אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם בדסמ מפריע לך לחוות אהבה אמיתית?

morningdew​(שולט)
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
morningdew​(שולט) • 24 בספט׳ 2022
ברור שאתה טועה. אבל אתה צריך להיות מסוגל לזהות את הטעויות שלך. אלה שמתבטאות באמירות שמתחילות עם "בדרך כלל" נחרץ. אלה שמניחות שזה שיש לך תכונות מסויימות בהכרח מנציח את הדרך שבה הן באות לידי ביטוי במציאות ובמיוחד במערכות יחסים.
הפתיחה של הסרטון הזה (מספקת ככל שהיא תהיה בדמותו של ג'ורדן פיטרסון מתרגש), עלולה לגרום לך לפספס את הלב של הטיעון שלו, שהוא לגמרי נכון:
כשאתה אוהב מישהו, עליך לנהוג בו כרב-ערך (valuable). למה אתה חושב שקשה לך לנהוג בבת-הזוג שלך כרבת-ערך ?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 24 בספט׳ 2022
morningdew כתב/ה:
ברור שאתה טועה. אבל אתה צריך להיות מסוגל לזהות את הטעויות שלך. אלה שמתבטאות באמירות שמתחילות עם "בדרך כלל" נחרץ. אלה שמניחות שזה שיש לך תכונות מסויימות בהכרח מנציח את הדרך שבה הן באות לידי ביטוי במציאות ובמיוחד במערכות יחסים.
הפתיחה של הסרטון הזה (מספקת ככל שהיא תהיה בדמותו של ג'ורדן פיטרסון מתרגש), עלולה לגרום לך לפספס את הלב של הטיעון שלו, שהוא לגמרי נכון:
כשאתה אוהב מישהו, עליך לנהוג בו כרב-ערך (valuable). למה אתה חושב שקשה לך לנהוג בבת-הזוג שלך כרבת-ערך ?

אין לי בעיה להתייחס לבת זוגי כבעלת ערך, אני מדבר על לזקק את זה. אני לא מדבר על זה, אני מדבר על אהבה מזוקקת. אי אפשר לגרום לזה להימשך לנצח, אבל אפשר להיכנס לרגעים כאלה, וזה בערך הדבר שאני הכי רוצה לחוות כרגע, אבל שוב - אני מלא בקליפות ולכן זה לא יתאפשר. האהבה שלי כרגע מלאה בדיסוננסים וקליפות. דיברתי על זה בתגובות.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
אני לא יודע מה איתך, morningdew, אני אישית לא מסוגל להתמודד עם הדיסוננס הזה. הפגיעות שלי מאוד אותנטיות, ועצם זה שחלק מהנפש שלי משתוקקת לפגיעה במי שאני אוהב, זה לבד מפתח אצלי שנאה עצמית. הסדיזם שבי זאת אולי התכונה היחידה שמונעת ממני לאהוב ולקבל את עצמי לגמרי, זאת תכונה שהייתי שמח מאוד להיפטר ממנה בלשון המעטה. ככל שאני משחרר יותר את היצרים שלי ככה אני סובל יותר אחר כך. הייתי מוכן לעשות הרבה מאוד כדי להיות ונילי, אפילו לוותר על עין אחת או שתיים, שכן נכות פיזית שכזו לא מונעת ממך להיות שלם, רק מקשה, לדעתי.
גמלנמר
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
גמלנמר • 24 בספט׳ 2022
לחלוטין לא ואפילו ההיפך. ראשית, אני נשוי ואוהב אותה, כעמדת מוצא בסיסית. שנית, לקבל שליטה היא זכות מעוררת אמפתיה, בעיני. הרבה מעבר לרק אמפתיה. הודיה, הערכה, חמלה, דאגה. יחד זה מייצר אהבה, בפני עצמו. עבורי, כבחור די אקסטרימיסט. אני מלמד את עצמי לאהוב את הנשלטות שלי אהבת *נפש*, כצורך אולי(לא יודע איך אף פעם לא חשבתי על זה מספיק, ואולי אפילו רק על זה הפוסט כבר היה שוה הצצה). חברית, אבהית, אחראית ודואגת. תמיד אעשה עבורן כל מה שאוכל, גם מעבר לחומות הבדסמ, אם יתעורר צורך. אני בהחלט יכול להגיד שהבדסמ שלי הוא דלת לאהבות נוספות. לגמרי לא חוסם.

שנה טובה לכל הסאדיסטים, המזוכיסטיות, המלכות, האדונים, הקטנות, הפרוותיים, עטויות השלשלאות,הקשורימות ומתהדרי שטפי הדם הסקסיים, מכל הסוגים, המגדרים, המוצאים, הצבעים וההגדרות המיותרות. אתם מקסימים סקסיים מעניינות ויצירתיות. שנת תענוג ושמחה❤️
ארץ חלומות
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
ארץ חלומות • 24 בספט׳ 2022
קודם כל אתה צריך להגדיר פגיעה כעניין אינדיבידואלי ולהחליט איך אתה מתייחס לזה. תנסה לשחק עם ההגדרות.
אנשים שהם מזוכיסטים לא רואים בפגיעה כדבר רע. להבדיל מרופאים שמשתמשים בדקירה וחתך למטרות טובות, גם אצלך זה לא מטרה רעה במהותה.
יכול להיות שמבחינת בת זוגך הנזק שווה את התועלת והיא מוכנה לשלם אותו כדי לגרום לך הנאה, וזה בסדר לחלוטין. אתה לא צריך להרגיש רע עם זה
דבר שני אתה הרי לא כל הזמן מונע ממנה את מה שהיא רוצה. אלא רק לפעמים. וזה גם בסדר. אתה יכול לבקש ממנה להכאיב לך כדי לאזן את התחושה הזאת.
והכי חשוב-בלי שנאה עצמית. טוב לה-טוב לך, וההפך. רק אהבה.
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
morningdew​(שולט) • 24 בספט׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
אני מדבר על אהבה מזוקקת. אי אפשר לגרום לזה להימשך לנצח, אבל אפשר להיכנס לרגעים כאלה, וזה בערך הדבר שאני הכי רוצה לחוות כרגע, אבל שוב - אני מלא בקליפות ולכן זה לא יתאפשר. האהבה שלי כרגע מלאה בדיסוננסים וקליפות. דיברתי על זה בתגובות.

אתה מבלבל בין אידיאלים לבין מימוש של אידיאלים במציאות .
להיות אנושי זה במושגים שלך להיות מלא בדיסוננסים ובקליפות.

WitchFuneral כתב/ה:
הסדיזם שבי זאת אולי התכונה היחידה שמונעת ממני לאהוב ולקבל את עצמי לגמרי, זאת תכונה שהייתי שמח מאוד להיפטר ממנה בלשון המעטה.

למה תרצה להיפטר מסדיזם מרוסן שאתה יכול לשחרר בהתאם להסכמות עם אדם אחר, שנהנה ממנו בדרכו שלו ?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 24 בספט׳ 2022
morningdew כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אני מדבר על אהבה מזוקקת. אי אפשר לגרום לזה להימשך לנצח, אבל אפשר להיכנס לרגעים כאלה, וזה בערך הדבר שאני הכי רוצה לחוות כרגע, אבל שוב - אני מלא בקליפות ולכן זה לא יתאפשר. האהבה שלי כרגע מלאה בדיסוננסים וקליפות. דיברתי על זה בתגובות.

אתה מבלבל בין אידיאלים לבין מימוש של אידיאלים במציאות .
להיות אנושי זה במושגים שלך להיות מלא בדיסוננסים ובקליפות.

WitchFuneral כתב/ה:
הסדיזם שבי זאת אולי התכונה היחידה שמונעת ממני לאהוב ולקבל את עצמי לגמרי, זאת תכונה שהייתי שמח מאוד להיפטר ממנה בלשון המעטה.

למה תרצה להיפטר מסדיזם מרוסן שאתה יכול לשחרר בהתאם להסכמות עם אדם אחר, שנהנה ממנו בדרכו שלו ?

"כל אחד נהנה בדרכו שלו"
זאת לא הנאה טהורה, אתה יודע. זה אף פעם לא יכול להיות הנאה טהורה ברמות כל כך גבוהות של מזוכיזם. זאת הנאה שבאה עם כאב, כאב אמיתי. אם לא הייתה פגיעה לא היינו צריכים דברים כמו אפטר קייר למשל. לא סתם לונילים אין אפטר קייר, זה פשוט לא נחוץ כשאתה מתייחס לבן אדם בצורה אוהבת ומכבדת. סדיזם זה רוע, זה רצון לגרום לאדם אחר להרגיש לא טוב, מושפל, כאוב... אם לא היה לנו את הצד השני של הרגש והיינו מתייחסים לדברים בצורה סוציופתית כולנו פשוט היינו אנסים פוטנציאלים שבמקרה הטוב ביותר נמנעים מאונס כדי לא להידפק חוקית. אני לא רוצה לחיות עם דיסוננס כל כך קיצוני, זה כל כך לא הכרחי. אני אדם רע שנהנה מסבל של אחרים, המזל היחיד שלי זה שאני גם בן אדם טוב, אחרת לא הייתי יכול לאזן את זה והחיים היו מתדרדרים מהר מאוד. רוע לא מסתדר עם אהבה. אם אתה מרגיש אהבה בזמן אקט בדסמי זה לא מגיע מהצד הרע שבך, זה מגיע מהצד השני של הדיסוננס.

ונכון, קליפות ודיסוננסים זה מילים אחרות ל-"אני בן אדם", אבל יש רגעים שבהם אתה יכול להוריד את כל המסכות, כל האגו, כל מה שקראתי לו "קליפות" ולהתמלא באהבה טהורה, מבחינתי זאת הצורה הכי עמוקה ואולטימטיבית של רגש אנושי, ואני לא יכול לחוות את זה עם בת הזוג שלי בגלל שהקליפה הסדיסטית לא רוצה לתת לי מנוח אפילו לדקה, במיוחד אחרי שיחסי השליטה כבר מתבססים, אני הרי סוטה ידוע. איפשהו במוח שלי הדבר הזה קיים, והייתי רוצה להרגיש לפחות פעם אחת בחיים את הדבר הזה שנקרא "אהבה מזוקקת". ושוב, זה לא לנצח, הקליפות חוזרות אליך, אבל זה המקום הכי מדהים שאתה יכול לבקר אותו כבן אדם וזה מוסיף כל כך הרבה משמעות אישית לחיים שלך. מבחינתי זאת האמת, זאת האמת של הרגש שלי, זאת האמת של בן האדם שאני, וזה לא משהו שנתון לביקורת רציונלית כי מדובר ברגש. זה הרגש האישי שלי, זאת המשמעות האישית שלי. להוריד מסכות זה הרבה יותר קל מלהוריד את מה שמבוסס עליו כל הקשר.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 25 בספט׳ 2022
אני אתן דוגמה מאוד פשוטה.
יש בננה וגלידה.
הנשלטת שלך רוצה לאכול גלידה, היא אוהבת את זה יותר.
אתה סדיסט מעצבן, קובע לה לאכול בננה.
חשוב לה לציית לך אז היא תאכל את הבננה, אבל במקום שהיא תהנה מהנאה בכיף שלה, היא נהנית מצד אחד ולא נהנית מצד שני, יש פה דיסוננס. עכשיו, זאת סתם אנלוגיה, לפעמים הגלידה יכולה להיות ספאנקים נעימים והבננה יכולה להיות סשן מחטים או כל סשן אחר שהיא לא אוהבת / אוהבת פחות.
סדיזם רומס רצונות, סדיזם טהור ללא דיסוננס זאת התגלמות הרוע.
Jeanne
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
Jeanne • 25 בספט׳ 2022
אפטר קר יש גם ביחסים ונילים לגמרי, הם לא קוראים לזה ככה אולי. אבל חלק גדול נהנים לשהות יחד באינטימיות כלשהי אחרי סקס. אפילו חלק מהסטוצים מחפשים את זה, ולפעמים בלי זה אנשים יוצאים בתחושה קצת חמוצה. ויש גם את מי שלא רוצים את זה כלל. דיי כמו כל מערכת בדסמית. אני אסייג שוב ואומר שזה תמיד תלוי מערכת יחסים ודינמיקה בין אנשים. בלי קשר לבדסמ או וניל.

בעיניי, זה לא משנה איך אתה קורא לפרקטיקה אלא מה המהות שלה.

לגבי אהבה מזוקקת, נשמע לי מהתגובות שלך כאן, שאתה נמצא בתוך דיסוננס מול עצמך, ושאם תשלים עם החלק הזה ותאהב את עצמך ככה כאדם שלם, שמכיר בדיסוננס ומכיל אותו ומיישב אותו. שמכיר גם פגמים וגם באנושיות. אז יקל עלייך גם לאפשר לאנשים סביבך לאהוב אותך, להכיר את הקליפות ואת הליבה ולהאמין לאהבה שלהם ולרצון שלהם להטיב עם עצמם ואיתך. ולהפך גם מצידך.

סדיזם בתוך מערכת אוהבת בדסמית מטיבה שבה לצורך שלך יש מענה בדמות צורך הופכי, זו דרך ליישב את הדיסוננס הזה. היכולת להכיל ולהנות בצורה משותפת מהסדיזם והמזוכיזם. ההבנה העמוקה של ההבדל בין התעללות לבדסמ זו עוד דרך ליישב את הדיסוננס הזה. ויש עוד כמובן. רובם בעיניי מבוססי תקשורת כנה ואמיצה - עצמית וזוגית.
Story​(נשלטת)
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
Story​(נשלטת) • 25 בספט׳ 2022
אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן.

פגשתי המון אנשים בחיי שרצו שלאחרים יהיה טוב מעצם היותם בני אדם, ללא תלות בדבר.
מאחלת לך להכיר אנשים כאלה גם.

אם אתה רומס את הרצונות של בת הזוג שלך (המילים שלך, לא שלי) זה אף פעם לא יכול להיות טוב. תעשה הכול כדי לשנות את החלק הזה בעצמך.