לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על מה אתם צריכים לצום ביום כיפור?

--Nir--
לפני שנה • 5 באוק׳ 2022
--Nir-- • 5 באוק׳ 2022
Bluecollar כתב/ה:
פתחתי שרשור הומוריסטי והוא הפך לזירת התפלספויות ואיגרוף

הרגע צמנו. מותר הכל
הלן הדובה
לפני שנה • 5 באוק׳ 2022
הלן הדובה • 5 באוק׳ 2022
Bluecollar כתב/ה:

לצערינו... אבל זה מה שקורה בדרך כלל בכלוב. אבל סתם בשביל ההומור?

אני צריכה לצום על כמות הספרים שקניתי השנה ולא פתחתי אפילו! בושה וחרפה!
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
לפני שנה • 5 באוק׳ 2022
אני צריכה לצום על כל הפעמים שאמרתי "זהו! כשנגמר המחזור אני מתחילה לעשות ספורט!" ולא עשיתי. כי אם לא לעשות ספורט, לפחות להפסיק לטחון.
    התגובה האהובה בשרשור
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 5 באוק׳ 2022

תתביישי. למרות שחלקנו צריכות לצום על כמות הספרים שקנינו

Bluecollar​(שולטת) • 5 באוק׳ 2022
הלן הדובה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

לצערינו... אבל זה מה שקורה בדרך כלל בכלוב. אבל סתם בשביל ההומור?

אני צריכה לצום על כמות הספרים שקניתי השנה ולא פתחתי אפילו! בושה וחרפה!
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 5 באוק׳ 2022
פרלינה כתב/ה:
אני צריכה לצום על כל הפעמים שאמרתי "זהו! כשנגמר המחזור אני מתחילה לעשות ספורט!" ולא עשיתי. כי אם לא לעשות ספורט, לפחות להפסיק לטחון.

תכל'ס כל האנשים שמתקשים להפסיק עם זה פשוט נמצאים במעגל של חוסר סיפוק מהחיים שלהם ממה ששמתי לב. לאו דווקא אוכל. כשהחיים שלי השתפרו מיד עם זה הפסקתי לעשן, אכלתי בריא יותר, הפסקתי לצפות בפורנו, דאגתי יותר לגוף שלי בקיצור. תכל'ס להיפטר מהתמכרויות והרגלים רעים זה לא קשה בכלל אם אתה לא עוסק בהישרדות ממה ששמתי לב. ההתמכרויות שלי פשוט היו מענה למצב נפשי שלא הייתי שלם איתו. דופמין זה ממש מנחם. צריך פשוט חברים, אהבה, לעשות את מה שאתה אוהב ויציבות.
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
לפני שנה • 5 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
פרלינה כתב/ה:

תכל'ס כל האנשים שמתקשים להפסיק עם זה פשוט נמצאים במעגל של חוסר סיפוק מהחיים שלהם ממה ששמתי לב. לאו דווקא אוכל. כשהחיים שלי השתפרו מיד עם זה הפסקתי לעשן, אכלתי בריא יותר, הפסקתי לצפות בפורנו, דאגתי יותר לגוף שלי בקיצור. תכל'ס להיפטר מהתמכרויות והרגלים רעים זה לא קשה בכלל אם אתה לא עוסק בהישרדות ממה ששמתי לב. ההתמכרויות שלי פשוט היו מענה למצב נפשי שלא הייתי שלם איתו. דופמין זה ממש מנחם. צריך פשוט חברים, אהבה, לעשות את מה שאתה אוהב ויציבות.

מה זה עם זה? לא הבנתי על איזו התמכרות אתה מדבר.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 באוק׳ 2022
פרלינה כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
פרלינה כתב/ה:

מה זה עם זה? לא הבנתי על איזו התמכרות אתה מדבר.

אני לא דיברתי רק על התמכרויות, אלא גם על הרגלים רעים, בגלל שהשורש שלהם הוא זהה. זה בין היתר לעשות ספורט, או כל שינוי חיובי אחר. כשהחיים שלך מלאים לעשות שינויים זה לא בעייתי בכלל.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 באוק׳ 2022
אגב, אני לאו דווקא אומר שהחיים שלך לא מלאים. יכול להיות גם שספורט זה לא באמת ערך עליון מבחינתך. פשוט אצלי, ממה ששמתי לב, שינויים שחשובים לי באים בקלות כשהחיים שלי מלאים, והם לא ברי השגה בשיט כשהחיים שלי בזבל... סתם נקודה למחשבה. חרא מושך חרא.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 באוק׳ 2022
פרלינה כתב/ה:
אני עדיין לא מבינה על איזה הרגלים רעים אתה מדבר.

דיברת על זה במיקרו (לא לעשות ספורט), אז דיברתי על זה במאקרו. הרגל רע בשבילך זה כל הרגל שאת תופסת כרע, אני לא מדבר על הרגלים ספציפיים.