סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בכללי

ורה
לפני 20 שנים • 12 באוק׳ 2004

בכללי

ורה • 12 באוק׳ 2004
אוף. אני מפספסת כמה ימים כאן, חוזרת וצריכה לגלות בשלוש בבוקר שהיה המון אקשן וירטואלי (אקשן?! בפורום? זה כמו להגיד שבקולנוע יש באמת תנועה - זו רק אשליה, הצמדת התמונות). כלובי מחק את שרשור השמנות שכל כך רציתי להבין מה נאמר בו. הבנתי, בגדול: אחד מבואס תחת שלא כל הנשים בעולם לטעמו, וראה לנכון לספר לנו על זה, ועוד לנזוף בהן שישתנו. אחרים ענו לו - מתארת לעצמי שכמה הסכימו והרבה אמרו לו שהוא נורא לא בסדר. ועוד כמה עם הקשקושים שלהם.

בזמן האחרון נדמה לי ש"הבנים על הבנות", גם הפורום וגם העניין עצמו, הופכים יותר ויותר לפלטפורמה לשחרור הדברים הכי מכוערים. שוביניזם פרימיטיבי ממש, בוז, לעג, התעמרות. כאילו כאן מותר לכם. כאילו איתנו מותר לכם. אנחנו הרי אוהבות את זה, אנחנו הרי חושבות שזה מגיע לנו, וגם אם לא - הרי לא נעז להתנגד. אתם מגעילים אותי, ומעציבים אותי, ומכעיסים אותי, ובטח עוד. מי לעזאזל נותן לכם את הזכות. מי אתם. מי אתם בכלל. למה נדמה לכם שמותר לכם להעיר לנו. למה אתה חושב שחיכיתי עד היום שתספר לי איך נשים צריכות להיראות, למה אתה חושב שהגוף שלי הוא רכוש הכלל - שמותר לך להעיר עליו בקול. למה אתה חושב שמעניין אותי שאתה מחפש זיון מטומטם שלא צריך להתאמץ להרשים אותו. למה, אלוהים, למה אתם חושבים שמותר לכם לנסות לשנות אותנו, לנזוף בנו, שאכפת לנו, שכולם מחכים למוצא פיכם העלוב, למה הפורום שלי צריך להיות מלא בלכלוך הזה, למה מיילדום נצבע בגוונים מעליבים כל כך, מי אתם בכלל. בא לי להביא בכם סשן כזה, שלא תעזו בחיים אפילו להכנס לכאן יותר.

לערוך? לשפץ? לאא, טוב להוציא את זה. זה בכלל לא טקסט; זו צעקה.
שולץ האיום​(שולט)
שולץ האיום​(שולט) • 12 באוק׳ 2004
ורה כתב/ה:
אוף. אני מפספסת כמה ימים כאן, חוזרת וצריכה לגלות בשלוש בבוקר שהיה המון אקשן וירטואלי (אקשן?! בפורום? זה כמו להגיד שבקולנוע יש באמת תנועה - זו רק אשליה, הצמדת התמונות). כלובי מחק את שרשור השמנות שכל כך רציתי להבין מה נאמר בו. הבנתי, בגדול: אחד מבואס תחת שלא כל הנשים בעולם לטעמו, וראה לנכון לספר לנו על זה, ועוד לנזוף בהן שישתנו. אחרים ענו לו - מתארת לעצמי שכמה הסכימו והרבה אמרו לו שהוא נורא לא בסדר. ועוד כמה עם הקשקושים שלהם.

בזמן האחרון נדמה לי ש"הבנים על הבנות", גם הפורום וגם העניין עצמו, הופכים יותר ויותר לפלטפורמה לשחרור הדברים הכי מכוערים. שוביניזם פרימיטיבי ממש, בוז, לעג, התעמרות. כאילו כאן מותר לכם. כאילו איתנו מותר לכם. אנחנו הרי אוהבות את זה, אנחנו הרי חושבות שזה מגיע לנו, וגם אם לא - הרי לא נעז להתנגד. אתם מגעילים אותי, ומעציבים אותי, ומכעיסים אותי, ובטח עוד. מי לעזאזל נותן לכם את הזכות. מי אתם. מי אתם בכלל. למה נדמה לכם שמותר לכם להעיר לנו. למה אתה חושב שחיכיתי עד היום שתספר לי איך נשים צריכות להיראות, למה אתה חושב שהגוף שלי הוא רכוש הכלל - שמותר לך להעיר עליו בקול. למה אתה חושב שמעניין אותי שאתה מחפש זיון מטומטם שלא צריך להתאמץ להרשים אותו. למה, אלוהים, למה אתם חושבים שמותר לכם לנסות לשנות אותנו, לנזוף בנו, שאכפת לנו, שכולם מחכים למוצא פיכם העלוב, למה הפורום שלי צריך להיות מלא בלכלוך הזה, למה מיילדום נצבע בגוונים מעליבים כל כך, מי אתם בכלל. בא לי להביא בכם סשן כזה, שלא תעזו בחיים אפילו להכנס לכאן יותר.

גמרת?
smoking.gif
...
יותר ברצינות
לי בניגוד אלייך זה דוקא נראה סבבה אגוזים
שאנשים יגידו פה את כל הבולשיט שהם מאמינים בו
כאן בניגוד לעולם האמיתי הם כן מעיזים להגיד אותו
מה שקורה זה שהרוב הנורמלי צולב אותם
ואז יש סיכוי שהם יבצעו נחיתת אונס על קרקע המציאות המרה.
נדמה לי למשל שאיזה שהוא שיפור חל בבוחן המציאות של חבר יקר
שמפאת כבודו אני לא אזכיר את שמו
אבל ניתן לראות את דעותיו המשופרות ב"שירשור הסיפרותי" של ADONX
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=6502
למען הסר ספק אני לא מתכוון ל ADONX עצמו.
שולץ האיום​(שולט)
שולץ האיום​(שולט) • 12 באוק׳ 2004

כשאני חושב על זה שוב
אני צדקתי בתגובה הקודמת שלי
אבל לא לגמרי
כי בשורה התחתונה
אנחנו לא באים לפה בשביל לחנך אלא בשביל להינות
וזה די מעצבן להתעסק עם קקי של אנשים
שאפילו לעבודה בעיגול ביצים לא היו לוקחים אותם.

ברור שזה עוד יותר נכון לגבי הנשים פה
שמטבע הדברים העור שלהם יותר דק
וחוץ מזה בפורום הזה רוב השטויות שנפלטות מכוונות אליהם.

בשורה התחתונה
כפי שכתבתי בפוסט הקודם
אני חושב שזה כן חשוב שאנשים יפלטו את השטויות שלהם
כדי שאנו נוכל ל"אזן" אותם
אנחנו הרי קהילה ולכן המנגנון הזה חשוב לנו.
אבל אולי צריך שתהיה אפשרות לכל מי שפותח שרשור
להזהיר את הנכנסים ע"י סימלון קטן (בצורה של תינוק מיבב?)
כשהוא מתכוון להגיד דברים פוגעניים
וככה מי שגם ככה היה לה יום גרוע והיא די למטה באופן כללי
פשוט תדע לא להיכנס.

חוץ מזה נראה לי ששני השורות הראשונות בתגובה הקודמת
היו לא לעניין
ואני רוצה להתנצל עליהם.
T O M​(שולט)

Re: בכללי

T O M​(שולט) • 12 באוק׳ 2004
ורה כתב/ה:

ורה
מבין אותך ומסכים איתך בעניין הספציפי שדיברת עליו אבל קצת גלשת למקום אחר.
יש יותר "קישקושים" פמיניסטיים בפורום מאשר שוביניסטים. תבדקי.

ולגבי הטענה על למה אנחנו הגברים, מנסים לשנות,לנזוף ולחשוב שכולם רוצים לשמוע אותנו....
מוזר,דווקא זה נשמע יותר בכיוון הנשים מאשר אצל הגברים.

מלא שירשורים נפתחו פה על איך הגבר המושלם צריך להיראות ומה הוא צריך לעשות בשביל לרצות את האישה.
ומי שלא מסכים בד"כ חטף נזיפה או ירידה בכללי,גם אם זה כאילו בצחוק (חצי נזיפה icon_biggrin.gif )

הלך הרוח של הפורום הזה הוא האמ-אמא של הפמניסטיות.
אז קרה שפעם באיזה זמן מישהו מפרסם קטע שוביניסטי לדעתך. ביג פאקינג דיל.
תתמודדי עם זה.

כשם שאני נאלץ מדי יום לקרוא פה מה אני , או כל שאר הגברים אמור לעשות בתור גבר "אמיתי" , וזה בא מצד נשים.

כפי שאמרתי בהתחלה , מסכים איתך לגבי השירשור עצמו שהיה. הנושא היה מגעיל ולא היה צריך להיכתב מלכתחילה.
אך באותה מידה אני מצפה ממך להתרעם בהתלהבות כזאת גם על שטויות שבאות מהצד שלכן.
(אני אבדוק אותך לראות שאת אכן עושה את זה icon_twisted.gif )

וברוך השם יש לכן הנשים הרבה (הנה משהו שוביניסטי בשבילך icon_wink.gif ) , זה אחד הדברים היפים בכן , אחד מני רבים.

רק את השטויות שלנו אני לא מבין איך אתן סובלות , אבל זה כבר עניין שלכן... icon_biggrin.gif

בברכת יום טוב שוביניסטי , פמיניסטי וגם נייטרלי
תום
Romantikan​(שולט)

כל הכבוד ורה

Romantikan​(שולט) • 12 באוק׳ 2004
לא יודע איך זה מסתדר אבל אני מאוד מבין ומסכים עם דבריה של ורה וגם עם דבריו של טום
שמשלימים אותם לדעתי.