אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כשאומרים לכם לא אתם מתחילים בלזרוק בוץ?

takeonme
לפני שנה • 27 בספט׳ 2022
takeonme • 27 בספט׳ 2022
TradeMark כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:
בני אדם שלא מבינים למה אנשים מתנהגים כמו מפגרים באינטרנט היו נכחדים מהעולם אם מנגנון הברירה הטבעית היה עדיין תקף לחיים המודרניים. למזלם אנחנו גרים בקופסאות בטון וצדים את האוכל שלנו בסופרמרקט, אז אפשר לבזבז אנרגיה אונליין כדי לקבל הסברים חסרי חשיבות על משהו שאמור להיות ברור מאליו לכל אחד ואחת ב-2022.

אתה לא יכול להפוך את הברירה הטבעית לתקפה בחברה שלנו מהסיבה הפשוטה שלשרוד היום לא דורש מוח / כוח / כל דבר אחר, לכן הברירה הטבעית היא חסרת משמעות והיא לא מהווה מודל שאפשר להשתמש בו בחברה שלנו בצורה לא מטופשת, גם רק ברמה התאורטית - זה פשוט מטופש. זה כמו לדבר על עולם תאורטי שבו 1 + 1 שווה 3. וכאילו, מן הסתם שאספקטים מסוימים מהברירה הטבעית עדיין תקפים, אבל זה כמעט לא קיים אז מה זה משנה.
ובאופן כללי, הברירה הטבעית משתנה לפי הצרכים של המקום, אתה יודע. במקומות מסוימים להיות מטומטם על גבול המוגבלות זה עלול להיות גם יתרון משמעותי מבחינות מסוימות.
בלי קשר, סביר מאוד להניח שרוב האנשים שנמצאים פה הם נמצאים פה בגלל שהאבות שלהם עשו משהו נכון ושלא מדובר רק במזל.
אגב, אתה גם אומר את זה מתוך הנחה שלא היית נכחד בעצמך - משעשע ביותר.

הדבר המשעשע היחידי פה זה הקושי שלך בהבנת הנקרא שהיא על גבול המוגבלות כמעט. לא התכוונתי לברירה הטבעית בשום צורה רצינית ורק טמבל מוחלט יחשוב אחרת. אם כואב לך בתחת על איזושהי אינטרקציה בינינו בעבר, ולפי התגובה הזאת כואב לך כל פי הטבעת והתעלה, זה בסדר גמור לעצור ולקרוא מה כתבתי לפני שאתה פוצח בהרצאה על הברירה הטבעית (עם הביטחון האוטיסטי הלא מבוסס שיש לך כשאתה מדבר על כל דבר) ובדרך לפספס את כל הפואנטה של מה שנכתב.

תעשה לעצמך טובה, תתקדם הלאה ותמצא לעצמך חיים משל עצמך.
אני לא פה להאכיל את הצורך שלך בתשומת לב אז חלאס להיות פתאטי.

ההודעה הזו לא עזרה לאף אחד, אולי לעצמך, גם זה לא בטוח. איזה שיח מכוער, חבל מאוד. תתביישו
TradeMark​(שולט)
לפני שנה • 27 בספט׳ 2022
TradeMark​(שולט) • 27 בספט׳ 2022
אני אייחס את הצורך שלך לעורר את הדיון המלחתחילה מיותר הזה לשעמום חגים.
אני בהחלט אקפיד להגיב בפורום רק מה שלדעתך עוזר ובצורה שרק לדעתך נאותה. וללא כל צל של ספק אקח את זה לתשומת ליבי.
תודה שלקחת זמן לקרוא ולהשתתף.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ספט' 27, 2022 7:30 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 27 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 27 בספט׳ 2022
TradeMark כתב/ה:
אני בהחלט אקפיד להגיב בפורום רק מה שלדעתך עוזר ובצורה שרק לדעתך נאותה, וללא כל צל של ספק אקח את זה לתשומת ליבי.

חחח די לשחק אותה, כל דביל יכול לראות ש-99.99% מבני האדם יסתכלו על מה שנכתב כאן כתוכן בוטה.
TradeMark​(שולט)
לפני שנה • 27 בספט׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:
אני בהחלט אקפיד להגיב בפורום רק מה שלדעתך עוזר ובצורה שרק לדעתך נאותה, וללא כל צל של ספק אקח את זה לתשומת ליבי.

חחח די לשחק אותה, כל דביל יכול לראות ש-99.99% מבני האדם יסתכלו על מה שנכתב כאן כתוכן בוטה.

בתוך הרגע, ובהתחשב באינטרקציות שהיו ביני לבינך, כתבתי את זה בצורה בוטה וזו הייתה הכוונה. אז משמח לדעת שהכוונה הייתה ברורה לאחוז מוחלט בהחלט של האנשים לדעתך. משטרת המוסר האינטרנטית של אנשים רנדומליים ברשת זה לא משהו שאני לוקח ללב.

כולם באינטרנט מטיפי מוסר ומספרי סיפורים:
את הטובים על עצמם, את הרעים על אחרים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 27 בספט׳ 2022
TradeMark כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:

בתוך הרגע, ובהתחשב באינטרקציות שהיו ביני לבינך, כתבתי את זה בצורה בוטה וזו הייתה הכוונה. אז משמח לדעת שהכוונה הייתה ברורה לאחוז מוחלט בהחלט של האנשים לדעתך. משטרת המוסר האינטרנטית של אנשים רנדומליים ברשת זה לא משהו שאני לוקח ללב.

כולם באינטרנט מטיפי מוסר ומספרים סיפורים:

די ניכר שמפריע לך שמטיפים לך מוסר אם תשאל אותי. ואגב, זה לא נכון גם לגבי עצמך? יש בך רצון להטיף לי מוסר. אני אישית סובייקטיביסט.
TradeMark​(שולט)
לפני שנה • 27 בספט׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:

די ניכר שמפריע לך שמטיפים לך מוסר אם תשאל אותי. ואגב, זה לא נכון גם לגבי עצמך? יש בך רצון להטיף לי מוסר. אני אישית סובייקטיביסט.

טוב סטוקר שלי
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 27 בספט׳ 2022
TradeMark כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:

טוב סטוקר שלי

אתה לא מבין? אם היית סתם תודעה תבונתית לא היית נמצא פה, היית פשוט aimless. אתה פה כי אכפת לך מה חושבים עליך. נכון, יש כאלה שמושפעים יותר מהחברה ויש כאלה שפחות, אבל בשורה התחתונה לכולנו אכפת מה חושבים עלינו, וטוב שכך. ה-"לא אכפת לי ממה שאתם אומרים" כל כך לא אותנטי, בחיי, פשוט תפסיק. אני בספק שזה באמת מה שאתה מאמין בו.
Tyrell​(אחרת)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
Tyrell​(אחרת) • 28 בספט׳ 2022
וואו

אכלתם ת׳שכל עם כפית כולל גירוד דפנות בפורום הזה, שברתם שיא

הרסתם שרשור מעניין ונכון

איך אתם לא מתעייפים?
😐
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 28 בספט׳ 2022
Tyrell כתב/ה:
וואו

הרסתם שרשור מעניין ונכון

איך אתם לא מתעייפים?
😐

אני לא מתעייף כי אני די נהנה מזה
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
morningdew​(שולט) • 28 בספט׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Tyrell כתב/ה:
וואו

הרסתם שרשור מעניין ונכון

איך אתם לא מתעייפים?
😐

אני לא מתעייף כי אני די נהנה מזה

האם אתה מבין שההנאה שלך באה על חשבון היכולת של קבוצה שלמה לנהל דיון מועיל בנושא שמפריע להרבה אנשים?