אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כשאומרים לכם לא אתם מתחילים בלזרוק בוץ?

Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022
Bluecollar​(שולטת) • 15 בספט׳ 2022
שוגר בדאדי כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:
לא תודה ווירדוש למה מגיע לך שינסו להבין מה עובר עליך? מי אתה בכלל?
אתה נותן את אותה מחווה לאחרים או מתנהג כמו לוזר שהכל גורר למטה לזריקת לבוץ ולעסוק בך בך בך בך? את מחפש ללעוג לאחרים אז באותה מידה ילעגו לך ואתה קצת כמו כלב שזקוק לתשומת לב ולא משנה איזו חיובית או שלילית העיקר שיתייחסו אליך- זה בטח השרשור המיליון שאתה מעוות כדי שכמה שיותר ידברן עליך 🤣🤣🤣🤣

אתה לא מיוחד בכלל אתה כמו המון המון המון אנשים בעולם- אתה בייסיק ווירדו באינטרנט שמשתמש בהיגיון מעגלי אין-סופי וכשזה לא עובד אתה עובר ל "אתם לא חכמים מספיק להבין אותי" ול "נעלבתם ממני והתערערתם" כמו איזה טמבל ואם היתה סותם את הפה ומקשיב היתה לומד משו- ושתדע שאלו שאתה קורא להם טיפשים פה ורודף אחרי כל מילה שלהם באובססיה יכולים לפרק אותך מילולית ואינטלקטואלית אבל אתה באמת לא ברמה שלהם להתעסק בך ובזבוז זמן והיחידי שזה החיים שלו ולוקח את זה ברצינות זה אתה ווירדו

נרקסיזם זה לא הפרעת אישיות זה מבנה אישיות- לכן אתה בתור נרקסיסט דפוק ופגום לתמיד ואין לזה טיפול רק ניסיון לעשות סובלימציה לזה כדי שתוכל לתפקד בחברה כמו אדם חצי נורמלי- ואתה אפס במודעות עצמית ובאחריות אישית אז זה לא יקרה בעתיד הקרוב

עכשיו תחזור לעריכה הלשונית שלך ולך לחפש את המושג המורכב הזה טרחן חחחחחחח
זהו סיימתי לשחק בך- אתה משעמם לי כי כבר צפוי מה תכתוב אז להתראות ותדאג לקחת את הכדורים שלך כל יום בשעה קבועה 😘💫

אם את באמת מטפלת איך את יכולה לאבחן מישהו מבלי לפגוש אותו?!?!?!
ועוד לרדת עליו ולגנות אותו משום שהוא נירוטיפיקל, אני ממש שמחה שאני לא יודעת עלייך כלום כי הייתי מגישה עלייך תלונה

הוא נרקסיסט בהודעה עצמית אבל באמת תגישי תלונה על הודעות בפורום בכלוב כי ככה זה עובד חחח איזו קארן 🧐
במקם פשוט תפתחי על זה עוד דיון חסר משמעות בשביל תשומת לב כולנו מחכים לזה ❤️

שלחי פרטים, אני על זה.
שוגר בדאדי​(נשלטת){רכוש שלו}
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022
Bluecollar כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:
אתה נותן את אותה מחווה לאחרים או מתנהג כמו לוזר שהכל גורר למטה לזריקת לבוץ ולעסוק בך בך בך בך? את מחפש ללעוג לאחרים אז באותה מידה ילעגו לך ואתה קצת כמו כלב שזקוק לתשומת לב ולא משנה איזו חיובית או שלילית העיקר שיתייחסו אליך- זה בטח השרשור המיליון שאתה מעוות כדי שכמה שיותר ידברן עליך 🤣🤣🤣🤣

אתה לא מיוחד בכלל אתה כמו המון המון המון אנשים בעולם- אתה בייסיק ווירדו באינטרנט שמשתמש בהיגיון מעגלי אין-סופי וכשזה לא עובד אתה עובר ל "אתם לא חכמים מספיק להבין אותי" ול "נעלבתם ממני והתערערתם" כמו איזה טמבל ואם היתה סותם את הפה ומקשיב היתה לומד משו- ושתדע שאלו שאתה קורא להם טיפשים פה ורודף אחרי כל מילה שלהם באובססיה יכולים לפרק אותך מילולית ואינטלקטואלית אבל אתה באמת לא ברמה שלהם להתעסק בך ובזבוז זמן והיחידי שזה החיים שלו ולוקח את זה ברצינות זה אתה ווירדו

נרקסיזם זה לא הפרעת אישיות זה מבנה אישיות- לכן אתה בתור נרקסיסט דפוק ופגום לתמיד ואין לזה טיפול רק ניסיון לעשות סובלימציה לזה כדי שתוכל לתפקד בחברה כמו אדם חצי נורמלי- ואתה אפס במודעות עצמית ובאחריות אישית אז זה לא יקרה בעתיד הקרוב

זהו סיימתי לשחק בך- אתה משעמם לי כי כבר צפוי מה תכתוב אז להתראות ותדאג לקחת את הכדורים שלך כל יום בשעה קבועה 😘💫

אם את באמת מטפלת איך את יכולה לאבחן מישהו מבלי לפגוש אותו?!?!?!
ועוד לרדת עליו ולגנות אותו משום שהוא נירוטיפיקל, אני ממש שמחה שאני לא יודעת עלייך כלום כי הייתי מגישה עלייך תלונה

הוא נרקסיסט בהודעה עצמית אבל באמת תגישי תלונה על הודעות בפורום בכלוב כי ככה זה עובד חחח איזו קארן 🧐
במקם פשוט תפתחי על זה עוד דיון חסר משמעות בשביל תשומת לב כולנו מחכים לזה ❤️

שלחי פרטים, אני על זה.

באמת יש לך יותר מדי זמן פנוי בחיים קארן חחחחחח
בטחחחח את כל הפרטים האישים שלי אשלח אליך בדחיפותתתתת
TradeMark​(שולט)
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022
TradeMark​(שולט) • 15 בספט׳ 2022
@Bluecollar אני במקרה מכיר את שוגר באופן אישי, ואם יש לך תהיות אז היא באמת מטפלת. ולא רק זה היא גם אישה מבריקה עם המון הישגים לגילה הצעיר, הישגים שרוב בני האדם היו שמחים להשיג במהלך כל החיים שלהם, בטח ובטח במהירות שבה היא אוכלת את העולם. היא אוהבת לשחק את הדמות הילדותית הזאת באינטרנט, זה חלק מהצ'ארם שלה, אבל שהדמות הזאת לא תבלבל אותך לשניה לגבי כמה היא חריפה. הרצון שלך לעסוק באיזשהו דיווח עליה, כשהיא למעשה מטרילה את הטרול, היא בדיחה עצובה שמעידה עליך הרבה יותר מאשר עליה.

שוגר, שתחררי משני אלה, דלגי מעליהם. הם לא שווים את הזמן שלך מותק גם אם את עושה את זה רק בשביל הצחוקים.
שוגר בדאדי​(נשלטת){רכוש שלו}
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022
TradeMark כתב/ה:
@Bluecollar אני במקרה מכיר את שוגר באופן אישי, ואם יש לך תהיות אז היא באמת מטפלת. ולא רק זה היא גם אישה מבריקה עם המון הישגים לגילה הצעיר, הישגים שרוב בני האדם היו שמחים להשיג במהלך כל החיים שלהם, בטח ובטח במהירות שבה היא אוכלת את העולם. היא אוהבת לשחק את הדמות הילדותית הזאת באינטרנט, זה חלק מהצ'ארם שלה, אבל שהדמות הזאת לא תבלבל אותך לשניה לגבי כמה היא חריפה. הרצון שלך לעסוק באיזשהו דיווח עליה, כשהיא למעשה מטרילה את הטרול, היא בדיחה עצובה שמעידה עליך הרבה יותר מאשר עליה.

שוגר, שתחררי משני אלה, דלגי מעליהם. הם לא שווים את הזמן שלך מותק גם אם את עושה את זה רק בשביל הצחוקים.

💗💗❤️❤️
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 15 בספט׳ 2022
TradeMark כתב/ה:

באמת שאני אוהב את קו המחשבה של "אני אתמוך בדעה של מי שדואגת לאגו שלי". כמו כן, להשתמש במשהו שכתבתי ולהוציא אותו מהקשרו בצורה כל כך גסה... כאילו בוא. יוצא לי לעשות דברים שנחשבים "מוזרים", אפילו מאוד, אבל בחיי שאת זה לא אבין. עצם זה שאתה חושב שיש לי הפרעת אישיות נרקיסיסטית זה רק אומר שלא באמת פגשת אנשים כאלה. כאחד שפגש אנשים כאלה, הרשה לי לספר לך בביטחון מלא - אני לא הדבר הזה.
נ.ב, אני מקווה שתבינו מתישהו שנרקיסיזם = אהבה עצמית בריאה, בניגוד להפרעת אישיות נרקיסיסטית. אף פעם לא העדתי על עצמי כבעל הפרעת אישיות נרקיסיסטית ד"א.

אגב, קח עצה בנוגע ללא להיעלב מהמילה "מטומטם" - זה לא באמת כל כך מעליב. החברה שלנו כל כך סוגדת למוח ומשתמשת במילים כמו "מפגר" כקללה, אבל בפועל זה לא באמת כל כך משנה. להפך, זה אפילו גרוע מבחינות מסוימות... מלא פעמים אנשים חכמים יודעים לשקר לעצמם טוב יותר וככה להסתבך אפילו יותר. לכל דבר יש את היתרונות שלו. אני לא באמת יורד עליכם, באמת, זאת לא הכוונה שלי. התגובות שלי הן רגשיות, אבל אני יודע לזהות רגש, ואני לא עושה את זה מתוך אכזריות או משהו כזה. אני פשוט מוזר מאוד והנפש שלי צריכה דברים מאוד מוזרים. זמן פנוי בחוסר מעש גורם לי לסבול, זאת גם אחת הסיבות (ותזכור, רק אחת, די עם הפסיכולוגיה בגרוש) ללמה ההודעות שלי ארוכות, אבל אני לא דמות.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022
Bluecollar​(שולטת) • 15 בספט׳ 2022
שוגר בדאדי כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:

💗💗❤️❤️

כל כך הרבה חוסר ידע ושימוש לא נכון במושגים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 15 בספט׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:

באמת שאני אוהב את קו המחשבה של "אני אתמוך בדעה של מי שדואגת לאגו שלי". כמו כן, להשתמש במשהו שכתבתי ולהוציא אותו מהקשרו בצורה כל כך גסה... כאילו בוא. יוצא לי לעשות דברים שנחשבים "מוזרים", אפילו מאוד, אבל בחיי שאת זה לא אבין. עצם זה שאתה חושב שיש לי הפרעת אישיות נרקיסיסטית זה רק אומר שלא באמת פגשת אנשים כאלה. כאחד שפגש אנשים כאלה, הרשה לי לספר לך בביטחון מלא - אני לא הדבר הזה.
נ.ב, אני מקווה שתבינו מתישהו שנרקיסיזם = אהבה עצמית בריאה, בניגוד להפרעת אישיות נרקיסיסטית. אף פעם לא העדתי על עצמי כבעל הפרעת אישיות נרקיסיסטית ד"א.

אגב, קח עצה בנוגע ללא להיעלב מהמילה "מטומטם" - זה לא באמת כל כך מעליב. החברה שלנו כל כך סוגדת למוח ומשתמשת במילים כמו "מפגר" כקללה, אבל בפועל זה לא באמת כל כך משנה. להפך, זה אפילו גרוע מבחינות מסוימות... מלא פעמים אנשים חכמים יודעים לשקר לעצמם טוב יותר וככה להסתבך אפילו יותר. לכל דבר יש את היתרונות שלו. אני לא באמת יורד עליכם, באמת, זאת לא הכוונה שלי. התגובות שלי הן רגשיות, אבל אני יודע לזהות רגש, ואני לא עושה את זה מתוך אכזריות או משהו כזה. אני פשוט מוזר מאוד והנפש שלי צריכה דברים מאוד מוזרים. זמן פנוי בחוסר מעש גורם לי לסבול, זאת גם אחת הסיבות (ותזכור, רק אחת, די עם הפסיכולוגיה בגרוש) ללמה ההודעות שלי ארוכות, אבל אני לא דמות.

במילים אחרות - תבין שהכלוב בשבילי זה סתם עוד מקום שהמוח שלי יכול להיות בו על מצב של casual. המוח שלי לא אוהב לשחרר בקלות. כאילו שתבין כמה זה מחרפן - לא מזמן קראתי 11 עמודים בזמן ששתיתי אלכוהול ויכולתי לזכור את הכול מילה במילה, אלכוהול גורם לי להתנהג מוזר יותר מבדרך כלל. זה אומר שאני גם זוכר דברים מעצבנים ביותר בצורה מפורטת להחריד.
אני תמיד מוצא לעצמי אתר אחד / שניים שאני יכול לשחרר בו את המוח, זה מאוד נוח לי מבחינה נפשית. עשיתי את זה לפני הכלוב ואעשה את זה אחרי הכלוב. אם אני כל הזמן אלמד / אעשה משהו בצורה מאוד טרייהארדית / אחפש אינטרקציות חברתיות עם חברים כל שנייה אני סתם אסבול, וכמו שידוע - למוח שלנו יש נטייה להתנקם במי שלא מוכן לענות על הצרכים שלו, וזה לא מחיר שאני מוכן לשלם.
תכל'ס אנשים תמיד באים אליי ומקנאים באורח החיים שלי (באמת שיש לי אורח חיים של מישהו שזורק זין על החיים ועוד קוצר פירות על הדרך), אבל אתה יודע כמה קל לי לסבול? לקח לי המון זמן למצוא דרך לתפקד בעולם הזה, ואני מרגיש שמצאתי איזון רק בשנים האחרונות.
ronni​(נשלט)
לפני שנה • 26 בספט׳ 2022
ronni​(נשלט) • 26 בספט׳ 2022
בתור אחד שעובד כל יום עם הישראלי המצוי במוסד רפואי גדול,
הישראלי מטבעו לא יודע לקבל את המילה "לא" מבחינתו ברגע שאמרו לו "לא" דפקו אותו והוא יצא פרייאר, לא מעניין אותו התקנות והכללים במקום, לא מעניין אותו שאין שום היגיון רפואי מאחורי דבריו.
הוא החליט עם עצמו / חבר יעץ לו / קרא איזה תגובה באתר חברתי / ד"ר גוגל יעץ לו
ומעכשיו כל עוד הוא לא יקבל את מה שהשני כביכול קיבל לכאורה , אז הוא לא יכול להמשיך בחייו.
הוא לא יצא "פרייאר" הוא משלם כל חודש קופת חולים וביטוח לאומי , הצדק איתו והוא ילך עם זה הלאה , הכי גבוה ..למנהל , למנכ"ל , לשר ...אתם תשמעו ממני , הרשתות יוצפו , כתבי החדשות ישמעו על זה.. אתם עלי לא תחסכו...
לא פעם אנחנו מתקפלים מחוסר רצון להיכנס לעימות ..ונחשו מה .. ב 99.99% מהמקרים מי צדק?
אבל זה כבר לא משנה ..ברגע שנתת אתה "מלאך" אתה "נשמה" והנה אנחנו כותבים ושולחים לממונים עליך מכתב תודה עם שמך..

גם פה אותו דבר ..ברגע שאתה אומר לא ..והמבוקש לא יוסג ...ביזבזת את זמני ..יכלתי בזמן הזה להשיג משהו אחר ..ומה שנשאר זה לפתוח את הרסן של הפה ...
takeonme
לפני שנה • 26 בספט׳ 2022
takeonme • 26 בספט׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:

במילים אחרות - תבין שהכלוב בשבילי זה סתם עוד מקום שהמוח שלי יכול להיות בו על מצב של casual. המוח שלי לא אוהב לשחרר בקלות. כאילו שתבין כמה זה מחרפן - לא מזמן קראתי 11 עמודים בזמן ששתיתי אלכוהול ויכולתי לזכור את הכול מילה במילה, אלכוהול גורם לי להתנהג מוזר יותר מבדרך כלל. זה אומר שאני גם זוכר דברים מעצבנים ביותר בצורה מפורטת להחריד.
אני תמיד מוצא לעצמי אתר אחד / שניים שאני יכול לשחרר בו את המוח, זה מאוד נוח לי מבחינה נפשית. עשיתי את זה לפני הכלוב ואעשה את זה אחרי הכלוב. אם אני כל הזמן אלמד / אעשה משהו בצורה מאוד טרייהארדית / אחפש אינטרקציות חברתיות עם חברים כל שנייה אני סתם אסבול, וכמו שידוע - למוח שלנו יש נטייה להתנקם במי שלא מוכן לענות על הצרכים שלו, וזה לא מחיר שאני מוכן לשלם.
תכל'ס אנשים תמיד באים אליי ומקנאים באורח החיים שלי (באמת שיש לי אורח חיים של מישהו שזורק זין על החיים ועוד קוצר פירות על הדרך), אבל אתה יודע כמה קל לי לסבול? לקח לי המון זמן למצוא דרך לתפקד בעולם הזה, ואני מרגיש שמצאתי איזון רק בשנים האחרונות.

אתה מדבר על עצמך ללא הפסקה. אתה חלק מהשיח הרעיל גם אם אתה מנסה ליצור הרושם שאתה לא חלק ממנו, ונמצא באיזה מימד אחר שבני האדם הנוירוטיפיקליים לא יבינו. אין היגיון או בסיס מאחורי השונות הנוירולוגית שלך. אתה פתית שלג מיוחד כמו כולם, הסטיות מן הנורמה שאתה מתאר לא חריגות.
takeonme
לפני שנה • 27 בספט׳ 2022
takeonme • 27 בספט׳ 2022
שוגר בדאדי כתב/ה:

לא יודע אם את מטפלת, אבל השיח שלך גם הוא די גועלי.
"סיימתי לשחק בך"
"אתה משעמם לי כי כבר צפוי מה תכתוב"
"תדאג לקחת את הכדורים שלך כל יום"
פשוט גועל נפש. מקווה שאת לא מטפלת ומקווה שאין לך שום עבודה בתחום. כל מטופל שלך (אם קיים) היה מתבייש בהתנהגות הזו. כל מטפל מדריך היה חושש מאוד מהעברה הנגדית שלך. באופן קצת אבסורדי, חלק מהאמירות שלך יכולות להיות מזוהות עם מנגנונים נרקסיסטיים-
התמקמות נעלה וגרנדיוזית, הפחתת ערך וזלזול. זה צורם, זה לא נעים. גם אם השפה מלוכלכת, למה את יורדת למקומות האלה?

התובנה ה'טיפולית' שרשמת היא קשקוש אחד גדול. יש הפרעת אישיות נרקסיסטית, מבנה נפשי נרקסיסטי הוא אחד מיני רבים ולא חייב להתקיים לבדו.
אפשר לטפל בנרקסיזם. קווים נרקסיסטיים הם לא נפוצים אך גם לא נדירים באוכלוסייה הכללית, ואלו דברים שנתקלים בהם בטיפול ובהחלט אפשר להתגבר עליהם. בהפרעת אישיות נרקסיסטית מורכב לטפל, אבל זה בעיקר כי כשההפרעה חמורה אין כל כך רצון לטפל בה, או בכלל להגיע לטיפול. אין דרך אחת לטפל בנרקסיזם, ובוודאי שלא 'לעשות לזה סובלימציה'. אמרת זאת בזלזול, אך תיעול של דחפים ותסכולים לכדי בנייה עשייה ויצירה הוא דבר חיובי מאוד ובוגר מאוד.

חבל מאוד שאת בוחרת להתנהל כך. אני בסך הכל סטודנט שנה א לפסיכולוגיה. המחשבה על כך שאת אולי מטפלת היא מטרידה ומפחידה