בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש פה הרבה יותר נשלטים ושולטות מאשר נשלטות ושולטים

ScatNerd
לפני שנה • 13 באוק׳ 2022
ScatNerd • 13 באוק׳ 2022
מדהים שמנהלי האתר טרם נעלו את השרשור, ציפיתי שיקרה כבר מזמן.
Alpha1one1​(שולט)
לפני שנה • 13 באוק׳ 2022

Re: יש פה הרבה יותר נשלטים ושולטות מאשר נשלטות ושולטים

Alpha1one1​(שולט) • 13 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
אני היחיד ששם לב לזה?
באה בחורה ונילית, קוראת ספר בסגנון של 50 גוונים של אפור או את הספר עצמו, ספר שמדבר בערך על פנטזיות מיניות שיש ל-99.999999999999999999999999999999% מהנשים וזהו, "אני בדסמית". ואז מגיע לפה גל של ליצנים בחליפות (דהיינו "שולטים") שכותבים בבלוג שלהם כאילו הם מינימום סופר רוסי או יפני (בצורה מאוד מביכה יש לציין), כל הדברים בסגנון של:
אני זה שמרים,
אני זה שמלטף,
גם כשאת חלשה - תדעי שאצלי את בטוחה.

או אצל הנשים:
תזיין לי את החור ללא רחמים,
החור הוא שלך ורק שלך,
החור שייך לך.

אגב, מלא פעמים זה גם מלווה בגיף בסיסי ומעפן, לעיתים בשחור לבן (בחיי שאני אפילו לא יודע למה).

וכאילו, נשים את זה שזה מסרטן, מביך, קונפורמיסטי ונורמי ברמות קשות בצד, מה בדס"מ בזה? זה אפילו לא בדס"מ רך. רוב הפנטזיות פה נעות בין ונילי לקינקי כשפותחים בלוגים של נשלטות / שולטים. לא אכפת לי להיות באתר עם 90% נשלטים ושולטות ו-10% שולטים ונשלטות, בטח כשאני לא מחפש להכיר אף אחת כרגע אבל גם בלי קשר, אבל לפחות שהאתר יהיה קונסיסטנטי, שתדע שכשאתה נכנס לפה יש מאפיין משותף שאמור לעניין אותך, אתרים של ונילים יש לי בשפע. והדבר הכי מעצבן זה שהם יכולים בכל רגע נתון לקרוא לעצמם "קינקים" או "ונילים שאוהבים קצת רולפליי" וללכת הביתה, אבל הם חייבים להרוס את האתר הזה ולהמשיך לחשוב ש-"בדסמי" זה מגניב או משהו כזה, כאילו שזה כדאי וכאילו שלהיות ונילי כמו הטיפשים האלה זה לא עדיף. על איזה צורך נפשי הטמטום הזה אפילו עונה? זהו, זה מה שיש לי להגיד על התופעה הזאת, מזמין עוד אנשים שסובלים מהחרא הזה להגיד לי אם הם בכלל שמו לב או שאני חי בעולם משלי.

בקיצור, כלום לא השתנה בקהילה במהלך ה-10 שנים האחרונות, סתם נכנס לפה גל של ונילים - קינקים.

מה שעשית פה:
1. הגדרת מה הוא בדסמ לדעתך ואיפה עובר הקו.
2. הגדרת גם מי שולט, מי נשלט. מי וניל פצפוצים או דוש
3. החלטת שכולם צריכים להתיישר לפי האמת שלך וכתבת על זה פוסט שמתלונן שהזיזו לך את הגבינה מאיפה שהיא הייתה עד עכשיו

אוקיי, אז מה הלאה? ואם אני רואה את זה אחרת? או מסכים איתך בחלק מהדברים? מה עכשיו? נחלק מספרים? תויות לאנשים אחרי מבחן בדסם והאם הכאפה שהם אוהבים לחטוף 6 ומעלה בסולם הכלוב?
Riley m​(נשלטת)
לפני שנה • 28 באוק׳ 2022
Riley m​(נשלטת) • 28 באוק׳ 2022
וואו. WORD
כל מילה בסלע.
ואנשים פה אוהבים, מצפים ומחכים להתווכח אל תתרגש.
Cruvi
לפני שנה • 28 באוק׳ 2022
Cruvi • 28 באוק׳ 2022
אחלה גייטקיפינג 👌
מציג אותך באור בוגר, בטוחה שהפוסט רק יעזור לך למצוא פה בחורות שמוכנות לדבר איתך
מטפורה
לפני שנה • 28 באוק׳ 2022
מטפורה • 28 באוק׳ 2022
יזוס, טוב שפספסתי. עוד שרשור ארוך מדי על פורמליזם וטהרנות? איך זה לא נמאס?
אמרו פה אחד: אם זה בדסמ, אינני רוצה לקחת בזה חלק. אין לי כח להוציא מהבועידם את התגובה השגורה אך מפורטת שלי בנושא, אפשר במקום זה פשוט לעבור הלאה מהסטייט אוף מיינד המגביל הזה?
Beneath_u​(נשלט)
לפני שנה • 28 באוק׳ 2022
Beneath_u​(נשלט) • 28 באוק׳ 2022
איזה פוסט מיותר וכל כך הרבה תגובות. מה בעינייך ונילי בעיני אחר הוא קינקי וכו.. כל הויכוחים האלה על סטיות של אחרים או לא סטיות הם מיותרים. זה אוהב רגליים, זאת אוהבת קשירות, זה אוהב קקי, זאת אוהבת פיפי. למי אכפת מה דעתך. אני למשל אף פעם לא נמשכתי לעניין הקשירות או ממופיקציה אז מה. מי אתה שתחליט מה כן ומה לא.
ובעיקר מה מפריע לך שיש באתר אנשים שהם כן או לא או אחרים. אל תדבר עם מי שלא מתאים לך, אל תקרא את מה שלא מתאים לך.
רוצה אתר אחר שיהיו לו תנאי קבלה ואתה תחליט מה כן ומה לא ? תעשה אתר כזה ואז יהיה לך את האתר שאתה רוצה. בהצלחה.
טוטאלוס
לפני שנה • 29 באוק׳ 2022
טוטאלוס • 29 באוק׳ 2022
אתה שולף את חוק גודווין רק בגלל שאתה נאצי.
מניפולציה זולה ממש.
שלגי
לפני שנה • 29 באוק׳ 2022
שלגי • 29 באוק׳ 2022
טוטאלוס כתב/ה:
אתה שולף את חוק גודווין רק בגלל שאתה נאצי.
מניפולציה זולה ממש.

חחחחחח