שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוד סיפור אחד

dom energy​(שולט)
לפני שנה • 4 באוק׳ 2022

עוד סיפור אחד

dom energy​(שולט) • 4 באוק׳ 2022
קבענו לנו כללים לפני שהכל מתחיל

אני אדוני ולך אין שם

מילת הביטחון היא אדום .. איך חשבת על מילת הביטחון הזו ..כל כך מקורית.

השארתי אותך בחדר להתארגן נתתי לך 10 דק ויצאתי לסלון עם הנייד מסתכל לי ברחבי האינסטאגרם.

10 דק חלפו אני נכנס לחדר את לא אוהבת סקס עם אור דולק מרגיש לך יותר מידי פורנו אבל השארת לי את האור שולחן דולק כדי שאני אראה אותך ..כל כך יפה את מלאה במקומות הנכונים ממש לא מידות דוגמנית אבל כשאני רואה אותך את הרבה יותר טובה מדוגמנית ..הטוסיק שלך מופנה לדלת ביחד עם החוטיני האדום שאני כל כך אהבתי שקנית כשנסענו לאילת לפני חצי שנה את עם קוקו גבוהה והשיער שלך חום יפה כזה .. אני מרגיש איך העור שלך רועד מהתרגשות של מה יקרה לי עכשיו את על שש על סדינים הלבנים ממש כמו בית מלון וכמה שאת יפה!!!

אני נכנס לחדר לא לפני שאני מצלם תמונה אחת בפאלפון סליחה פשוט חייב זה כמו יצירת אומנות ואת הרי יודעת שזה יכנס לאלבום מאובטח עם סיסמא שלא יוכלו לפרוץ..

חיכית לאדון?

כן אדוני.

את יפה

תודה אדוני.

אני מנשק אותך נשיקה רטובה אין מה לעשות השפתיים שלך מושלמות. גם הם חיכו לי ? תוך כדי שאני נוגע לך בציצי כל אחד מקבל ליטוף ומשחק עם הפטמה

כן אדוני.

אבל מזה?? למה את עם תחתון? ככה את מקבלת את האדון שלך?

סליחה אדוני.

אני אעניש אותך עכשיו. להסתכל קדימה אחרי כל סטירה את תגידי תודה אדוני..זה ברור?

כן אדוני

1 תודה אדוני.

2 תודה אדוני.

3 תודה אדוני.

4 תודה אדוני.

5 תודה אדוני.

הטוסיק אדמדם ויפה.

אני מתקרב חזרה לפנים שלך נראה שאת כבר בחלום שלך.

תורידי בשביל האדון את התחתונים. את מורידה מהר. אני שם אצבע ורואה שאת כבר רטובה ומשחק טיפה את מורידה ראש לכרית אבל אני עוצר מרים לך את הראש ומנשק אותך.

אני מרים אותך מהמיטה את לא מבינה מה קרה?

אנחנו הולכים ביחד למראה במקלחת מראה גדולה של כל הגוף אני חצי לבוש ואת בלי כלום.

אנחנו ניגשים למראה אני מאחורייך כשיד אחת שלי מכסה לך את הציצי והיד השנייה משולבת ביחד עם שלך והיא מונחת על הכוס שלך אני שואל אותך מה את רואה את מגמגמת בהיסוס

אז אני מתחיל ואומר שאני רואה את האישה הכי חזקה שהוא פגש אחת שהיא המאהבת המושלמת והחברה הכי טובה אחת שתיהיה שם בשביל כל אדם שיצטרך עם הלב הכי גדול מתחת לשדיים הכי יפים עם הגוף הכי יפה שהוא פגש אבל הרבה יותר יפה הפנימיות שלך

לבסוף אני אומר אדום את נעצרת בהלם מנשקת אותי ומחבקת חזק זה היה סשן מנטלי שלא ציפית לו.