שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

רזות או מלאות

Tyrell​(אחרת)
לפני שנה • 2 באוק׳ 2022
Tyrell​(אחרת) • 2 באוק׳ 2022
שאלה מעט טיפשית

תשובתי היא שאני מניחה שזה מאוד אישי
ולפי טעם ומשיכה
PainGivingMan
לפני שנה • 2 באוק׳ 2022
PainGivingMan • 2 באוק׳ 2022
Fashion kitty כתב/ה:
קרואסון חלווה פיסטוק

אוי כן
LULU LIGHT
לפני שנה • 2 באוק׳ 2022
LULU LIGHT • 2 באוק׳ 2022
זה מזה אינדיבדואלי וכל אחד וטעמו שלו.
סקסיות ויופי לרוב מגיעים מתוך הלב ולא מהגוף, סתם תפאורה.
הברק שבעינייך
לפני שנה • 2 באוק׳ 2022
הברק שבעינייך • 2 באוק׳ 2022
שתהיה שמחה עם פנים נאות / יפות.
כל השאר באמת באמת לא שם אותנו בכיוון הנכון...
הן לשולטים והן לנשלטים והן כבני אדם.
אם זו לא אחת שנעים לשבת בחברתה מעבר למטרה שלשמה התכנסנו אז מה הטעם בכבישים ללא מוצא ?????
בהחלט פוסט מיותר לדעתי
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנה • 2 באוק׳ 2022
שרשור משעשע,

מסתבר שדי הרבה פסיכולוגים משועממים עשו על זה מחקרים, בכולם הוכח שרוב הגברים מעדיפים רזות. המחקרים היו רק לפי תמונה, מה שנקרא בתנאי מעבדה 😉

כולנו יודעים שבמציאות זה שונה בתכלית השוני ממחקרים או לחץ תרבותי במדיה ויעידו פה הרבה תגובות שקראתי.

הרי בחיים האמתיים לנשים מקומרות יש גם חיוך, סקס אפיל, אינטליגנציה רגשית ולפעמים אפילו חזון וכל אלו יותר חשובים ומושכים מרזון.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 2 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 2 באוק׳ 2022
Tyrell כתב/ה:
שאלה מעט טיפשית

תשובתי היא שאני מניחה שזה מאוד אישי
ולפי טעם ומשיכה

כמעט ברור שהוא יודע שזה אישי, הוא פשוט רוצה לדעת מה נפוץ יותר, להימשך לרזות או לשמנות, זה שזה אישי זה לא רלוונטי בכלל למה נפוץ יותר
Mary Jane
לפני שנה • 2 באוק׳ 2022

Re: רזות או מלאות

Mary Jane • 2 באוק׳ 2022
האם הנשים יודעות באמת מה
הגברים מעדיפים רזות או מלאות?

מה פשר השאלה הזו, מה זה משנה אם הן יודעות או לא יודעות? ואם הן יודעות (או לא יודעות), איך זה משנה את העולם במשהו?
על כל פנים, אישה יודעת כשגבר נמשך אליה.

האם הדוגמניות הרזות עושות לנו את זה?
או שנעדיף דגמניות מלאות יותר?

בשם מי אתה שואל? מי זה אנחנו, כל הגברים בעולם? ולאן אתה חותר, אהבת רזון, העדפת שומן? לא ברור מה אתה רוצה.

דוגמניות רזות מדי על מסלולים בדר״כ נראות כמו בחירה של מי שאוהב נערים ולא בהכרח נשים. נראה לי שרוב האנשים מוצאים יופי וחן ומשיכה במשקל ממוצע שמשדר בריאות וחיוניות, ועם זאת, יכולים להימשך גם למי שמעל או מתחת למשקל הממוצע.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 2 באוק׳ 2022

Re: רזות או מלאות

WitchFuneral​(שולט) • 2 באוק׳ 2022
Mary Jane כתב/ה:
האם הנשים יודעות באמת מה
הגברים מעדיפים רזות או מלאות?

מה פשר השאלה הזו, מה זה משנה אם הן יודעות או לא יודעות? ואם הן יודעות (או לא יודעות), איך זה משנה את העולם במשהו?
על כל פנים, אישה יודעת כשגבר נמשך אליה.

האם הדוגמניות הרזות עושות לנו את זה?
או שנעדיף דגמניות מלאות יותר?

בשם מי אתה שואל? מי זה אנחנו, כל הגברים בעולם? ולאן אתה חותר, אהבת רזון, העדפת שומן? לא ברור מה אתה רוצה.

דוגמניות רזות מדי על מסלולים בדר״כ נראות כמו בחירה של מי שאוהב נערים ולא בהכרח נשים. נראה לי שרוב האנשים מוצאים יופי וחן ומשיכה במשקל ממוצע שמשדר בריאות וחיוניות, ועם זאת, יכולים להימשך גם למי שמעל או מתחת למשקל הממוצע.

אין סיבה לעשות לזה אובר ניתוח. ברוב המוחלט של העולם גברים מעדיפים נשים רזות - מעט מלאות על פני שמנות.יש כאלה, ואפילו לא מעט שנמשכים לנשים מעט מלאות ושם בערך זה נגמר אם מדברים על המספרים הגבוהים. להימשך לנשים שמנות, אפילו ממש שמנות זה קיים, פשוט הרבה פחות נפוץ כי בריאות (במיוחד למקסם בריאות) זה דבר שהמוח שלנו מתוכנת לתפוס כממש אטרקטיבי, אלה עקרונות ממש בסיסיים של ברירה טבעית שבדרך כלל כמעט תמיד נכונים.
טרנסית עם זין זעיר
לפני שנה • 2 באוק׳ 2022
טרנסית עם זין זעיר • 2 באוק׳ 2022
לא משנה שמנה או רזה, בת 20 או בת 90, נשואה עם ילדים, נכה וחולה או בריאה, אישה שרוצה שידברו אליה בלשון זכר.
כל עוד האישה מתגרה מינית לשכב עם גברים שיש להם זין ענק וחרמנית מכך שיש לי קטן והחרמנות הזאת גורמת לה לשכב מולי עם גברים, לשלוף באמצע הזיון איתם את הזין שלהם מהכוס שלה ולהכניס לי אותו לפה כדי לראות אותם משפיכים לי לפה, היא בעיני אישה מושלמת זוהי האישה האולטימטיבית שהייתי רוצה לחיות איתה ולצידה, לתמוך בה, ללוות אותה בכל בעיה, ואני יאהב אותה ככל שהיא תהיה מגורה מינית מזה כל יום ובכל מפגש איתי. כל השאר מיותר