבל מידע. החיוך שלה על פניה כשהיא מאיומים עדינים מראה לנו איך היא מתענגת על הכוח שלה. הקליפ הזה הוא בעיקר אינטראקציות קלילות, ולא הרבה "אקשן".
Daave​(נשלט)
לפני שנתיים • 27 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 27 באוג׳ 2022
הוספתי את הסדרה הבנים
אנחנו נמצאים אז בעתיד הקרוב שבו כמה אנשים צברו כוחות על, ותאגיד גדול מרוויח כסף מהמותג של גיבורי העל שנוצרו מזה. אחד ה"גיבורים" שמנהלים את העניינים היא אישה שלא נראית כמו גיבורה בכלל. היא בעצם יורדת מהכוח שהיא יכולה להפעיל, ונהנית להרוג ולשלוט באנשים, תוך שהיא נראית פומבית כמגנת גיבורים על העם. בקליפ, אנו רואים את האישה הזו רודפת אחרי שני אנשים. כשהיא מסתובבת בהם, היא הולכת בצורה מאיימת עם חיוך סדיסטי על פניה. היא תופסת אחד מהם, וקודם כל שוברת את ידיו לפני שהורגת אותו. היא חונקת אותו, אומרת "פקח את העיניים, אני אוהבת לראות את האור כבה", ואז שוברת לו את הצוואר. בחור אחר הוא המנהיג הרשמי של הגיבורים וחושב שהוא מנהל את העניינים. עם זאת, היא מראה לו שהיא חזקה יותר ואינה מפחדת מיכולת קרן הלייזר שלו, ואומרת לו: "אל תהיה כוס, לייזר את הציצים המזוינים שלי". היא זורקת אותו כלאחר יד לפני שהם מתחילים להשתולל בלהט. אנו רואים הצצה קצרה שלה יושבת על ספה ודוחפת בגסות את ראשו כלפי מטה כדי שיירד עליה. מאוחר יותר, אנו רואים כיצד הם יצרו זוג ונהנים להסתובב ולפגוע באנשים, בהתחשב בבני אדם אחרים כחסרי משמעות. הם נדלקים בזמן שהורגים ובחור ומתחילים לזיין אחד את השני בסמטה אקראית ברחוב לאחר שגיבור העל הזכר מועך את ראשו.
-X-
-X-
-X- • 27 באוג׳ 2022
תעלה בבקשה את הסרט ירח מר (1992)
valet​(מתחלף)
valet​(מתחלף) • 27 באוג׳ 2022
תוסיף את הסדרה "מיליארדים" (bilions)
Daave​(נשלט)
לפני שנתיים • 29 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 29 באוג׳ 2022
דורה המדליקה כתב/ה:
יש את הסרט אני יורקת על הקבר שלך. זה כמה חלקים נראה לי 3.

אני יורקת על הקבר שלך 1
https://tinyurl.com/2yyp9c6y

אני יורקת על הקבר שלך 2
https://tinyurl.com/3ecbs37t

אני יורקת על הקבר שלך 3
https://tinyurl.com/4a3539ac
Daave​(נשלט)
לפני שנתיים • 29 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 29 באוג׳ 2022
הוספתי סרט טיפול נמרץ
לוחמת מיומנת מוצאת הזדמנות להקים את עצמה עם הרבה כסף. בחור צעיר מקבל ירושה גדולה, והוא רוצה את כל זה. אנשים אחרים מעניינים, ובסופו של דבר היא הורגת ומכה כמה בחורים. היא אינטנסיבית, סקסית ויוצאת כאישה קטלנית. כמה רגעים טובים, אבל די קצרים, של שליטה פיזית כשהיא מטפלת בכל מי שמנסה להתערב בתוכניות שלה, ומגע נחמד של סדיזם כשהיא מתענגת על חוסר האונים של יריבתה, בסצנה אחת מחייכת ובחור נחנק למוות על חבל היא תלתה אותו.