בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שערוריות במועדון

גלתיאה
לפני 19 שנים • 10 באוק׳ 2004
גלתיאה • 10 באוק׳ 2004
מעבר למה שנכתב כאן, שזה לכשעצמו חמור, אני ראיתי בפורום מועדון, מה שטיצר כתב לגבי סשן שהוא ניסה לערוך למעלה. אני בכוונה כותבת ניסה- כי בסופו של דבר, באמצע הסשן, הוא פתח את הקשירות, לקח את הסאבית שלו והלך. וזה אומר- שמשהו מאוד רע קורה. וחבל- כי יש באמת אנשים שנהנים ללכת למועדון.
Mistress Gatta

as I said before in English Forum

Mistress Gatta • 10 באוק׳ 2004
any publicity is good publicity- those who hate us will never subscribe to our ideas, but those who want to learn will come forward

Together we stand, divided we fall
כלובי

DONT PANIC

כלובי • 10 באוק׳ 2004
גליתאה וכל האחרים לא להבהל
מדובר בשרשור מלפני שנתיים פלוס מינוס, אין שום קשר בין מה שנכתב שם לבין המועדון כיום וגם הדמויות של היום עברו כמה שלבי התפתחות מלפני שנתיים...
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 11 באוק׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 11 באוק׳ 2004
Thank you, Miss Gatta, for bringing back a mold-ridden, two year-old thread
Mistress Gatta

mmmmm

Mistress Gatta • 11 באוק׳ 2004
complement or dis?

Together we stand, divided we fall
גלתיאה

Re: DONT PANIC

גלתיאה • 11 באוק׳ 2004
כלובי כתב/ה:
גליתאה וכל האחרים לא להבהל
מדובר בשרשור מלפני שנתיים פלוס מינוס, אין שום קשר בין מה שנכתב שם לבין המועדון כיום וגם הדמויות של היום עברו כמה שלבי התפתחות מלפני שנתיים...

לא נבהלתי... icon_wink.gif אבל אם טיצ'ר הולך באמצע סשן ( וזה קרה ממש לא מזמן ) אז משהו מאוד לא נעים קורה. האם במשך שנתיים לא הצליחו להפנים את כללי ההתנהגות הבסיסים במועדון גם לגבי הונילים? למה טיצ'ר צריך להפסיק באמצע סשן וללכת הביתה? כי ככה זה? כי הוונילים לא יודעים להתנהג? באמת אי אפשר אחרת?
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 11 באוק׳ 2004
אני חושבת שסשן (גם פומבי) הוא בגדר קדוש.
כן, כן, קדוש!
אני חושבת שעמוס ושלום ו009 הנכבדים רוצים שאנחנו נעשה סשנים במועדון, מסיבותיהם שלהם.
אני חושבת שאנשים אוהבים לעשות סשנים במועדון, מסיבותיהם שלהם.
אני חושבת שלהקצות שומר אחד לכל 'כוך' ועוד אחד או שתיים ברחבה האחורית (למקרה הצורך) זה הכרחי.
בכדי שסשנים יתבצעו באופן מקצועי, ללא מלכות שיכורות ושריפת עכוזים, יש צורך באיזשהו חוקיות.
האנשים שבאים מתוך BDSM (בדרך כלל) לא יתערבו ויעשו שטויות בסשן.
אני חושבת שהדנג'ן יכול לתרום לעצמו יותר אם סשנים יתבצעו עם שיא האנרגיה מרוכזת בסשן ולא בהדיפת ונילים אחורה.
גם לי קרו דברים לא נעימים במועדון, קיבלתי לא פעם ולא פעמים הצלפה תועה, או אצבע תועה לתוך האישון...
אבל זה לא מה שימנע ממני לבוא. אני נהנת מהמועדון, מהאנשים, מהשתייה (להרגע להרגע, רד בול- אני לא שותה אלכוהול).
מי שלא רוצה- שלא יבוא, מי שרוצה, שיבוא.
אני חושבת שבלי הבעיות שיש עם הונילים, והחוסר סלקציה הנוראי שיש במועדון, האיכות של הסשנים, ההרגשה הכללית של באי המועדון, ואנחנו- ה"פריק שואו" כמו שטיוי אומר, יתרמו להרגשה ניפלאה, וחוויות ניפלאות לונילים.
אני חושבת שיש מה לשפר במועדון, אני אוהבת אותו מאוד. יש לי הרבה הצעות ייעול, ואם וישאלו לדעתי אתן אותה לגבי שיפורים והצעות. אשמח גם לעזור.
אבל לשבת ולהתפס על אירוע שהיה לפני כשנה שנתיים ולחפש איך להכפיש את המועדון...
לא יודעת מה הקטע של פיפ ומה לא, לא מעניין אותי ממש אני לא מטיילת באתר שלו ממש,
אבל דיי עם ייצוג צד אחד בלבד.
או שמדווחים בכיף על הטוב ועל הרע. או שלא מדווחים כלל.