שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

5 שנים למהפכת ה- Metoo – אולי אצל הוניליות. בחסות הכלוב הכנה ל- Me Three

לי-און
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
לי-און • 8 באוק׳ 2022
את יודעת כמה נשים נמצאות במרפאות לבריאות הנפש, שאמרו את מה שאמרת עכשיו?
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
ארגמןן​(אחרת) • 8 באוק׳ 2022
שורה תחתונה לי-און, מה אתה מציע?
שואלת באמת.. פחות תלונות, יותר פרקטיקה.
לי-און
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
לי-און • 8 באוק׳ 2022
יודעת מה אני אזרום איתכן - תכתבי בגוגל טריגר אונס בדסם, בוא נראה כמה אתן חכמות ויודעות בדיוק מה אתן עושות
לי-און
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
לי-און • 8 באוק׳ 2022
אם היו אומרים לי לפני כמה שנים, שיגיע
יום שנשים יתגאו באונס תחת המטרייה של הבדסם, אבל הנה הגענו ליום הזה
לא על זה חשבתי כשכתבתי את ״גן עדן של שולטים״
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
morningdew​(שולט) • 8 באוק׳ 2022
לי-און אתה ממשיך לכתוב בצורה שלא עוזרת לאף אחד.
הבעיה היא לא בפרקטיקה בדס"מית כזו או אחרת.
אין משהו בדס"מי שאסור בתכלית האיסור לעשות
כל עוד הוא נעשה בין בגירים אחראיים
שאכפת להם זה מזו וזו מזה
והם מחוייבים לרעיונות הבסיס
של הסכמה אמיתית
ושמירה על בריאות המשתתפים.

איך מה שאתה כותב כאן מקדם משהו מאלה?
כחש​(נשלטת)
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
כחש​(נשלטת) • 8 באוק׳ 2022
נתחיל בעובדה: אין דבר כזה בדסמ סטרילי ובטוח. אי אפשר לנסח נוסחה שתכסה כל אפשרות לפגיעה או להפך, אפשרות להתמודד איתה.
בבדסמ, לרוב, אנחנו בעצם מייצרים הנאה מהתעסקות עם הנשמה: לכווץ ולהרחיב אותה, לגעת בה, להכאיב לה.. אנחנו חווים פיק מהמסע בין הטיפות האלה. זה הקיק שלנו, זאת הדרך למלא צרכים, לחוות ריגושים, לבטא רצונות ולהגשים את המכלול (שלרוב, את חלקו אנחנו מסתירים) שלנו.

הפנטזיות שציינת בעיניי די בנאליות ונפוצות, נראה לי שאם אתאר לך מה מייחם את מוחי (העליון כמו התחתון) בכלל תתפחלץ.
תבוא ותגיד לי שזה לא שפוי? לכך אענה שהשפוי שלך והשפוי שלי כנראה נמצאים במקום שונה בסקאלה.
אז?
מזה אומר? שאני נפש פצועה מדי או קרובה ללחתוך את וורידי? פחות.
אין לאפאחד זכות לומר לי מה ראוי ומה לא, נקודה.
עכשיו, תבוא ותגיד לי שזאת קרקע פורייה לניצול, מניפולציות נוראיות ופגיעה? אסכים איתך חד משמעית.
זה לא חדש.
אבל, לבוא ולהתמקד בנשלטות שבוחרות לבטא את החוויות שלהן בעיניי, חוטא למטרה.
בחיי שקראתי כמה פעמים ולא הצלחתי להבין מה הקשר למי-טו, סולידריות בין נקבות או וואטאבר.
יש מקום לדבר על גיבוש עצמי, על אחריות אישית.
יש מקום אולי להציע את הפרשנות שלך למושג אחריות ובתוך זה לומר (אם הבנתי נכון) שמי שמצרף לאקטים שכאלו יש מקום להפעיל שיקול דעת את מי לצרף ואז לפתח דיון.
אני בעד לפתח מודעות,
פחות בעניין של לקבוע מהו הבדסמ ה"נכון" וניסיון לפצח מהו האלגוריתם שימנע פגיעות נפש.
לי-און
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
לי-און • 8 באוק׳ 2022
הבעיה שכבר איחרנו את הזמן של ההסברים,
אני מקווה מאוד שאני טועה, ברגע שכל בחורה שנייה מספרת ש שולט שלה אנס אותה בהסכמה, וזה כבר הברירת מחדל,
עכשיו זה הזמן לעצור את הסחף,

לא רציתי לפרסם שמות יש פה בנות שפרסמו שאנסו אותן לא בהסכמה, הגבול הולך ונעלם.
וברור שאם תמשיכו להפוך את זה לדיפולט. זה יהיה דיפולט.
כי לפני כמה חודשים זה לא היה ברירת המחדל.
MagisterDolor​(שולט)
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
MagisterDolor​(שולט) • 8 באוק׳ 2022
לי-און כתב/ה:
הבעיה שכבר איחרנו את הזמן של ההסברים,
אני מקווה מאוד שאני טועה, ברגע שכל בחורה שנייה מספרת ש שולט שלה אנס אותה בהסכמה, וזה כבר הברירת מחדל,
עכשיו זה הזמן לעצור את הסחף,

לא רציתי לפרסם שמות יש פה בנות שפרסמו שאנסו אותן לא בהסכמה, הגבול הולך ונעלם.
וברור שאם תמשיכו להפוך את זה לדיפולט. זה יהיה דיפולט.
כי לפני כמה חודשים זה לא היה ברירת המחדל.

אויש, איחרנו את המועד.
נו שוין,
תפתח אתר חדש, תסנן היטב את הנרשמים לאתר, ותקים קהילת בדס"מ טהורה ונקייה כראות עינייך.
לא הבנתי בכלל מה המלל הרב שאתה כותב אמור לתרום למשהו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוק' 08, 2022 5:20 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
לי-און
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
לי-און • 8 באוק׳ 2022
כחש כתב/ה:
נתחיל בעובדה: אין דבר כזה בדסמ סטרילי ובטוח. אי אפשר לנסח נוסחה שתכסה כל אפשרות לפגיעה או להפך, אפשרות להתמודד איתה.
בבדסמ, לרוב, אנחנו בעצם מייצרים הנאה מהתעסקות עם הנשמה: לכווץ ולהרחיב אותה, לגעת בה, להכאיב לה.. אנחנו חווים פיק מהמסע בין הטיפות האלה. זה הקיק שלנו, זאת הדרך למלא צרכים, לחוות ריגושים, לבטא רצונות ולהגשים את המכלול (שלרוב, את חלקו אנחנו מסתירים) שלנו.

הפנטזיות שציינת בעיניי די בנאליות ונפוצות, נראה לי שאם אתאר לך מה מייחם את מוחי (העליון כמו התחתון) בכלל תתפחלץ.
תבוא ותגיד לי שזה לא שפוי? לכך אענה שהשפוי שלך והשפוי שלי כנראה נמצאים במקום שונה בסקאלה.
אז?
מזה אומר? שאני נפש פצועה מדי או קרובה ללחתוך את וורידי? פחות.
אין לאפאחד זכות לומר לי מה ראוי ומה לא, נקודה.
עכשיו, תבוא ותגיד לי שזאת קרקע פורייה לניצול, מניפולציות נוראיות ופגיעה? אסכים איתך חד משמעית.
זה לא חדש.
אבל, לבוא ולהתמקד בנשלטות שבוחרות לבטא את החוויות שלהן בעיניי, חוטא למטרה.
בחיי שקראתי כמה פעמים ולא הצלחתי להבין מה הקשר למי-טו, סולידריות בין נקבות או וואטאבר.
יש מקום לדבר על גיבוש עצמי, על אחריות אישית.
יש מקום אולי להציע את הפרשנות שלך למושג אחריות ובתוך זה לומר (אם הבנתי נכון) שמי שמצרף לאקטים שכאלו יש מקום להפעיל שיקול דעת את מי לצרף ואז לפתח דיון.
אני בעד לפתח מודעות,
פחות בעניין של לקבוע מהו הבדסמ ה"נכון" וניסיון לפצח מהו האלגוריתם שימנע פגיעות נפש.

נשלטות שמכתיבות את הסטנדרט, אני מתכוון, בחורות הולכות אחריהן כמו עדר בלי רואה.
לי דווקא את יכולה להגיד, כחש. זה הבעיה שאתן אומרות את זה למי שלא צריך להגיד. כי יהיה מי שיגשים לך כל פנטזיה,
אם את רוצה שיקשרו אותך על העץ למשל, כמו שביקשה מישהי פה ערומה,
יחתכו אותך לכל האורך ישאירו אותך ביער ושחיליק מגנוס יבוא להציל אותך,
תאמיני שיש פה יותר מאחד שישמחו להגשים לך את הפנטזיה,
אני מניח שלא קראת את הפוסט שלי על ההבדל בין פסיכופת/ית לשולטת
וזה מתוך הרצאה של מישהי קצת יותר חכמה ממני - מומחית לכל הנושא של עיצוב התודעה.
אל תפלי בפח הזה של אלה שחושבות, שהן יודעות הכל.
לי-און
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
לי-און • 8 באוק׳ 2022
זה מתוך כתבה בארץ:
כחש, ארגמון, וכל הנשלטות, יותר מזה אני כבר לא יודע אם אני יכול להסביר לכן,

מאיזו בחינה?

"הכל יכול להשתבש בסשן אונס. גם אם תעשי את זה עם אדם שאת אוהבת, אי אפשר להבטיח שזה לא יוביל אותך לקצה. אני מכירה מישהי שהגיעה לבית חולים פסיכיאטרי, ומישהי נוספת שהידרדרה לסמים בגלל סשן שפגע בה עמוק. זו היתה פגיעה יותר קשה מהאונס המקורי שעברה, דווקא בגלל שהיא תלתה במסגרת הזו כל כך הרבה תקוות — וזה עדיין הרגיש לה כמו אונס אמיתי. אני גם מכירה לא מעט בחורות שזה גרם להן התקפי חרדה, דיכאון, תחושה שהפרטנר היה איתן רק בשביל זה, ויש מקרים בהם סשן אונס הפך לאונס ממש. הם הסכימו על מילת ביטחון אבל השולט התעלם ממנה.

"לפעמים דווקא כשהטראומה עוד טרייה ולא עיבדנו את הדברים, אנחנו נרצה שמישהו אחר יבוא ויוציא אותנו מזה. למקום הזה נכנסים השולטים שמציגים את עצמם כאבירים על הסוס הלבן עם מילים יפות, שמציעים לבוא ולהציל את הנשלטות — וצריך להיזהר מזה. ומצד שני, אי אפשר להכחיש שאנשים באמת עושים את זה, ומנסים למצוא מזור לכאבים דרך הבדס"מ, בין אם במודע או שלא".