צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבר שלא יורד לאישה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 4 בספט׳ 2022
פרלין כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
morningdew כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

מה אתה רוצה?
לא התכחשתי לקיום של אנשים כמוך.

כי אולי אנשים כמוהו (וכמוני) הם הרוב ואתה המיעוט?

נחון

למה לא? אני פגשתי גברים מהרבה סוגים.

זה גם עניין של גיל, וויטצ׳. הסקס ממש משתנה וההעדפות בקשר אליו.

הרבה גברים משקרים בנוגע לדברים מיניים, במיוחד בנוגע לדברים מהסוג הזה. למה? כי להרבה גברים יש מצב מיני שהם לא מסופקים ממנו והם חושבים שאי כנות זה הפיתרון לבעיה שלהם. בקיצור, ההיכרות שלך עם אותם גברים לא באמת מייצגת משהו.
מתי שעוברים את ה-10 דקות של פורפליי זה מרגיש כמו נצח. אני אישית יכול להשקיע בסשן שעות, אבל בסקס רגיל? בדיוק כמו כל חבריי הונילים.
אוהב לרדת ונהנה מזה
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022
אוהב לרדת ונהנה מזה • 4 בספט׳ 2022
אני אפתיע אתכם עוד יותר , אני כמעט לא גומר בסקס , משהו אצלי גם גורם לזיקפה להיות פחות חזקה בחדירה , מוזר , אולי זה בגלל הגיל ,אולי סתם אני התחלתי להנות יותר מלראות את עצמי נגמר את הבחורה בליקוק , דבר שבסקס אפילו אם הרגשתי שסיפקתי , לעולם לא הייתי בטוח
מה שאני כן יכול להגיד ,שאין בחורה , ושתהיה העצורה ווהביישנית ביותר , שלא הצלחתי לגמר דרך הליקוק , ששם אני כן יכול לדעת
ועוד משהו לגבי הזיקפה ,דווקא שאני יורד לבחורה , יש לי זיקפה מאוד חזקה שלא יורדת כל עוד נהנית
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 בספט׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
morningdew כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

מה אתה רוצה?

נחון

הרבה גברים משקרים בנוגע לדברים מיניים, במיוחד בנוגע לדברים מהסוג הזה. למה? כי להרבה גברים יש מצב מיני שהם לא מסופקים ממנו והם חושבים שאי כנות זה הפיתרון לבעיה שלהם. בקיצור, ההיכרות שלך עם אותם גברים לא באמת מייצגת משהו.
מתי שעוברים את ה-10 דקות של פורפליי זה מרגיש כמו נצח. אני אישית יכול להשקיע בסשן שעות, אבל בסקס רגיל? בדיוק כמו כל חבריי הונילים.

אני איתך. פור פליי משעמם אותי למוות.
אבל זה לא גורם לי לחשוב שאני מיוחדת ונדירה או להיפך, שכל הנשים כמוני.

יש כל כך הרבה שונות בעולם! רק תסתכל על איך אנשים אוכלים, מה הם מעדיפים, מה הם ימרחו על הלחם ובאיזה לחם הם יבחרו ואיזה שילובים הם יעשו ומה הכמות שהם ישימו מכל דבר. או על קפה. כל אחד וההעדפה שלו.

אז אתה רוצה להגיד לי שבסקס זה לא ככה?
תומר ההוא​(שולט){כלבונת סקר}
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022
בתפיסה שלי יש חיבור מאד חזק בין משיכה לבת הזוג והרצון לטעום אותה ולחוות אותה בכל דרך.
מצד שני, ישנן נשים שהאיבר הזה לא מריח נפלא (בלשון המעטה). ואז זה כבר מתחבר להעדפה האישית של הגבר. אם הוא כזה שמתמסר גם לרימינג, אז כנראה שזה לא יפריע לו, אבל אם הוא רגיש לריחות זה יכול להיות חזק ממנו עם כל הרצון הטוב.
לסיכום, זה מאד תלוי בזוג ובסיטואציה. יש גברים שיחשקו באישה בכל מצב וריח וזה יתפרש להם כקירבה ואינטימיות, ויש שיעדיפו לדעת שהיא רעננה ונקיה לפני שירדו.
מה שהכי חשוב זה תקשורת וחיבור, זה יכול לגשר על רוב הפערים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022
פרלין כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
morningdew כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

מה אתה רוצה?

נחון

אני איתך. פור פליי משעמם אותי למוות.
אבל זה לא גורם לי לחשוב שאני מיוחדת ונדירה או להיפך, שכל הנשים כמוני.

יש כל כך הרבה שונות בעולם! רק תסתכל על איך אנשים אוכלים, מה הם מעדיפים, מה הם ימרחו על הלחם ובאיזה לחם הם יבחרו ואיזה שילובים הם יעשו ומה הכמות שהם ישימו מכל דבר. או על קפה. כל אחד וההעדפה שלו.

אז אתה רוצה להגיד לי שבסקס זה לא ככה?

שוב, לא אמרתי לך מה את אוהבת, כולה אמרתי מה יותר נפוץ, אני לא מבין מה הבעייתיות פה. מן הסתם שיש דברים נפוצים יותר ופחות במינים שונים, בטח כשמדובר במכאניזם שונה. בולבול וכוס זה לא מפתח ומנעול, לרוב יש העדפות שונות.

בנוגע ל-"יש אנשים שונים...", יש אנשים שונים אבל הם גוזרים את ההתנהגות שלהם מהביולוגיה שלהם לרוב. למשל, גברים נוטים להתעניין בדברים דוממים (תכנות, אנימציה, ספורט ובלה בלה) בזמן שנשים נוטות להתעניין באנשים (מדעי הרוח, למרות שגברים מאוד חכמים נוטים לשלב ריאליות עם מדעי הרוח, במיוחד פילוסופיה). נניח יש אישה שהיא מתעניינת בפסיכולוגיה ואישה אחרת שמתעניינת בסוציולוגיה, שתיהן מתעניינות בדברים שונים ועדיין זה נגזר מאותו מקום (להתעניין באנשים). קיצר אותו דבר רק בסקס. ושוב, זה לרוב, ככה שזה לא משנה לי אם תגידי לי שאת מתכנתת והוצאת יותר ממני בתואר או שיש פה גבר אחר שלומד סוציולוגיה, זה לא רלוונטי. אנשים לא אוהבים לשמוע את הדברים האלה כי (איכשהו, אלוהים יודע למה) הם מקשרים אמירות כאלה לתקיפת נשים או לחשיבה תבניתית בזמן שתשימי לב שאני לא באמת אומר לאף אחד איך הוא אמור להיות ובתכל'ס הכול בסופו של יום נשפט לפי האינדיבידואל שאתה. גם אם הייתי לומד פסיכולוגיה, מתאפר ומתלבש כמו בחורה הייתי אומר את אותו הדבר, זה לא קשור. גם אם הייתי עושה פורפליי של שעתיים הייתי אומר את אותו הדבר, זה לא קשור.
ScatNerd
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022
ScatNerd • 4 בספט׳ 2022
תומר ההוא כתב/ה:
בתפיסה שלי יש חיבור מאד חזק בין משיכה לבת הזוג והרצון לטעום אותה ולחוות אותה בכל דרך.
מצד שני, ישנן נשים שהאיבר הזה לא מריח נפלא (בלשון המעטה). ואז זה כבר מתחבר להעדפה האישית של הגבר. אם הוא כזה שמתמסר גם לרימינג, אז כנראה שזה לא יפריע לו...

אצלי כמה שיותר מסריח יותר טוב. זה מושך אותי.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
תומר ההוא כתב/ה:
מצד שני, ישנן נשים שהאיבר הזה לא מריח נפלא (בלשון המעטה). ואז זה כבר מתחבר להעדפה האישית של הגבר. אם הוא כזה שמתמסר גם לרימינג, אז כנראה שזה לא יפריע לו...

אצלי כמה שיותר מסריח יותר טוב. זה מושך אותי.

חחח פתאום אני מבין מה אמרת הרגע. הנורמליזציה של זה באתר פועלת חזק. תדמיין לך מקום אחר שמאפשר לך לכתוב משהו כמו "אני אוהב כוס מסריח".
חחח הייתי רוצה שיגידו את זה לאיזה שמרן רדיקלי, כמו הבחור הזה: https://www.youtube.com/watch?v=Yzu4WgUOWUM
יכל להיות להיט ויראלי בקלות.
Hazel​(אחר)
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022
Hazel​(אחר) • 4 בספט׳ 2022
זה נושא ונילי מדי לפורום הזה אם תשאלו אותי, אבל מכיוון שכבר יש דיון בנושא, 2 הסנט שלי:

גבר שלא מוכן לרדת בסקס ונילי - הפסד שלו.
אם זה גבר נשלט במערכת יחסים של סאב-דום, והוא לא מוכן לרדת - הוא מפספס הרבה מהפואנטה.

מעבר לזה, יש סטיגמה בקרב גברים שמייחסים לעצמם סטטוס גבוה שלרדת לאישה זה לא רק מגעיל,
אלא גם מסוכן, לא בריא, משפיל ואפילו פוגע במידה נכבדת בכבוד שלהם.
אבל בתכל'ס, זה דיי בולשיט.
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022
טלי35​(שולטת) • 4 בספט׳ 2022
אמ;לק

גבר שלא יורד לאישה - לקשור אותו ולשבת לו על הפנים.

בום. מייק דרופ
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 5 בספט׳ 2022
Daave​(נשלט) • 5 בספט׳ 2022
אין יותר כיף מאשר לרדת לאשה אני חושב שאין סיבה שגבר לא ירד לאשה כמו שהגבר רוצה שהאשה תרד לו גם הוא צריך לרדת לה.