שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022

מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

זוג פלוס​(שולטת) • 1 בספט׳ 2022
נעזרת בחכמת ההמונים...

מה אתם עושים כשהנשלט או הנשלטת שלכם מגלים סימני התאהבות ומפריחים ביטויי אהבה
כמו ''אני מתה עליך'', ''אתה יודע שאני אוהבת אותך'', ''אני מתגעגעת'' כשמנגד, אתם ממש לא בעניין?

הסיטואציה הזו מתרחשת בין הבעל שלי לנשלטת שלו ולא שהוא לא ברור מספיק או משלה את הגברת באשר לכוונות שלו וטיב הקשר.
במקום לקחת שני צעדים אחורה נראה שהדחייה מצידו דווקא מדרבנת אותה.
עכשיו, מעבר להצהרות האהבה נראה שהיא גם מנסה לגרום לו לקנא כשמספרת לו על מפגשים שיש לה או יציאה למועדון עם מישהו.
למותר לציין שזה לא מזיזי לו והוא מצידו אדיש לגמרי ומתעלם, מה שעוד יותר מדליק אותה ומלבה אצלה את האש.

לו היה מדובר בי, אני הייתי חותכת וזה מה שהצעתי לו, אבל הוא בוחר אחרת.

מה אתם הייתם עושים?
CharlieI{Lotus}
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
CharlieI{Lotus} • 1 בספט׳ 2022
יש המון אופציות, כתלות ביכולות שלכם ואנשים שאתם מכירים.

נגיד מעצר מנהלי זו חלופה מעולה למי שאין לו חברים שיעזרו בפינוי גופה.

ובמציאות היותר אמיתית, אני חושב שהדבר הנכון הוא להסביר ברגישות שזה לא ילך, ואז לחתוך.

מאידך, כמובן, אני לא מסוגל לנהל שליטה בלי אהבה מלכתחילה, אז לא באמת מכיר את המצב הזה על עצמי.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
קטלב​(מתחלף) • 1 בספט׳ 2022
CharlieI כתב/ה:

ובמציאות היותר אמיתית, אני חושב שהדבר הנכון הוא להסביר ברגישות שזה לא ילך, ואז לחתוך.

מאידך, כמובן, אני לא מסוגל לנהל שליטה בלי אהבה מלכתחילה, אז לא באמת מכיר את המצב הזה על עצמי.

אני מעדיף קורבנות לאלי אופל עתיקים.
גם לא צריך להעלים גווייה, וגם יש benefits.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
CharlieI כתב/ה:

תודה על התגובה .
הוסבר ברגישות וגם בנחישות.
רק שבצד השני יש התעקשות. 😀
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
קטלב​(מתחלף) • 1 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
CharlieI כתב/ה:

תודה על התגובה .
הוסבר ברגישות וגם בנחישות.
רק שבצד השני יש התעקשות. 😀

אוקיי, אתם חייבים לצפות בזה - https://www.youtube.com/watch?v=JpduBS_kNPQ
בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022

Re: מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

בכוח המוח{Aion} • 1 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
נעזרת בחכמת ההמונים...

כמו ''אני מתה עליך'', ''אתה יודע שאני אוהבת אותך'', ''אני מתגעגעת'' כשמנגד, אתם ממש לא בעניין?

הסיטואציה הזו מתרחשת בין הבעל שלי לנשלטת שלו ולא שהוא לא ברור מספיק או משלה את הגברת באשר לכוונות שלו וטיב הקשר.
עכשיו, מעבר להצהרות האהבה נראה שהיא גם מנסה לגרום לו לקנא כשמספרת לו על מפגשים שיש לה או יציאה למועדון עם מישהו.
למותר לציין שזה לא מזיזי לו והוא מצידו אדיש לגמרי ומתעלם, מה שעוד יותר מדליק אותה ומלבה אצלה את האש.

מה אתם הייתם עושים?

אני מניחה שאם זה מפריע לו, הוא היה מסיים את הקשר, ואת לא היית צריכה לכתוב פוסט כזה שכנראה פוגע בה, ומלבין את פניה מול מי שמכיר את הקשר, ומציג אותה כנשלטת כפייתית ומאוהבת, מול בן זוגך שלטענתך "הוא ממש לא בעניין".
לעניין עצמו: מערכת שליטה היא מערכת שמעוררת די בקלות את המערך הרגשי, וצריך להבין את זה ולבנות את זה נכון. אני מבינה כמובן גם את המורכבות של המקום שלך, אבל זו לא דרך לפתור סיטואציה כזו.
    התגובה האהובה בשרשור
the rain song
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
the rain song • 1 בספט׳ 2022
מתיישהו היא תפגוש את המציאות.
כנראה שכולנו נדע מזה. אולי בבלוג של תא וידויים, אולי בבלוג שלה.
יש סיכוי שזה יגיע עם תובנות ש"אסור להתעסק עם גברים נשואים". אולי "איזה מניאק איך הוא ניצל אותי ואת הרגשות שלי".
זה יכול להגיע גם עם "איזה פחדן שמפחד להקשיב לרגשות האמיתיים שלו" וכמובן, אי אפשר בלי "הוא שפוט של אשתו והעדיף לוותר על הקשר המיוחד והנדיר שהיה".

הלב שלה יישבר. שריטה חדשה, במודע או שלא במודע, תצטרף לחייה.
כיף חיים
סביר להניח שגם לבעלך לא יהיה קל כי הוא בטוח מחבב אותה, בכל זאת.

אני מבינה למה הוא בוחר שלא לחתוך. זה נחמד שיש נשלטת וגם לאגו נעים כל ההדלקות והאהבה הזאת.

זה הזמן להפגין בגרות ואחריות ולחתוך באופן חד משמעי. בלי לענות לטלפונים, מיילים, וואט אבר. בטח לא להפגש.
אם יש לכם ארנבים, תשמרו עליהם.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022

בכוח המוח כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
נעזרת בחכמת ההמונים...

מה אתם הייתם עושים?

אני מניחה שאם זה מפריע לו, הוא היה מסיים את הקשר, ואת לא היית צריכה לכתוב פוסט כזה שכנראה פוגע בה, ומלבין את פניה מול מי שמכיר את הקשר, ומציג אותה כנשלטת כפייתית ומאוהבת, מול בן זוגך שלטענתך "הוא ממש לא בעניין".
לעניין עצמו: מערכת שליטה היא מערכת שמעוררת די בקלות את המערך הרגשי, וצריך להבין את זה ולבנות את זה נכון. אני מבינה כמובן גם את המורכבות של המקום שלך, אבל זו לא דרך לפתור סיטואציה כזו.

א. תודה שהגבת
ב. את טועה בכל מה שקשור אליו, אליה ואליי.
לקחת את זה למקומות לא נכונים.

נתחיל בזה שאני לא פוגעת בה בשום דרך (היא לא חברה באתר, לא יודעת שאנחנו חברים ואין לנו גם חברים משותפים)
לא קיימת שום תסבוכת או מורכבות לגבי ''המקום שלי''...רחוק מזה.
אין בי לא קנאה או חשש שיברח או משהו כזה..😂

הוא בוחר להתעלם ולהיות אדיש..זה שלו לגמרי.
ואכן יש פה מידה של אובססיביות מצידה שאני לא מצליחה להבין, זה לא שמדובר בנערה בתיכון.
אם אני שמה למשל את עצמי במקומם, אני הייתי מנתקת מגע לא משנה באיזה צד הייתי.

מדובר בתהייה פשוטה, איך אחרים נוהגים.
מקווה שהבהרתי את הדברים 😘
LUNA and DADDY
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
LUNA and DADDY • 1 בספט׳ 2022
זה נראה לי ממש נורמלי שהנשלטת שלו מאוהבת בו.
עכשיו-
כשאת אומרת שהוא לא בעניין... מה הכוונה? לא בעניין שלה או לא בקטע שמישהי עכשיו תתאהב בו?
בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022

בכוח המוח{Aion} • 1 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
נעזרת בחכמת ההמונים...

מה אתם הייתם עושים?

א. תודה שהגבת
ב. את טועה בכל מה שקשור אליו, אליה ואליי.
לקחת את זה למקומות לא נכונים.

נתחיל בזה שאני לא פוגעת בה בשום דרך (היא לא חברה באתר, לא יודעת שאנחנו חברים ואין לנו גם חברים משותפים)
לא קיימת שום תסבוכת או מורכבות לגבי ''המקום שלי''...רחוק מזה.
אין בי לא קנאה או חשש שיברח או משהו כזה..😂

הוא בוחר להתעלם ולהיות אדיש..זה שלו לגמרי.
ואכן יש פה מידה של אובססיביות מצידה שאני לא מצליחה להבין, זה לא שמדובר בנערה בתיכון.
אם אני שמה למשל את עצמי במקומם, אני הייתי מנתקת מגע לא משנה באיזה צד הייתי.

מדובר בתהייה פשוטה, איך אחרים נוהגים.
מקווה שהבהרתי את הדברים 😘

קודם כל, אני שמחה שהיא לא חשופה לדיון, טוב שהבהרת. כשדיברתי על המצב המורכב שלך, ממש לא התכוונתי לחששות מהסוג שהעלית, אלא יותר האמביוולנטיות שבסיטואציה הנתונה.
כמו שאמרתי: צריך לקחת בחשבון שגם אם נשלטת אומרת שהיא מבינה את מקומה והיא לא תתאהב, אין ערובה על כך. מדובר במקומות מאוד עמוקים בנפש שמקבלים מענה, שולט הוא גם סוג של אב, ולכן כשמתפתח רגש צומח חשש מנטישה והקשרות. אם הוא לא יודע לתפעל את זה, הוא בוודאות יגרום לה נזק. השאלה היא: האם ההחלטה היא רק שלו, או משותפת של שניכם.