אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כשאומרים לכם לא אתם מתחילים בלזרוק בוץ?

TradeMark​(שולט)
לפני שנה • 13 בספט׳ 2022
TradeMark​(שולט) • 13 בספט׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:
בני אדם שלא מבינים למה אנשים מתנהגים כמו מפגרים באינטרנט היו נכחדים מהעולם אם מנגנון הברירה הטבעית היה עדיין תקף לחיים המודרניים. למזלם אנחנו גרים בקופסאות בטון וצדים את האוכל שלנו בסופרמרקט, אז אפשר לבזבז אנרגיה אונליין כדי לקבל הסברים חסרי חשיבות על משהו שאמור להיות ברור מאליו לכל אחד ואחת ב-2022.

אתה לא יכול להפוך את הברירה הטבעית לתקפה בחברה שלנו מהסיבה הפשוטה שלשרוד היום לא דורש מוח / כוח / כל דבר אחר, לכן הברירה הטבעית היא חסרת משמעות והיא לא מהווה מודל שאפשר להשתמש בו בחברה שלנו בצורה לא מטופשת, גם רק ברמה התאורטית - זה פשוט מטופש. זה כמו לדבר על עולם תאורטי שבו 1 + 1 שווה 3. וכאילו, מן הסתם שאספקטים מסוימים מהברירה הטבעית עדיין תקפים, אבל זה כמעט לא קיים אז מה זה משנה.
ובאופן כללי, הברירה הטבעית משתנה לפי הצרכים של המקום, אתה יודע. במקומות מסוימים להיות מטומטם על גבול המוגבלות זה עלול להיות גם יתרון משמעותי מבחינות מסוימות.
בלי קשר, סביר מאוד להניח שרוב האנשים שנמצאים פה הם נמצאים פה בגלל שהאבות שלהם עשו משהו נכון ושלא מדובר רק במזל.
אגב, אתה גם אומר את זה מתוך הנחה שלא היית נכחד בעצמך - משעשע ביותר.

הדבר המשעשע היחידי פה זה הקושי שלך בהבנת הנקרא שהיא על גבול המוגבלות כמעט. לא התכוונתי לברירה הטבעית בשום צורה רצינית ורק טמבל מוחלט יחשוב אחרת. אם כואב לך בתחת על איזושהי אינטרקציה בינינו בעבר, ולפי התגובה הזאת כואב לך כל פי הטבעת והתעלה, זה בסדר גמור לעצור ולקרוא מה כתבתי לפני שאתה פוצח בהרצאה על הברירה הטבעית (עם הביטחון האוטיסטי הלא מבוסס שיש לך כשאתה מדבר על כל דבר) ובדרך לפספס את כל הפואנטה של מה שנכתב.

תעשה לעצמך טובה, תתקדם הלאה ותמצא לעצמך חיים משל עצמך.
אני לא פה להאכיל את הצורך שלך בתשומת לב אז חלאס להיות פתאטי.

באמת שזה מצחיק אותי כמה שאתה צפוי.
רק אומר שלפני שהגבת את זה ואני וחבר שלי הימרנו שאתה ככל הנראה תתעצבן בגלל שהתפיסות שלך כלפי עצמך מתחילות להתערער.
"עובדתית לא באמת התכוונתי למה שאמרתי וכל מי שמערער על זה הוא טיפש"
איזו תגובה מתגוננת, די
כדאי שתתחיל להבין שאתה לא שווה יותר מדי, לא מבחינה ביולוגית והאמת שאם יש משהו שמשותף לשנינו - גם לא מבחינה אובייקטיבית.

אל חשש חביבי, באמת ובתמים אין בעולם אף אחד שהתפיסה העצמית שלו מתעררת בגלל משהו שאתה אומר או עושה. אתה לא משמעותי מספיק, אתה לא חכם מספיק ואתה לא מעצבן אף אחד. אתה פשוט מעורר רחמים. אז תעשה את רעש שלך מאחורי פרופיל אנונימי, זה המקום היחידי שיש לך לא להרגיש פגום.

@Bluecollar בואי אני אעזור לך כי על פניו או שנעלבת או שאת מתקשה: מה שאני כתבתי למעשה זה שב-2022 רק מטומטמים לא מבינים מדוע אנשים מתנהגים בצורה בהמתית באינטרנט ורק נואשים לתשומת לב עם יותר מדי זמן פנוי עוד פותחים על זה דיון. הסטוקר שלי בתגובות למעלה הוא הוכחה נהדרת לבהמתיות שהאנונימיות מאפשרת וגם לנואשות ליחס ותשומת לב. אז *אין* קשר לברירה הטבעית בשום צורה מעבר לשימוש בה כדימוי כדי להעביר את הנקודה. הסטוקר לא הבין, את לא הבנת, שניכם נעלבתם, ואני שמחתי לעזור.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 14 בספט׳ 2022
TradeMark כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:
בני אדם שלא מבינים למה אנשים מתנהגים כמו מפגרים באינטרנט היו נכחדים מהעולם אם מנגנון הברירה הטבעית היה עדיין תקף לחיים המודרניים. למזלם אנחנו גרים בקופסאות בטון וצדים את האוכל שלנו בסופרמרקט, אז אפשר לבזבז אנרגיה אונליין כדי לקבל הסברים חסרי חשיבות על משהו שאמור להיות ברור מאליו לכל אחד ואחת ב-2022.

אתה לא יכול להפוך את הברירה הטבעית לתקפה בחברה שלנו מהסיבה הפשוטה שלשרוד היום לא דורש מוח / כוח / כל דבר אחר, לכן הברירה הטבעית היא חסרת משמעות והיא לא מהווה מודל שאפשר להשתמש בו בחברה שלנו בצורה לא מטופשת, גם רק ברמה התאורטית - זה פשוט מטופש. זה כמו לדבר על עולם תאורטי שבו 1 + 1 שווה 3. וכאילו, מן הסתם שאספקטים מסוימים מהברירה הטבעית עדיין תקפים, אבל זה כמעט לא קיים אז מה זה משנה.
ובאופן כללי, הברירה הטבעית משתנה לפי הצרכים של המקום, אתה יודע. במקומות מסוימים להיות מטומטם על גבול המוגבלות זה עלול להיות גם יתרון משמעותי מבחינות מסוימות.
בלי קשר, סביר מאוד להניח שרוב האנשים שנמצאים פה הם נמצאים פה בגלל שהאבות שלהם עשו משהו נכון ושלא מדובר רק במזל.

הדבר המשעשע היחידי פה זה הקושי שלך בהבנת הנקרא שהיא על גבול המוגבלות כמעט. לא התכוונתי לברירה הטבעית בשום צורה רצינית ורק טמבל מוחלט יחשוב אחרת. אם כואב לך בתחת על איזושהי אינטרקציה בינינו בעבר, ולפי התגובה הזאת כואב לך כל פי הטבעת והתעלה, זה בסדר גמור לעצור ולקרוא מה כתבתי לפני שאתה פוצח בהרצאה על הברירה הטבעית (עם הביטחון האוטיסטי הלא מבוסס שיש לך כשאתה מדבר על כל דבר) ובדרך לפספס את כל הפואנטה של מה שנכתב.

רק אומר שלפני שהגבת את זה ואני וחבר שלי הימרנו שאתה ככל הנראה תתעצבן בגלל שהתפיסות שלך כלפי עצמך מתחילות להתערער.
איזו תגובה מתגוננת, די
כדאי שתתחיל להבין שאתה לא שווה יותר מדי, לא מבחינה ביולוגית והאמת שאם יש משהו שמשותף לשנינו - גם לא מבחינה אובייקטיבית.

אל חשש חביבי, באמת ובתמים אין בעולם אף אחד שהתפיסה העצמית שלו מתעררת בגלל משהו שאתה אומר או עושה. אתה לא משמעותי מספיק, אתה לא חכם מספיק ואתה לא מעצבן אף אחד. אתה פשוט מעורר רחמים. אז תעשה את רעש שלך מאחורי פרופיל אנונימי, זה המקום היחידי שיש לך לא להרגיש פגום.

@Bluecollar בואי אני אעזור לך כי על פניו או שנעלבת או שאת מתקשה: מה שאני כתבתי למעשה זה שב-2022 רק מטומטמים לא מבינים מדוע אנשים מתנהגים בצורה בהמתית באינטרנט ורק נואשים לתשומת לב עם יותר מדי זמן פנוי עוד פותחים על זה דיון. הסטוקר שלי בתגובות למעלה הוא הוכחה נהדרת לבהמתיות שהאנונימיות מאפשרת וגם לנואשות ליחס ותשומת לב. אז *אין* קשר לברירה הטבעית בשום צורה מעבר לשימוש בה כדימוי כדי להעביר את הנקודה. הסטוקר לא הבין, את לא הבנת, שניכם נעלבתם, ואני שמחתי לעזור.

זה שהתכוונת למשהו אחר זה לא אומר שאתה לא כתבת משהו שהוא אובייקטיבית לא נכון. זה כמו לכתוב "צריך לרצוח את כל האוטיסטים" ואז לכתוב "לא... התכוונתי לרצוח רק אוטיסטים שמנסים להשתלט על העולם" (חחח בכוונה נתתי דוגמה מפגרת כמו שלך אם לא שמת לב). במילים אחרות - זה שאתה מתחיל להתבכיין ולהתגונן מאוחר יותר על טענות אחרות, זה לא אומר שבהתחלה אתה לא אמרת דברים אחרים. במילים פשוטות אפילו יותר - זה שאמרת שהתכוונת ל-Y זה לא אומר שלא כתבת X. ואגב, אני בטוח מאוד שהתכוונת ל-Y ופשוט לא שמת לב לטעות הלוגית שלך, אבל מה זה באמת משנה.
ואני באמת לא מבין למה אתה מנסה להסביר לבלוקולר למה התכוונת, מילא היית מסביר את זה לי כי שוחחתי איתך על זה. היא דיברה על איך שהגבת כמו תינוק מגודל בגלל שדרכו על האגו שלך, היא לא דיברה על הטענה שלך. ובחיי שאני לא מבין איך בלוקולר נעלבה.
שוגר בדאדי​(נשלטת){רכוש שלו}
לפני שנה • 14 בספט׳ 2022
טריידמרק הוא אובססיבי כי הוא מאוהב בך

רודף אחרי כללללל מה שאתה כותב כי הוא פאפי מוכה ומאוהב 🤣🤣🤣🤣

בייסיק ווירדו בכלוב 🤡
גמלנמר
לפני שנה • 14 בספט׳ 2022
גמלנמר • 14 בספט׳ 2022
חבל על ההכללה. לא כולם כאלה. לסנן לסנן ולסנן.
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 14 בספט׳ 2022
morningdew​(שולט) • 14 בספט׳ 2022
Bluecollar כתב/ה:
ולמה אתם חושבים שזה אמור להשפיע עלינו?
אנשים זרים מהאינטרנט...

לפני תשובה - הניסוח של השאלה שלך מטריד, כי יש מאחוריו שתי הנחות (משתמעות) שגויות -
א. שכל אזרחי הכלוב נוהגים כך. ב. שמי שנוהג כך יטרח להיות מעורב בדיון כאן.

לגופה של שאלה, תגובה תוקפנית בעקבות דחייה מעידה על התוקף ולא על המותקפ/ת.
התוקף ככל הנראה יהיה אחד מהטיפוסים הבאים -
חסר ביטחון עצמי, נזקק שמחפש אשרור, סופר רגיש לדחיה ו/או אובדן, שאין לו כבוד לגבולות או פאסיב-אגרסיב
(כמובן שיכולים להיות כאלו שניתן יהיה לאפיין בהקשר ליותר מטיפוס אחד).

התגובה התוקפנית לא קשורה ליעד ההתקפה בשום צורה.
היא מנגנון הגנה פסיכולוגי שתכליתו להתמודד עם הדחיה.
כמנגנון הוא כמובן לא אידיאלי, אבל הוא מאפשר למי שמתמודד עם הדחייה שיקום של הדימוי העצמי.
Tyrell​(אחרת)
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022
Tyrell​(אחרת) • 15 בספט׳ 2022
למה ??

כי הם יכולים ואפשר.

אני לרוב משתדלת להחזיר אש או מתעלמת.

להחזיר אש לפעמים משווה אותי אליהם אבל באמת שלא אכפת לי רוב הזמן.

שיתפוצצו (מתייחס לנשים וגברים יחדיו)
סבלנות​(אחר)
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022

להחזיר אש - סתם להוציא אנרגיות על כלום ... חבל על האנרגיות ש

סבלנות​(אחר) • 15 בספט׳ 2022
Tyrell כתב/ה:
למה ??

כי הם יכולים ואפשר.

Tyrell​(אחרת)
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022

Re: להחזיר אש - סתם להוציא אנרגיות על כלום ... חבל על האנרגי

Tyrell​(אחרת) • 15 בספט׳ 2022
סבלנות כתב/ה:
Tyrell כתב/ה:
למה ??

כי הם יכולים ואפשר.

מבינה, אבל לפעמים אתה נשאר עם זעם שצריך לצאת, אז אם כבר אז כבר
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 15 בספט׳ 2022
Hussy כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:

איזו תגובה מתגוננת, די

בכל דיון אתה מטרחן. איך אתה לא מתיש את עצמך?

מה ההבדל בין זה לבין לעשות כל דבר אחר?
כשיש לי זמן פנוי אני פשוט מכבה את המוח ונהנה לצחוק על אנשים טיפשים, למה? כי אלה הרגשות שלי. זה לא באמת משנה אם תעשי את זה או כל דבר אחר, זה לא כאילו יש דברים משמעותיים יותר בעולם הזה או בכלל.
ואני לא חושב שאני טרחן, דווקא אני מקבל את החוויה בצורה מאוד רגועה. אני מתייחס לכל החיים האלה כטרול אחד גדול.
באמת שהאנשים פה רציניים מדי. נו, אז אמרתי לו טיפש, ו? זה שאכפת לך זה אפילו מביך לדעתי.