בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש פה הרבה יותר נשלטים ושולטות מאשר נשלטות ושולטים

ScatNerd
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
ScatNerd • 11 באוק׳ 2022
מסכים. אתר ונילי לחלוטין. כל מה שאני רואה כאן זה זין, כוס, תגמור לי, תבלעי לי. מילא היה כאן סקס קיצוני אבל גם זה לא.
אבל מי שאשם בעיקר לפי דעתי זו החברה הישראלית, אין כאן מספיק קיצוניות, בעיקר מצד הנשים. רוב האנשים במדינה הזו הם די שגרתיים כתוצאה מהאופי החינוכי/ תרבותי. אין כאן מספיק חוסר נורמטיביות.
כמה בנות אתה מכיר שנמשכות לביזאר (או שזה לא דוחה אותן לחלוטין)? כמעט 0 (הכרתי שניים שלושה בודדות וגם זה בקושי). תשווה את זה למקומות אחרים בעולם ששם להשתין למישהו בפה זה לא כזה הזוי.
כמה אתה מכיר שמוכנות להשפיל מישהו עד לרמה של בכי? כולם כאן מתחסדים ו politically correct. כל הבנות כאן במדינה רוצות למצוא בן זוג ולהוליד ילדים כי ככה חינכו אותם. שלא נדבר על הדת.. תשאיר את זה בצד. איך אתה מצפה מאנשים כאלו לעסוק בבדס"מ?! לא יקרה.
אצל הגברים המצב קצת יותר טוב כי גברים באופן כללי יותר קיצוניים באופי ולכן רואים כאן מלא נשלטים ללא שולטות.

נשים מגיעות לכאן למצוא אהבה וחיבור (🤢) וגברים ברובם מגיעים לכאן כדי לעשות בדס"מ (יש יוצאי דופן כמובן).
אישה רוצה שתכתוב לה סיפור אהבה בהודעה הראשונה כדי שהיא תרגיש מיוחדת, במקום שתרצה שתשפיל אותה לאדמה (או שהיא תשפיל אותך).

חבורה של נורמים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 11 באוק׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
מסכים. אתר ונילי לחלוטין. כל מה שאני רואה כאן זה זין, כוס, תגמור לי, תבלעי לי. מילא היה כאן סקס קיצוני אבל גם זה לא.
אבל מי שאשם בעיקר לפי דעתי זו החברה הישראלית, אין כאן מספיק קיצוניות, בעיקר מצד הנשים. רוב האנשים במדינה הזו הם די שגרתיים כתוצאה מהאופי החינוכי/ תרבותי. אין כאן מספיק חוסר נורמטיביות.
כמה בנות אתה מכיר שנמשכות לביזאר (או שזה לא דוחה אותן לחלוטין)? כמעט 0 (הכרתי שניים שלושה בודדות וגם זה בקושי). תשווה את זה למקומות אחרים בעולם ששם להשתין למישהו בפה זה לא כזה הזוי.
כמה אתה מכיר שמוכנות להשפיל מישהו עד לרמה של בכי? כולם כאן מתחסדים ו politically correct. כל הבנות כאן במדינה רוצות למצוא בן זוג ולהוליד ילדים כי ככה חינכו אותם. שלא נדבר על הדת.. תשאיר את זה בצד. איך אתה מצפה מאנשים כאלו לעסוק בבדס"מ?! לא יקרה.
אצל הגברים המצב קצת יותר טוב כי גברים באופן כללי יותר קיצוניים באופי ולכן רואים כאן מלא נשלטים ללא נשלטות.

נשים מגיעות לכאן למצוא אהבה וחיבור (🤢) וגברים ברובם מגיעים לכאן כדי לעשות בדס"מ (יש יוצאי דופן כמובן).
אישה רוצה שתכתוב לה סיפור אהבה בהודעה הראשונה כדי שהיא תרגיש מיוחדת, במקום שתרצה שתשפיל אותה לאדמה (או שהיא תשפיל אותך).

חבורה של נורמים.

מסכים, הבדסמ בארץ הרבה יותר מתחסד ופוליטיקלי קורקט מבדסמ במדינות אחרות, שמתי לב לזה וההבדל הוא אכן עצום.
בנוגע לנורמים - מזדהה קשות.
ScatNerd
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
ScatNerd • 11 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
אצל הגברים המצב קצת יותר טוב כי גברים באופן כללי יותר קיצוניים באופי ולכן רואים כאן מלא נשלטים ללא נשלטות.

חבורה של נורמים.

מסכים, הבדסמ בארץ הרבה יותר מתחסד ופוליטיקלי קורקט מבדסמ במדינות אחרות, שמתי לב לזה וההבדל הוא אכן עצום.

וזה לא רק בבדס"מ. אין כאן בכלל מטאליסטיות (TOOL לא נחשב, מדבר על Xtreme). ואין גיימריות, כאלה שמשחקות על PC וקונות כרטיס מסך שעולה 7000 ש"ח, לא מדבר על האלו שמשחקות מדי פעם TEKKEN בפלייסטיישן וקוראות לעצמן גיימריות. בחו"ל יש לך אינסוף כאלה.
בקיצור ישראל מקום מבעס, ואם זה היה כזה פשוט בשבילי כבר מזמן הייתי מתחפף מכאן.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:

חבורה של נורמים.

וזה לא רק בבדס"מ. אין כאן בכלל מטאליסטיות (TOOL לא נחשב, מדבר על Xtreme). ואין גיימריות, כאלה שמשחקות על PC וקונות כרטיס מסך שעולה 7000 ש"ח, לא מדבר על האלו שמשחקות מדי פעם TEKKEN בפלייסטיישן וקוראות לעצמן גיימריות. בחו"ל יש לך אינסוף כאלה.
בקיצור ישראל מקום מבעס, ואם זה היה כזה פשוט בשבילי כבר מזמן הייתי מתחפף מכאן.

מסכים עם שניהם. חחח והן גם לא יבינו את המרדף אחרי הרצון שלך להשחיז את הסקילז שלך כל הזמן. הגיימריות פה כאלה קז'ואל, אימא שלי שמשחקת בקנדי קראש יותר הארדקור מהן.
ScatNerd
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
ScatNerd • 11 באוק׳ 2022
ועוד עובדה מעניינת, אם כבר הזכרתי "ביזאר". כמעט כל הבנות כאן בארץ שיצא לי להכיר שאין להם בעיה עם זה הן ממוצא רוסי (או משהו בסביבה/ אירופאי).
וגם לא אכפת להן להשפיל ולעשות ממך סמרטוט. זה מוכיח שזה קשור לאופי ולתרבות מאיפה שהבן אדם מגיע.
לא יודע אם יצא לכם לראות פעם פורנו בדסמ"י ממדינות כמו ברזיל או יפן.. אפילו אני ריחמתי על הבחורה המושפלת שם.
כמה בנות מורידות אותה לרצפה עד כדי בכי, עושים דברים ממש משפילים. דומיננטיות אמיתית לפי דעתי, לך תדע אם זה בכלל בהסכמה חח. זה הכל נראה לי שליטה של כנופיות שם, ניצול אמיתי.
א-דום​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022

Re: יש פה הרבה יותר נשלטים ושולטות מאשר נשלטות ושולטים

א-דום​(שולט) • 11 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
אני היחיד ששם לב לזה?
באה בחורה ונילית, קוראת ספר בסגנון של 50 גוונים של אפור או את הספר עצמו, ספר שמדבר בערך על פנטזיות מיניות שיש ל-99.999999999999999999999999999999% מהנשים וזהו, "אני בדסמית". ואז מגיע לפה גל של ליצנים בחליפות (דהיינו "שולטים") שכותבים בבלוג שלהם כאילו הם מינימום סופר רוסי או יפני (בצורה מאוד מביכה יש לציין), כל הדברים בסגנון של:
אני זה שמרים,
אני זה שמלטף,
גם כשאת חלשה - תדעי שאצלי את בטוחה.

או אצל הנשים:
תזיין לי את החור ללא רחמים,
החור הוא שלך ורק שלך,
החור שייך לך.

אגב, מלא פעמים זה גם מלווה בגיף בסיסי ומעפן, לעיתים בשחור לבן (בחיי שאני אפילו לא יודע למה).

וכאילו, נשים את זה שזה מסרטן, מביך, קונפורמיסטי ונורמי ברמות קשות בצד, מה בדס"מ בזה? זה אפילו לא בדס"מ רך. רוב הפנטזיות פה נעות בין ונילי לקינקי כשפותחים בלוגים של נשלטות / שולטים. לא אכפת לי להיות באתר עם 90% נשלטים ושולטות ו-10% שולטים ונשלטות, בטח כשאני לא מחפש להכיר אף אחת כרגע אבל גם בלי קשר, אבל לפחות שהאתר יהיה קונסיסטנטי, שתדע שכשאתה נכנס לפה יש מאפיין משותף שאמור לעניין אותך, אתרים של ונילים יש לי בשפע. והדבר הכי מעצבן זה שהם יכולים בכל רגע נתון לקרוא לעצמם "קינקים" או "ונילים שאוהבים קצת רולפליי" וללכת הביתה, אבל הם חייבים להרוס את האתר הזה ולהמשיך לחשוב ש-"בדסמי" זה מגניב או משהו כזה, כאילו שזה כדאי וכאילו שלהיות ונילי כמו הטיפשים האלה זה לא עדיף. על איזה צורך נפשי הטמטום הזה אפילו עונה? זהו, זה מה שיש לי להגיד על התופעה הזאת, מזמין עוד אנשים שסובלים מהחרא הזה להגיד לי אם הם בכלל שמו לב או שאני חי בעולם משלי.

בקיצור, כלום לא השתנה בקהילה במהלך ה-10 שנים האחרונות, סתם נכנס לפה גל של ונילים - קינקים.

לצערי הדברים שכתבת נתפסים מנקודת מבטי כהתנשאות. כאילו יש איזה סטנדרט מדויק רשמי ומחייב להגדרת שולט ונשלט ונילה וכיוצ"ב ואתה ירדת מהר סיני עם לוחות תורת הבס"מ ואתה מנפץ אותם על גב ה"מתחזים בעיניך". לא הסתפקת בהתנשאות הזו ואף הוספת שההם שלא נראים לך "הורסים את האתר". מי שמך? כל אדם רשאי להגדיר את עצמו כפי שמתחשק לו וכל אחד או אחת יכולים לקבל או לא לקבל את ההגדרה של האחר שהם באים אתם במגע כנושאת חן בעיניהם או לא. אין נשלטת מסוג אחד או שולט מסוג אחד או מתחלפ\ת מסוג אחד. לא רק שזה לגיטימי בעיני להגדיר את עצמך כמו שנראה לך, זה גם מה שיפה בזה, נותן צבע ופתח לדיאלוג.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אוק' 11, 2022 4:34 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
ועוד עובדה מעניינת, אם כבר הזכרתי "ביזאר". כמעט כל הבנות כאן בארץ שיצא לי להכיר שאין להם בעיה עם זה הן ממוצא רוסי (או משהו בסביבה/ אירופאי).
וגם לא אכפת להן להשפיל ולעשות ממך סמרטוט. זה מוכיח שזה קשור לאופי ולתרבות מאיפה שהבן אדם מגיע.
לא יודע אם יצא לכם לראות פעם פורנו בדסמ"י ממדינות כמו ברזיל או יפן.. אפילו אני ריחמתי על הבחורה המושפלת שם.
כמה בנות מורידות אותה לרצפה עד כדי בכי, עושים דברים ממש משפילים. דומיננטיות אמיתית לפי דעתי, לך תדע אם זה בכלל בהסכמה חח. זה הכל נראה לי שליטה של כנופיות שם, ניצול אמיתי.

הפורנו הבדסמי היפני אכן מדהים, היה הפורנו האהוב עליי לפני שהפסקתי לצפות בפורנו. עכשיו תעשיית הפורנו ביפן השתנתה בגלל חוקים של כמה פמיניסטיות חסרות שכל, והן הצדיקו את זה בעיקר בגלל טיעונים שתקפים רק ל-5% מהתעשייה הכללית ביפן. אבל באופן כללי, רוב הפורנו היפני לא מכיל ניצול, הוא מאוד מקצועי ונעשה בצורה יסודית לאורך של סרט (שעה - ארבע שעות). אין על פורנו יפני, מאוד אקסטרים, מלא פעמים מכיל ביזאר, כאב קיצוני, אונס ואפילו חגורת צניעות נשית (חולשה שלי).
בנוגע לפורנו ברזילאי - לא ממש צפיתי וכנראה שיש שם ניצול והרבה כי חרא של מדינה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אוק' 11, 2022 4:34 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022

Re: יש פה הרבה יותר נשלטים ושולטות מאשר נשלטות ושולטים

א-דום כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אני היחיד ששם לב לזה?
באה בחורה ונילית, קוראת ספר בסגנון של 50 גוונים של אפור או את הספר עצמו, ספר שמדבר בערך על פנטזיות מיניות שיש ל-99.999999999999999999999999999999% מהנשים וזהו, "אני בדסמית". ואז מגיע לפה גל של ליצנים בחליפות (דהיינו "שולטים") שכותבים בבלוג שלהם כאילו הם מינימום סופר רוסי או יפני (בצורה מאוד מביכה יש לציין), כל הדברים בסגנון של:
אני זה שמרים,
אני זה שמלטף,
גם כשאת חלשה - תדעי שאצלי את בטוחה.

או אצל הנשים:
תזיין לי את החור ללא רחמים,
החור הוא שלך ורק שלך,
החור שייך לך.

אגב, מלא פעמים זה גם מלווה בגיף בסיסי ומעפן, לעיתים בשחור לבן (בחיי שאני אפילו לא יודע למה).

וכאילו, נשים את זה שזה מסרטן, מביך, קונפורמיסטי ונורמי ברמות קשות בצד, מה בדס"מ בזה? זה אפילו לא בדס"מ רך. רוב הפנטזיות פה נעות בין ונילי לקינקי כשפותחים בלוגים של נשלטות / שולטים. לא אכפת לי להיות באתר עם 90% נשלטים ושולטות ו-10% שולטים ונשלטות, בטח כשאני לא מחפש להכיר אף אחת כרגע אבל גם בלי קשר, אבל לפחות שהאתר יהיה קונסיסטנטי, שתדע שכשאתה נכנס לפה יש מאפיין משותף שאמור לעניין אותך, אתרים של ונילים יש לי בשפע. והדבר הכי מעצבן זה שהם יכולים בכל רגע נתון לקרוא לעצמם "קינקים" או "ונילים שאוהבים קצת רולפליי" וללכת הביתה, אבל הם חייבים להרוס את האתר הזה ולהמשיך לחשוב ש-"בדסמי" זה מגניב או משהו כזה, כאילו שזה כדאי וכאילו שלהיות ונילי כמו הטיפשים האלה זה לא עדיף. על איזה צורך נפשי הטמטום הזה אפילו עונה? זהו, זה מה שיש לי להגיד על התופעה הזאת, מזמין עוד אנשים שסובלים מהחרא הזה להגיד לי אם הם בכלל שמו לב או שאני חי בעולם משלי.

בקיצור, כלום לא השתנה בקהילה במהלך ה-10 שנים האחרונות, סתם נכנס לפה גל של ונילים - קינקים.

לצערי הדברים שכתבת נתפסים מנקודת מבטי כהתנשאות. כאילו יש איזה סטנדרט מדויק רשמי ומחייב להגדרת שולט ונשלט ונילה וכיוצ"ב ואתה ירדת מהר סיני עם לוחות תורת הבס"מ ואתה מנפץ אותם על גב ה"מתחזים בעיניך". לא הסתפקת בהתנאות הזו ואף הוספת שההם שלא נראים לך "הורסים את האתר". מי שמך? כל אדם רשאי להגדיר את עצמו כפי שמתחשק לו וכל אחד או אחת יכולים לקבל או לא לקבל את ההגדרה של האחר שהם באים אתם במגע כנושאת חן בעיניהם או לא. אין נשלטת מסוג אחד או שולט מסוג אחד או מתחלפ\ת מסוג אחד. לא רק שזה לגיטימי בעיני להגדיר את עצמך כמו שנראה לך, זה גם מה שיפה בזה, נותן צבע ופתח לדיאלוג.

עניתי על זה בתגובות
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
אגב, אם כבר דיברנו על יותר ופחות אצל נשים וגברים, שים לב שדווקא יש כאן הרבה יותר נשלטים אותנטים (בדסמים לגמרי) משולטים אמיתיים. כנראה שכשאתה פוגע בתדמית הגברית שלך אז מדובר על צורך של ממש, בניגוד לשולטים שרק נותנים לעצמם בוסט לאגו ויש להם יותר סיבות מבחינה חברתית להגדיר את עצמם כשולטים.
ScatNerd
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
ScatNerd • 11 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
אגב, אם כבר דיברנו על יותר ופחות אצל נשים וגברים, שים לב שדווקא יש כאן הרבה יותר נשלטים אותנטים (בדסמים לגמרי) משולטים אמיתיים. כנראה שכשאתה פוגע בתדמית הגברית שלך אז מדובר על צורך של ממש, בניגוד לשולטים שרק נותנים לעצמם בוסט לאגו ויש להם יותר סיבות מבחינה חברתית להגדיר את עצמם כשולטים.

כן מסכים. רוב ה"שולטים" כאן לפי דעתי הם פשוט גברים שרוצים לזיין (לא כזה שונה מכל גבר אחר) גם הנשלטות ברובן רוצות לקבל זין חזק (לא שונה מכל בחורה אחרת).
ודווקא אני חושב שאצל השולטות והנשלטים (בעיקר מהם) זה מגיע מתוך איזשהו צורך בדסמ"י אמיתי.