ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"יציאה מהארון" בנושא ה-BDSM

MyLexicon
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
MyLexicon • 24 בספט׳ 2022
אני שיתפתי רק חבר אחד קרוב על אורח החיים שאני מנהל.
היות וביציאות משותפות עם חברים או עמיתים אני לא מנהל סשנים, לא רואה צורך לשתף איך אני מתנהל בבית או מול פרטנריות.

מי שאולי ער לעולם הזה יכול לזהות ניואנסים קטנים של התנהגות בציבור שמעידות על טיב הקשר.

זה נכון גם לגבי זוגות אחרים סביבי - אני רק יכול לנחש, אבל לא באמת אדע מה קורה כשהם עם עצמם
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 24 בספט׳ 2022
אני יצאתי מהארון בסביבות גיל 27.
היום, בגיל 42, אני מזה מתחרטת על זה. אני מקווה שכל מי שסיפרתי לו לקה באמנזיה סלקטיבית ושכח לחלוטין את כל מה שאמרתי.

זה מביך אותי בקטע אחר.
פייה{O}
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
פייה{O} • 24 בספט׳ 2022
לתחושתי יש הבדל משמעותי בין שולטות/ים לנשלטות/ים ביציאה מהארון.
נראה לי שהצד שלמעלה נוטה להתקבל בהרבה יותר הבנה, פרגון ואף הערכה מהצד שלמטה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 24 בספט׳ 2022
תלוי בסביבה שלך. לקח לי שנתיים לספר לחברים שלי שאני בדסמי, אתה יודע למה? לא כי הייתי צריך להתכונן נפשית, סתם כי ידעתי שזה פרט שולי מבחינת ההשפעה של זה על הקשר. יצא לי לציין את זה בשיחה על הדרך ולא שאלו יותר מדי שאלות. רק אנשים קטנים מתרגשים מזה, ואישית אלה לא אנשים שאכניס לחיים שלי מלכתחילה. למשפחה פשוט סיפרתי, הם דתיים, פחות אהבו אבל פחות משנה לי. תראה, לדעתי סדיזם זה דבר שהוא לא טוב בפני עצמו אבל אין לי מה לעשות נגד זה. לא הייתי רוצה לדעת שהבן שלי סדיסט, ככה שאני לא שופט את ההורים שלי ואפילו מבין אותם, הם הגיבו פחות או יותר כמו שאני הייתי מגיב - "נו טוב, זה לא אידיאלי אבל זה כבר ככה", ובטח שזאת לא סיבה לנדות ילד.

זה הניסיון שלי והמחשבות שלי, שמחתי לשתף.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 24 בספט׳ 2022
פייה כתב/ה:

ברור, מה יותר גרוע מלספר להורים שלך שאתה אוהב לקבל בתחת? היציאה הכי קשה שיש בקהילה זה לגבר נשלט, אלה לוקחים את זה איתם לקבר.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
אף פעם לא פגשתי מישהו שעשה סיפור גדול מהחיים הפרטיים שלי. אני לא פוליטיקאית או מורה או משהו כזה. אני לא מרגישה שיש לי ארון להיכנס או לצאת ממנו. חיה את החיים הקטנים שלי ולא מפריעה לאף אחד ולא יוצאת מגדרי להסתיר שום דבר.
אולי זה היה אחרת אם לא הייתי מונוגמית. כיוון שאני כן - אין משמעות חברתית... כל מה שקורה קורה ביני לבין בעלי אז אני לא יודעת באילו מצבים יש צורך שמישהו "יקבל" את זה. אין במדינה חוקים שמפלים אותי על זה.
גם כשהייתי רווקה, דובר על דברים שקרו ביני לבין הדייט שלי ולא משפיעים על יחסי עם שאר העולם. כן דיברתי על זה יותר, רציתי שאנשים יידעו, כי חיפשתי פרטנרים. ולא הייתה לזה השפעה על כלום ושום דבר.

לא נראה לי שלאנשים כזה אכפת. יכולים לעקם את האף, אבל מה כבר יעשו לי? אפים עקומים לא מאיימים עלי.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
Aristotle​(נשלט) • 25 בספט׳ 2022
פייה כתב/ה:

וואו, זה ניואנס נורא חשוב שלא שמתי לב אליו עד עכשיו....אני חושב שהוא גם מתבטא קצת בתגובות פה.

מה שאני מבין בשלב הנוכחי, הוא שאני צריך לבחור ממש ממש בקפידה את החברים שאני משתף איתם את זה, ובגלל שאני טיפוס זהיר מטבעי אני אוטומטית הולך לכיוונים של מי יכול או לא יכול להשתמש במידע הזה נגדי, ואיזה ערך יש לשיתוף...

יש כבר כמה מועמדים, נראה לאן זה יילך (:

תודה על כל התגובות וכמובן שמרגיש לי שהדיון תפס חיים משל עצמו והעלה סוגיה כאובה בשביל לא מעט אנשים אז....אשמח לשמוע אתכם ממשיכים
שנאוצר​(נשלט)
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
שנאוצר​(נשלט) • 25 בספט׳ 2022
זו סוגיה סופר מורכבת וטוב שנפתח עליה דיון.
לצאת מהארון הבדס״מי זה קשה וקשה במיוחד לגברים נשלטים סטרייטים.
שלא כמו הומוסקסואלים שחייבים לצאת על מנת להסתובב בציבור עם גבר, הנשלט הסטרייט יכול להמשיך לאהוב את מה שאוהב בלי שיודעים, אבל עדיין מהצד השני לחיות בהסתרה שמכבידה עליו.

אני הרבה פעמים מוצא את עצמי מתלבט אם לעשות את זה או לא. כרגע רק בנות זוג ופרנטריות מיניות יודעות.
בעיתים הנדירות כשאני והחברים (הבנים, הסטרייטים) מדברים על סקס ועל מה אנחנו אוהבים, אני מרגיש שאני עוצר את עצמי
מלשתף את הכל וזה בהחלט מאוד מכביד.

העניין שמדובר בסופו של יום, בנושאים הקשורים למה אתה אוהב במיטה. אתה לא חייב לספר כמובן גם אם אתה ונילי אילו פרקטיקות עושות לך את זה…
מהצד השני יש פה גם מאין סוג של ״תת נטיה מינית״, שהיה נוח אם היה אפשר בישיבה חברתית בבר או במשחק ״נבר״ כלשהו לדבר על זה שעשית כך או אחרת ומבלי להרגיש שאתה מגה יצור. זה נורא נורא מכביד.
אני חושב שזה פשוט מאוד תלוי בסביבה שלך, ותמיד יש עם זה סיכון מאוד גדול כי החברה הישראלית ברובה עדיין דיי שמרנית, גם במחוזות יחסית ליברלים.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
Aristotle​(נשלט) • 25 בספט׳ 2022
שנאוצר כתב/ה:
זו סוגיה סופר מורכבת וטוב שנפתח עליה דיון.
לצאת מהארון הבדס״מי זה קשה וקשה במיוחד לגברים נשלטים סטרייטים.
שלא כמו הומוסקסואלים שחייבים לצאת על מנת להסתובב בציבור עם גבר, הנשלט הסטרייט יכול להמשיך לאהוב את מה שאוהב בלי שיודעים, אבל עדיין מהצד השני לחיות בהסתרה שמכבידה עליו.

אני הרבה פעמים מוצא את עצמי מתלבט אם לעשות את זה או לא. כרגע רק בנות זוג ופרנטריות מיניות יודעות.
בעיתים הנדירות כשאני והחברים (הבנים, הסטרייטים) מדברים על סקס ועל מה אנחנו אוהבים, אני מרגיש שאני עוצר את עצמי
מלשתף את הכל וזה בהחלט מאוד מכביד.

העניין שמדובר בסופו של יום, בנושאים הקשורים למה אתה אוהב במיטה. אתה לא חייב לספר כמובן גם אם אתה ונילי אילו פרקטיקות עושות לך את זה…
מהצד השני יש פה גם מאין סוג של ״תת נטיה מינית״, שהיה נוח אם היה אפשר בישיבה חברתית בבר או במשחק ״נבר״ כלשהו לדבר על זה שעשית כך או אחרת ומבלי להרגיש שאתה מגה יצור. זה נורא נורא מכביד.
אני חושב שזה פשוט מאוד תלוי בסביבה שלך, ותמיד יש עם זה סיכון מאוד גדול כי החברה הישראלית ברובה עדיין דיי שמרנית, גם במחוזות יחסית ליברלים.

האמת, סיפור מעניין בהקשר הזה

טיילתי תקופה בחו"ל בתור רווק והיו לי שם כל מיני הרפתקאות שהחברים שלי רצו לדעת עליהם.
אז מתי שישבנו לדבר על כל מה שהיה שם, סיפרתי להם גם שמישהי קשרה אותי, אבל תיארתי את זה 'בהפוכה' שזה בא ממנה ואני בסך הכל 'זרמתי איתה'.

סוג של בלון ניסוי כדי לראות איך הם מתייחסים לקונספט

התגובות מעורבות, ואני חושב שסימנתי את אחד מהחברים שלי כחשוד מובהק בהיותו נשלט...אבל אני בספק רב שחלקם ידעו להכיל את זה שאני כזה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
אני מסננת חברים ככה 😜

סתם, לא באמת. אבל במובן מסויים אני לומדת על מידת הליברליות של החבר לפי התגובה שלו וכמה שהוא נחרד מזה. אני נוטה מלכתחילה לחבב אנשים עם ראש פתוח ובלי הרבה דיעות קדומות, אז בדרך כלל יוצא שהחברים שלי מגיבים ב"קטעים. איזה כיף לך שנהנית". אז כשהייתה תגובה אחרת זה די הפתיע אותי.
פעם אחת חברה חשבה שאני אשה מוכה, בגלל כמה סימנים כחולים שמן הסתם נוצרו בהסכמה ורצון וששון. זעקה שהבחור שיצאתי איתו מסוכן ושכדאי שניפרד לפני שהוא יהרוג אותי. אוקיי, אז זעקה. ומה? צחקתי עליה והמשכתי בחיי. עברו כמה שבועות, ראתה שלא מתתי 😄