סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפרצות (נשים)

NeverEnough
לפני שנה • 10 בספט׳ 2022

השפרצות (נשים)

NeverEnough • 10 בספט׳ 2022
למדו אותי -
טיפים? חוויות?
לפי הזמזום בבלוגים כאן זה אחד ה-דברים ומאד נפוץ, לפי קולות מהעולם שם בחוץ, פחות... 🥴

תודה 🦋
abir
לפני שנה • 10 בספט׳ 2022
abir • 10 בספט׳ 2022
קצת קשה ללמד בהתכתבות, אכן ישנה טכניקה , אבל כדי שזה יקרה את צריכה לשחרר, להרפות ולתת לגוף להגיב.
אני נוהג להגיע לשם בדרך כלל ע"י דחיפת שתי אצבעות המופנות לבטן העליונה וחיכוך של כריות האצבעות במהירות.
אולי יש שיטות נוספות , אשמח לשמוע עוד שיטות icon_smile.gif
NeverEnough
לפני שנה • 10 בספט׳ 2022

גם אני

abir כתב/ה:
קצת קשה ללמד בהתכתבות, אכן ישנה טכניקה , אבל כדי שזה יקרה את צריכה לשחרר, להרפות ולתת לגוף להגיב.
אני נוהג להגיע לשם בדרך כלל ע"י דחיפת שתי אצבעות המופנות לבטן העליונה וחיכוך של כריות האצבעות במהירות.
אולי יש שיטות נוספות , אשמח לשמוע עוד שיטות icon_smile.gif

וחוויות בגוף ראשון....
abir
לפני שנה • 10 בספט׳ 2022
abir • 10 בספט׳ 2022
החוויה היא מגוף ראשון, אבל אולי התכוונת גוף ראשון בנין פועל ?
Impaler​(שולט)
לפני שנה • 10 בספט׳ 2022
Impaler​(שולט) • 10 בספט׳ 2022
יש הרבה טכניקות להגיע לשם, ואם רוצים אז גם אביזרים יעודיים.
כבר גרמתי ללא מעט בחורות לשפיכה נשית, כאלו שלא חוו את זה מעולם.
זה צריך להתחיל משחרור נפשי וגופני. מסאג' חושני לפני זה די חובה. אווירה טובה, מוזיקה...
אחד המחסומים הנפוצים הוא שיש רצון ללכת להשתין רגע לפני שזה קורה. הרצון הזה מדומה, כיוון שהלחץ מגיע ממקום אחר. ברגעים האלו צריך לדעת לשחרר ואז גם הנוזלים משתחררים...רצוי לשכב על מגבת מפנקת, או לפחות להצטייד במגן מזרן טוב icon_smile.gif
PsyKink​(אחר)
לפני שנה • 10 בספט׳ 2022
PsyKink​(אחר) • 10 בספט׳ 2022
לפעמים צריכה להיות עבודה מנטלית של הצד הנשי, להצליח לשחרר ולהרגיש נינוחה. ממליץ לרוקן את השלפוחית לפני, כדי למנוע חששות שיצא שתן (ולהבין שגם אם כן, זה לא נורא).
מגבת או מגן מזרן, ובעצם כל דבר שימנע דאגות או מחשבות מיותרות.
להנות מהדרך ומהחקירה ולא להיות במרדף אחרי ההשפרצה, זה תהליך שיכול לקחת זמן שונה בין אישה לאישה.
תקשורת כנה ופתוחה, לדעת לתקשר לצד הנותן מה נעים ומה לא, כל הזמן.

לגבי טכניקה, האיזור נמצא ס"מ ספורים מהכניסה, לכיוון הבטן, כמו לנסות לגעת בדגדגן עם האצבע, אבל מבפנים.
מצאתי שזה עובד יותר טוב עם אצבע אחת מאשר 2 או יותר, לי לפחות.
יחשוב לוודא שהידיים נקיות והציפורניים גזורות.
האיזור מרגיש כמו בליטה קטנה וקצת מחוספסת, מורגש טוב יותר כאשר האישה מגורה והבלוטה מתנפחת קצת.
המגע צריך להתחיל עדין ואיטי ולהגביר לאט לאט, בתנועות של "בוא הנה" או סיבוביות.
ברגע שהגירוי כבר חזק, אפשר להפעיל יותר כח בלחיצה על האיזור ואז זה קורה.
בהצלחה
    התגובה האהובה בשרשור
NeverEnough
לפני שנה • 10 בספט׳ 2022

בדיוק

abir כתב/ה:
החוויה היא מגוף ראשון, אבל אולי התכוונת גוף ראשון בנין פועל ?

מנשים שחוו את זה
researcher​(שולטת)
לפני שנה • 10 בספט׳ 2022
researcher​(שולטת) • 10 בספט׳ 2022
Psykink מדוייק.
מאוד חשוב לפני הכל לשחרר מנטאלית להרפות מחשבות ולא לחשוב על זה כעל מטרה.
תקשורת וביטחון בפרטנר זה מאסט.
ודרך אגב ארגזמה שלא מערבת השפרצה לפעמים אפילו יותר כיפית לי. זה פשוט שונה
Into​(נשלטת)
לפני שנה • 10 בספט׳ 2022
Into​(נשלטת) • 10 בספט׳ 2022
בעיקרון, בניגוד לדעת הקהל הרווחת ושולטים שיכולים להתחייב לך ש"אין אישה שהם לא יכולים לגרום לה להשפריץ, זה הכל בטכניקה", מדובר בעניין פיזיולוגי.

קודם כל, ישנם 4 סוגים של גמירה נשית, המעורבת בהפרשת נוזל. באופן כללי, קשה לייצר קונצנזוס מחקרי, כיוון שחוקרים וספרות רפואית מתייחסים כל אחד לגמירה אחרת בתור "השפרצה". הדעה הרווחת היא שהאחראיות להשפרצה הן בלוטות המקבילות, בערך, לפרוסטטה הגברית. מכאן, היכולת להשפריץ תלויה במיקום וגודל הבלוטות הנ"ל. בנוסף, כיוון שאין שתי פוותות זהות, כל השפרצה שונה, בהתאם לכמות הנוזל שהגוף מפריש. יש נשים שיפרישו מעט נוזל, יש שיפרישו הרבה.
המחקרים לא מסכימים על אחוז הנשים עם המבנה והכמות שמאפשרות השפרצה במובן הנפוץ, אבל מדברים על טווח של בין 13%-60% מהאוכלוסייה הנשית.

אז, בעצם, ישנן נשים שההשפרצה שלהן מגיעה בטפטוף קל, פכפוך, גלים, או מטח רציני. זה קשור בעיקר למאפיינים הפיזיולוגים, אבל במקרים מסוימים יכול להיות מושפע מטכניקה ומצב תודעתי (ביטחון, רוגע וכ'ו).

יש צורך בעוד מחקרים ספציפיים בעניין ההשפרצה הנשית (ובכללי האנטומיה הנשית, פעילותה בסקס והמיניות הנשית), כיוון שהיא בדר"כ נחקרת על הדרך.

חשוב לציין לסיכום שכל גמירה באשר היא, על כל ספקטרום הנוזלים/תנועות/קולות שבאים איתה, היא מהממת וטבעית. אין שום סיבה להרגיש רע בעקבות הילול ההשפרצה המוגזמת שהפורנו הכתיב.

מקור לדקדקנים:
https://www.researchgate.net/publication/325024271_The_Interest_of_Women_with_Mayer-Rokitansky-Kuster-Hauser_Syndrome_and_Laparoscopic_Vecchietti_Neovagina_in_Uterus_Transplantation
abir
לפני שנה • 10 בספט׳ 2022
abir • 10 בספט׳ 2022
מה שמצחיק שלפני 15 שנים כל מומחי הרפואה טענו שאין דבר כזה השפרצה נשית icon_smile.gif